Keresés

Részletes keresés

scarabaeus Creative Commons License 2013.06.26 0 0 12869

Mindenképp használnád te azt a PTBatcherGUI-t?

Mert anélkül így megy: Preferences -> Stitching fül -> Processor group: Hugin_stitch_project

Előzmény: Törölt nick (12868)
Törölt nick Creative Commons License 2013.06.26 0 0 12868

 

Ha itt topogott vki és megoldotta plíz help!

Törölt nick Creative Commons License 2013.06.26 0 0 12867

Gongoltam egy próbálkozást megérhet segítséget kérni itt Hugin témában.

 

A helyzet az, hogy nekem tökéletesen megfelel. Kíváló eredményt ad. Avagy mostantól múlt időben kell írjak, mert megmakacsolta magát a szoftver. Lefagy. Hibaüzenetekkel bombáz. Azt a képsorozatot, amit tegnap gond nélkül kimentett, ma meg sem kostólja. Törlés újratelepítés megvolt többször. Gyakorlatice mindent kipróbáltam. A külföldi fórumokig jutottam, ahol felületesen írják le a javítás lehetőségét.

 

Ha vki tudja a javítást segítsen nekem! Avagy egy hasonló free szoftver megtenné, de ilyet sem találtam.

 

Általában a user-error adott, ez se gond, mert akkor legalább javítható...

Relaxvideo Creative Commons License 2013.06.25 0 0 12866

Köszi, rákerestem, valóban ír gyro támogatást.

De a youtube videókat megnézve valamiért mindegyik gömb torzítással mutatja a képet,

nem úgy mint itt: http://youtu.be/EMS0sEin8v8?t=1m3s   Remélem ezt is tudja.

 

Más: sztereó 3D panorámát hogy lehetne készíteni?

Ugye minimum az egyik kamera nem az NPP körül fog forogni. Ez mennyire gond?

Olvastam olyat, hogy ami a nullpont körül forog, annak az értékeit használjuk a másik kamerára is, de valami azt súgja ez nem ennyire egyszerű.

Előzmény: SzaboZ-ptx (12865)
SzaboZ-ptx Creative Commons License 2013.06.24 0 0 12865

PanoPlanet néven van egy ilyen androidos alkalmazás.

Előzmény: Relaxvideo (12864)
Relaxvideo Creative Commons License 2013.06.23 0 0 12864

Sziasztok

Láttam iphone-ra olyan alkalmazást amivel a panorámaképet a telefont forgatva

lehet mozgatni, mintha egy virtuális ablak lenne a képernyő. Nagyon tetszik.

 

Kérdésem, hogy létezik-e ilyen nézőke Androidra is? Kismillió alkalmazás létezik,

de nem találtam ilyet. Lehetséges hogy levédették? :((

 

Előzmény: homerx (12863)
homerx Creative Commons License 2013.05.28 0 0 12863

mert a ptgui fizetos. neked valszeg a trial van felteve.

Előzmény: omegaspec (12862)
omegaspec Creative Commons License 2013.05.28 0 0 12862

Sziasztok!

Valaki meg tudja mondani,hogy  Ptgui-n miért lettek vízjelek a képeken.

Köszi.

 

Certee Creative Commons License 2013.05.10 0 0 12861

Az IOS azt sem játsza le, de közben megtaláltam, hogy a Panotour progiban van ilyen beállítás, hogy készít ezen eszközökre is lejátszót.

Előzmény: mckmester (12860)
mckmester Creative Commons License 2013.05.10 0 0 12860

QuickTime (.mov kiterjesztésű fájl).  A PTGui elvileg tud ilyet is.

Előzmény: Certee (12859)
Certee Creative Commons License 2013.05.10 0 0 12859

Tudnátok abban segíteni, hogy melyik az a program amivel iPad-en iPhone-on is lejátszható panorámafotót lehet készíteni? Sajnos a Flash-ben készültet nem lehet lejátszani.

Összefűzésre a PTGui-t használom.

bodiroger Creative Commons License 2013.05.02 0 0 12858

ok... de kár hogy meglöktem..

Előzmény: Fuko52 (12857)
Fuko52 Creative Commons License 2013.04.25 0 0 12857

a kép lemaradt...

 

Előzmény: Fuko52 (12856)
Fuko52 Creative Commons License 2013.04.25 0 0 12856

Szép, de azt a széket igazítsd már meg! :)

Előzmény: bodiroger (12855)
bodiroger Creative Commons License 2013.04.25 0 0 12855

http://bodilaszlo.blogspot.hu/2013/04/elektronmikroszkoop-labor-de-oec-en.html

..ha még nem jártatok volna Transzmissziós Elektronmikroszkóp laborba 

Laci_photo Creative Commons License 2013.04.18 0 0 12854

Üdv. Mindenkinek!

 

Érdeklődöm van e valakinek egy eladó NN3 MKII Standard Rotator gyűrűkkel. Nekem csak ez a rotátor kellene!

- rotátor cserénél válhatott feleslegessé -

Kroy Prince Creative Commons License 2013.04.18 0 0 12853

Szia!

 

Ha publikus lenne az e-mail címed többet tudnék segíteni. A sajátom az, írj oda és beszélhetünk.

Először nézd meg a honlapom,   http://bkroy.atw.hu/  hogy én mit alkottam és mit tudok, majd ha az érdekel folytathatjuk.

Előzmény: eredetisolex (12852)
eredetisolex Creative Commons License 2013.04.17 0 0 12852

Szia,

Nekem is tudnál segíteni?

Nagyon hasonlóak a problémáim mint kreativoperatornak:-)

Gyakorlatilag semmim sincs egyenlőre a néhány demo szoftveren és a lelkesedésen kívül:-)

Előzmény: Kroy Prince (12842)
eredetisolex Creative Commons License 2013.04.17 0 0 12851

Szia gyurci

Mennyiért tudnál egy ilyet?

Megtetszett nekem is a panoráma fotózás és nagyon kipróbálnám.

Előzmény: Gyurci... (12626)
bzalan Creative Commons License 2013.04.07 0 0 12850

Szia, a Panosaurus fej eladó még?  tel.: 06 70 377 8741

Előzmény: sakac (12837)
Dragon22 Creative Commons License 2013.04.04 0 0 12849

kreativoperator Creative Commons License 2013.03.25 0 0 12848

KRpano v1.0.8.14 lensflare xml paraméterezéshez ért vki?
Átnyálaztam a krpano oldalon található referenciát, de nem működik, hibát jelez a krpano console.

 

Üdv!

kreativoperator Creative Commons License 2013.03.15 0 0 12847

Meglepő, hogy a Windows-os verzió amit küldtél, a Mac OSX-es Panotour Pro-t is " felszabadította".
A 'restricted domains' funkció viszont eltűnt a 'Project Properties > Tour Build! menu alól. :(

Sajnos a probléma még mindig adott.

Bemásolom ide a linket, de később törölni fogom, mert csak ideiglenesen van ide feltöltve.

http://ajgogroup.hu/wordpress/

 

A felső pano krpano droplettel készült és gond nélkül megjelenik. 'MAKE VTOUR (NORMAL) droplet.app'

Az alsó pano Panotour Pro 1.8-ban készül és miután megjelenik a worpress/panopress plugin lightbox, nem tölti be a pano-t.

Firebug net panelján a swfkrpano.js-re 403 forbidden-t ír ki.

Van vkinek ötlete, hogy miként lehet orvosolni a hibát?

Előzmény: Kroy Prince (12846)
Kroy Prince Creative Commons License 2013.03.13 0 0 12846

OK, hogy megkaptad. Amit küldtem, azzal boldogultál?

Előzmény: kreativoperator (12845)
kreativoperator Creative Commons License 2013.03.13 0 0 12845

Szevasz, megkaptam az elsőt is. Nem a gmail a szar, hanem a t-online. :D

Előzmény: Kroy Prince (12844)
Kroy Prince Creative Commons License 2013.03.12 0 0 12844

Hi!

 

Háromszor próbáltam e-mailt küldeni, kétszer visszajött, a harmadikat megkaptad? A gmail-os email egy nagy sz@r. Nekem is van ilyen fiókom, de nem használom többet, mert több fontos anyagot a mai napig nem kaptam meg. Ha van normális fiókod jelentkezz azon.

Előzmény: kreativoperator (12843)
kreativoperator Creative Commons License 2013.03.12 0 0 12843

Szia! Mostmár az... :)

Előzmény: Kroy Prince (12842)
Kroy Prince Creative Commons License 2013.03.12 0 0 12842

Hi!

 

Ha publikus lenne az e-mail címed tudnék segíteni.

Előzmény: kreativoperator (12841)
kreativoperator Creative Commons License 2013.03.11 0 0 12841

Üdv Mindenkinek,

 

2-3 éve kezdtem el panoráma fotózással foglalkozni (maszatolni). 2012 decemberében vettem egy Nodal Ninja 5 fejet, hogy komolyabb szinten űzhessem a panó lövöldözést, főleg HDR panókat készítve.
Jelenlegi felszerelés: Canon 450D, Tokina 10-17, NN5 és egy alu tripod melynek a mai napon leszedtem a vízszintező szorítókarjait, mert túl sok helyet kitakartak a nodal képeken.

Szeretném a panó fotozást masodállás szintre emelni, ezért egy saját weboldalon tenném közzé eddigi munkáimat.

Ehhez a Wordpress 3.5 + Panopress combót néztem ki. Illesztéshez PTGui Pro 9.1.6-ot használok Mac OSX Lion alatt.
Virtuális túra készítéshez a Panotour Pro 1.8 tetszik a legjobban. Intuitív interfész, lens flare, slide in thumbnail navigation bar.
El is készültek az első Panotour által generált panoráma túrák, lokálisan működnek, de sajnos webre kihelyezve nem jelennek meg.

A Panopress készítője felvilágosított, h a Panotour Pro-ban "kölcsönvett" licensszel készülő panorámákat nem jeleníti meg az általa készített plug-in.

 

Próbáltam simán wordpressen kívül is megjelentetni: ajgogroup.hu/panotour/vis vitalis hotel.swf
De csak ez lett belőle: FATAL: ajgogroup.hu/panotour/vis vitalis hotel.xml - loading error (IO Error)

 

A KRPano sokban hasonlít, de a nemlétező xml tudásommal, nem tudom replikálni a Panotourban megszokott extrákat.

Vmi ötlet kéne, hogy miként tudom ideiglenesen megkerülni a problémát, amíg lesz zseton a saját licenszre?

Köszönettel, a KreatívOperátor.

kocsi Creative Commons License 2013.03.10 0 0 12840

Nodal Ninja 5L Complete panorámafej minden tartozékával, rotatorral, gyári félkemény tokban kifogástalan állapotban eladó.

 

Nodal Ninja 3 beszámítása értékegyeztetéssel elképzelhető, más csere nem érdekel.

Megnézni, átvenni személyesen, Budán lehet. Az ár fix 85eFt.

 

Érdeklődni mailben vagy privát üzenetben lehet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!