Mondjon mar valaki valamit a marc31-i szoftverfejleszto talalkozorol!
ki mit adott elo?
volt valami erdekes?
MusaiC
http://www.extra.hu/musaic
http://www.acomp.hu/drift
Oke, tudom, hogy ok mas ceg, meg ok a terjesztok, de azert az nem igaz, hogy semmi kozotok hozzajuk.
A homepage-rol:
"A Theocracy varható megjelenése 2000 április 1. Magyarországon 6000 Ft körüli áron várható, külföldön pedig mintegy 35 USD áron lesz kapható. A hazai forgalmazó a CD Multimédia Kft, náluk lehet megrendelni a játékot."
johnzero: a CD multimediahoz semmi kozunk
dgabor: ha jol emlekszem az elso kuldetes a traderes, a bal felso sarokba kell kivinni a tradert, kuld elore a harcosokat :)
Nem tudom, hogy direkt csinaljatok-e, de az biztos, hogy mindent megtesztek azert, hogy meg veletlenul se vegye meg senki a jatekot a boltban ;-)
Felhivtam a CD multimediat, es azt mondtak, hogy a het folyaman mar tenyleg kaphato lesz naluk, de ma meg nem.
Es akkor azt meg nem is emlitettem, hogy a cdmultimedia.hu-n egy darab cim sincs, a telefonszam is jol el van dugva, de ez meg mind semmi ahhoz kepest, hogy a cimuket meg egyaltalan nem irtak ki.
Talaljon oda akinek ket anyja van ;)
Amugy Zoltan u. 13, 5. ker, a TV szekhaz mogott. (Telefonon rakerdeztem a cimre.)
Es akkor a homepage minosegerol meg egy szot se ejtettem ;)
SEEN:
Koszi, azt hittem en nem csinaltam valamit jol, hogy nem lehetett elerni azokat a pontokat... Nem tudnal egy kezdolokest adni, hogy a leges-legelso palyan mit csinaljak ? Gondolom le kell gyozni akik ram tamadnak, de mit hogyan erdemes csinalni ?
a demoban kuldeteseket kell teljesiteni, minden kuldetes mas feladat, van ahol ki lehet lepni a realm view-ba, van ahol nem, ugyanigy van amelyik feladatban lehet epiteni, de van olyan is, ahol nem :)
javaslom, olvasd el a briefingben, hogy mit kell csinalni :)
Nekem az a gondom a demoval, hogy nem tudom, hogyan kell jatszani. Elinditom az uj jatekot, de pl. nem tudok kilepni a birodalmi terkepre, mert egybol megkerdezi, hogy akkor feladom a jatekot ? Pedig, ha jol olvastam a demo manualt-t, akkor ott lehetne sokmindent beallitani. Ezen kivul nem lehet kattintani az epitespanelre sem, es nem latok se kunyhot, se banyat. Akkor hogyan tudok pl. epitkezni ?
Hogyan kell elkezdeni az egeszet ?
Most próbáltam feltelepíteni a Chip CD-ről a Theo demót, de ezt írja ki: Theocracydemo.exe fájl a következő hiányzó exporthoz van csatolva: KERNEL32.DLL: GetDiskFreeSpaceExA...
Mi lehet ez a hiba??? Kevés a hely? Ja, csak 150 mega szabad helyem van a Win95 mellett, de a másik wincsin van még 400 mega.
Meg a Win95-öm is elég rozzant már, újra kéne telepíteni.
Ráadásul a movie-t se tudtam megnézni, mert pont nemrég szedtem le a mov lejátszót a gépről. Miért nem mpg-ben van?
:-(((
Ja, szakértőik is vannak, csak előtte elvisznek mindent, gépet, monitort, hangfalat, egeret. Aztán visszakapom 1-6-12 hónap múlva. Kösz.
Amúgy Mr MIB azt is mondta, minden illegálisan használt program olyan értékűnek számít, mint amit helyettesítenek vele. Ártatlanul megkérdeztem a Linux ezek szerint Win98/2000 összeggel számít-e be a büntetésbe. Találd ki mit mondott... Ne nagyon bízz a szakértőkben, ha nem átalányt kapnak, hanem összeg/fogás után... *hatod a freeware programjaidat, azt is beírják.
bullseye:
A rendorseg lame ;)
Amugyis informatikus szakertoket alkalmaznak. Akik pedig a torveny szerint mondjak meg, hogy milyen szoftver volt a hddn/cd-n. Ha van rola papirod, hogy jogosan hasznalod, akkor kesz.
Amugy egy erdekes kerdes: mi van a netrol letoltott programokkal? Sokszor egyertelmu, de ha nem, akkor nyilvan nincs rola papirod, hogy ez freeware, utana kell jarniuk. De ugy tudom ezert (is) fizetik a szakertoket.
Ilyen papírom nincs, de mondjuk az M$ Photodraw 2000-t is úgy kaptam meg tesztre a Microsoft magyarország központi irodájában, hogy a kezembe nyomtak 3 másolt CD-t, még a kódot is utólag kellett megkérdeznem telefonon :)
A baj az, hogy a rendőrség félhivatalos álláspontja szerint (egy BSA sajtó tájékoztatón mondtak ilyen okosakat) ami nem eredeti nyomtatott cimkés CD, az hamis. (Pl. a vizsgamunkám is CD-re készült, gondoltam is, hogy ha megbuktatnak, bevitetem a tanárokat)
Szal ennyit a szakértői tudásról, mey már az Elenderesek esetében is bizonyítást nyert...
bullseye:
Nem az szamit, hogy masolt-e a CD, hanem az, hogy jogosan hasznalod-e.
Ha van a birtokodban egy olyan papir (licensz), amelyben a keszito felhatalmaz a szoftver hasznalatara, akkor tokmindegy, hogy milyen CD-n van.
Bibibee
Nekem már van Theocracy-m, egyenesen Vamiéktól...
(most lehet utálni:)
A küldött exe-fájllal már műkszik is, viszont a MIB (sötét zsaruk) továbbra is elvinne érte, mert csak másolat, mint majd minden sajtóhiénai CD.
Ilyen izgalmas ám, egy zsrnaliszta élete.
Amúgy kösz Vami, mint mondtam műkszik is, amúgy ez már az az exe, ami a cheateket is támogatja? :]
+---- In Their 12th Year Of Glory, FairLight Released ----+
++---------------------------------------------------------------------------+
++ Theocracy (C) Ubi Soft ++
+---------------------------------------------------------------------------++
: Supplied by: Artemis Clide Frog : : Release Date: March 30 2000 :
¦ Cracked by: Artemis Clide Frog ¦ ¦ Game Type: Strategy ¦
¦ Packaged by: Artemis Clide Frog ¦ ¦ Image Format: BIN/CUE ¦
+-------------------------------------¦ +------------------------------------¦
¦ CDS: 2 ¦ ¦ Protection: CDILLA ¦
¦ CD1 archives: 08 x 15 MB ¦ ¦ CD: FLT-THC1.001 -> .008 ¦
¦ CD2 archives: 38 x 15 MB ¦ ¦ CD: FLT-THC2.001 -> .038 ¦
¦ ------------------------------------+ +----------------------------------- ¦
¦ System Requirements: A PC running Billys 95/98, mouse, directx is also good¦
+----------------------------------------------------------------------------+
Game information :
==================
Theocracy is a real-time strategy game in which you take control of one of
the Aztec tribes, develop the tribe to its ultimate desting, and resist the
Spanish conquistadors. Develop your economy, establish diplomatic relations
with your neighbours, and conquer new territories. 400 years of History lie
in the balance...the fate of the aztec empire rests in your hands!
Game Features :
===============
* Free flowing, non-linear gameplay.
* Develop your economy and slaughter the invading Spaniards.
* Develop over 50 different units and bring them into combat!
* Practical formation system, select a group, allocate a formation and it
will give the fight a strategic dimension never seen before!
If you want more information, go and check out www.theocracy.com, and for
those of you too lazy, it looks very much like Age Of Empires.
Copy the crack over from the Crack dir on the CD1.
Theocracy (c) UbiSoft
ú Ä -ú-ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ--úÄ Ä ú
Released : March 30th, 2000 : Game Type : RTS
Protection : c-dilla : # of Disks : 19 * 2.88mb
ú Ä -ú-ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ--úÄ Ä ú
Windows 95 / 98, Pentium 200, 32 MB RAM, Direct X 7.x, 150Mb HD
ú Ä -ú-ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ--úÄ Ä ú
[ G a m e N o t e s ]
Volna egy kérdésem.Van az a provinciákra felosztott rész, ahol vannak lila,zöld sárga színű területek.Ha valaki egy új játékot kezd akkor mindig csak ugyanazon a helyen kezdheti a játékot (tehát egy fix kezdési ponton,ugyanazzal a néppel) vagy mindig máshol? Választhatom -e térképen piros vagy a zöld színű népet vagy mindig csak a kékekkel lehetek?
koszi a leveled, ezert erdemes elni.... boldogsag, boldogsag,
boldogsag...
vami orul itt jol :)))
szoval en is remelem, hogy a teljes verzio teljesebb elmenyt nyujt majd, mint a demo... es jol megtanultuk Theocracyn, hogy demot nem a kiadas elott 2 honappal, hanem mar a fejlesztes elso 2 honapjaban meg kell tervezni. Az uj Philos jatekok mar ugy keszulnek, hogy a tervezes elso 2 honapjaban nem csak a teljes jatekot, hanem a trailer moviet (reklam film) es a demot is komplett megtervezzuk, hogy rovid ido alatt kepes legyen a jatekot megkedveltetni a jatekosokkal. (megint kibujt belolem a sales... mikor fogom en ezt mar kinoni :)