Keresés

Részletes keresés

LágySzellő Creative Commons License 2010.02.11 0 0 404
Labibabák is gazdisok!

De ő még nem:

Dózer 6 éves labrador retriever ivartalanított kan. Saját gazdája adta le egy gyepmesteri telepen elaltatásra. Dózer aktív, jófej, tanulékony és nagyon ragaszkodó szeretetigényes kutya. Korábbi családjában kisgyerekekkel élt, szereti őket. Más kutyákkal kijön, a szukákkal igazi lovagként viselkedik. Macskákkal összeszoktatható.
További képek: http://gallery.site.hu/u/RR_-_Retriever_Rescue/1gazdatkeres/dozer
Dózer fóruma: http://www.retrieverhelp.hu/phpBB3/viewtopic.php?f=5&t=225
Érdeklődni: 06-20/59-333-80 vagy 06-20/526-2703 vagy 06-20/526-0331 vagy a info@retrieverhelp.hu e-mail címen.
LágySzellő Creative Commons License 2010.02.11 0 0 403
Chili gazdihoz költözött!
cavecat Creative Commons License 2010.02.09 0 0 402
csak fajtatiszta, és kölyökkorú kutya jön szóba?
az allatok.info keresője 15 különböző korú pumi és pumikeverék kankutyust adott ki...
itt a link:
http://href.hu/x/bgiz
hátha valamelyikük megtetszik, és elhozod a menhelyről...hálás lesz, ebben biztos lehetsz :)
Előzmény: D.Mária (401)
D.Mária Creative Commons License 2010.02.09 0 0 401

Helló mindenkinek!
PUMI kan kiskutyát keresek Pestről - Pest környékéről.
Színe mindegy, törzskönyv nem szükséges.
Jó helyre kerülne, szerető gazdihoz családi házhoz.
Aki tud, kérem írjon !!!!!!!!
Köszönettel: Mária
20/2684072
annchy Creative Commons License 2010.02.03 0 0 400
Sziasztok!
Tradicionális, sziámi, kék jegyű kiscicust keresek. 3-4 hónapos kortól.
Ha tud valaki eladó, előjegyezhetőt..Köszönöm!
Ancsa
Michio Creative Commons License 2010.01.31 0 0 399
Kicsi, dzsungáriai törpehörcsögök ingyen elvihetők. Vadas és ezüst színben pompáznak. Budapesten belül szinte bárhová megoldható az elszállításuk. Érdeklődni, vagy egyéb ügyben a fairyofinn@hotmail.com-ra írt levélben lehet.
Karina1 Creative Commons License 2010.01.30 0 0 398
Sziasztok!Tudna valaki zsírfarkú egeret, vagy Japán táncoló egeret bézs vagy barna foltosba?Elfogadható áron vennék Budapesten vagy környékén.Köszönöm a válaszokat.
Yosua Creative Commons License 2010.01.29 0 0 397
érdekel valakit egy 200 l-es akvárium (40x50x100)
külső szűrővel?


tel.: 06/70 247-0973
Szepi bá Creative Commons License 2010.01.29 0 0 396
Eladó kettő ivar érett törpe ezüst wyandotte kakas.
Csere is lehetséges de nem kakas.
A képek két hónapja készültek.
Adri néni Creative Commons License 2010.01.29 0 0 395

Tündéri yorkik gazdit keresnek, elérhető áron!

További info és rengeteg kép e-mailen kérhető!

Megtartott kutyus

LágySzellő Creative Commons License 2010.01.28 0 0 394
10 hetes labrador retriever keverék kölykök szerető gazdit keresnek! Játékosak, élénkek, okosak, aktívak. Olyan gondoskodó és felelős gazdát keresnek, akik ivartalanítási kötelezettséggel vállalnák örökbefogadásukat.
36(30)235-2795
szikiy Creative Commons License 2010.01.10 0 0 393

Sziasztok  eladó 14 db Magyar óriás begyes galamb

Erd 0630/4736799

meps Creative Commons License 2010.01.10 0 0 392
Figyelem!!!
A segítségüket szeretném kérni!
Költözés és ezzel sajnos helyhiány miatt elajándékoznék:
-3 db kanári (1 hím és 2 nöstény)
-3 db zebrapinty (2 hím és 1 nőstény)
-2 db japán sirályka ( párok gyűrűzve )
Nálunk egy közös röptetőben laknak jelenleg. A röptetőt is odaadnám ha szükséges(bár már nincs a legjobb állapotába és csak is szétszereléssel lehetne elvinni)
Sajnos költöznünk kell jelenlegi lakhelyünkről és az új lakhelyen nem férnének el már.
Minden megoldás érdekelne. Előre is köszönöm.
elérhetőségem: foszil @ vipmail.hu
soleilka87 Creative Commons License 2010.01.09 0 0 391
Sziasztok!!! 4 db egyiptomi tüskésegérkémet elejándékoznám!!! info: dia.kgt@gmail.com
LágySzellő Creative Commons License 2009.12.29 0 0 390
Sakura gazdis!
Előzmény: LágySzellő (380)
cavecat Creative Commons License 2009.12.28 0 0 389
100 centiméteres Imac ketrechez keresek műanyag aljat, és műanyag rögzítő- ill. sarokelemeket..
Esetleg komplett 100 centis Imac ketrecet.
Ha van eladó aljad, vagy ketreced, kérlek a cavecat kukac csincsilla pont info címen vedd fel velem a kapcsolatot!
fistic Creative Commons License 2009.12.01 0 0 388
HELLO.

Költözés miatt eladóak a képen látható teknősök (egy görög és egy szegélyes). A teknősökkel kapja a tisztelt vevő a terráriumot, etetőket, lámpát és a fűtőszálat.
Ár: 30.000TEKN
termeszhangya Creative Commons License 2009.11.25 0 0 387

Eladó papagáj állomány egyben, vagy fajtánként:
kb. 10 db 2008-as jól költő hullámos pár, valamint az idáig általuk felnevelt kb. 50-60 db fiatal, 1,000 Ft/db.
2 db 2008-as költő rozella, párban 15,000 Ft.
2 db 2008-as nimfa költő pár, 3 eddig felnevelt fiókával, 2,500 Ft/db.
3 db 2009-es zebrapinty, 500 Ft/db.

 

Érd: krisztina@index.hu, vagy: 20/3928638 (Sándorfalva, nem tenyészet!)

1
juhos24 Creative Commons License 2009.11.23 0 0 386

Sziasztok!

Keresek gould ammandinát, Békés megyében. Gyula,Békéscsaba környékén.Ha tud valaki segítsen,A gyerekeknek kéne karácsonyra.

pityunka Creative Commons License 2009.11.22 0 0 385
Keresek teddy törpenyulat,3-8 hónaposat ,bakot és nőstényt.Lehet külön helyről is.
Heves megye,Jászság ,ill.ezekhez közel eső területről ,ár és szín megadással.
Szállítás csak hétvégén megoldott.
pityunka@euromail.hu
Köszönettel!
Ormossy Creative Commons License 2009.11.19 0 0 384

Bacca+...

Háperszehogy október közepén születtek.

 

(Nincs nekem szerencsém ezzel az időponttal...)

Előzmény: Ormossy (382)
Totti87 Creative Commons License 2009.11.19 0 0 383

Német Szürke Óriás növendék nyulak eladó. Békés megye Lőkösháza

E-mail: h.tamas87@citromail.hu

tel: 06/30 754 4023

Ormossy Creative Commons License 2009.11.18 0 0 382
 7 kis moszkvai őr kutyánk született november 14-én.

December közepén elvihetőek.

 

 

 

marginata Creative Commons License 2009.11.18 0 0 381

Eladó 2 példány 7 ill. 8 cm-es Keleti/Mississippi iszap teknős (Kinosternon subrubrum hippocrepis) együtt vagy külön külön is.

 

infók róla:

http://www.breedingturtles.com/kinosternonsubrubrum.html

 

http://www.petforums.co.uk/turtles-tortoises/56710-kinosternon-subrubrum-hippocrepis-mississippi-mud-turtle.html

 

Érd.: 06304671912

 

 

LágySzellő Creative Commons License 2009.11.13 0 0 380
Sakura 1 éves labrador retriever szuka. Tünemény, okos, nyitott. Hálás minden jó szóért, mosolygós, kedves, nagyon jó természetű kiskutya. Kertes házban és lakásban egyaránt tartható, szépen közlekedik pórázon, idafigyelő, szófogadó kislány. Tökéletes családi kutya és társ válik majd belőle.
megjegyzés: Monor mellett találták, valószínűleg autóból dobták ki. Nagyon sok kullancs volt benne és nagyon vemhes volt.
További képek: http://gallery.site.hu/u/RR_-_Retriever_Rescue/1gazdatkeres/Sakura/
Sakura fóruma: http://www.retrieverhelp.hu/phpBB3/viewtopic.php?f=5&t=195
06-20/59-333-80 vagy 06-20/526-2703 vagy 06-20/526-0331 vagy a info@retrieverhelp.hu
LágySzellő Creative Commons License 2009.11.13 0 0 379
Chili 1-1,5 éves sárga labrador retriever, vidám, fiatal kis szuka. A nőket nagyon szereti, a férfiakkal eleinte tartózkodó. Szeret játszani, imád puszikat osztani és két perc alatt hanyattvágja magát egy kis pocaksimire:-) Nagyon igényli a szeretetet és az emberi közelséget. Elsősorban olyan gazdit keres, aki sokat tudna vele foglalkozni és eljárna vele kutyaiskolába. Más kutyák és kisgyerekek mellé nam ajánljuk.
További képek: http://gallery.site.hu/u/RR_-_Retriever_Rescue/1gazdatkeres/chili/
Chili fóruma: http://www.retrieverhelp.hu/phpBB3/viewtopic.php?f=5&t=192
06-20/59-333-80 vagy 06-20/526-2703 vagy 06-20/526-0331 vagy a info@retrieverhelp.hu
subigalamb Creative Commons License 2009.11.09 0 0 378
Én esküvőkön engedem őket .Azért vannak tartva ,egyébbként versenyposték.(de jó buli,fenn tartják belőle magukat bőven)
subigalamb Creative Commons License 2009.11.09 0 0 377
Vannak eladó vagy elcserélhető hófehér postagalambjaim.Takarmányra vagy Óriás jersey kakasra,Ausztralorp tyukra jércére,Araucanára.Tel 30 581 9785  vagy emailban.
hirvike Creative Commons License 2009.11.08 0 0 376
Még mindig eladó az előzményben szereplő cicaház / -WC; 4000 Ft-ért is odaadom (+ 930 Ft postaköltség)
Előzmény: hirvike (363)
Ormossy Creative Commons License 2009.11.06 0 0 375

Hátperszehogy október 14-én születtek...

Bocs.

Előzmény: Ormossy (373)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!