Keresés

Részletes keresés

IVÓ Creative Commons License 2005.06.03 0 0 37

Mindig is tudtam, hogy az a te nicked!!!:o)))

 

Látens.................................

Előzmény: R.P.P. (36)
R.P.P. Creative Commons License 2005.06.03 0 0 36
lg18? :)
Előzmény: IVÓ (35)
IVÓ Creative Commons License 2005.06.03 0 0 35

Gonosz az a surImi!!!

 

Segítek... ratyika kelenfölön lakik, és nem az Alkesz!

Előzmény: T0mika (34)
T0mika Creative Commons License 2005.06.03 0 0 34
mikor mondott ilyet Gonosz?
Előzmény: IVÓ (33)
IVÓ Creative Commons License 2005.06.03 0 0 33

szóval... ratyikának hiányzott langyika???:o)))

Előzmény: T0mika (32)
T0mika Creative Commons License 2005.06.03 0 0 32
Langyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Előzmény: DINO (24)
R.P.P. Creative Commons License 2005.06.03 0 0 31
nem érdekes, Csibe :)
Előzmény: IVÓ (30)
IVÓ Creative Commons License 2005.06.03 0 0 30
Ez miért is lett elsőre kivéve???
Előzmény: R.P.P. (19)
R.P.P. Creative Commons License 2005.06.03 0 0 29
okafogyott lett a topic
megyek is a levesbe
Előzmény: maribor (28)
maribor Creative Commons License 2005.06.02 0 0 28
Lassan több topikot nyitsz, mint Mefike valaha.
Mondjuk, csúnyán is végezte.
Előzmény: R.P.P. (-)
R.P.P. Creative Commons License 2005.06.02 0 0 27
kuss legyen már :)
Előzmény: Greenie (26)
Greenie Creative Commons License 2005.06.02 0 0 26
kispadra vele.)
Előzmény: R.P.P. (25)
R.P.P. Creative Commons License 2005.06.02 0 0 25
Egy okafogyott topic, jol.)
Előzmény: DINO (24)
DINO Creative Commons License 2005.06.02 0 0 24

Botrányosak vagytok.

Jol.

 

Szegény Magyarország!

T0mika Creative Commons License 2005.06.02 0 0 23
mehehehehehehehehe


vagy ez nem a KET jol? :o)
Előzmény: R.P.P. (22)
R.P.P. Creative Commons License 2005.06.02 0 0 22
(folyt)

Még aznap éjjel, amikor már minden kocsma bezárt, kivéve az éjjel-nappal nyitvatartókat, egy békésen pihenő ifjú pár vonalas telefonja megszólalt

- háháhháháháháháháhháh X vagyok, Dinka, aludtál
- bazzze bazzze van róla fogalmad hány óra van
- felébresztettelek háháháhháháháhháh
- bazze bazze hány óra van
- háháháháhhááháháhháháháhá sört
(egy női lény): -ki az
Dino: -ki lenne, L....
(egy női hang): ilyenkor? ebből egészen egyszerűen nem igaz
Előzmény: green_d (21)
green_d Creative Commons License 2005.06.02 0 0 21

Küldjünk érte küldöttséget mint Rákócziért. Csak ne Lőcit, mert valahogy sosem érnének haza. (az is igaz, hogy az alföldi bögrecsárda iparág közben virágozna rendesen) :-)

 

Dino hazatér I. rész

 

Amikor Alkesz telefonja megcsörrent, valami bizsergésfélét érzett máj tájékon.

Botrány, ilyenkor? -mormolta magában, de azért lenyomta a zöld gombot. A vonal túloldalán izgatott ismerős férfi hang jelentkezett, de hallhatóan többen voltak körülötte.

-Alkesz, aggódunk Dinóért, már egy hete nem ad magáról életjelt.

-Biztos sportol, tudod ez nála csak úgy megy ha a világtól félrevonultan teheti. Zugsportoló.

-Na jó de legalább egy hozzászólás... vagy egy hajnali hívás.. Te is tudod hova ment! Attól félünk, hogy korpa közé keveredik és azzal azon a vidéken akkor tudod mi lesz.

A vonal végén halk motoszkálás, mintha valaki egy üvegben valamit lötyögtetne, aztán egy nagy kortyolás..

-Na jó, meglátom mit tehetek..

 

folyt. köv.. (RPP)

 

Előzmény: R.P.P. (19)
Matt Creative Commons License 2005.06.02 0 0 20
:)))))))))))))))))))))))))
Előzmény: R.P.P. (19)
R.P.P. Creative Commons License 2005.06.02 0 0 19
Egy logikai csemege, ahogy a lángoszlop látta anno a Loki-topicban avagy az utolsó normális Fradista a Lákinál:

DINO válasz | megnéz | könyvjelző 2005.04.18 00:28:43 (42979)

Nézem, hogy elemezgetitek a formákat, latolgatjátok az esélyeket.

Az én meglátásom a bajnokság elejétől az, hogy két komoly csapat volt, a Fradi és a Loki. Az ősz alapján nekünk állt a zászló, viszont a mostani sohasem látott mélyrepülés visszavett az esélyekből rendesen. Most a Debrecen a legegyenletesebben teljesítő csapat, de hullámvölgy bárkinek jöhet a bajnokságban.

Szóval az alapfelállás az, hogy ez a két csapat mindeki ellen esélyesnek számít, csak rajtuk múlik. A mi 6 tavaszi meccsünkön igazából 4 gyenge és két közepes cvsapat ellen játszottunk. Úgy, hogy uraltuk a mezőnyt és mégis általában sikertelenség lett a vége. Még a mai 2-0 és a diósgyőri 3-2 is sikertelen az őszi Fradihoz képest.

A Fradi-Debrecen lesz szerintem döntő a bajnokság végeredménye szempontjából.



-Dino-
R.P.P. Creative Commons License 2005.06.02 0 0 18
:))))))))))))))))))))))) A bongyifürtös, középen álló békeharcos :)
Előzmény: Dr.W.Gy. (16)
R.P.P. Creative Commons License 2005.06.02 0 0 17
Hiányzik, na.
Előzmény: IVÓ (15)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2005.06.02 0 0 16
Dino! Dino! Who the fuck is Dino?
IVÓ Creative Commons License 2005.06.02 0 0 15

Igen-igen! A lánglelkű poéta! Az izzó békeharcos! A magyar Gandhi! A magyar Wojtila! A világbéke követe! A lengyel-magyar barátság letéteményese!

 

 A stephen hawkinsi kérlehetetlen logikája! A bill gatesi üzleti érzéke (Sorost mégsem írhattam...)! S a szervezőkézsége!!!! Mind-mind hiányozni fog!

 

Csak azt tudnám feledni, hogy időként olyan gumicsizma szaga volt!

Előzmény: R.P.P. (13)
R.P.P. Creative Commons License 2005.06.02 0 0 14
A lengyeleknél annyira nem divat :)))
Előzmény: Greenie (12)
Greenie Creative Commons License 2005.06.02 0 0 12

Nem gondolkodott, hogy a pornóiparban is kipróbálja magát?

Az ilyen férfiakat kamálják.))))

Előzmény: R.P.P. (10)
Matt Creative Commons License 2005.06.02 0 0 11
sajnos a koncentráció teljes hiánya jellemzi, mely lehetetlenné teszi magvas gondolatai közzétételét.

hogy egy klasszikussal éljek:
botrány.
Előzmény: R.P.P. (10)
R.P.P. Creative Commons License 2005.06.02 0 0 10
Most már van olyan időszak, hogy nyugodtan tud vizelni? :)))
Előzmény: Matt (8)
Greenie Creative Commons License 2005.06.02 0 0 9
Akkor azért állt olyan mereven fehérváron.)
Előzmény: Matt (8)
Matt Creative Commons License 2005.06.02 0 0 8
most beszéltem vele.
kigyógyult krónikus merevedési problámáiból melyek az eltűnése egyik fő indoka volt.
Austin_Powers Creative Commons License 2005.06.02 0 0 7
No de télleg, mi van a jóöreg Dinónkkal? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!