Keresés

Részletes keresés

FUTURE Creative Commons License 2002.10.10 0 0 26595
Akkor összecsapunk! :-)))
Előzmény: IV.kercsaj (26590)
mts Creative Commons License 2002.10.10 0 0 26594
Emlékeztek, hogy tavaly, hogy ki mikor nem futott?

Az biztos, hogy én a 3. napon.

Előzmény: mts (26591)
mts Creative Commons License 2002.10.10 0 0 26593
Én is azt hittem, hogy nem ér utol, de aztán mégis. :-)

Mondjuk, kicsit gyorsabb vagy nálam, de Juli profi a biciklis kisérésben!
Közben még énekelni is tud!? ;o)

Előzmény: FUTURE (26588)
FUTURE Creative Commons License 2002.10.10 0 0 26592
Julcsi!
Mondtad, hogy mentek bevásárolni. Olyat, hogy Vitalade, lehet kérni? Vagy már eddig is hat felé áll a fejed, úgyhogy vegyem meg, és kérjek számlát? Ha én venném, kér még valaki?
mts Creative Commons License 2002.10.10 0 0 26591
BB:

A gyúró nem dolgozik pénteken már, mi meg tudunk jönni bármikor. Úgyhogy az indulás nem rajtunk múlik. (Azért ebéd után Hévízről, ha lehet.)

Jövő hét szerdára ígértem a gyúrónak, hogy megmondom a pénteki indulást. Meg elvileg addigra kapjuk meg a masszőrfőnök ajándékát a mindenféle krémet. Nem tudom, hogy mik ezek pontosan.
Juli, szerintem addig ne vegyetek semmit. Meglátom őket, s elmondom, hogy mik, mondjuk itt a topikban. S utána lehet még mondani, meg megvenni, ha kell még valami.

Gyorslábúak:

Nekem kell az első nap pihenésre. Létfontosságú. Beleegyeztek?

Nyuszi,

Neked mondtam már, hogy miért. Szeretném, ha ezt nem mondanád el senkinek. Mert én szeretném.

mts@létfontos.hu

IV.kercsaj Creative Commons License 2002.10.10 0 0 26590
Én meg a "megbízható" forrásra vagyok IV.kercsaj.morcos.hu Olyan bringa nincs, amivel én ne érnélek utol! (Bárcsak lenne, de az ne a bringa minőségén és az én kondimon múljon, hanem a te futósebességeden!)
Előzmény: FUTURE (26588)
akibacsi Creative Commons License 2002.10.10 0 0 26589
A biztos forrásból tudását szerző Úr ne tessen sértegetni az én montimat, Ő ugyanis nem mezei, hanem hegyi, de nagyon (Shimano Deore DX, ha az öregebb generációnak mond még valamit ez a szent kategória).
A versenyt is kölcsönadhatom - ami szintén nem mezei/apollo/szputnyik - akkor legalább a kmórát sem kell átszerelni.
A kmóra különben megbízhatóan végigmérte az idei évet, amikor kellett (Proathlon/Fonyód/Nagyatád - szumma 740 km), persze lehet, hogy 352-vel nem boldogul, de akkor elképzelhető, hogy csak azért, mert unja a lassú menetet. Hehe.

>:-/
akibacsi.morcos.hu

Előzmény: FUTURE (26588)
FUTURE Creative Commons License 2002.10.10 0 0 26588
Nem akarok beleszólni, de megbízható forrásból tudom, hogy engem egy mezei montival Julcsi nem fog utolérni. :-) Ezért jobb lesz Ákibácsi, ha felszereled a montid extrákkal, vagy a versenyt adod kölcsön... :-)))
Előzmény: akibacsi (26581)
kaktusz7 Creative Commons License 2002.10.10 0 0 26587
OK. Hétvégén szüretelni megyünk, hétközben este otthon vagyunk.
Előzmény: IV.kercsaj (26586)
IV.kercsaj Creative Commons License 2002.10.10 0 0 26586
Jelenleg úgy áll a dolog, hogy az lenne a legjobb, hogy ha a bringát a kisbusz hozná. Akkor egyszerűbb lenne egyből FUTurékhoz vinni, akik nem messze laknak tőlünk. Vagy ha mégis nálunk landol, akkor marad az, hogy én kitekerek vele a Népstadionig, ott rakjuk fel a kisbuszra és akkor én is buszozom. Így mindenképpen javulnak az esélyeid a corsára :-)))) Kmóra jó volna.
Kérdés: ha téged fel tudunk venni 15:30-kor és még beugrunk mts-ékért Hévízre, akkor 5-re Sopronba tudunk lenni? Vagy ehhez 200 km/h átlagot kell menni? :-)

kaktusz
Köszi a felajánlást, egyelőre úgy néz ki, hogy nem fog kelleni, de ez még változhat.

Előzmény: akibacsi (26581)
IV.kercsaj Creative Commons License 2002.10.10 0 0 26585
Többi csapat! Lenne néhány kérdésem, hogy meg tudjuk szervezni a lemenetelünket:

Ti hányra szeretnétek Sopronba érkezni? (Beszéltem Gyurival, szerinte minél előbb, de nem később, mint 5 óra. Ez az egyhelyenszállás miatt lenne fontos, ezért is kéne egy időben neveznünk/érkeznünk, hogy legyen még hely. Nem bízom abban ugyanis, hogy amit előre kért Hiver, azt be is tartják - ami érthető is az ő szempontjukból.
Hánykor lesz kaja?
Mikor indul az utolsó busz a Népstadiontól?

Előzmény: IV.kercsaj (26580)
mts Creative Commons License 2002.10.10 0 0 26584
Ákibácsi,

ha ugyanúgy nem mér semmit, mint tavaly; akkor ne fáraszd magad a kilóméterórával. :-)))))))

Előzmény: akibacsi (26581)
kaktusz7 Creative Commons License 2002.10.10 0 0 26583
IV.kercsaj
Tudok kölcsönadni Astrára való tetőcsomagtartót + biciklitartót, gondolom Corsára is jó.
Persze csak ha a szponzor is beleegyezik. :-)
Előzmény: IV.kercsaj (26580)
zakka Creative Commons License 2002.10.10 0 0 26582
Szombaton lesz a Sri Chimnoy félmaraton/maraton a Szigeten, nevezés 7-től, rajt 8-kor. Tervezem az indulást (és erről Future is tud :-))), sőt akár itt is megfuthatom az áhított 1:45-öt! Ha esetleg mégsem, lesz még félmaraton idén... :-)))
akibacsi Creative Commons License 2002.10.10 0 0 26581
Julcsi!
Aha, világos :-) Ha ..., akkor ..., de lehet hogy ... és különben meg .... :-)
Mi lenne, ha Nemavonra bicajjal mennék szurkolni pl. És akkor utána odagurulhatnék hozzátok. Vagy vmi ilyen.
Egyébként egy éve szegény bicaj ott áll az erkélyen úgy, ahogy a tavalyi B-Bp. után odaraktam :-/ Pedig nagyon szeretem, de valamiért nem szoktam vele menni. Azért majd kicsit kipofozom a nagy eseményre, és persze gondolom megint szeretnétek rá kmórát is, ugye?
Előzmény: IV.kercsaj (26580)
IV.kercsaj Creative Commons License 2002.10.10 0 0 26580
akibacsi!
Egyeztessünk lécci, hogy hogy kerül majd hozzám a bringa! Ez már csak azért is fontos, mert elkezdtem gondolkodni :-) és rájöttem, hogy a corsával nem tudjuk levinni a bringát, tehát azt nekem oda kell adnom gyuriéknak, hogy ők vigyék le a kisbusszal. Namármost, ha mindenképpen el kell vinnem a bringát a találkozási pontra, akkor egyszerűbb, ha én is velük megyek a kisbusszal vagy ha nem férek be, akkor BBp-es busszal, és akkor téged talán fel tudnának venni Balmádiban. Ez persze csak elmélet, lehet, hogy van a corsán bringaszállító (kb. 1%), nem tudom, hogy gyuriék honnan és mikor indulnak, ha be tudnak még a mi indulásunk előtt ugrani hozzánk a bringáért, akkor persze tárgytalan...
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.10 0 0 26579
Én sose mértem le egyiket sem, csak elhittem Nyusziéknak. A legkisebbet is csak térképen mértem meg. De attól még persze cserélhetsz autót... ;-)
Előzmény: kaktusz7 (26578)
kaktusz7 Creative Commons License 2002.10.10 0 0 26578
potyike
Hétfőn futottam egy jót, amiben volt két nagy Kápkör. Gondoltam lemérem, autóval 6,1-et mértem.
Cseréljek autót? :-)
Előzmény: Törölt nick (26562)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.10 0 0 26577
Orommel jelentem tegnap legyoztem elhatalmasodo lustasagomat es kirangattam magam a szigetre. (ha egy perccel kesobb jon a villamos akkor tutira lebeszelem magam)
Meg a MACban is erosen gondolkodtam hogy elinduljak e egyaltalan futni, de szerencsere talalkoztam Pen-ekkel es V Peterrel aki levezeteskent visszakisert az Arpad hidig es nem is aludt el kozben Legalabb 10 futobolonddal talalkoztam akik szorgalmasan rottak a koroket es keszultek a BBP-re. Nem is hinnetek mennyire mas igy futni !!!
Mara elhatalmasodott rajtam is a megfazas (hiaba kezeltem elorelatoan forralt borral az este) de vasarnapra meggyogyulok es nemavon futok!
sneci Creative Commons License 2002.10.10 0 0 26576
csak 8 nap!
sneci
mts Creative Commons License 2002.10.10 0 0 26575
Új taktikai fegyver:

Éjszaka szerenádot adunk az ellenfeleinknek, hogy kikészüljenek másnapra. S ha ez nem elég, énekelve futjuk végig a távot. :-))))

Előzmény: Philipcsiga_ (26571)
Hiver Creative Commons License 2002.10.10 0 0 26574
Gyorsan hozzászólok, hogy FUTURE-nek legyen mit olvasni :o), aztán megyek aludni!
Hétfőn futottam 30 km-t könnyedén 2:16:27-re (2:20 helyett), tegnap pihenőm volt, ma 3x3000-et nyomtunk Zsugával, 066-tal és Lacival. Nekem az első 2 11:43 és 11:39 lett (itt a cél 11:45 volt), az utsó maxra 11:06! :o)
A legjobb a mai napban mégis az volt, hogy befűtöttek végre a MACban, tök jó meleg van mindenütt, imádom!
No és nem volt rossz a palacsintázás sem ;o)))
Lassú Nyíl Creative Commons License 2002.10.09 0 0 26573
Zsazsi, nem lehet komoly bajod, ha még ilyen riposztra is telik. Múlt héten nekem is nagy volt a fejem, de nem vizsgáltam a vírust. ...-t szedtem, és sok citromos teját ittam. Dejó is volt. Most már kutyabajom.

Arpopó, kutyák! A HHH tetején levő vendégölőnél egy kedves, fehér pulival találkoztunk. Először észre se vettem, annyira beleolvadt az útra szórt kőzuzalék piszkosfehér színébe. Aztán mikor észrevettem, megemlítettem, hogy puliságához méltatlan magatartást tanusít, amikor tőlünk 2-3 méterre csak heverészik és békésen szemlélődik, ahelyett, hogy legalábbis megugatna vagy a bokánkat harapdálná. Nahát amint ezt kimondtam, tőle már jócskán eltávolodva, elkezdett ugatni. Világos: nem hagyhatta, hogy bárki is megkérdőjelezze becsületes puli mivoltát. Kellett nekem kutyába se vennem!

Előzmény: Zsazsi (26550)
lelkiismeret Creative Commons License 2002.10.09 0 0 26572
Sziasztok!
Végre újra itt. A szombati siralmas hendikep után nem sok kedvem volt írni, azóta meg nem sok időm.A múlt heti térdrándulás utáni teljes elkeseredésem mára alábbhagyott, köszönhetően a tornának, vagy a Flector-gélnek.Mindegy melyik segített, lényeg, hogy ma már egyáltalán nem fájt, így holnap futok, vasárnap pedig ...futok.Egyébként futás közben szombaton is csak akkor fájt, ha hanyagul húzni kezdtem a lábam. Gondoltam is, hogy majd ez most megtanít a helyes futótechnikára, és ez még most is lehetséges.:)

pinkódGabi!
Igen, igen, Amatőrt megerősítem, én is jövök (oldalbordástul, ha nem gond, mert Tőled idővel mennénk egy következő buliba.Olyan rég volt már ilyen!!!Csak az sajnálom, hogy a másik társaságot nem tudtam meggyőzni arról, hogy pénteken találkozzunk.Sebaj.)Mit hozzunk?

lelkiismeret

Philipcsiga_ Creative Commons License 2002.10.09 0 0 26571
De ha nincs más és a zene marad
de a magnó kiveti
és a cd sem szereti
akkor IV.kercsaj elénekli.
Ugyeee? Besegítek
Philipcsiga_ Creative Commons License 2002.10.09 0 0 26570
IV.kercsaj
mindegy milyen zenét viszek, mert én tényleg nem akarok kocsis kíséretet. Nekem az kell, hogy mellettem legyen a kísérő, nem hogy mögöttem jöjjön, mert folyamatosan előznek minket (remélem csak az autók). Te meg kényelmesen elférsz mellettem. És van olyan jó hangod, mint Mc Haveréknak :))
Philipcsiga_ Creative Commons License 2002.10.09 0 0 26569
diszkmen is lehet? Esetleg mphárom?
Előzmény: nullahatvanhat (26554)
Nerdy Creative Commons License 2002.10.09 0 0 26568
szivesen, nem tudtam
Előzmény: sneci (26567)
sneci Creative Commons License 2002.10.09 0 0 26567
Már olvastam, köszi:)
sneci
Előzmény: Nerdy (26566)
Nerdy Creative Commons License 2002.10.09 0 0 26566
sneci mél ment megint
Előzmény: sneci (26565)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!