Keresés

Részletes keresés

hg4ggv Creative Commons License 2010.02.13 0 0 4022
Sziasztok
Keresek S7000-hez az elemtartó műanyag fedelét. Totálkáros készülékből vagy egyéb alkatrész fellelhetőségből.
Email-em publikus.
Köszi: F
alatau Creative Commons License 2010.01.11 0 0 4021
Üdv!

Lehetséges 2 db leselejtezett HP Photosmart beépített vakujából és egy régi középérintkezős vakuból makróvakut csinálni?

A mechanikai részt biztosan meg tudnám oldani, de az elektromossághoz nem nagyon értek.

Tud valaki némi infót adni?

Előre is köszönöm!

SZEGECS Creative Commons License 2009.12.29 0 0 4020
Köszi, de azóta már megoldottuk e-mailben :)
Előzmény: karicsek (4019)
karicsek Creative Commons License 2009.12.29 0 0 4019
Bocs, Nyau32-nek szántam
karicsek Creative Commons License 2009.12.29 0 0 4018

Szia. Nekem van, du felteszem valahova, ha jó.

Üdv Karicsek

Előzmény: SZEGECS (4016)
nyau32 Creative Commons License 2009.12.01 0 0 4017
Én sehol sem találom. :)
Előzmény: SZEGECS (4016)
SZEGECS Creative Commons License 2009.11.29 0 0 4016
A tubus nem gyári tartozék, külön lehet kapni, 2-3ezer Ft max.
Gépkönyv: Az S7000 elődjének, az S602-nek fenn van a gépkönyve a neten, kezelés szempontjából gyakorlatilag ugyanaz a két gép. Kb. 12 MB a mérete.
Előzmény: nyau32 (4014)
nyau32 Creative Commons License 2009.11.27 0 0 4015
Megérkezett. Nincs hozzá az sem, meg magyar nyelvű használati utasítás sem, csak német. :) Sőt a CD-je sincs meg. Tud valaki segíteni? Ez a két dolog érdekelne. Én is tovább adnám, mert volna kinek. Vagy eredeti használatiról tudok csinálni pdf-et én is. Megbeszéljük. Akinek van ezek közül valamelyik, légyszi küldje el nekem is. evildead29@gmail.com emailre. Előre is hálás KÖSZI!
nyau32 Creative Commons License 2009.11.26 0 0 4014
Köszönöm a gyors választ!
Nem tudom van e ilyen adaptertubusom, mert még nincs nálam a gép, de pár napon belül érkezik. Ez gyári tartozéka? Benne van ez a dobozában, vagy ezt is külön kell megvennem?
Előzmény: SZEGECS (4013)
SZEGECS Creative Commons License 2009.11.26 0 0 4013
Ha van hozzá adaptertubusod (ami a különféle szűrők, tele/széleslátó előtétek illesztését lehetővé teszi), akkor bármelyik fotósboltban vehetsz hozzá ún. szűrőmenetbe csavarható napellenzőt. Arra figyelj oda, hogy ezekre mindig ráírják, hogy milyen gyújtótávolságú objektívhez használhatóak.
Nem megfelelő napellenző alkalmazásakor előfordulhat, hogy nagylátószögű állásban a kép sarkai sötétek lesznek, mivel a napellenző kitakarja azokat a felületeket.
Előzmény: nyau32 (4012)
nyau32 Creative Commons License 2009.11.26 0 0 4012
Azt szeretném kérdezni, hogy az s7000-es géphez nem lehet valahol venni napellenzőt?
kelger Creative Commons License 2009.10.22 0 0 4011
Szia!

Egy igen erős zöld "halós" segédfényt produkál a gép.

"A FinePix S9500 kimagaslóan erős AF segédfénnyel rendelkezik, amely egy 4x4-es négyzethálót vetít megközelítőleg 5 méteres távolságra."

Itt van még leírás egyébként, meg teszt.

http://pixinfo.com/cikkek/fpx_s9500.1
http://www.edigital.hu/product.php?productid=21480&cat=260&page=1

Üdv, Greg
Előzmény: beetee (4009)
Tatami55 Creative Commons License 2009.10.22 0 0 4010

Fuji S7000, xd kártyával (512 mb), Vanguard válltáskával, UV szűrővel eladó.

Érd:06-20-9812-163

beetee Creative Commons License 2009.10.22 0 0 4009
AF segédfénye van-e neki?
Előzmény: kelger (4008)
kelger Creative Commons License 2009.10.21 0 0 4008
Eladó Fujifilm Finepix S9500!

Rendszeresen használtuk a gépet, igen megbízhatóan működik.
A 28 - 300 mm kézi állítású zoom igazán nagy szabadságot ad a fotózáshoz, melyet a kihajtható kereső tesz teljessé.
Megkímélt szép állapotú, tokban tartott.
Bridge kategória teteje, gyönyörű képekkel gazdagíthatjuk magunkat vele.
A videó képe is elvezhető.

Ár tartalmazza:
Fujifilm Finepix S9500 gép
256 MB Compact flash kártya
128 MB XD kártya
Eredeti kábel
USB kábel (a fényképen nincs rajta)
4 Panasonic akkumulátor


Fényképek: http://picasaweb.google.hu/gergely.kelenyi/FujifilmFinepixS9500#

Irányár: 46.000,- HUF

Érdeklődni:
Kelényi Gergely
kelger @ freemail.hu
+36 - 20- 429-hatvanötnegyven



Teszt Fujifilm FinePix S9500 teszt
Kategória kompakt valós keresővel
Felbontások 640 × 480, 1600 × 1200, 2048 × 1536, 2592 × 1944, 3488 × 2616, 3696 × 2464
Képarány 4:3, 3:2
Érzékelőlapka pixelszáma 9,2 Megapixel
Érzékelőlapka mérete 1/1,6"
Érzékelőlapka típusa SuperCCD 5 HR
Effektív pixelek száma 9,0 Megapixel
Színszűrő G-R-G-B
Érzékelőlapka gyártója Fujifilm
Érzékenység auto / 80 / 100 / 200 / 400 / 800 / 1600
Zoom 28 - 300 mm (10.7x)
Digitális zoom igen (2x)
Automatikus élességállítás igen
Kézi élességállítás módja igen, élességállító gyűrűvel
Élességállítás módja hibrid: kontraszt érzékelő TTL + passzív
Közelpont normál élességállításnál 50 cm
Közelpont makro módban 1 cm
Fehéregyensúly állítás 6 előre beállított, automatikus, 2 kézi,
Fényerő f/2,8 - f/4,9
Legszűkebb blende F11,0 / F11,0
B záridő igen
Leghosszabb záridő 30 mp
Legrövidebb záridő 1/4000 mp
Beépített vaku igen, felugró
Vaku hatótávolsága (v. kulcsszáma) 0,3-5,6m (nagyl.) 0,6-3,0m (tele) @ISO Auto
Külső vakucsatlakozás fajtája igen, vakupapucs és csatlakozó
Vakumódok Auto, derítés, lassú szinkron, ki, vörösszem lassú szinkron, vörösszem-hatás csökkentő,
Expozíció korrekció š 2 blendeérték 1/3 blendénként
Fénymérés szpot, átlag, 256 szegmensű mátrix,
Blende előválasztás van teljes manuális
Záridő előválasztás van teljes manuális
Szűrőméret 58 mm
Adapter szükséges az előtétlencséhez nem
Sorozatfelvétel igen (1,5 vagy 1,1 kép/mp 4 vagy 40 képig)
Videó maximális felbontása 640 x 480
Automatikus sorozatok automatikus expozíció-sorozat 3 kép,
Videó maximális hossza kártya kapacitása
Egyéb videó formátumok 320 x 240
Távirányító nincs
Állványmenet van
Időzítő 2 vagy 10 mp
Időzítő sorozatfelvétel nincs
Videó kimenet van (NTSC és PAL választható)
Belső memória N/A
Memóriabővítés jellege CompactFlash Type I, CompactFlash Type II, Microdrive, xD Picture Card
A géphez mellékelt memória 16 MB
Veszteségmentes formátum RAW
Tömörített formátum JPEG (EXIF)
Tömörítési fokok Fine, Normal
Kereső van (evf, 235.000 pixel)
LCD 1,8" fel- / lehajtható ( 118.000 pixel)
Zoom visszajátszásnál max. 5,5x
Csatlakozás a számítógéphez Hi-speed USB 2.0
Akkumulátor 4 db elem/akkumulátor (AA)
Töltő/Adapter nincs (opcionális)
Tömeg 645g (akku és kártya nélkül)
Méretek 128 × 93 × 129 mm



Fujifilm Finepix S9500 1Fujifilm Finepix S9500 2Fujifilm Finepix S9500 3
vimizo Creative Commons License 2009.10.11 0 0 4007
Szia!

Engem vaku csere érdekelne, az mennyibe kerül?
Köszi
Előzmény: ivimano (4004)
m42-nikon Creative Commons License 2009.09.19 0 0 4006
Félreértések elkerülése végett, táska és tartozékok nélkül 30ezer.
Azokkal 35ezer és ebben alkudhatunk.

Üdv

0630-7négy8-hat79három
Előzmény: m42-nikon (4005)
m42-nikon Creative Commons License 2009.09.19 0 0 4005
ELADÓ

FUJI s7000 legalább 3 éve nem használt gépem (előtte 1 évet kattintgattam, azóta szekrényben állt), az árban ezek vannak:

-FinePix s7000 gép
-Raynox RT5255 F52-55mm közgyűrű
-Raynox MC LENS PROTECTOR 52mm p0.75
-1GB CF kártya
-Kisméretű Samsonite Trekking hordtáska
-FinePix szíj

A gép tökéletes állapotban van, még akkor vettem amikor elkezdett érdekelni a fotózás, azóta hamar továbbléptem, nem is használtam...

Ár.: 30ezer huf és alkuképes

tel.: 0630-7négy8-6hét9három

ivimano Creative Commons License 2009.08.21 0 0 4004
Sziasztok!

Eladó egy s7000 gép, jó állapotban 30 ezer forintért.Tartozék:objektívsapka, szíj.

Keresek 52mm-es polárszűrőt ehhez a géphez, rá passzoló sapka is jöhet.

Ha valakinek van rossz s7000, javítást is vállalok ,vannak alkatrészeim hozzá.
georch Creative Commons License 2009.08.08 0 0 4003
Sziasztok!
Az én S7000-em is eladó, sokat szolgált, jó állapotú gép, táskával és memóriakártyákkal (2 db 512-es CF és 1 gyári 16 Mb-os XD). Egyetlen gondja, hogy az LCD kijelzőn van egy karc, ami kicsit zavaró lehet, kérésre küldök képet.
Ára 32000 lenne. Érd: goroghz kukac gmail pont com, vagy 20-3724280-as számon.
alatau Creative Commons License 2009.07.30 0 0 4002

Egy jótanács: Próbáld ki a nagylátószögű előtétet, mielőtt megveszed, mert nem biztos, hogy jó, amit fel tudsz szerelni. Én is vettem egyet a Vaterán és kiderült, hogy belóg a képbe. Hogy eltüntessem annyira bele kell zoomolni, hogy kb. ugyanakkora a látószög, mint előtét nélkül. Ha nem tudtam volna belőle jó makro előtétet csinálni most vakarhatnám a fejem, hogy kire sózzam rá!

 

Én nem is kísérleteztem tovább: Vettem egy állványt és egy ingyenes panorámaképkészítő programmal csinálom a "nagylátószögű" képeket.

Előzmény: monocikli (4000)
igus. Creative Commons License 2009.07.13 0 0 4001
Amennyiben jó műszaki állapotban van az S7000 gép, elcserélném egy Fujifilm S1000fd gépre - ami nem olcsóbb ugyan, de vadi új, még nem készült vele fotó.
Előzmény: D.Dani91 (3999)
monocikli Creative Commons License 2009.07.02 0 0 4000
Sziasztok!

Nagylátószögű objektívet és tubusgyűrűt vennék ehhez a gépcsaládhoz.
D.Dani91 Creative Commons License 2009.05.12 0 0 3999
Sziasztok!

Eladó Fujifilm Finepix S7000, átlagos, de megkímélt állapotban. Kifogástalan műszaki állapotban.

Adom hozzá: -1gb-os memóriakártya; 16mb-os memóriakártya; állvány; tok; 4db Canon akkumulátor; akkumulátor töltő; magyar nyelvű használati utasítás (gyűrött állapotban)

ÁR:40E

Csere esetleg érdekelhet olcsóbb digitális fényképezőgépre, vagy mobiltelefonra, értékegyeztetéssel.
Spenót Creative Commons License 2009.05.09 0 0 3998
Sziasztok!
Egy barátom eladná Fuji s7000-es jó állapotú gépét 32000 Ft-os irányáron.
Mailt nekem!
SZEGECS Creative Commons License 2009.04.22 0 0 3997
Küldtem egy emailt a vaterás nick-kel egyező címre.
Előzmény: bomboc (3996)
bomboc Creative Commons License 2009.04.22 0 0 3996
üdvözlet!!!
hátha valakit érdekel:
.
http://www.vatera.hu/fuji_s7000_hibas_146381785.html
.
kónyupapa Creative Commons License 2009.03.17 0 0 3995
Na ez legalább jó hír. Köszi!
Előzmény: alatau (3994)
alatau Creative Commons License 2009.03.11 0 0 3994

Üdv!

 

Viszi a gép a 2 GB-os CF kártyát. Én tavaly nyár óta használok egy Kingstont.

Úgy tudom, hogy a 2 GB a plafon.

kónyupapa Creative Commons License 2009.03.05 0 0 3993
Értem én, csak nem örülök neki:-(
Előzmény: SZEGECS (3992)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!