Annyira tiszta volt akkor az idő, hogy sikerült az orion ködöt is lekapnom. Nem hittem a saját szememnek. Sajnos túl magas isot használtam, így a kép nem bemutatható, de én nagyon büszke vagyok rá, életem első orion-köde:DDDDDDD
Pedig ez azzal készült. Kristálytiszta idő volt, ezért tudtam ennyire kinagyítani. Természetesen állítottam rajta ezt-azt, de az alap ez. Múltkor még élesebb képet kaptam egy 85-205 vivitarral, igaz akkor nem volt telehold.
Nehezen hihető, hogy ez Tokina 250 mm-en készült. Azért, mert az érzékelőn egy ilyen optikának kb 3 mm a képe. Ennek nem lehet ilyen felbontása. Persze ez csak szerintem van így, és az én optikáim csapnivalóak. Üdv:Béla