Keresés

Részletes keresés

Tropihu Creative Commons License 2001.05.30 0 0 96
Köszi a tanácsot, már fent is van :) Holnap majd még szépítgetek rajta egy kicsit....

Tropihu

Attilio Creative Commons License 2001.05.30 0 0 95
persze hogy odairhatod az e-mail címem
(a href="ez a fájl neve és elérhetősége")ez a szöveg amier kattintva lejön(/a)

a ()-ek helyére kacsaőröket tegyél

Előzmény: Tropihu (93)
Holdwine The Real Creative Commons License 2001.05.30 0 0 94
Ugyanúgy kell, mint egy oldalt, csak a html fájl helyett it a letölthető fájl nevét írod be

_<_a href="http://www.tar.hu/valami/terkep.jpg"_>_ _<_/a_>_

Az alulvonások nélkül :-)

Előzmény: Tropihu (93)
Tropihu Creative Commons License 2001.05.30 0 0 93
Elkészültem egy újabb oldallal a kézikönyvHUban.

www.extra.hu/tropihu

Attilio! Eléggé láma dolog, de még nem tudom hogyan kell letöltéshez linket tenni az oldalra... :) Amint ezt a hiányosságomat bepótoltam egyből felkerül a térképed. Ugye odaírhatom az e-mail címedet is?

Üdv

Attilio Creative Commons License 2001.05.29 0 0 92
J-MAN Creative Commons License 2001.05.29 0 0 91
Jobban manager, mint Te azt gondolod..

Forza CM,GPW,Tropico,Ceasar3!

Előzmény: VonBraun (90)
VonBraun Creative Commons License 2001.05.29 0 0 90

Nem akarok beleszólni, emberek, de most vagy menedzser valaki, vagy diktátor, nem?
:)
Én is szemezgetek a játékkal, majd fogok kérdezni mindenféle zagyvaságot, ha már megvettem.
Forza CM!
Attilio Creative Commons License 2001.05.26 0 0 89
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Tropihu Creative Commons License 2001.05.24 0 0 88
Sajnos csak a jövő héten tudom folytatni a kézikönyv fordítását, de akkor teljes gőzzel... (a zöldet is lecserélem)

Attilio! Boldogan felteszem a map-et, akartam is kérdezni... csak elszólított a kötelesség.

Üdv

ripper Creative Commons License 2001.05.21 0 0 87
Üdv!

Haladok a játék magyarításával. Nem akar valaki besegíteni? Nagyon sok szöveg van benne.

bye

Holdwine The Real Creative Commons License 2001.05.20 0 0 86
Valóban szép munka. Ha elfogadsz egy tanácsot, a menü háttérszíne lehetne kicsit szolidabb. Ez a harsány zöld nagyon bántja a szemet
Előzmény: Attilio (84)
Attilio Creative Commons License 2001.05.20 0 0 85
nincs kedved az oldaladra feltenni a magya tropico map et ?
Attilio Creative Commons License 2001.05.20 0 0 84
most olvasom ! ZE SZÉP MUNKA VOLT ! GRATULÁLOK !!
Előzmény: Tropihu (83)
Tropihu Creative Commons License 2001.05.20 0 0 83
Elkészült a kézikönyv fordításának 0.0.1 egy része.

A

http://www.extra.hu/tropihu

oldalon látható.
Üdv

Attilio Creative Commons License 2001.05.20 0 0 82
Te jóóóó ééééégggg !!!!
Néztem az egyik turista gondolatait ....épp a SZÖKŐKÚT MELETT NAPOZOTT ???? (miért ott azt nem értem), a következő gondolata ez volt : Hurrráááá sikerült egy ak akárhanyas típusú gépfegyvert vennem ......kissé kiakadtam :))))
és nem ez az egyetlen ilyen benne
egyszer csak az egyik papom elkezte énekelni hogy lééé I'm capain Jamaica(jack) .....
Attilio Creative Commons License 2001.05.20 0 0 81
csak 1 baj van ezzel a mappel ....az hogy magyarországot csak szigetként lehet benne megcsinálni és a kikötő építését sem lehet megtiltani ...az hogy a neveket nem lehet úgy átírni hogy a gyerekeik neve is magyar legyen már csak hab a tortán ....szvsz érdemesebb magyar diktátorként(ha má mindenképp magyar akar maradni az ember) kezdeni egy random karibi szigeten....de aki magyarországot ábrázoló Tropicó pályára várt most megkaphatja ha letölti ...a duna és Tisza azért nem folytonos folyó mert akkor az emberek nem tudnának átsétálni rajta mivel a tropico ban az RT2 vel ellentétben nincs híd (ami érthető is ha valaki ismeri az említett játékokat)
Előzmény: Tropihu (80)
Tropihu Creative Commons License 2001.05.20 0 0 80
Attilio! Letöltöttem és megnéztem. Neeeekem tetszik :)

Hamarosan elkészülök a kézikönyv fordításával -legalábbis a legfontosabb 20-25 oldallal-, majd felteszem valahová. Sajnos most három napra el kell utaznom. Reményeim szerint hét végére meglesz.

Attilio Creative Commons License 2001.05.20 0 0 79
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Attilio Creative Commons License 2001.05.20 0 0 78
J-MAN Creative Commons License 2001.05.19 0 0 77
Igen, én, de még mire tesztelni fogom eltelik 1 kis idő.
Előzmény: Attilio (76)
Attilio Creative Commons License 2001.05.19 0 0 76
letöltötte egyáltalán valaki ?
Attilio Creative Commons License 2001.05.18 0 0 75
magyarország domborzati viszonyai műholdkép alapján kerültek rá a térképre és szerintem az éghajlatot is sikerült megfelelővé tennem ! Édekeség: Elnöki Palota nincsen így nem tudnak elűzni a lázadók !! Csak rajtad múlik meddig uralod Magyarországot (a szovjet orientáltság kötött)
Előzmény: Attilio (74)
Attilio Creative Commons License 2001.05.18 0 0 74
ELKÉSZÜLT AZ ELSŐ MAGYR TROPICO MAP !!!!

www.tar.hu/cmhungary/Hungary.GM2

sgb Creative Commons License 2001.05.16 0 0 73
Generáltam egy szigetet, és abban járok 2020-körül. A scenariót is elkezdtem, de azt abbahagytam. Egyébként már rég megléptem a air pollution standards-t, de csak a fák ültetése segített valamit a kritikus helyeken. Ezek közül az egyik a templom. Tényleg. Ott nem tudom mivel szennyeznek.
Mindenesetre már csak a luxus szállodák hiányoznak a szigetről, de elszúrtam mert a homokos partokat már beépítettem. Valószinűleg új játékot kezdek, mert egy csomó hibát menet közben vesz észre az ember.
Előzmény: J-MAN (72)
J-MAN Creative Commons License 2001.05.16 0 0 72
Air pollution standards 500 dollár, 40%-kal csökkenti a gyárak káros anyag kibocsájtását.

Én az 1. számú scenarió-ról(born again) beszéltem. Itt jársz 2020-ban? Nem hiszem. Vagy igen?

Előzmény: sgb (61)
Attilio Creative Commons License 2001.05.15 0 0 71
elkészült a Tropico map editor !!!!!!!!!!! www.poptop.com
ripper Creative Commons License 2001.05.15 0 0 70
Elkezdtem a szöveg magyarítását, de nagyon sok van belőle, úgyhogy elég lassan haladok.
ripper Creative Commons License 2001.05.15 0 0 69
Vagy ha az nem jó, akkor shift+click.
sgb Creative Commons License 2001.05.15 0 0 68
Köszi, este kipróbálom.
Előzmény: Holdwine The Real (67)
Holdwine The Real Creative Commons License 2001.05.15 0 0 67
Asszem Ctrl+click, adott típusu épületekben emeli a bért
Előzmény: sgb (66)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!