Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2020.01.27 0 0 87267

Bemutatom a nagybátyámat!

Előzmény: p21-feri-tb2 (87266)
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2020.01.27 0 0 87266

:-)))))))))

Csimpolya Creative Commons License 2020.01.26 0 0 87265

Attól tartok, ma súlyos csalódást okoztam a macskámnak! Viszont nem tehettem mást. Az egyik gázkonvektor rakoncátlankodott, mert minimumon volt, de erősen fűtött. Ilyenkor a kikapcsolás-bekapcsolás segít. Meg is tettem, de köztük két óra szünet volt. Már a túlfűtést is zavarta Silvert, de hogy hideg lett, ez viszont lesújtotta. Képzeljétek csak, át kellett hurcolkodnia a másikra! Visznt mostanra megbocsátott.

Csimpolya Creative Commons License 2020.01.15 0 0 87264

Érdekes egybeesés!Lehet, hogy nem véletlen.

Előzmény: jégkirálynő (87263)
jégkirálynő Creative Commons License 2020.01.15 0 0 87263

A mi Kicsinket ugyebár a lányom szedte össze az utcán.

Utólag teljesen biztosak voltunk abban, hogy akkor tutira eltévedt, mert hosszú évekig a lépcsőházunkban az alattunk lakó ajtajához ült le folyamatosan, várva a bebocsáttatást:DD

Előzmény: Csimpolya (87262)
Csimpolya Creative Commons License 2020.01.15 0 0 87262

No igen, fura dolog ez! Vacak nyáron a telken, télen lakásban élt. Viszont amikor egyszer kiszökött a lépcsőházba, utánamentem, és amikor a fölöttünk lévő lakásban kinyitották az ajtót, gyorsan beslisszant, alig tudtam elővenni az ottani ágy alól. Csak egy emeletet tévedett...

Előzmény: trizs77 (87261)
trizs77 Creative Commons License 2020.01.14 0 0 87261
Csimpolya Creative Commons License 2020.01.01 0 0 87260

Köszönöm, viszont kívánom mindenkinek!

Elmúlt a tegnapi nagy petárdázás, de az eddigi évek tapasztalatai alapján gyanítom, hogy még egy darabig részem lesz belőle, bár egyre csökkenő mértékben. Szerencsére Silvert nem érdekli, néha kicsit odafigyel, aztán szunyókál tovább.

Előzmény: p21-feri-tb2 (87258)
Csimpolya Creative Commons License 2020.01.01 0 0 87259

Szerintem arra a következtetésre jutott, hogy kint tágasabb, de bent nyájasabb!

Előzmény: trizs77 (87257)
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2020.01.01 0 0 87258

trizs77 Creative Commons License 2019.12.31 0 0 87257

Lukrécia megbolondult ?

Vagy csak klimaxos ?

 

Napok óta óránként kikéredzkedik.

Idáig OK.

 

De ha kint van, már 10-15 perc múlva toporzékol, hogy engedjük be mert odakint hideg van.

Tényleg hideg van.

 

 

Csimpolya Creative Commons License 2019.12.30 0 0 87256

Szegény Félicette nagyon nagy árat fizetett a világhírért, amire semmi szüksége nem volt.

Előzmény: trizs77 (87255)
trizs77 Creative Commons License 2019.12.30 0 0 87255
Csimpolya Creative Commons License 2019.12.27 0 0 87254

Minden macska egyéniség, a tied is az, másként reagálnak. Lehet, hogy valóban a nehéu gyerekkor teszi, hogy nem rajong a becézgetésért, de az is lehet, hogy csak ilyen.

Előzmény: jégkirálynő (87253)
jégkirálynő Creative Commons License 2019.12.26 0 0 87253

Fura volt az idei Karácsony. Az eleje a szokásos volt, ahogy felhoztuk a fát, és leparkoltattuk a fal mellé, jó szokása szerint leült/feküdt mellé, és nagyon határozottan őrizte hosszú ideig, mint eddig minden évben.

Aztán a díszítés alatt most nem segédkezett a Lányomnak. Nem mászott bele "tökig" a díszek dobozába (OK, kislány:), nem szaglászott agyon mindent, valahogy kivonta magát. OK, idősödik, nem annyira fogékony már a játékra, de kicsit hiányzott az, hogy vigyorogva nézzem, hogy pofozza a gömböt, és én rászóljak vigyorgó szájjal, de összehúzott szemöldökkel, hogy kicsimnemszabad.

Azért a Jézuska hozott Neki egy új baromidrága játékot: a fenyő kötöző hálójának a szálát:)

 

Ma egy családi összejövetelen voltunk, fura volt látni ott a kb 6 hónapos kiscicát ereje teljében, olyan volt, mint a mienk régebben, ezerrel pörgött, és mint a kisgyerekek: menni nem tudnak, csak futni:D...bohóc:)))

Meg ölbe fekszik. Hát a mienk nem:(( Felvenni is nagyon nehéz. Szerintem amikor a Lányom találta, már akkor is szocializálatlan volt, elég rossz környékről szökhetett el. Eleinte nem akartuk stresszelni a felvétellel, de lehet, hogy jobban tettük volna, ha többet van ölben.

 

Előzmény: Csimpolya (87251)
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2019.12.26 0 0 87252

Csimpolya Creative Commons License 2019.12.26 0 0 87251

Ez tényleg félreolvasás, viszont a fenyőfa, illetve annak díszeinek leamortizálása olykor-olykor előfordul. Viszont mi egyébre valók lennének ezek a lógattyúk?!

Előzmény: jégkirálynő (87250)
jégkirálynő Creative Commons License 2019.12.25 0 0 87250

azt hittem, ez a félreolvasásink topik, miszerint

 

"Minden kedves topic olvasónak boldog, macskadorombolásos karácsonyt kívánok! "

Előzmény: Csimpolya (87249)
Csimpolya Creative Commons License 2019.12.24 0 0 87249

Minden kedves topic olvasónak boldog, macskadorombolásos karácsonyt kívánok! 

Csimpolya Creative Commons License 2019.12.20 0 0 87248

A hét eddigi részében z esedékes világfelfordulást (nagytakarítás) bonyolítottam, ezzel kivíví Silver őszinte helytelenítését. Mostanra viszont elnyertem kegyes bocsánatát.

Csimpolya Creative Commons License 2019.12.20 0 0 87247

Az egyik kéően látható elefánthoz képest a a macska nem is olyan meglepő!

Előzmény: trizs77 (87246)
trizs77 Creative Commons License 2019.12.20 0 0 87246
szepi Creative Commons License 2019.12.19 0 0 87245

A szürke macsek nagyon zord képet vág. A mi Findusunk is hasonlón néz ránk mostanában, fogyókúrára van fogva két  napos kórházi kezelés után. Urin kövei voltak amit kimostak belöle egy hónapja kb. Csak az érdekesség kedvéért  zuzammen 24.000 SEK akiböl az önrész 7800 SEK volt. Nem olcsók a kedvencek, de megéri.

Előzmény: trizs77 (87243)
Csimpolya Creative Commons License 2019.12.19 0 0 87244

Ennek a fotósnak nem kell meszire mennie a modelljeiért, amit csak helyeselni tudok!

Előzmény: trizs77 (87243)
trizs77 Creative Commons License 2019.12.18 0 0 87243
Csimpolya Creative Commons License 2019.12.07 0 0 87242

Köszönöm! Néhány helyzet ismerős.

Előzmény: p21-feri-tb2 (87241)
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2019.12.07 0 0 87241

trizs77 Creative Commons License 2019.12.04 0 0 87240
trizs77 Creative Commons License 2019.12.04 0 0 87239

Neked volt igazad.

 

A macskák ( ON topik téma ) különös vonzódást éreznek a lovak iránt.

Minden lovardában, istállóban sertepertél 2-3 cica.

 

 

Előzmény: CBNora (87238)
CBNora Creative Commons License 2019.12.04 0 0 87238

Shetland póninak gondoltam (gondolom), rá is kérdeztem, az-e, de a gyerek határozottan állította, hogy ezek frízek. Végül is mindegy, nagyon lelkesen kocsikázik velük.

Azt nem tudom, tartozik-e hozzájuk macska.

Előzmény: trizs77 (87237)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!