Keresés

Részletes keresés

oriza Creative Commons License 2005.06.14 0 0 1036

Aranyos,egy ilyen cicóért nem haragudhat az a kutyi!:)

Majd megbékél!:)

 

Előzmény: vivi.g (1035)
vivi.g Creative Commons License 2005.06.14 0 0 1035

Jelenlegi állapotom 2 cica!:)))

Legszivesebben növelném a létszámot,de a kutya már így is kivan bukva!!:))

 

Ő a legújjabb ördögöm:

Előzmény: oriza (1034)
oriza Creative Commons License 2005.06.14 0 0 1034

Szia!:)

Köszönjük kérdésed,itt minden rendben,itt a jó idő,a bogarak és madarak bámulásának ideje!:)A te cicafarmodon mi a helyzet?!

 

 

Előzmény: vivi.g (1033)
vivi.g Creative Commons License 2005.06.14 0 0 1033

Szia!:)

Rég láttalak titeket!

Hogy vagytok?:)

Előzmény: oriza (1032)
oriza Creative Commons License 2005.06.14 0 0 1032

A szenvedélybeteg Sanyi!:)

 

ziko3 Creative Commons License 2005.06.08 0 0 1031

Itt is gratulálok a kis Luciferkéhez...)))

Bájos kis kandúrfi!

Előzmény: vivi.g (1029)
kaszasj Creative Commons License 2005.06.08 0 0 1030

 

Így mutatta meg Muki Petikének, hogyan kell a sajttal játszani. Aztán elkísérte a kaparófához, amit együtt ki is próbáltak. A nagy szorgalmasan tanítja a kicsit minden tudományra, itt éppen a helyes mosakodásra.

vivi.g Creative Commons License 2005.06.07 0 0 1029
vivi.g Creative Commons License 2005.06.07 0 0 1028

Én is gratulálok neked!:))

 

Tündériek együtt,és külön-külön is!!:))

 

Előzmény: kaszasj (1027)
kaszasj Creative Commons License 2005.06.07 0 0 1027

Kedves vivi.q!

Gratulálok az új cicádhoz, és szeretném bemutatni az én új cicámat is Petikét, aki 10 hetesen érkezett a 9 hónapos Mukihoz, aki azonnal örökbe fogadta. Egyetlen fujás vagy borzolás nem volt, azonnal összebarátkoztak.

Előzmény: vivi.g (1026)
vivi.g Creative Commons License 2005.06.06 0 0 1026

Hello!:)

 

Itt az új cicám!:))))

 

 

Phantasy Creative Commons License 2005.05.31 0 0 1025
Köszi jól vagyunk. Balambér nagyon elemében van, sokat rosszalkodik.
Előzmény: vivi.g (1024)
vivi.g Creative Commons License 2005.05.31 0 0 1024

Szia!

 

Hogy vagytok?:)

Előzmény: Phantasy (1023)
Phantasy Creative Commons License 2005.05.31 0 0 1023
Balambér
vivi.g Creative Commons License 2005.05.30 0 0 1022

amúgy máshogy is meglehetne oldani!;)

 

na de akkor hagyjuk a témát!:)

Előzmény: ziko3 (1021)
ziko3 Creative Commons License 2005.05.30 0 0 1021

Nem hiszem,hogy az ismerősöm ilyen tavolságra elmenne érte....(((

 

Aranyosak lehetnek a pipik..)))

Előzmény: vivi.g (1020)
vivi.g Creative Commons License 2005.05.30 0 0 1020

nem is annyira!:))

 

amúgy azon a cicán kívül van még 3 neki!

és most van amúgy is 30 japán csirkéje!:)

Előzmény: ziko3 (1019)
ziko3 Creative Commons License 2005.05.30 0 0 1019

De ő biztos megtartja és kicsit messze vagytok...)))

 

Pest megyébe keresünk,de azt hiszem ez már csak tavasszal lesz aktuális.

Addig Cuki igy hűsöl..)))

Pedig nem tévesztettem össze a grillcsirkével..

 

Előzmény: vivi.g (1018)
vivi.g Creative Commons License 2005.05.30 0 0 1018

most nagypapámnak van teki cicája.:))

 

4 hetes:)).

igaz nagyrészt fehér.

de azért még teki:).és nagyon cuki.:))))))

Előzmény: ziko3 (1010)
vivi.g Creative Commons License 2005.05.30 0 0 1017

Gyönyörűséges cica!:))

Nekem is volt egyszer ilyen:))

 

Előzmény: Cida_509 (1006)
sz.Bogi Creative Commons License 2005.05.29 0 0 1016

Sziasztok,

a bp.-i HEROSZ Állatotthonban az elmúlt hetekbe rengeteg kiscica került be, akik gazdit keresnek. Különböző nemű, korú, színű cicák keresnek gazdát!!!!

Érd 061-3623278 menhelyi számon!

Néhányuk:

 

Kérlek, ha tudtok segítsetek!!!! Tényleg rengeteg kiscica van benn!!!!!

zédorf Creative Commons License 2005.05.29 0 0 1015
az utóbbi két hetem nagyon rossz volt,úgyhogy most sem reménykedtem.

köffenet
Előzmény: Cida_509 (1014)
Cida_509 Creative Commons License 2005.05.29 0 0 1014
Sajnos nincsenek utódok, ivartalanítva lett szegény Cicó...
Előzmény: zédorf (1013)
zédorf Creative Commons License 2005.05.29 0 0 1013
így van.ha ilyen szépek mint Cicó,akkor érdekelne a dolog.
Előzmény: ziko3 (1012)
ziko3 Creative Commons License 2005.05.29 0 0 1012

Igen,mert Téged is érdekel,hogy Cicónak vannak,vagy lesznek-e utódai...)))

 

Előzmény: zédorf (1011)
zédorf Creative Commons License 2005.05.29 0 0 1011
sztem rólam beszélsz!:)
Előzmény: ziko3 (1010)
ziko3 Creative Commons License 2005.05.29 0 0 1010

Ez engem is érdekelne,mert egy ismerősöm keres teki cicát,annyira megirigyelete őt..))

Cuki ivartalanitva lett,igy tőle nem várható.

 

Előzmény: zédorf (1009)
zédorf Creative Commons License 2005.05.29 0 0 1009
utódok vannak?
Előzmény: Cida_509 (1006)
ziko3 Creative Commons License 2005.05.29 0 0 1008
Nadon szépséges Cicó...)))
Előzmény: Cida_509 (1006)
zédorf Creative Commons License 2005.05.29 0 0 1007
óóóóóóóó,de szép!
Előzmény: Cida_509 (1006)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!