Keresés

Részletes keresés

Vkoza Creative Commons License 2013.01.18 0 0 11307

ha valaki hóra vágyik,akkor most ákciosan tudok szállitani bármilyen mennyiségben!

100 m3 felett már hatalmas kedvezményt tudok adni!!!

 

Gyálimanus Creative Commons License 2013.01.18 0 0 11306

Szeva Janikám!

Akkora sár van itt is hogy már gyülölöm a telet rendesen, szépek ezek a madarak, csá.

Előzmény: bexzy (11305)
bexzy Creative Commons License 2013.01.18 0 0 11305

Szép jó estét Mindenkinek! :)

Mi újság fórum lakók? Felétek milyen idő van?
Tibi, a hó nem ért ide, itt eső esik, már pocsolya van meg úszik minden. A brahik már lassan kopoltyút növesztenek. :D

Pár képet csináltam minap, gondoltam jó lesz ide. Jah, és az egyik kopasz kakas úgy gondolta, hogy belőlem is eszik egy keveset. :D
(a tarka brahma kakas az most milyen színű lenne?)

 

Gyálimanus Creative Commons License 2013.01.18 0 0 11304

Holnap jön az Elnök úr, elküldjem velük?

csá.

Előzmény: G.Zoli (11303)
G.Zoli Creative Commons License 2013.01.17 0 0 11303

Helloka. Anyum most készül vágni. Nincs kedvem most megkocsikáztatni.

Előzmény: Gyálimanus (11302)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.01.17 0 0 11302

Grátiszba elvihetö 4 db kinai törpefürj, 3 kakas+1 jérce, csá.

Gyálimanus Creative Commons License 2013.01.16 0 0 11301

Ha kell viheted öket!

Előzmény: G.Zoli (11300)
G.Zoli Creative Commons License 2013.01.16 0 0 11300

Kakas!

Előzmény: Gyálimanus (11299)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.01.16 0 0 11299

És mi az a keverék? Jérce? Mert akkor cseréljük el a 4 törpére!

Előzmény: G.Zoli (11298)
G.Zoli Creative Commons License 2013.01.16 0 0 11298

Nem vagyunk mi olaszok! Minimum 5 kg legyen hogy tudjunk harapni belőle. Kis kibnai deszertnek sem elég :)

Nem kell valamelyikőtöknek egy hint x shamo keverék? Reggel vágom ha senkinek nem kell. Cserére beszámítok bármilyen vágnivalót ;)

Előzmény: Gyálimanus (11297)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.01.16 0 0 11297

Szeva Lótolvajok és Egyéb kétes elemek!

Érdekel valakit kinai törpefürj, 3 kakas+1 jércike?

csá.

G.Zoli Creative Commons License 2013.01.16 0 0 11296

Nagyon nagyon köszi! Már meg is vettem! :)

Előzmény: Vkoza (11294)
Vkoza Creative Commons License 2013.01.15 0 0 11295

forum.index.hu/EditArticle/ReplayEditArticle?a=123367466&t=9198810

Előzmény: G.Zoli (11293)
Vkoza Creative Commons License 2013.01.15 0 0 11294
Előzmény: G.Zoli (11293)
G.Zoli Creative Commons License 2013.01.15 0 0 11293

Szeva

:) Azért köszi. De tényleg akkor mi faxért hirdeti :)

Elküldenéd azt a linket ahol az ujjat találtad. Szerintem megveszem azt.

Mintha a facen hírdetett volna valaki oriás cochint. Majd megsasolom.

Előzmény: Vkoza (11289)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.01.15 0 0 11292

Jelenleg nem, késön szóltál, ha lessz, jelzem!

csá.

Előzmény: Vkoza (11291)
Vkoza Creative Commons License 2013.01.15 0 0 11291

üdv!

óriás cochint tudsz-e? mert nagyon rájuk kattantam.:-)

Előzmény: Gyálimanus (11290)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.01.15 0 0 11290

Szeva Zoli!

Nemhogy leakasztaná a tábori pottyantós ajtaját és fölszerelné azt az autóra!

csá.

Előzmény: Vkoza (11289)
Vkoza Creative Commons License 2013.01.15 0 0 11289

hello!

küldött mailt ez a drótostót,azt irja,hogy az ajtó meg van hajolva.fotókat is küldött,de nem látni rajt,hogy valójában mennyire hajlott.

erre irtam neki,hogyha szerinte javitható,akkor mondjon egy árat.

erre ö irja,hogy használhatatlan.

azanyjapicsájátakkormiafasznakhirdetiabutatótja!

ugyhogy sajnos egyenlöre nincs ajtó

Előzmény: G.Zoli (11254)
Vkoza Creative Commons License 2013.01.15 0 0 11288

üdv!!!

Tibigyerek,az a kseftes manusz itt-e van?

Gyálimanus Creative Commons License 2013.01.14 0 0 11287

Janikám, itt is esik de elötte esett vagy 15 cm hó!

csá.

Előzmény: bexzy (11285)
bexzy Creative Commons License 2013.01.14 0 0 11286

Kérdezzük, szóval Hajrá Adri! :D

Előzmény: Briana Moore (11283)
bexzy Creative Commons License 2013.01.14 0 0 11285

Hát Tibi, nem tudom, hogy mit küldtél, de ide eső jött meg egy rakás "nyorvég". :D

Előzmény: Gyálimanus (11282)
Briana Moore Creative Commons License 2013.01.14 0 0 11284
Egy fiatal srác feje körül már régóta köröz egy galamb. Már nagyon bemérged, megfordul, és rákiabál - Hess, a picsába! Egy idős néni meghallja a fiú kiabálását és rászól - Ejnye, ejnye, kisfiam nem szabad ilyen csúnyán beszélni, csak legyezz a kezeddel és szólj rá, hogy, -hess hess madárka. -Akkor is elmegy a gecibe.
Briana Moore Creative Commons License 2013.01.14 0 0 11283
Igen,még tavaly télen volt valami ilyesmi,de kérdezzük meg a Tibit,látod,h jobban emlékszik :))))
Előzmény: bexzy (11281)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.01.13 0 0 11282

Már küldtem, utban van, zsirozd a láncot!

csá.

Előzmény: bexzy (11281)
bexzy Creative Commons License 2013.01.13 0 0 11281

Én bringázok hóban? Hát azt meg, hogy Tibi? Itt nincs is hó. :D

Előzmény: Gyálimanus (11276)
G.Zoli Creative Commons License 2013.01.13 0 0 11280

:DDD

Előzmény: Gyálimanus (11279)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.01.13 0 0 11279

Gondolom Nálad ezért kelnek 24-25 napra hogy minél nagyobb legyen a húskihozatal!

csá.

Előzmény: Falco Elnök (11278)
Falco Elnök Creative Commons License 2013.01.13 0 0 11278

Egy kis keltetés, hátha hasznát veszitek! (Dr. Bogenfürst Ferenc, A keltetés kézikönyve )

A szén-dioxid eltérö szerepet játszik az embriofejlödés egyes szakaszaiban!

A keltetés korai szakaszában a magasabb (0,4-0,6%) koncentrácioja elönyös, igy a szellöztetés minimális vagy nulla! A szellözöket a 10. napig zárva tarthatjuk. (A hermetikusan zárt gépben a CO2 és a pára is felemelkedik, igy az ilyen gépben nincs szükség párásitásra!!!)

A mozdulatlan a sűrű, viszkozus fehérje hasznosulatlan marad! A csirke fejletlen lesz. A 15. napig fontos! A legjobb a 45°-os forgatás mind két irányba! (Igy az 90° lesz.) Az egy irányu forgatás embrio elhalást okozhat!

10. nap után a szellöztetést fokozuk! Mert az embrio már jelentösebb höt és CO2-t termel!

A 15. nap után a forgatást leállithatjuk! A párát emeljük 50%-rol 55-60%-ra. Bujtatásnál 70% fölé emeljük! Fokozottan figyelünk a szellöztetésre ill. a tojások hütésére!!

 

A kelési idö meghosszabbitása 21 naprol 22 napra elönyösen hat a takarmány értékesitésre, mellhus kihozatalra, vágotömegre. (brojlereknél alkalmazzák!)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!