Keresés

Részletes keresés

.törpördög. Creative Commons License 2007.08.27 0 0 280
Köszi szépen! :-))
Te cicáid is nagyon szépek!!
Előzmény: Bleu L'amour (278)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.27 0 0 279

Ezt a képet meg kell mutatnom:

 

 

 

 

 

Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.27 0 0 278

Szia!

 

Az én egyik cicámat is Bercinek hívják.

 

Gyönyörű cicus.

Előzmény: .törpördög. (275)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.27 0 0 277

Sziasztok!

 

De szép és úgy illik hozzáaz a takaró.

Előzmény: Törölt nick (263)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.27 0 0 276
De drágák!!!
Előzmény: Sisssssssy (259)
.törpördög. Creative Commons License 2007.08.27 0 0 275
Sziasztok!!
Most járok itt először,és gondoltam be teszek egy képet a macskuszomról :-)

Ő itt Berci

Hedzsnelke Creative Commons License 2007.08.27 0 0 274
Az enyéim full biztosra mennek. Érzik, hogy ki szereti a macskákat. Ha nem szimpatikus az illető, akkor eltűntünk, mint a kámfor. Ez a leendő gazdik tekintetében az egyik nagyon jó mérce.
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.26 0 0 273
minden cica különböző egyéniség :)
Előzmény: Törölt nick (272)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.26 0 0 271
igen gondoltam :)
Előzmény: Törölt nick (270)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.26 0 0 269
szép jó estét cicások!
hehe nyúzásbiztos hát ez jóó...:D nekem szeri nem ilyen! ő ááá alig pár ember érhet hozzá...
Előzmény: Törölt nick (268)
Hedzsnelke Creative Commons License 2007.08.26 0 0 267

Miért zavartál meg? - kb. ilyen képet vág

 

Jó fej cica!

Előzmény: Törölt nick (265)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.26 0 0 266
sziasztok!
hehe aranyos! :)
Előzmény: Törölt nick (265)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.24 0 0 264
hellóka! ;-) édess nagyon :))
Előzmény: Törölt nick (263)
Hedzsnelke Creative Commons License 2007.08.24 0 0 261

Rámolt vagy ott hagyta a nyomát (enyém a terep alapon)?

Ránézésre nagy rosszcsont.

Előzmény: Sisssssssy (259)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.24 0 0 260
Szép napot Cicások! :) Sajna nincsenek szines betűim....:(((( Édesek ezek a Cicák :))) Akkor ők tehát olyan ,,mindent tudó cicák"?! Egyik olvas másik dolgozik...:D De jól megy valakiknek! :DDD :)) Sok simi nekik! :) Hogy vagytok ezen a mai napsütéses(?)! reggelen? :) Én mára már jól vagyok hála istennek, cicának meg élvezik a jó időt, bár már most is elég meleg van már mi lesz még délután....(?)!
Előzmény: Sisssssssy (259)
Sisssssssy Creative Commons License 2007.08.23 0 0 259

Cicusunk, Mimo Sabine Milady de Winter...

 

 

 

 

1. kép: leporello gyerekkönyvek héthatárán, ...-tsak 1 részlet:) a többi könyvet amúgy máár a 2 lábú Kiskorúak  elintézték:)...nem igazán örültünk...

2.kép: +nőtt, kedvenc helyén, de Férj nem szereti, ha cica a dolgozóban ólálkodik:)

mint utóbb kiderült, jó okkal:)

Előzmény: Pici gazdi (258)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.23 0 0 258
Sziasztok Cicások! :) Jó éjt mára! :)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.23 0 0 257
Fekete kutya is rég járt felénk! Valaki tud róla valamit?
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.23 0 0 256
Szivesen! ;-) ;-))
Előzmény: Törölt nick (253)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.23 0 0 255
Persze nagyon szivesen ha tudok ,,segítek" :)
Előzmény: Bleu L'amour (251)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.23 0 0 252
De szép cicc, tényleg hasonlít Ciccelére.
Előzmény: Pici gazdi (244)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.23 0 0 251

Sziasztok!

 

Nagyon ügyes vagy!!!!!!!!!!!

Lehet, hogy én is küldenék neked egy képet. megcsinálnád nekem is?

Előzmény: Pici gazdi (242)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.23 0 0 250
Hát azt elhiszem :)
Előzmény: Hedzsnelke (248)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.23 0 0 249
Ez a cica böbö2-ő cicája :))
Előzmény: Hedzsnelke (247)
Hedzsnelke Creative Commons License 2007.08.23 0 0 248

Sajnos még nincs hétvége, jó lenne már egy picit pihenni.

 

A cicák nagyon jól érzik magukat, szívesen lénnék most a helyükben.

Előzmény: Pici gazdi (246)
Hedzsnelke Creative Commons License 2007.08.23 0 0 247
Ez a cica hasonlít Cicellére. Talált vagy valóban csak hasonlít?
Előzmény: Pici gazdi (244)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.23 0 0 246

Hehe :))

Mi újság?

Előzmény: Hedzsnelke (245)
Hedzsnelke Creative Commons License 2007.08.23 0 0 245
Na de kérem, én nem szoktam ily sűrűn pislogni játék közben. -mondá Parázs
Előzmény: Pici gazdi (243)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.23 0 0 244

Kukucs :) Valakinek ismerős ez a cica?!  ;-)

 

Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.23 0 0 243

;-)

 

Előzmény: Hedzsnelke (219)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!