Keresés

Részletes keresés

csacsi1976 Creative Commons License 2009.04.08 0 0 1738
én szoktam:) de nem történik semmi:(
shine_adonis Creative Commons License 2009.04.08 0 0 1737
Halihó!
Mostanában senki sem jár erre?
verosffy Creative Commons License 2009.03.31 0 0 1736
4 hónapos keleti típusú tk nélküli lány cicának keresnek új gazdit allergia miatt.
Gyönyörű cica, megérdemel egy jó gazdit! (fóka szín, szép hosszú vékony farok, típusos fej, jó szemállás. Hátsó lábai lehetnének jobbak, kicsit csámpás, laikusnak nem feltűnő. Beszédes és érdeklődő, az új helyét megszokni azért lesz majd pár nap. Más macskákkal nem biztos hogy együtt tartható.)
Érdeklődni nálam lehet:06303858542
Kyrus baby Creative Commons License 2009.03.31 0 0 1735
Köszike a válaszokat! :) Akkor nézelődök! :)
gollam75 Creative Commons License 2009.03.31 0 0 1734
Startapro, expressz, slando, stb Állatos hirdetésekben találhatsz, most kezdődik úgyis a kismacska idény. Április-májusban tele lesznek a hirdetések. Sajnos ismerősöm nincs, akinek lenne kismacskája.
Előzmény: Kyrus baby (1730)
gollam75 Creative Commons License 2009.03.31 0 0 1733
Egyetértek a doki mondásával, a sziámi külön faj, nem hasonlítható semmihez:-) Én nagyon imádom őket, még egy thai hiányzik nekem is a leltárból, de ahogy elhallgatom semmiben sem különböznek az orientálisaktól.
Előzmény: magneska (1732)
magneska Creative Commons License 2009.03.31 0 0 1732
Gondolhatod, hogy meg voltam ijedve. Ráadásul ebben a rendelőben 3 doki dolgozik, egy most végzett fiatal, a másiknak volt már sziámija, a harmadik meg a legjobb szakember a városban. Mind megvizsgálta a macsit, és egyik sem tudta igazán mi baja lehet. Aztán a sziámis mondta ezt a cipőn bevitt betegséget, ez olyan hihető volt nekem. Meg hogyha betegek lesznek ezek a cicák akkor bestresszelik magukat és nem hajlandóak enni. Elhagyják magukat rendesen. Illetve mondott még egy jót, és ezen jót nevettem. Szerinte a sziámi nem egy macskafajta, hanem egy külön állatfaj :-))))
Előzmény: gollam75 (1729)
shine_adonis Creative Commons License 2009.03.30 0 0 1731
Nézegesd az express.hu-n. Folyamatosan hirdetnek új és régi típusú (thai) cicákat is. Azt hiszem most éppen még Szegeden is van.
Előzmény: Kyrus baby (1730)
Kyrus baby Creative Commons License 2009.03.30 0 0 1730

Sziasztok!

 

Szeretnélek titeket megkérni,hogy ha valaki tud eladó sziámi cicusokról,akkor légyszíves szóljatok nekem a kata.soos@invitel.hu e-mail címen.

A Csongrád megyébe,Hódmezővásárhelyre kerülne,szuper helyre,természetesen benti cica lenne! :)

Várom válaszaitokat,előre is köszi!

 

Üdv. Kata

gollam75 Creative Commons License 2009.03.30 0 0 1729
Ez egész érdekes, ilyet még nem hallottam (mármint betegséget) csak kívánni tudom, hogy soha ne jöjjön elő mégegyszer. Gondolom, milyen tanácstalan lehettél. Nem kívánom senkinek, magamnak sem,Tesóm Maine coonja most beteg, hány meg megy a hasa, na az sem kelleme, főleg, hogy ennél is csak találgatni lehet, hogy valamelyik ki-be járós állat bevitte neki... Nagyon cuki a cicc:-)
Előzmény: magneska (1728)
magneska Creative Commons License 2009.03.30 0 0 1728

Szia!

 

Hát valójában a doki sem tudott rájönni, csak folyamatosan lázas volt és nem evett ez miatt. Szerinte valami bacit behoztunk a házba a cipőnkkel, és a macsit megfertőzte, de mivel rendszeresen oltva van ezért "csak" ennyi bajt okozott nála. 1 hétig antibiotikum kúra+lázcsillapító, fájdalomcsillapító. Úgy lefogyott szegény, kapott nyugtatót is, hogy a hatása alatt meg bírjam etetni. De aztán ahogy jött ez az egész, úgy el is múlt. Szépen helyrejött, most már úgy rosszalkodik, mint régen. Ez volt az első betegségünk 3,5 év alatt.

Előzmény: gollam75 (1727)
gollam75 Creative Commons License 2009.03.28 0 0 1727

Mi volt a baja ennek a gyönyörűségnek?

Csacsi még mindig cuki a maccs:-)

Előzmény: magneska (1724)
Lolamoon Creative Commons License 2009.03.28 0 0 1726
Olyan kis édes! :D
Előzmény: csacsi1976 (1725)
csacsi1976 Creative Commons License 2009.03.28 0 0 1725
Sziasztok!

magneska Creative Commons License 2009.03.28 0 0 1724

Sziasztok!

 

Lábadozás betegség után, de már jól van, szerencsére:

 

 

gollam75 Creative Commons License 2009.03.27 0 0 1723
Na mi van,mindenki hanyagolja ezt a topikot????:-((((
Előzmény: gollam75 (1722)
gollam75 Creative Commons License 2009.03.25 0 0 1722
Alien eredeti neve Shagio Chen Imperial, nem véletlen a hasonlóság, ha megnézem Paprika szüleit, lehet, hogy még rokonságot találok:-) Rég nem láttam már a tenyésztőjét kiállításon, ezért örülök, hogy újra ott volt, nekem az ő ciccei az etalonok:-)
Előzmény: shine_adonis (1718)
shine_adonis Creative Commons License 2009.03.25 0 0 1721
Nézd meg ziko 3 cicáit! Nekem Amarilla a kedvencem. Gyönyörű!
Előzmény: csacsi1976 (1720)
csacsi1976 Creative Commons License 2009.03.25 0 0 1720
jAJJ KELL egy ilyen CICA!!!
Bár egy abesszint kellene most a páromnak szerezni:)
Kismanóim féltékenyek egymásra:) ha Ati jön hozzám Cirmó is megjelenik rajtam egy percen belül, és fordítva
ziko3 Creative Commons License 2009.03.25 0 0 1719

Shagio-Chen Paprika

 

Tényleg gyönyörű macsek!...)))

Előzmény: gollam75 (1717)
shine_adonis Creative Commons License 2009.03.25 0 0 1718
Nadyzs tette fel a linket a legutóbbi kiállításról. Sajna feliratokat nem találtam a képekhez
Különben minek neked a tenyésztő? Talán kell még egy kis Alien?:)
Előzmény: gollam75 (1717)
gollam75 Creative Commons License 2009.03.25 0 0 1717

Az alom 15 literes, de szerintem súlyra is hasonló. Kb 1 hétig elég ennyi maccsnak. Nem tudom te milyet használsz, én erre (meg a még drágábbra esküszöm, az 3100 ft), mert teljesen elfedik a szagokat.A többi kevésbé rosszminőségű alom olyan bűzt árasztott pár nap után, mintha a pöce gödörben laknék, pedig becsülettel mindennap takarítom az almokat. A Maine Coonoknak könnyebben beleragad a talp szőrzetébe ez az apró fajta, de a lábtörlővel lehet segíteni rajta, bár tesóm felnőtt MC-i így is íszonyat mocskot csinálnak.

A cicus a képen gyönyörű, hasonlít Allienre, de ennek sokkal erőteljesebbek a színei. Kíváncsi lennék a tenyésztőre.

Előzmény: shine_adonis (1716)
shine_adonis Creative Commons License 2009.03.25 0 0 1716
Nézd ezt a cicát! Nagyon hasonlít Alienre, nem?
http://www.macska.tv/galeria/macskamania-kiallitas-20090321-22-budapest/macskamania-090321-9
Előzmény: gollam75 (1714)
shine_adonis Creative Commons License 2009.03.25 0 0 1715
Mekkora ez az alom? Meddig elég egy csomaggal? (Majd gondolatban leosztom 5-tel, akkor ránk vonatkozó értéket kapok:))
Előzmény: gollam75 (1714)
gollam75 Creative Commons License 2009.03.25 0 0 1714

Na tegnap vettem almot a Fressnapfban, felemelték 2700 ft-ra:-((( Szóval a neve Multifit ultra comfort. Kiválóan csomósodik és nagyon jó a szagtalanító hatása.

Egy baja van, nagyon apró szemű. Én  vettem ezeket a "szőrös" műanyag lábtőrlőket és azt raktam az almos ládák elé, így kevésbé hordják szét. 

Előzmény: csacsi1976 (1680)
gollam75 Creative Commons License 2009.03.24 0 0 1713

Armand a fejemen járkál keresztül ami marha "kellemes" amikor aludni szeretnék...Oda-vissz, oda-vissza, míg nem reagálok rá valamit.

Ő is bebújik a paplan alá, de csak, ha nagyon fázik, vagy épp "anyás" hangulatban van:-) Amúgy pofázik folyton és dobálja magát. Ő teljesen más egyéniség, de a sziámi vér az sziámi vér:-)

Előzmény: shine_adonis (1712)
shine_adonis Creative Commons License 2009.03.23 0 0 1712
No és Armand hogy viselkedik? Ő is olyan, mint Alien?
Prissy nem jön a takaró alá sajna:(, pedig eddig majdnem minden oriról ezt hallom.
Előzmény: gollam75 (1711)
gollam75 Creative Commons License 2009.03.23 0 0 1711

Ezek a sziámi fajták csodamacskák, bár imádom a perzsáimat is ezzel a "tudományommal", csak keletit, meg thait tartanék, ha újra kezdeném (azért biztosan elcsábulnék még másik fajtákért is, ahogy magamat ismerem:-)...

Alienemről már könyvet lehetne írni, olyan mint egy túlságosan ragaszkodó gyerek. Este bebújik a paplan alá (addig ütöget finoman, míg fel nem emelem a paplant) és átkarolja a karomat (szó szerint rám cuppan) és így alukálunk.Télen még ok., mert legalább melegít, de nyáron ki tud akasztani a 40 fokos melegben...:-))))Visszatérve Pilisre én születésem óta itt lakok és az alatt a több mint 3 évtized alatt igen elenyésző a változás pozitív irányban,a hely lehetne jó is, de a politikai vezetés, mint annyiszor ezelőtt is inkább a zsebét tömi, mint várost fejleszt, arról nem beszélve, hogy érdekesen értelmezik a hatályos törvényeket... Na mindegy , remélem már nem sokáig. Már találtam pár házat ami bejött...

Előzmény: csacsi1976 (1709)
shine_adonis Creative Commons License 2009.03.23 0 0 1710
Kis okoska!
Előzmény: csacsi1976 (1709)
csacsi1976 Creative Commons License 2009.03.23 0 0 1709
Annyira drága ez a cica! Reggel felébresztette Ati és elkezdett bohóckodni apával. Mivel a feje lógott csak ki azt vadászta le, ezért kapott egyett a fejére persze. Elszaladt leugrott az ágyról és mondta a magáét...aztán visszaugrott odasomfordált apához bebujt a karjába és nyalogatta a hónaalját és nyivákolva bocsánatot kért :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!