Keresés

Részletes keresés

Falco Elnök Creative Commons License 2013.01.13 0 0 11277

Alelnök Úr! Kivetett az ágy?

Előzmény: Gyálimanus (11276)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.01.13 0 0 11276

Hát Jani barátunk!

Előzmény: Briana Moore (11272)
Falco Elnök Creative Commons License 2013.01.13 0 0 11275

Ja, csak ugy elpatkolt! Semmi baja nem volt.

Kopasz maláj, shamo, és az ujfajta!

Előzmény: Briana Moore (11274)
Briana Moore Creative Commons License 2013.01.12 0 0 11274
Csak úgy Magától? :))
Előzmény: Falco Elnök (11266)
Briana Moore Creative Commons License 2013.01.12 0 0 11273
Miket keltetsz?
Előzmény: Falco Elnök (11268)
Briana Moore Creative Commons License 2013.01.12 0 0 11272
Ki bringázik a hóban?? :))
Előzmény: Gyálimanus (11271)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.01.12 0 0 11271

Mi a pálya elvtikéim? Látom keltetés ezerrel, mások bicajoznak a hóban, zajlik az élet!

Gyálimanus Creative Commons License 2013.01.12 0 0 11270

Szeva Zolikám, okozz meglepit a májadnak, igyál vizet!

csá.

Előzmény: G.Zoli (11269)
G.Zoli Creative Commons License 2013.01.12 0 0 11269

Reméljük ezt már nem batyod el! :)

Előzmény: Falco Elnök (11268)
Falco Elnök Creative Commons License 2013.01.12 0 0 11268

86db tojás a keltetöben!

 

Falco Elnök Creative Commons License 2013.01.12 0 0 11267

Ja, de az ürgéböl volt...

Előzmény: G.Zoli (11265)
Falco Elnök Creative Commons License 2013.01.12 0 0 11266

Csak ugy megdöglött. A mocskos állat...

Előzmény: G.Zoli (11263)
G.Zoli Creative Commons License 2013.01.11 0 0 11265

Tényleg valamelyik nap mikor náluk jártam kakaspöri volt :)

Előzmény: Johny24 (11264)
Johny24 Creative Commons License 2013.01.11 0 0 11264

FAZÉK!!:))Hosszú volt a karácsony...

Előzmény: G.Zoli (11263)
G.Zoli Creative Commons License 2013.01.11 0 0 11263

Na mi lett a tiéddel?

Előzmény: Falco Elnök (11262)
Falco Elnök Creative Commons License 2013.01.11 0 0 11262

Sziasztok!

Nem tudtok yokohama kakast véletlen?

Briana Moore Creative Commons License 2013.01.11 0 0 11261
http://gallery.site.hu/d/22231506-1/Preview.jpeg :DD
Gyálimanus Creative Commons License 2013.01.11 0 0 11260

Ha már igy irod, azért egyre én is ráérnék!

csá.

Előzmény: Briana Moore (11259)
Briana Moore Creative Commons License 2013.01.11 0 0 11259
Valamit nem jól csinálsz... Az ember azért seftel,h ne kelljen dolgozni. De ha annyi idődet veszi el a seftelés,mintha dolgoznál??? :DD (azt hiszem,profi vagyok.. Kurvára ráérek már megint :D )
Előzmény: Gyálimanus (11257)
a füvesember Creative Commons License 2013.01.10 0 0 11258

Távesz báktálo az egy biznic mindenek felett.

Gyálimanus Creative Commons License 2013.01.10 0 0 11257

Na, Dögevök és Lótolvajok, nem érek rá mint egyes leendö vagy tényleges munkakerülök,

Seft a lelke mindennek!

csá.

bexzy Creative Commons License 2013.01.10 0 0 11256

Üdv Mindenkinek!
Lehetséges, hogy azért nem ír senki mert mindenki munkanélküli lett, nem akarnak itt feszengeni folyamatosan. :D
Felétek milyen az idő? Itt Hajdúban ónos eső, hó, köd, hideg, de még nem megfagyott madarak. :D 

Vkoza Creative Commons License 2013.01.09 0 0 11255

én is irtam még tegnap,de még nem válaszolt.lehajtható pad a szó szerinti forditás,de ö valami tájszólással irta,HÁTMER BUTA TÓT,és a felsö üveg rész nélkül van.

Előzmény: G.Zoli (11254)
G.Zoli Creative Commons License 2013.01.09 0 0 11254

Köszi! Már írtam is neki. Remélem használja a google fordítót ő is :) Vajon mennyi lehet a posta költség? Gondolom ez akart lenni "Výklopna lavica bez okna: 100eur" bár a googli csuklós pad ablakok nélkül adta ki :) Mik azok az ablakok? Csak nem a zsanérokra gondolt?

Előzmény: Vkoza (11253)
Vkoza Creative Commons License 2013.01.09 0 0 11253

hoppá:-) ez félre ment!de csak megnyissa a zoli is,a szöveget meg ugysem értitek:-)))

Előzmény: Vkoza (11252)
Vkoza Creative Commons License 2013.01.09 0 0 11252
Előzmény: Briana Moore (11250)
Vkoza Creative Commons License 2013.01.09 0 0 11251

+fele királyságát...

Előzmény: Briana Moore (11250)
Briana Moore Creative Commons License 2013.01.09 0 0 11250
Csak az apróbetűs részekkel vigyázz... :D 100eur+a fél karod... ?? :DD
Előzmény: G.Zoli (11249)
G.Zoli Creative Commons License 2013.01.09 0 0 11249

Köszi! 100 euroért isten király lenne :)

Előzmény: Vkoza (11248)
Vkoza Creative Commons License 2013.01.08 0 0 11248

hivtam a barátomat,aki ott él,de ö sem tud róla,azt mondja,hogy most hétvégén lessz valami kisállat kiállitás

Előzmény: G.Zoli (11246)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!