Tudnátok abban segíteni, hogy melyik az a program amivel iPad-en iPhone-on is lejátszható panorámafotót lehet készíteni? Sajnos a Flash-ben készültet nem lehet lejátszani.
KRpano v1.0.8.14 lensflare xml paraméterezéshez ért vki? Átnyálaztam a krpano oldalon található referenciát, de nem működik, hibát jelez a krpano console.
Meglepő, hogy a Windows-os verzió amit küldtél, a Mac OSX-es Panotour Pro-t is " felszabadította". A 'restricted domains' funkció viszont eltűnt a 'Project Properties > Tour Build! menu alól. :(
Sajnos a probléma még mindig adott.
Bemásolom ide a linket, de később törölni fogom, mert csak ideiglenesen van ide feltöltve.
Háromszor próbáltam e-mailt küldeni, kétszer visszajött, a harmadikat megkaptad? A gmail-os email egy nagy sz@r. Nekem is van ilyen fiókom, de nem használom többet, mert több fontos anyagot a mai napig nem kaptam meg. Ha van normális fiókod jelentkezz azon.
2-3 éve kezdtem el panoráma fotózással foglalkozni (maszatolni). 2012 decemberében vettem egy Nodal Ninja 5 fejet, hogy komolyabb szinten űzhessem a panó lövöldözést, főleg HDR panókat készítve. Jelenlegi felszerelés: Canon 450D, Tokina 10-17, NN5 és egy alu tripod melynek a mai napon leszedtem a vízszintező szorítókarjait, mert túl sok helyet kitakartak a nodal képeken.
Szeretném a panó fotozást masodállás szintre emelni, ezért egy saját weboldalon tenném közzé eddigi munkáimat.
Ehhez a Wordpress 3.5 + Panopress combót néztem ki. Illesztéshez PTGui Pro 9.1.6-ot használok Mac OSX Lion alatt. Virtuális túra készítéshez a Panotour Pro 1.8 tetszik a legjobban. Intuitív interfész, lens flare, slide in thumbnail navigation bar. El is készültek az első Panotour által generált panoráma túrák, lokálisan működnek, de sajnos webre kihelyezve nem jelennek meg.
A Panopress készítője felvilágosított, h a Panotour Pro-ban "kölcsönvett" licensszel készülő panorámákat nem jeleníti meg az általa készített plug-in.
Próbáltam simán wordpressen kívül is megjelentetni: ajgogroup.hu/panotour/vis vitalis hotel.swf De csak ez lett belőle: FATAL: ajgogroup.hu/panotour/vis vitalis hotel.xml - loading error (IO Error)
A KRPano sokban hasonlít, de a nemlétező xml tudásommal, nem tudom replikálni a Panotourban megszokott extrákat.
Vmi ötlet kéne, hogy miként tudom ideiglenesen megkerülni a problémát, amíg lesz zseton a saját licenszre?