Keresés

Részletes keresés

Magdi60 Creative Commons License 2007.05.29 0 0 1061
És az orrát is belédfújja?
Előzmény: molly174 (1060)
molly174 Creative Commons License 2007.05.29 0 0 1060

Sziasztok!Mostanában nekem kell tartanom a kutya fejét miközben alszik.Elég megalázó!

ny63 Creative Commons License 2007.05.27 0 0 1059
Priotestálok az összes bundás jószág nevében ! Az időjárás monnyonle!!!! És még csak május van :((((((((((((((((((
Előzmény: Törölt nick (1058)
VinnieMini Creative Commons License 2007.05.27 0 0 1057

Sziasztok! Szomorú sorsunk, hogy segítenünk kell a konyhában: főzünk, mosogatunk:

 

  
dracaena Creative Commons License 2007.05.21 0 0 1056
Ja, bocsi, nem írtam alá: Picur (nehogy valaki azt hihesse, hogy Nesszi, vagy Vöri, vagy Cirmi volt).
Előzmény: dracaena (1055)
dracaena Creative Commons License 2007.05.21 0 0 1055
Hmm. Már ötvenhatszor felugráltam a kétlábú személyzetem ölébe, hogy tegyen föl ide képet az ebemről, de azt mondja, most nem ér rá, mert adóbevall meg mérleget csinál. Az előbbit nem értem, de az utóbbi tökfelesleges, ott egy mérleg a fürdőszobában, az még jó, nem kell másikat csinálni.
Tegnap picit a karmaimat is belemélyesztettem, így végre bekukucskált a képtárába, de állítólag nem talált kettőnkről képet (ha, ha, hiszi a piszi), aztán fogta a fotomasináját, de azt mondja, nincs benne az egyik elem, és szerinte ÉN mancsikáztam el valahová...
Tegnap hoztam egy pockot, de nem örült neki.:(
Előzmény: Magdi60 (1054)
Magdi60 Creative Commons License 2007.05.14 0 0 1054
Na, muti a tiedet!
Előzmény: dracaena (1053)
dracaena Creative Commons License 2007.05.14 0 0 1053
Jóvanna, azért, mert a te kutyád a nagyobb, még nem kell kötözködni.:)))))))))))
Egyébként nekem is van ám kutyám, de inkább csak télen használom hátmelegítőnek.
Habár arra most is jó, hogy elzavarja az udvarról a konkurrenciát. Picur
Előzmény: Magdi60 (1052)
Magdi60 Creative Commons License 2007.05.13 0 0 1052
Te most dicsekszel, vagy panaszkodsz?
Előzmény: dracaena (1051)
dracaena Creative Commons License 2007.05.13 0 0 1051
Belépek én is ebbe a szagszervezetbe (vagy mibe), és kérem, hogy az alábbi panaszaim miatt járjatok közbe a gazdasszonyomnál:
1. Követelem, hogy a szobaajtó legyen mindig nyitva, másképp nem tudom bevinni a zsákmányomat!
2. Követelem, hogy gazdasszony szokjon le arról, hogy epés megjegyzéseket tesz (Pl.: Öld már végre szegénykét, ne kínozd órákig, meg hasonlók.)
3. Milyen jogon veszi el a madarakat??? Felháborító!!!
De amúgy meg szeretem ám, mert lehozott ide falura a pesti panelból, ahol csak az erkélyről nézegethettem a világot, meg mindig kapok bolhanyakörvet, és most is vett méregdrága kedvenctápomat, amiből a kinti vadmacskáknak nem ad, csak nekem.:)))
Magdi60 Creative Commons License 2007.05.13 0 0 1050
Tanítgatom ezt a mulya kutyát házat őrizni. Nem valami okos, de legalább figyel rám (Lili, Borka):
gumimacy67 Creative Commons License 2007.05.12 0 0 1049

Velem tisztíttatják a kádat :)

 

 

 

 

homancska Creative Commons License 2007.05.12 0 0 1048
Engem a klotyóba küldtek, pedig még egy éves sem vagyok:)
KAti Creative Commons License 2007.05.08 0 0 1047

Sziasztok elmacskásodottak, én itt új vagyok, viszont van 3 talált cicánk, akik közül kettőnek gazdát keresünk. Picik még a cicák, de már önellátóak. Emberszeretőek, barátságosak, biztosan jó munkaerők lesznek.

Kertészkedni azt tudnak, az már biztos.

 

 

 

Szóljatok az ismerőseiteknek is, kérem.

A cicák velem együtt Budapesten vannak.

Itt keressetek:

Koloszár 

Attila

30

411

9782

Miczukó Creative Commons License 2007.05.05 0 0 1046
És persze a tűzhely tisztításáról ne is beszéljek!!! Totálisan kész vagyok ettől a tavaszi nagytakarítástól!!!
Miczukó Creative Commons License 2007.05.05 0 0 1045

portörlés a legmagasabb polcokon...

PPsmith Creative Commons License 2007.04.08 0 0 1044
Képernyő takarítás? Az is munka? Próbálnád ki az ásást!! :)
ásás
Előzmény: Bűvössárkány (1042)
Magdi60 Creative Commons License 2007.04.08 0 0 1043
Az én monitorom is állandóan poros lesz - de nem tudom a szakszervezet mit szólna, ha még bérmunkába is adnának...
Előzmény: Bűvössárkány (1042)
Bűvössárkány Creative Commons License 2007.04.08 0 0 1042
A képernyőt is nekem kell takarítani... Hallatlan! Az én farkam mindent elbír?:)

homancska Creative Commons License 2007.03.17 0 0 1041
Engem megint ágymelegítőnek használnak... folyton aludnom kell valakivel, valahol.... nagyon fárasztó, mivel én sem vagyok még túl nagy:)
molly174 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 1040
Bizony, ilyen munkát bíznak rám,pedig még pici vagyok.
Előzmény: Törölt nick (1039)
molly174 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 1038

Néha helyre kell tennem ezt a szemtelen kutyát,fejétől a farkáig.Nem könnyű munka.

 

 

ny63 Creative Commons License 2007.03.01 0 0 1037
off

mindkét P néma?

on
Előzmény: PPsmith (1036)
PPsmith Creative Commons License 2007.03.01 0 0 1036
Karácsony óta nincs kirakva, mostmár muszáj beszállnom!
kirakózik
kaszasj Creative Commons License 2007.01.10 0 0 1035
A hajam is égnek áll, annyit kellett dolgoznom!
Sisssssssy Creative Commons License 2007.01.05 0 0 1034

Sziasztok, ezt a pózt én is soxor bevetem, sikerem van:-)

 

Magdinak is, Mindenkinek egyenként B.Ú.É.K

 

Képzeljétek, ledolgoztam az egeremet a mászófámról, így hívják? Emeletes bújócska.

Ennyit melózni...Most majd jól eldugom az ülőgarn. alá, zsákmányom ritka, mint a fehér...nálunk EGÉR! hihi

 

attól másznak a plafonra, ha én keresem a fotel alatt 

 

Milady

Előzmény: pszeudocsííz (1032)
Magdi60 Creative Commons License 2007.01.03 0 0 1033
Ez nem bizonyíték - ígéret...
Előzmény: pszeudocsííz (1032)
pszeudocsííz Creative Commons License 2007.01.03 0 0 1032
Itt a bizonyíték fiatalkoromból:
Előzmény: Evicke (1031)
Evicke Creative Commons License 2007.01.02 0 0 1031

na, ez nem is rossz ötlet, majd szólok a gazdámnak, szerezzen ilyet, mert nekem csak bőr van. egy ilyen tiszteletreméltó, sokat tapasztalt anyóka tanácsa aranyat ér! köszi, mami!

:-)

Juci, a fiatalka,

aki sajnos csak a kert felé távozhat egy jó kis tetősétára, a mezőn csavargó társait csak az ablakból nézegetheti.

Előzmény: pszeudocsííz (1030)
pszeudocsííz Creative Commons License 2007.01.02 0 0 1030
Aranyoskáim, nekem egyszerűen a műanyag  bolhanyakörvemre szokták ráírni a telefonszámot és a címünket! Van olyan, amin megmarad az alkoholos toll, van, amire naponta újra kell írni, de egy estét kibírnak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!