Keresés

Részletes keresés

syssy48 Creative Commons License 2015.12.14 0 0 540

Köszi.

Előzmény: bandita39 (538)
syssy48 Creative Commons License 2015.12.14 0 0 539

Pedig ez azzal készült. Kristálytiszta idő volt, ezért tudtam ennyire kinagyítani. Természetesen állítottam rajta ezt-azt, de az alap ez. Múltkor még élesebb képet kaptam egy 85-205 vivitarral, igaz akkor nem volt telehold.

Előzmény: tempel (537)
bandita39 Creative Commons License 2015.12.14 0 0 538

Szép.

Előzmény: syssy48 (535)
tempel Creative Commons License 2015.12.14 0 0 537

Nehezen hihető, hogy ez Tokina 250 mm-en készült. Azért, mert az érzékelőn egy ilyen optikának kb 3 mm a képe. Ennek nem lehet ilyen felbontása. Persze ez csak szerintem van így, és az én optikáim csapnivalóak. Üdv:Béla

Előzmény: syssy48 (535)
syssy48 Creative Commons License 2015.12.13 0 0 536
syssy48 Creative Commons License 2015.12.13 0 0 535

Tokina 50-250/4  :DDDDD

KozO Creative Commons License 2015.12.13 0 0 534

Tokina RMC 80-200mm f/4

(manuális M42-es lencse)

 

syssy48 Creative Commons License 2015.11.09 0 0 533

Grat! Ez szuper. Én sajnos sosem látom ilyen közelről a gépeket, csak ha nyaralni megyek:DDDD

Előzmény: Törölt nick (532)
Törölt nick Creative Commons License 2015.11.09 0 1 532

bandita39 Creative Commons License 2015.10.04 0 1 531

tempel Creative Commons License 2015.10.01 0 0 530

Rendben, köszönöm! Örülök, hogy tetszett.

Előzmény: telescoper (529)
telescoper Creative Commons License 2015.10.01 0 0 529

Szépek!

Ez még mindig olimpiai pontszerző hely!

Előzmény: tempel (528)
tempel Creative Commons License 2015.10.01 0 0 528

Sziasztok. Nem a versenybe kapcsolódnék be, mert az már lefutott. Nálam így sikerült, kellemes hajnali időben.

telescoper Creative Commons License 2015.10.01 0 0 527

Majd jól beperel a Sony, hogy ilyen nikknévvel ilyen képet raksz ide. Én nem perellek be, mert én nem vagyok Sony.

Előzmény: sonyfotós (524)
telescoper Creative Commons License 2015.10.01 0 0 526

Most a válasz is.

Előzmény: raczno (525)
raczno Creative Commons License 2015.09.30 0 0 525

ment mail privátban...

Előzmény: telescoper (523)
sonyfotós Creative Commons License 2015.09.30 0 0 524

Ime a Bronzérem ezzel kell beérnem a felhők miatt:S

telescoper Creative Commons License 2015.09.30 0 0 523

Na igen, az én fókuszom alapból háromszor hosszabb, plusz a felbontási előnyöm sem kevés. (az optika szögfelbontása)

Előzmény: raczno (522)
raczno Creative Commons License 2015.09.30 0 0 522

Én T 70-300 VC és 600D párossal próbálkoztam...

Előzmény: telescoper (521)
telescoper Creative Commons License 2015.09.30 0 0 521

Az optika az érdekes, az egy 10 cm átmérőjű apokromát távcső. F9-en, mert a légkör miatt nem lehetett a fókuszt nyújtani. (ja, és egy Canon 60d fgép)

Előzmény: raczno (519)
telescoper Creative Commons License 2015.09.30 0 0 520

De hol van a bronz érmes? Ki tölt föl harmadikként?

Előzmény: peterssen (518)
raczno Creative Commons License 2015.09.30 0 0 519

Pedig készűlt, de azt töröltem, mert a jelenlegi felszerelésemmel a fogyatkozást nem

Lehetett vállalható formában megörökíteni, ezért törlőxtek...

Te milyen felszereléssel készítetted? Frankó lett...

 

Üdv: raczno

Előzmény: telescoper (515)
peterssen Creative Commons License 2015.09.30 0 0 518

Miazhogy, nagyonis! :)

Előzmény: telescoper (517)
telescoper Creative Commons License 2015.09.30 0 0 517

Az ezüst érem is szépen csillog.

Előzmény: peterssen (516)
peterssen Creative Commons License 2015.09.30 0 0 516

Énisénis! :)

 

Előzmény: telescoper (515)
telescoper Creative Commons License 2015.09.30 0 0 515

De még mindig nincsen a fogyatkozásról fotó, hacsak ez nem akkori fázis, amikor a Hold a félárnyékban volt.

Ez viszont olyan igazi fogyatkozásos 2 kép.

Előzmény: raczno (511)
spiderator Creative Commons License 2015.09.29 0 0 514

Múlthavi....

 

 

raczno Creative Commons License 2015.09.29 0 0 513

Ööő, visszanézve tényleg nem nagy szám, a saját gépemen jobb...

a másik oldalon " semmi érdekes" azért nézzük az ismert felét..., gondolkodtál már rajta, hogy mekkora esély van annak, hogy így alakúlt...😎

 

raczno

Előzmény: képfaragó (512)
képfaragó Creative Commons License 2015.09.28 0 0 512

Mit mondjak...  Ahhoz képest, hogy most közelebb is volt,:)  nem remekeltél. Életlen, alexpós, ráadásul a holdnak ezt az oldalát már láttuk... :)

Előzmény: raczno (511)
raczno Creative Commons License 2015.09.28 0 0 511

szép estét Mindenkinek!

 

nem gondoltam volna, hogy nem előz meg senki a tegnapi szép égi

jelenség közzé tételében..., én megteszem, ha kell, rójatok meg érte...

 

 

 

szép fényeket: raczno

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!