Keresés

Részletes keresés

ax15 Creative Commons License 2015.08.30 0 0 22982

Mennyi nálad az elérhető ár?

Már minden filmes gépet bagóért adnak.

Ha hosszú távon fejlesztenéd is a cuccot, akkor érdemes pentax/nikon/canon-ból választani, de ha csak egy egytekercses kaland, akkor az előző válasz tökéletes.

Mondjuk ott is többféle objektívet használhatsz, ha arra fordul a kedved (mármint a Zenit)

 

Előzmény: onimodchinon (22980)
siófoki35 Creative Commons License 2015.08.30 0 0 22981

Ha retró gépet szeretnél, a Zenit elérhető és elég jó. Ez egy egyszerűbb kivitelű tükörreflex gép. Elég nehéz súlyú, cserében elpusztíthatatlan. Sajnos nincs túl sokféle zárideje, de kezdő gépnek nem rossz.

Kísérletezgetni, "játszadozni" meg egy kis Szmena 8M. Azzal pl. lehet egy kockára több képet is fotózni. Kicsi, könnyű, egyszerű használni, könnyen beszerezhető.

 

Előzmény: onimodchinon (22980)
onimodchinon Creative Commons License 2015.08.29 0 0 22980

hali

kérném a segítségeteket

szeretnék filmes fényképezőgépet venni, elérhető áron

régebben a suliban volt labor, ahol előhívtuk a képeket

ez mostanában is járható?

kb mibe kerülne egy gép + labor tól ig, sejtem összetett a kérdés, de merre induljak el

tudnátok ebben segíteni

nincs otthon netem, telefonon tudom olvasni

ha eljutok net kávézóba tudok írni bövebben

üdv gabor

DJ Szegecs Creative Commons License 2015.07.26 0 0 22979

Canonet 28 & 1989-ben lejárt Ilford FP4 ("Plus" nélküli verzió):


http://szegecs.de/foto/ilford_fp4.html

fecskea1 Creative Commons License 2015.07.07 0 0 22978

Itt kevésbé hirdettem, de eladók a következő fotós cuccok - aki fekete-fehérre fotózik, annak talán megfelel árban is:

 

- Bronica ETR váz (B513753), ragyogó állapotban 13.000,- forintért.

- Zenzanon PE 4,5/200  (20500313) eredeti első obivédő, hátsó nincs. Ezért csak  20.000,- Ft.

(Természetesen gyorsmarkolat nélkül, csak a váz+messlupe)

(A hátsó objektív védő sapka nélkül)

 

Urak, ne kíméljetek. Várom a rohamot.

Mail ismeretes

 

DJ Szegecs Creative Commons License 2015.07.04 0 0 22977
Előzmény: DJ Szegecs (22976)
DJ Szegecs Creative Commons License 2015.07.04 0 0 22976

Köszönöm mindkettőtöknek!
Lesz majd cikk is hamarosan :)

Előzmény: Rodinal 09 (22975)
Rodinal 09 Creative Commons License 2015.07.04 0 0 22975

Szia! 

Találtam egy 630  emulziós számú dobozt. A lejárat: 2006/01

Előzmény: DJ Szegecs (22973)
Rőth Sándor Creative Commons License 2015.07.04 0 0 22974

Feltúrtam mindent, mert emlékeztem, hogy van valahol egy tek. Kiderült már ellőttem párnapja. A papírdoboza nincs meg, de emlékszem 2001, 2002 körüli a lejárata, az emulziószáma 586, mellette egészen apró számokkal 21. 

Talán ötvenesnek lőttem, DDX-ben hívtam, elég szar lett. A lábszámok talán túl is hívódtak, az expók véknyak, viszonylag magas az alapfátyol, de nem vészes. Összességében nem sok mindenre jó. Van ilyen korú APX 400-am, az még rosszabb.

Előzmény: DJ Szegecs (22973)
DJ Szegecs Creative Commons License 2015.07.04 0 0 22973

Lejárt AGFA APX 100-as filmemnek szeretném legalább közelítőleg megállapítani a lejárati dátumát, mivel doboz nélkül kaptam. 

Ha valakinek van 2008/01-nél régebbi, bontatlan APX 100-asa, vagy legalább az üres doboza,

és az emulziós szám 629, vagy ehhez közeli, az legyen szíves segíteni nekem abban, hogy megírja a hozzá tartozó lejárati dátumot.

A neten keresgéltem képeket, de elég kevés olyan fotó van, amin látszik a filmes doboz adattáblája is.
 

Netes, ill. saját adatok:

678 - 2008/01

682 - 2008/07

684 - 2009/01

697 - 2010/11

698 - 2011/05

 

Fontos, hogy csak az APX 100-as adatai jók!

Köszönöm előre is!

 

-Minarik- Creative Commons License 2015.06.15 0 0 22971

Uj szerzemenyek. A Bergerrol meg nem hallottam. Szerencsere volt benne info a hivasra. Made in EU.

BNSfoto Creative Commons License 2015.05.27 0 0 22970

mai szerzemény!

 

(kíváncsi vagyok ki veszi észre a cselt :) )

 

jobo

D94A Creative Commons License 2015.05.23 0 0 22969

Filmlaboros cucc volt.  A hívógép tartozéka.

Előzmény: Laborzona (22968)
Laborzona Creative Commons License 2015.05.23 0 0 22968

Az milyen, rákerestem, de nem találtam érdemi információt.

Előzmény: D94A (22967)
D94A Creative Commons License 2015.05.23 0 0 22967

Calder. 

Előzmény: Laborzona (22966)
Laborzona Creative Commons License 2015.05.22 0 0 22966

Szia! Milyen volt a megboldogult?

Előzmény: D94A (22965)
D94A Creative Commons License 2015.05.21 0 0 22965

Jobb létre szenderült szenzitométerem helyett keresek újat 

fecskea1 Creative Commons License 2015.05.18 0 0 22964

Elkelt. Köszönöm az érdeklődést.

Előzmény: fecskea1 (22963)
fecskea1 Creative Commons License 2015.05.17 0 0 22963

Hátha valakinek épp egy ilyen fénymérőre van szüksége:

Eladó egy Minolta Autometer III. (gysz:312731) szférikus diffuzorral, bőrtokban 

25.000,- forintért. Bóra topiktársé, de nálam kell érdeklődni.

Az eszköz tökéletesen működik, de nem mér vakut. Memória és többszörös mérési lehetőség van.

Mail ismeretes.

 

BNSfoto Creative Commons License 2015.05.11 0 0 22962
Előzmény: foveon (22786)
synthetichorizon Creative Commons License 2015.05.11 0 0 22961

Elég szörnyű, hogy valaki 5k-ért árul egy ilyen Naikei gépet. :)

Előzmény: siófoki35 (22953)
-Minarik- Creative Commons License 2015.05.11 0 0 22960

Igazad van. Itthon raneztem a linkre. Ez masik.

Előzmény: siófoki35 (22959)
siófoki35 Creative Commons License 2015.05.10 0 0 22959

De ez nem sztereó fényképező, csak egy optikája van O.o A sztereo nézőke ismerős, előregyártott mese-diafilmekkel nekünk is volt otthon..

Előzmény: -Minarik- (22958)
-Minarik- Creative Commons License 2015.05.10 0 0 22958

Volt hozza specialis 3D nezoke is.

Előzmény: siófoki35 (22956)
dn_bacsi Creative Commons License 2015.05.09 0 0 22957

Láttam ilyet a közelben a bolhapiacon (Békéscsabán), utánaolvastam, hát érdekes kísélet volt a gyár részéről...

Előzmény: siófoki35 (22956)
siófoki35 Creative Commons License 2015.05.09 0 0 22956
Előzmény: dn_bacsi (22955)
dn_bacsi Creative Commons License 2015.05.09 0 0 22955

Őrült egy manus, gyakran visszatérek megnézni a "Szétszedtem projekt"-jét. Főleg híradástechnikában utazik, de szétszed minden szart, és kommentálja. Nagyon szórakoztató :-)

Az ürge -tudomásom szerinti- fő oldala az oldradio.tesla.hu

Előzmény: siófoki35 (22954)
siófoki35 Creative Commons License 2015.05.09 0 0 22954
Előzmény: siófoki35 (22953)
siófoki35 Creative Commons License 2015.05.09 0 0 22953
Mecha_Nick Creative Commons License 2015.05.08 0 0 22952
Előzmény: Mecha_Nick (22951)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!