Keresés

Részletes keresés

_miti Creative Commons License 2002.04.08 0 0 17988
Hiver
Köszi az edzéstervet:) Azt nem merem állítani,hogy betüről betüre befogom tartani,de igyekezni fogok minél több elemet beépíteni a pillanatnyilag igencsak rendszertelennek mondható felkészülésembe.A szerdai 20-ast mikorra tervezed? Mert ha a topicfutás keretében,(után) akkor szívesen veled tartanék.
Zsuga
El sem hiszed milyen lázba hoztál a jó hírrel.Eddig is voltak terveim,de mostantól tétje is van a dolognak :)) Ma este egy laza céges futáson voltam,egész idő alatt a budakeszi befutó képei peregtek előttem.Tudom addig még sok munka vár ránk,de egy ilyen célért szívesen áldozok és gondolom ezzel nem csak én vagyok így.
Remélem szerdán tudunk találkozni.
minden jót ! miti
iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2002.04.08 0 0 17987
mts
Részemről is az elismerés!
(Megnyugtatásul: szerintem itt is helye van!)

Hiver
Épp most kaptam Mecsek50-es meghívót, május 4-én lesz, egészen más útvonalon, mint amit bejártunk.

iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2002.04.08 0 0 17986
Igen? :-)) Akkor megjegyzem, hogy a profi egy definíciója kb. arról szól, hogy akkor is teljesíti az elvárást, amikor semmi kedve nincs hozzá, ha tudja, hogy ez nem az ő napja. :-) Rátérve viszont az őszintére, sajnos én is jártam hasonlóan néhányszor; ebben is edződni kell.

Egyébként a múlt héten-hétvégén nekem sem nagyon ment a futás. Hogy ennek az egészségügyi problémák voltak-e az okozói, nem tudom. (Remélem holnap a fogorvos tud valamit kezdeni, mert kellene egy kis egészség a Hungaroring előtt. Szerencsére a gyomor már nagyjából rendben.)
Ma kaptam egy óra rendkívüli szabadságot, de úgy vettem észre, csak a lelkem kívánta a futást, a testem nem annyira; amolyan se nem kényelmes, se nem gyors 8 km lett belőle. Azért mégis valami.

Előzmény: Hiver (17982)
Hiver Creative Commons License 2002.04.08 0 0 17985
mts!
Gratula a dobogóhoz! Ez már nagyon járt Neked! (Kezdheted is mexokni az érzést :o)
Előzmény: mts (17969)
Hiver Creative Commons License 2002.04.08 0 0 17984
Én 2x futottam tavaly, és a másodikat vettem komolyabbra (30:19), az elsőt bemelegítésnek szántam (31:01). Úgy kalkuláltam, az összidő (1.+2.) így lehet a legjobb. Persze lehet, hogy fordítva jobban ment volna...
Előzmény: iSTVán a dombfutó (17968)
Leander Creative Commons License 2002.04.08 0 0 17983
Még rejtegeti őket :)
Előzmény: Hiver (17979)
Hiver Creative Commons License 2002.04.08 0 0 17982
Köszönöm a sok vigasztalást, különösen RCS "ne keseregj fogod te meg allva hagyni a mezonyt" beírása csalt könnyeket a szemembe. 3 napja folyamatosan sajnáltatom magam, asszem lassan kezdem kiheverni a szombati kudarcot :o))) Mosmá' jöhetnek a seggberúgások is!
Előzmény: Törölt nick (17961)
Hiver Creative Commons License 2002.04.08 0 0 17981
Larzen!
48 km tt 5:06 alatt az nem semmi! Én eddig egy ilyen hosszún voltam, de ahhoz pont 2x ennyi idő kellett. Igaz, hogy szintesebb volt (Mecsek50? v. vmi ilyesmi), na de akkor is...
Előzmény: larzen (17959)
Hiver Creative Commons License 2002.04.08 0 0 17980
Miti!
Én is megyek Tbányára Panorámafutni!
(Megtaláltad már emilt?!)
Előzmény: _miti (17948)
Hiver Creative Commons License 2002.04.08 0 0 17979
Hol lehet látni kivi képeit?
Előzmény: Leander (17935)
zsuga Creative Commons License 2002.04.08 0 0 17978
Hiver
Most az egyszer én emlékeztem jól:) A befutó félmaraton férfi és női 1. helyezettjei is 150 ezer jó magyar forintot kapnak.

Egyébként a fő verseny 1. helyezettjeinek díjazását is megírták: 1.400 e Ft értékben pénz és tárgyjutalom

Előzmény: Hiver (17976)
Hiver Creative Commons License 2002.04.08 0 0 17977
Miti, Zakka, Caspi!
Végül minden Vitalade a helyére került a szatyorból?

Mai futás se ment, 20 km fokozó lett volna (az ojjjan, hpgy minden km kb. 5 mp-cel gyorsabb, mint az előző), erre a következő történt: 1.km: 5:46, 2.km: 5:38, 3.km: 5:38, 4.km: 5:38, bal térd+jobb csonthártya fáj, éppen úgy döntöttem, elég lesz mára 10 km könnyű futi, mikor megjelent velem szemben Zsuga. Gyors hátraarc, meg vagyok mentve! Így legalább még 2 kör sikeredett, szenvedés nélkül, beszélgetve - köszi Zsuga!

Hiver Creative Commons License 2002.04.08 0 0 17976
Repi!
De, épp az a baj, hogy feladtam belül! Monom, hogy majdnem kiálltam! Csak FUTURE miatt, miattatok, az edzőm miatt, meg a családom miatt nem tettem. Mindegy, ezek közül egy is elég lenne, amíg ennyi visszatartó-erő van, addig ha más nem, beérek az ilyen behalós versenyeken is.
Előzmény: Repi (17922)
Hiver Creative Commons License 2002.04.08 0 0 17975
Vat!
VITALADE őrzés nem gond, ha Neked nem sürgős... Csak feleslegesen cipelni nem szeretem ide-oda!
Előzmény: viktor a takarító (17921)
larzen Creative Commons License 2002.04.08 0 0 17974
ganki!
Minden benne van ennek a hozzászólásnak az előzményében.

lelkiismeret!
Még nem gyűjtöttem össze a kérdéseimet (azaz nem nagyon érek rá mostanság), de majd kérdezek emailben.

Előzmény: larzen (17820)
zakka Creative Commons License 2002.04.08 0 0 17973
Ganki
Larzen a méreteidre és az igényeidre kíváncsi. :-)))
Előzmény: ganki (17970)
tasi- Creative Commons License 2002.04.08 0 0 17972
ha'lo' :)

Grat. mindenkinek aki tejesitette a hendit a minit, a kivit, vagy csak ugy futott 1 jot a 7vegen.
En a magam reszerol 64 perc alatt futottam le a tavot ami oooorasi egyeni csucs :) (zarojelben j1zem meg, hogy barmilyen eredmeny egyeni csucsot jelentett :) ), ami egy honapnyi edzes hogy ugy mondjam istenes :)
Az idojaras nem volt epp kellemes, viszont ez nekem meg mindig jobb volt mintha +25fok es verofenyes napsutes fogadott volna.
Osszessegeben jo kor volt :)

Dreher-valtoba en is beszallnek valakikhez :)

Udv.: Tasi

perge Creative Commons License 2002.04.08 0 0 17971
Udv bolondok!
Szep volt fiuk (es lanyok)!!! a 7vege...
Jomagam 54:04 netto idovel bejottem, az fajt csak, hogy Koko megint megvert 1 kicsivel, mint Nike-on...nembaj elobb-utobb ugyis legyozom...

Meg vmi: oltozosatorban hallottam, hogy Komaron-Komarno versenyrol beszeltek a sporttarsak, akkor nem tartottam fontosnak megkerdezni, h mirol van szo....:(
Most, h nem lelem a net-en, kernek segitseget toletek.
Elore is koszi minden hasznos infot.
maradok tisztelettel!

ganki Creative Commons License 2002.04.08 0 0 17970
Mennyibe is kerülne a narancspóló?
Előzmény: larzen (17958)
mts Creative Commons License 2002.04.08 0 0 17969
OFF

Én is futottam a hétvégén, kétszer. S vasárnap megszereztem 21-ben, rangsoroló versenyen, ráadásul A-ban életem első dobogós (3) helyét.
Lehet, hogy az mts topikba kellett volna ...

ON

mts

iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2002.04.08 0 0 17968
miti
Az igaz, hogy multkor kettőt futottam egymás után, de leginkább csak a társaság kedvéért és edzés jelleggel, nem akartam igazán jót futni egyiken sem (az, hogy ez az elsőn mégis dobogót jelentett, más kérdés). Az biztos, hogy ha nagyon jót terveztem volna, az az első lett volna, a második inkább túlélési verseny (a Hungaroring kapcsán is kb. ez a tervem; akkor majd tudok mondani talán többet is).
Egyébként a Dreher kapcsán többen is futottak így, de most nem kerestem vissza az eredményekre. (Nálunk pl. Robi duplázott, azt hiszem nem volt nagy különbség a két futása között.)
Előzmény: _miti (17948)
Töfröcsó Creative Commons License 2002.04.08 0 0 17967
Üdv minden FB-nek és Vivicsigának!

Jelentem Töfröcsó idén is leküzdötte a 12 km-t.
De le ám...!
Sőt....!
Javítottam egy év alatt teljes 5 és fél percet!
Szóval ki is ugrottam a bugyimból amikor a célba értem, mert "hosszan-gondolásos módszerrel" azonnal kiszámítottam, hogy ha ilyen dinamikusan fejlődök tovább, akkor ezt a versenyt 5-6 év múlva én fogom megnyerni! Szóval ajánlom mindenkinek, hogy gyorsan öregedjen ki ebből a "futószakmából" mert öt-hat év múlva totál esélytelen lesz! :)
Láttam sokatokat ahogy villogtatok a kukablúzban, oszt' mitagadás én is erős kényszert éreztem, hogy elvesztve inkognitómat, nick-nevem dicsfényében úszva futkározzak! (a kényszer már csak azért is volt oly erős, mert a szokásos futrinka brigádomat,egytől-eggyig otthon ette a fene...) Egyedül meg nem megy...(ez sem)

Na jó,zárom soraim és gratulálok mindanyiótoknak!(...ne feledjétek, van még 5-6 jó évetek oszt jövök mint a hurrikán! :)

Üdv: TÖFRÖCSÓ a kereken 67 perces szellőcske

kaktusz7 Creative Commons License 2002.04.08 0 0 17966
Chino
Ritkán nézem, kivéve, ha szólnak. :-)
Előzmény: Chino-San (17964)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.08 0 0 17965
Gratula minden hétvégi hősnek, gondoltam rátok egy csomót!

Csak így csendben mondom, hogy a Dreherre valamelyik csapatba én is szívesen becsatlakoznék. Mármint ha lesz hely valahol.

A múlt héten 2 egész kilométert futottam, jól el is szégyelltem magam, csak azt tudom felhozni mentségnek, hogy fáj a sípcsontom mellett valamelyik alkatrészem. (És különben is, olyan tél van!)

Üdv:
Mosi

Chino-San Creative Commons License 2002.04.08 0 0 17964
kaktusz!

műxik ez a méled? mer elküldném a tunnivalókat kosárilag...

Előzmény: kaktusz7 (17925)
kasztello Creative Commons License 2002.04.08 0 0 17963
sziasztok,
én is gratulálok mindenkinek, aki futott a 7végén.
beértem én is, végig kényelmes tempóban futottunk, dumáltunk is kicsit, az utolsó 2-3 km-t meg magamhoz képest meghajtottam. így lett 64:39 nettó idő.

1 évvel ezelőtt, április 8-án mentem le először futni a margitszigetre, mert valaki a cégnél bedobta a dreher váltót a köztudatba. az első szigetkörömet kb négy megállással, ha jól emléxem 48 perc alatt tettem meg. elég rendszeresen jártam le ezután, pár hét múlva már megállás nélkül le tudtam kocogni a kört. június 3-ra, a váltó napjára felkészült voltam a 7 km-re, ami 38 perc alatt sikerült.
nyáron is futkároztam, igaz kevesebb rendszerességgel, a nyár végén elindultam a terepfesztiválon, ami csúfos kudarc lett, a terepfutás abszalájte nem ment, a 6km-en egy csomót gyalogoltam.
átfutottam a mária-valéria hídon is, azonban az a 10 km kicsit soknak tűnt, utána 3 hétig nem tudtam futni, mert megfájdult a lábam.
közben egy sajnálatos eseményt követően elkezdtem szintes terepen futni (Butch-nak köszönet az útvonalért), és az elvárásaimhoz képest egész jó telet sikerült a hátam mögött hagynom. (ehhez nyilván az is hozzásegített, hogy felhagytam a dohányzással.) mostanában kimondottan élvezem a szintes futásokat, a gellért-hegyi csúcsfutás kifejezetten kellemes emlék, csakúgy, mint a kisvasút teljesítménytúra, aminek 1 részét szintén futva tettem meg.
hát, nagyjából így állok most, 1 év után.
szeretném megköszönni nektek a sok segítséget amit tőletek kaptam és további jó futkározásokat kívánok mindenkinek.
k.
:)

Törölt nick Creative Commons License 2002.04.08 0 0 17962
Nagy-nagy gratula mindenkinek a hétvégéhez!
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.08 0 0 17961
Mar irtam a Vivicittarol de a lenyeget mindig elfelejtem. Nagyon nagy gratula kis es nagy leandernek a teljesitett hosszu tavokhoz illetve lelkiismeretnek hogy 6-on beluli atlaggal futotta a vivicittat! En meg emlekszem amikor azt irtad, hogy sose fogsz tudni 6 30 belul futni! :)) Emlekeztek talan hogy azt is irta szeretne nem szem elol vesziteni, ehhez kepest ugy elhuzott az elejen hogy csak 3 km-nel ertem utol es 5 ig csak a buszkeseg tartott vissza attol hogy ne lassuljak le mellole :)) Szoval mi jol huzigaltuk egymast!
Es meg gratula snecinek is aki olyan lazan es konnyeden futott el mellettem 21 perces szigetkor tempoban a hendin mintha az a sok csavar soha nem is lett volna a karjaban! Csak igy tovabb sneci!!! Az osszes tobbiek idejehez is nagyon gratulalok!!! Sajnos a Vivi utan a helyszinen annyira orultem a sajat PB idomnek hogy nem birtam elegge figyelni a tobbiekre!
Kedves Hiver te meg ne keseregj fogod te meg allva hagyni a mezonyt ahogy szoktad!!!
Meg az eminens tanulok se irhatnak mindig csillagos otos dolikat :)))
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.08 0 0 17960

Alan Chino! Szoval en arra gondoltam hogy a lelkicsigalan csapathoz hozzajon meg chino es spenot es mar meg is van majdnem a valtonk
Na??
Lelkiismeret ugye te is jossz?
Előzmény: Chino-San (17956)
larzen Creative Commons License 2002.04.08 0 0 17959
Pénteken vettem egy Saucony Grid Aura TR3-at.
Próbálgattam egy Grid Departure-t is, de az kicsit nyomta a bokacsontomat.
Szombaton megtörtént az első bevetés: Ecskend 50, 48km/500m szint, 5 óra 6 perc alatt. Nagyon jó volt a cipő, abszolút nem viselte meg a lábam az út. Viszont a combomban jó kis izomláz van, köszönhetően a majd két hetes kényszerpihenőnek. Most már én is tudom, hogy mi a különbség a túracipő és a futócipő között! :)
Következő nagy futás a Lemaradás 100-on várható, a Mátrabércet futva idén még nem vállalom be.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!