Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2005.08.04 0 0 1066

Fontos!!

 

Siófokon nagyon sürgősen gazdit keres egy gyönyörűszépséges cirmos fehérrel házicica, két hónapos körüli lehet.

 

Érdeklődni: 20/ 5674250 -s telefonszámon lehet!!

ziko3 Creative Commons License 2005.08.01 0 0 1065

..))) Mi is birjuk ám!

 

2 éve szereltettük a hálóba,de a hátsó két szobát birja,igy ott prima az idő!

 

Gyönyörüek a törpék,szivesen venném,de most nem lehet,már előkészületek folynak a sziámik miatt,mert ők ugye nem lesznek kijárósok.Sajnos most nem sikerült,valószinű az év vége,jövő év eleje.

Most sok fiúcska született és kevés lány,abból is megtart a tenyésztő.

Előzmény: Vavis (1063)
Spotted Dream Creative Commons License 2005.08.01 0 0 1064

Hello!

 

10 hetes szürke cirmos lánycica szerető gazdit keres. Nagyon vágyakozom Utánad! Féregtelenítve vagyok, ingyen elvihetsz. 06-30-484-3113 telefonszémon megtalálsz!

 

 

Vavis Creative Commons License 2005.08.01 0 0 1063

Helló!

Klimatizál szoba???? Júj de elviselném, bár most egész kellemes idő van kint.  A lakás viszont még csak most hül.

Na kell egy manó?:o))))))) Tudom vannak elegen! Majd csinálok még képeket, de most alszanak!:O)

Előzmény: ziko3 (1062)
ziko3 Creative Commons License 2005.08.01 0 0 1062

Szijja!

 

Olvadok ezer fele,de nem a melegtől...)))

 

Tigi mekkora kékség lett!!!

 

Nálunk mindenki kifeküdt...))) Csipi a legokosabb,ő a klimatizált szobában hüsöl!

Cuki meg a nappali közepén,igy:

 

Előzmény: Vavis (1061)
Vavis Creative Commons License 2005.08.01 0 0 1061

:o))))) És nem szoktál olvadozni mikor ezt látod? Mennyire édesek együtt!!!!!!!!!!!

Az én törpéim, holnap lesznek 1 hetesek. Mami Kleó (nem tervezett alom - ivartalanításra várva) és Tigi (nem az apa - ő már golyónélküli egy ideje):

 

 

Előzmény: tapmancs !! (1060)
tapmancs !! Creative Commons License 2005.07.31 0 0 1060

szaisztok!

 

Egy nagyon szokatlan dolog történt számomra ezt szeretném nektek elmesélni. A nem rég kapott kiscicám Molli, nagyon is összebarátkozott fekete 3 éves nőstény cicámmal Kormival, akivel az első héten nagy háború volt. Olyannyira megbarátkoztak, hogy Molli anyjának tekinti Kormit és elkezdett szopizni tőle :). (pedig elegendő étlet kap) Persze Korminak nincs teje de két nap múlva hirtelen megjött, ez nagyon furcsa számomra mert Korminak már két éve nem voltak kölykei mert állatorvossal beoltatjuk, hogy ne legyen a párzásoknak eredménye. Kormi is már Mollit kölykeként kezeli, mosdatja, szoptatja, szájába veszi és hurcolja, és minden lépését követi mint egy gondos anya. De még egy héttel ezelőtt ki nem állhatta őt fúj rá és néha pofozkodott is. Nem tudom mire föl ez  a nagy változás.

időközben már a kutyával is megbarátkoztunk :))))

 

Molli és Kormi
vivi.g Creative Commons License 2005.07.29 0 0 1059
ziko3 Creative Commons License 2005.07.03 0 0 1058

Cicák szépen fokozatosan le fogják rendezni egymás között.Általában a kölyköket nem bántják.

 

A kutymorgó nehezebb ügy..)) Én hiába beszélek,azértis meg kell ugatni őket.

Előzmény: tapmancs !! (1057)
tapmancs !! Creative Commons License 2005.07.03 0 0 1057
Hát a kutyával valamennyire sikerült megbeszélni a dolgokat, de még a cicák megse hallgatnak :((( Valaki segítene?
Előzmény: ziko3 (1056)
ziko3 Creative Commons License 2005.07.03 0 0 1056

Gratula a kis teki Mollihoz! Nagyon szép kiscirmák.

 

Fog az az összeszoktatás menni,csak idő kell hozzá.

Előzmény: tapmancs !! (1055)
tapmancs !! Creative Commons License 2005.07.03 0 0 1055

Sziasztok!!

 

Megkaptam új cicámat aki 2 hónapos nőstény cica. Molli a neve. Épen folyamatban van a két cicával és a kutyával való összeszoktatás. Nem mondhatnám még hogy barátok csak eltűrik egymást. az egész nap így telik el nálunk:

Berci nem zavartatja magát csak lustálkodikBerci nem zavartatja magát csak lustálkodikKormi csak a távolból nézi mit csinál a kis HuncutMolli pedig az egész délutánját azzal tölti hogy minden méhecskét elkapMorzsi meg a cica minden mozdulatát követi
vivi.g Creative Commons License 2005.06.27 0 0 1054
cicvalindo Creative Commons License 2005.06.19 0 0 1053

 

Kedves Cicabarátok!

 

7 hetes szobatiszta kiscicáink gazdit keresnek!

Bp., XIII. ker.

 

Tel: 06 30 2266-990

e-mail: sapi.katalin@freemail.hu

 

vivi.g Creative Commons License 2005.06.19 0 0 1052
Lucifer mai képei:)
vivi.g Creative Commons License 2005.06.19 0 0 1051
Nagyon szépek a cicáid!!:)))
Előzmény: rágica (1050)
rágica Creative Commons License 2005.06.19 0 0 1050
Sziasztok!
Most látogattam ide először. Rögtön megmutatom a 2 cicánkat. A fekete foltos a Lulu mama, 11 éves ivartalanított. Menyus pedig 3 éves, (ő is ivartalanított) de másik mamától. Egy befogadott kóbor cica hagyta emlékül, majd sajnos elpusztult.




vivi.g Creative Commons License 2005.06.19 0 0 1049

Olyan Nyuszósak 3-an,nem?:)

 

Fl meg szerintem hasonlít Jackre.:)))

Előzmény: szuszmok (1048)
szuszmok Creative Commons License 2005.06.19 0 0 1048
Godwin
ziko3 Creative Commons License 2005.06.15 0 0 1047

Köszike!

Engem a szeme nyűgöz le,mert egyébként egy égedelem...)))

 

Cuki meg a magaslati levegőt szereti mostanában.

 

Előzmény: vivi.g (1045)
vivi.g Creative Commons License 2005.06.15 0 0 1046

Hoppá,most látom,hogy két kép kétszer van!:))

 

Kicserélem gondolatban ezekre:

És egy +!:))

vivi.g Creative Commons License 2005.06.15 0 0 1045

Köszi szépen!:)

 

Nagyon ari Csipet!!:))

 

 

Előzmény: ziko3 (1044)
ziko3 Creative Commons License 2005.06.15 0 0 1044

Szerintem egy tündér pofika,arányos fülekkel és korának megfelelő nagy pocival...)))

 

Csipet akciózás után

 

Előzmény: vivi.g (1043)
vivi.g Creative Commons License 2005.06.15 0 0 1043

Ezt még nem hallottam!:)))

Eddig mindig azt mondták hogy a pocakja nagy!:))

 

Előzmény: CornFake (1042)
CornFake Creative Commons License 2005.06.15 0 0 1042
mennyire nagy a fule!mindjart megzabalom:))))))))))))))))))))))))
Előzmény: vivi.g (1041)
vivi.g Creative Commons License 2005.06.15 0 0 1041
Előzmény: oriza (1040)
oriza Creative Commons License 2005.06.14 0 0 1040

:))

 

Előzmény: vivi.g (1039)
vivi.g Creative Commons License 2005.06.14 0 0 1039
igen,nagyon!!:))
Előzmény: oriza (1038)
oriza Creative Commons License 2005.06.14 0 0 1038

:D

Látom ő is tudja pakolni magát!:)

Előzmény: vivi.g (1037)
vivi.g Creative Commons License 2005.06.14 0 0 1037
Előzmény: oriza (1036)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!