Keresés

Részletes keresés

Yanez. Creative Commons License 2021.03.11 0 0 222171

90%ban Pest. de mostmár vidékre is egyre többet:(

Előzmény: Anyóca99 (222169)
Anyóca99 Creative Commons License 2021.03.11 0 0 222170

Akkor is szép ez a vöröske , ha öreg .

Egyszer volt nekem is vöröském , de nem sokáig örülhettem .:-(

Előzmény: 55judit (222162)
Anyóca99 Creative Commons License 2021.03.11 0 0 222169

Te a nagyfaluban szirénázol , vagy vidéken ?

Előzmény: Yanez. (222167)
55judit Creative Commons License 2021.03.11 0 0 222168

Ez szuper! :)

Előzmény: Yanez. (222167)
Yanez. Creative Commons License 2021.03.11 0 1 222167

Ja értem. Még aznap jobban lett mikor hazajöttünk.  de már semmi baja. :)

Előzmény: 55judit (222166)
55judit Creative Commons License 2021.03.11 0 0 222166

Arra gondoltam, az orvosi naphoz képest hogy van. de ha nem rosszabbodik, biztos meggyógyul.

Előzmény: Yanez. (222165)
Yanez. Creative Commons License 2021.03.11 0 0 222165

Úgy látom elvan. Csavarogni még tud, most voltunk a dokinál, 3-napja. De semmi komoly:)

Előzmény: 55judit (222164)
55judit Creative Commons License 2021.03.11 0 0 222164

És most hogy érzi magát?

Előzmény: Yanez. (222163)
Yanez. Creative Commons License 2021.03.11 0 0 222163

❤❤ :)) Az enyém is már 12-éves.

Előzmény: 55judit (222162)
55judit Creative Commons License 2021.03.11 0 5 222162

Nagy cica ebédelt. :)

Ezen a képen nagyon látszik milyen öreg feje van a drágának.

 

three dog night Creative Commons License 2021.03.10 0 0 222161

😸

Előzmény: 55judit (222160)
55judit Creative Commons License 2021.03.10 0 4 222160

Nagy cica. :)

Yanez. Creative Commons License 2021.03.09 0 0 222159

Hogy hogy? miért:)

Előzmény: jégkirálynő (222156)
Yanez. Creative Commons License 2021.03.09 0 0 222158

Szerencsére nincs semmi baja. Ebben a 15-Ben volt egy fültisztítás, és egy kullancsriasztó. Amit a nyakára kell csöpögtetni. meghát az 5000-ezer. Hogy felteszik a vizsgálóasztalra. Ennyivel indul:)

Előzmény: Anyóca99 (222152)
Anyóca99 Creative Commons License 2021.03.09 0 0 222157

Nincs előélete .... az anyjuk hozta őket a teraszra szopós utáni korukban ... testvérek Micivel .

Mici a hízelgős hímnemű (most is itt tipródik mellettem a komódon) , Saci a tartózkodó nő .:-)

Előzmény: jégkirálynő (222155)
jégkirálynő Creative Commons License 2021.03.09 0 0 222156

Tudsz élni:(DDDDDDDD

Előzmény: Yanez. (222151)
jégkirálynő Creative Commons License 2021.03.09 0 0 222155

Érdekes, nálam a Kicsi nem ölbecica fajta, de a hanyattfekvést (főleg nyáron) sokszor produkálja. Saci miért félénk? Előélete van? Enyém (gondolom "is") utcáról összeszedett nyervák, igaz, még kicsi korában

Előzmény: Anyóca99 (222101)
three dog night Creative Commons License 2021.03.09 0 1 222154

Néhai szerelmetes Fou-Foum haverkodik😻😻😻

 

55judit Creative Commons License 2021.03.09 0 1 222153

Sajnálom cicádat. Nem tudom orvos szerint mi mekkora baj. nekem egy cicámat pont a macskanátha vitte el. Pedig kapott injekciót, itthonra antibiotikumot, és mégis menthetetlen volt.

Előzmény: Anyóca99 (222152)
Anyóca99 Creative Commons License 2021.03.09 0 0 222152

Nem olcsó mulatság az állat orvos (sem) .

De legalább nincs nagy baj .

Előzmény: Yanez. (222151)
Yanez. Creative Commons License 2021.03.09 0 0 222151

Úgy néz ki hogy minden oké. Csak már öreg, valami macskanáthát el kaphatott, otthagytam 15-ezret:))

Előzmény: Anyóca99 (222150)
Anyóca99 Creative Commons License 2021.03.08 0 0 222150

Mizujs a gyengélkedővel ?

Előzmény: Yanez. (222149)
Yanez. Creative Commons License 2021.03.07 0 0 222149

Holnap 9-re viszem. Meg veszek neki valami kullancsriasztót. mert ő kijárós. 

Előzmény: Anyóca99 (222148)
Anyóca99 Creative Commons License 2021.03.07 0 0 222148

Dokit neki de rögvest !

Előzmény: Yanez. (222147)
Yanez. Creative Commons License 2021.03.07 0 0 222147

Egy kicsit most gyengélkedik. Valami van:)

55judit Creative Commons License 2021.03.07 0 0 222146

Jaj de aranyos! :)

Előzmény: three dog night (222145)
three dog night Creative Commons License 2021.03.07 0 1 222145

Törölt nick Creative Commons License 2021.03.06 0 0 222144

Nem szereti ezt a kis bolondom..

Előzmény: Anyóca99 (222143)
Anyóca99 Creative Commons License 2021.03.06 0 0 222143

Nekem is kell vennem fűmagot , hogy legyen mit rágniuk .

Előzmény: Törölt nick (222142)
Törölt nick Creative Commons License 2021.03.05 0 1 222142

Csak a saját pálmáját rágja, nem ezt 😁

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!