Keresés

Részletes keresés

Lorinc_d Creative Commons License 2005.06.07 0 0 67
Lorinc_d Creative Commons License 2005.06.07 0 0 66
Lorinc_d Creative Commons License 2005.06.07 0 0 65
Legyek Ura, valami kapcsolatod kell hogy legyen az iparaggal, mert ugy tunik nagyon sziveden viseled a sorsat ;-)
Előzmény: R.P.P. (62)
R.P.P. Creative Commons License 2005.06.07 0 0 64
Ha te nem írnál a hurkásokhoz, elsüllyedne a topicjuk, papa. Benned tisztelhetjük a Nagy Debreceni Topicmegmentőt :)
Előzmény: DINO (63)
DINO Creative Commons License 2005.06.06 0 0 63

:-)) Mehehe

Legalább valami exportot kellene intézni, hogy ne menjen teljesen tönkre az ágazat.

Elképzelem, ahogy hajnalban elindulnak a kamionok és tartálykocsik a Cote d'Azur felé...

Előzmény: R.P.P. (62)
R.P.P. Creative Commons License 2005.06.06 0 0 62
kerekfejű alkoholrém :)))

nem vagyok tag, de súlyos következményekkel jár az iparág számára, hogy nem vagy itthon. :))
Előzmény: Lorinc_d (61)
Lorinc_d Creative Commons License 2005.06.06 0 0 61

Olyan is van, Legyek Ura?

Fogadjunk hogy tag vagy ;-)

Előzmény: R.P.P. (49)
green_d Creative Commons License 2005.06.06 0 0 60
Micsoda predator. T-Rex.
Előzmény: maribor (57)
R.P.P. Creative Commons License 2005.06.06 0 0 59
Megszólnak a lokisták, miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii? :))))))))))
Előzmény: DINO (58)
DINO Creative Commons License 2005.06.06 0 0 58
Ne sározz be a barátaim előtt! :-))
Előzmény: maribor (57)
maribor Creative Commons License 2005.06.06 0 0 57
Hogy a topik lendületét ne veszítse, és a jókedv is töretlen legyen, engedjétek meg, hogy második legkedvesebb Dínómat megosszam Veletek.

Matt Creative Commons License 2005.06.06 0 0 56
jol)
Előzmény: R.P.P. (55)
R.P.P. Creative Commons License 2005.06.06 0 0 55
vagy pöci :)
Előzmény: Matt (54)
Matt Creative Commons License 2005.06.06 0 0 54
belőle én sem. de egy jó kis vidéken nevelt sertéshús mindig jól jön. :)))
Előzmény: R.P.P. (53)
R.P.P. Creative Commons License 2005.06.06 0 0 53
Én nem kérek Dinoból kóstolót :)))
Előzmény: Matt (52)
Matt Creative Commons License 2005.06.06 0 0 52
legalább egy kis kóstolót küldhetnének neki a legközelebbi disznótor után.
Előzmény: R.P.P. (51)
R.P.P. Creative Commons License 2005.06.06 0 0 51
Dino nem provokál, egyszerűen ennyire együttérez :) Szerintem itt az ideje, hogy tiszteletbeli lokistává avassák.
Előzmény: Matt (50)
Matt Creative Commons License 2005.06.06 0 0 50
MZperYpsz válasz | megnéz | könyvjelző 2005.06.05 17:36:44 (46513)
Dino nem provokál! Ne vadítsd már el a normális zöldeket!
Előzmény: Grabobo (46508)
R.P.P. Creative Commons License 2005.06.06 0 0 49
Alkesz, neked a Magyar Kocsmárosok Érdekvédelmi Egyesülete nyitná a topicot :))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: Lorinc_d (44)
Matt Creative Commons License 2005.06.06 0 0 48
ALKESZok
Előzmény: Lorinc_d (47)
Lorinc_d Creative Commons License 2005.06.06 0 0 47
ALKESZ
Előzmény: T0mika (46)
T0mika Creative Commons License 2005.06.05 0 0 46
ALKESZ
Előzmény: Lorinc_d (44)
DINO Creative Commons License 2005.06.04 0 0 45
Botrány.
Lorinc_d Creative Commons License 2005.06.03 0 0 44
Vazz, RaPPer, te valami rohadt mod unatkozhatsz ahogy elnezem...
R.P.P. Creative Commons License 2005.06.03 0 0 43
Csibe, ha nem ismernélek, akkor is egyből leszűrhetném, hogy ALKESZ vagy :)
Előzmény: IVÓ (41)
green_d Creative Commons License 2005.06.03 0 0 42

Húú bazz micsoda intrika... :-))

Lassan szappanoperát kezdek belőletek.:-)

Előzmény: IVÓ (41)
IVÓ Creative Commons License 2005.06.03 0 0 41
ez a lényeg! én itt voltam! te meg más után epekedtél!!!:o)))
Előzmény: R.P.P. (40)
R.P.P. Creative Commons License 2005.06.03 0 0 40
Te is eltűntél, Csibe?
Előzmény: IVÓ (39)
IVÓ Creative Commons License 2005.06.03 0 0 39

nehezem tudom megemészteni, hogy pont langyikát a lengyel választottad!!!:o))

 

Itt lettem volna én is!:o)))

Előzmény: R.P.P. (38)
R.P.P. Creative Commons License 2005.06.03 0 0 38
na azért csibe, álljon meg a menet! :) ez nem vicces :)
Előzmény: IVÓ (37)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!