Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2008.01.21 0 0 1793
Szióka:))
Szépek a cicáid... köszönjük, hogy elhoztad nekünk őket:)))
Ez a Géza nagyon hasonlít az én cicámra... Nézd csak meg... A Lujza is nagyon szép:)))
Előzmény: quilla (1791)
Xexis Creative Commons License 2008.01.21 0 0 1792
Drága Tücsikém, aludj jól és pihend ki magad rendesen... Holnap várlak itt is és ott is..:))))
Előzmény: Tücsi*** (1790)
Tücsi*** Creative Commons License 2008.01.21 0 0 1790

Szeretnék mindenkinek jóéjt kívánni és a cicókáknak sok-sok simi, betegeknek + gyógysimit is küldök!!!

quilla Creative Commons License 2008.01.21 0 0 1791

Annyi sok szep cicot lattam a topikban, megmutatom az enyemeket is :)

 

Lujza a szurke, igazi kukalakokent kezdte, bolhasan kerult hozzank, csapzottan.... na kikupalodott azota :) A Masik holgyemeny Geza (tenyleg lany :)).

 

Xexis Creative Commons License 2008.01.21 0 0 1789
Annyira vár haza bennünket, izéééé hát engem. Nagyon boldog volt, amikor meglátott. Hatalmas játékba kezdett -velem - !! Dobáltam a papírgombócokat, ő meg ugrált kedvére...
Na majd ugrálóst is hozok később:)))

Nagyon szép estét kivánok Neked és mindenki másnak is:)))
Előzmény: Tücsi*** (1788)
Tücsi*** Creative Commons License 2008.01.21 0 0 1788

Sziasztok Cicások!

Kívánok mindenkinek nagyon szép estét!

Xexis: Köszönjük szépen a képeket, gyönyörűek és Nózika nagyon komoly, de egyben bájos is!

Előzmény: Xexis (1787)
Xexis Creative Commons License 2008.01.20 0 0 1787
Drága Tücsikém.... örülök, hogy ezt érzed... és nagyon köszönöm... :)
Későn értünk haza, de azért hoztam képeket ide is... Balatoni naplementéről, hazafele készitettem... és ma este készült ciccképet is....:))
Fogadjátok olyan szeretettel, amilyennek én hoztam id ezeket a képeket:)))
/Láttalak nálam, örültem, de már nem tudok mindenkinek válaszolni, ezért inkább majd holnap....:)) /
Előzmény: Tücsi*** (1786)
Tücsi*** Creative Commons License 2008.01.20 0 0 1786

Szia Drága Xexis!

Köszönöm kedves válaszodat és már túl vagyok remélem a nehezén, már lelkileg gondolom, csak most kellene erő a gyakorlati megvalósításhoz is. Remélem azért menni fog, mert tényleg nagyon merül az én aksim is.

Olvastam, hogy ma messzibe vagytok, de azért írok most mert van rá időm, így döntöttem. Szóval látszik, hogy nem vagy, mert nem volt olvasnivalóm sem most.

Örülök neki, hogy tudsz pihenni, kikapcsolódni és töltődni ez nagyon jó és nem csak neked, de nekünk is mert sokszor és sokat segítenek kedves szavaid, úgy érzem ezt mindenki nevében modhatom.

Kívánok majd nagyon szép estét és jó pihizést a hosszú nap után!!!

Előzmény: Xexis (1784)
Xexis Creative Commons License 2008.01.18 0 0 1785
Szióka:))
Remélem leszel annyit szabin, hogy jól kipihizd magad, mert az nagyon kell.. meg jár is az ember lányának...:)))
Meddig leszel szabin ? Mert hát addig sokat tudsz majd topikolni is...:))DDD
Előzmény: cicómicó (1780)
Xexis Creative Commons License 2008.01.18 0 0 1784
Szia Tücsikém:))
Csak azért írtam, mert tudd meg hiányzol....:)))
Amit még mondani akarok az az, hogy ne hajtsd túl magad.. bármennyi is a munka.. nehogy úgy járjál, mint én... Igen már töltődöm... még egy kevés kis áram, s az aksi tele lesz energiával... Már néhány hónapig nem akarok dolgozni... és nem is fogok.. Csak pihizek és minden olyan elfoglaltságot keresek, ami csak a javamra lehet:))))
Ha majd a dolog vége felé közeledtek, lesz több időd, akkor ne csak olvassál...ha lehet, hanem gyere is...:)))
Mi az a néhány perc/hsz.... ? :))DDDDDDD
Előzmény: Tücsi*** (1779)
cicómicó Creative Commons License 2008.01.16 0 0 1783
Szia Pici gazdi!
Előzmény: Pici gazdi (1782)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.01.16 0 0 1782
Szép estét!
Tücsi*** Creative Commons License 2008.01.16 0 0 1781

Szia Zsolt!

Köszönöm a válaszod és a megértésed,  természetesen nagyon örülök, ha írsz majd.

Kívánok neked is kellemes estét és Frigyeskének pedig nagyon drukkolok!

Előzmény: Zsolt 0128 (1775)
cicómicó Creative Commons License 2008.01.16 0 0 1780
Köszi az érdeklődést.Az időre nem lehetett panasz az már igaz.Péntektől szabin vagyok és ezzel egyenes arányban alakul a kedvem is.Mármint a javulás utjára lép.Néi pihenés nem fog ártani.
Előzmény: Xexis (1776)
Tücsi*** Creative Commons License 2008.01.16 0 0 1779

Szia drága Xexis!

Köszike a jótanácsot és én tényleg nagyon igyekszem, de még így is bőven jut hely mert sajnos tényleg kevesen vagyunk, a munka pedig sok. Azért igyekszem olvasni legalább benneteket, mert nem szeretnék nagyon lemaradni az eseményekről.

Remélem neked sikerült igazán kipihenni magad itt az év elején, és totálisan fel is töltődtél energiával, mert szerencsére volt bőven havacska is, így bízom benne hogy jól vagy. Kívánok további kellemes estét és jó beszélgetést továbbra is!

Előzmény: Xexis (1777)
Xexis Creative Commons License 2008.01.16 0 0 1778
Jajjj majd elfelejtetem... Mindenkinek nagyon szép estét kivánok:)))
Xexis Creative Commons License 2008.01.16 0 0 1777
Szia Tücsikém :)) Mindíg csak a munka, csak a munka.... :( DDDD
Tudom ! Muszáj....:( Azért ha lesz időd várlak ott is.... :))
Jótanács : Úgy állj a munkához, hogy más is hozzáférjen.... !! Javaslom megfogadni:)))DDD
Előzmény: Tücsi*** (1773)
Xexis Creative Commons License 2008.01.16 0 0 1776
Ma nagyon szép időnk volt, csupa napsütés... :)) Igaz elég hideg is volt...de én ezt szeretem...:)
Hogy telt a napod ? Jobb volt már a mai ?:)
Előzmény: cicómicó (1772)
Zsolt 0128 Creative Commons License 2008.01.16 0 0 1775
Sziasztok! Szia Tücsi! Köszönöm a szép szavakat! Észre vettem hogy el vagy havazodva. Ja bejutok az e-mailbe akkor írok neked, már így is terveztem hogy írok neked. Ott mindenről írni fogok.
Előzmény: Tücsi*** (1773)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.01.14 0 0 1774

Sziasztok!

Köszönöm :)

Sajnos csak ennyire volt időm megint! :( Betegeskedőknek gyógyulást kívánok és mindenkinek minden jót!

Üdv. Pici gazdiék

Előzmény: Tücsi*** (1763)
Tücsi*** Creative Commons License 2008.01.14 0 0 1773

Sziasztok!

Igen Zsolt valóban nagyon ritkán szólok hozzá, de igyekszem követni azért az eseményeket és nagyon örülök, hogy Frigyes is már otthon van! Bízzunk benne, hogy még lesz sok kellemesen együtt töltött napotok.Tényleg bocsika, de munkahelyileg elvagyunk folyamatosan havazva, kis létszám és sok munka, de legalább van még munkahelye az emberlányának és hát valamit-valamiért ugye?

Szóval ezért írok csak nagyon ritkán, de igyekszem legalább olvasni benneteket és szorítok nektek!

További kellemes napot és majd jóéjt!!!

Előzmény: Zsolt 0128 (1764)
cicómicó Creative Commons License 2008.01.14 0 0 1772
Oké,ráfogtam.Hátha holnap jobb lesz.
Előzmény: Xexis (1771)
Xexis Creative Commons License 2008.01.14 0 0 1771
Fogjuk rá :)
Előzmény: cicómicó (1770)
cicómicó Creative Commons License 2008.01.14 0 0 1770
Fogjuk rá,hogy volt.
Előzmény: Xexis (1769)
Xexis Creative Commons License 2008.01.14 0 0 1769
Mindenkinek legyen nagyon szép a napja.... :)))
Sziasztok :)))
cicómicó Creative Commons License 2008.01.13 0 0 1768
Gondos makka.Biztos segit a gazdinak rendet tenni.
Előzmény: Zsolt 0128 (1767)
Zsolt 0128 Creative Commons License 2008.01.13 0 0 1767

Szia! Akkor hoztam tavalyi képet is! Itt éppen a szekrénybe hatól be.

Előzmény: cicómicó (1766)
cicómicó Creative Commons License 2008.01.13 0 0 1766
Szépséges makka.A fekete a gyengém.
Előzmény: Zsolt 0128 (1765)
Zsolt 0128 Creative Commons License 2008.01.13 0 0 1765

Hoztam Luciról képeket!

Előzmény: Zsolt 0128 (1764)
Zsolt 0128 Creative Commons License 2008.01.13 0 0 1764
Szép estét mindenkinek! Szia Tücsi! Téged is milyen rég lehetet látni.
Előzmény: Tücsi*** (1763)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!