Keresés

Részletes keresés

SZEGECS Creative Commons License 2010.06.20 0 0 4052
Megpróbálom előásni annak az oldalnak a címét, ahol részletes, képekkel illusztrált szétszedési leírás van.
A lényeg amúgy ezen a képen van, -én csak ezt mentettem le:
Előzmény: spiroa (4051)
spiroa Creative Commons License 2010.06.20 0 0 4051
Gondold hogy ez a baj ???? ez túl egyszerűnek tűnik :) a " mesterek "a fesdzültség érzékelőt nevezték meg hibának ..mármint a gép a legkissebb feszültség ingadozást kikapcsolással jutalmazza és ez állítólag a ki-be kapcsolóban van ??!!!! hát most lehet hogy kipróbállom ezt amit ajánlottál ..hátha
köszi a tippet ha esetleg pár ilusztrációban (rajz) elküldenéd mit csinálljak ..hálás lennék
spiroaster@gmail.com
Előzmény: SZEGECS (4050)
SZEGECS Creative Commons License 2010.06.19 0 0 4050
Nálam is volt ilyen hiba: látszólag minden ok nélkül kikapcsolt a gép.
Utánanéztem fórumokon, és kiderült, hogy típushibáról van szó:
van egy mikrokapcsoló, ami érzékeli, ha kinyitod azt a fedelet, ami a memóriakártyákat védi, és ilyenkor -az adatvesztés megelőzése érdekében- kikapcsolja a gépet.
Nos, ez a mikrokapcsoló szokott meghalni, és fals jelzést adni.

Szétszedtem a gépet, és átkötöttem a kapcsolót egy darab vezetékkel. Annyira ugyanis nem tartom hülyének magamat, hogy bekapcsolt állapotban, működés közben kinyissam az ajtót, és kivegyem a kártyát.
A másik ok, hogy esélyét nem láttam annak, hogy vidéken kapok olyan mikrokapcsolót, ami oda kellett volna.
Előzmény: spiroa (4045)
spiroa Creative Commons License 2010.06.19 0 0 4049

igen :) erre gondoltam mármint a donor gépre ... de lehet hogy egy teljessen uj (másik) gép jönne be a képbe mert lehet hogy kifogok egy jó állapotú gépet és egy darabig megoldódik a problémám szerelő nélkül is

egyébként kihasznállom a lehetőséget és ajánnlatokat is kérek ha vallaki árulná netelán a gépét

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2010.06.15 0 0 4048
Többen is vettünk mostanában ilyen gépet, de 15-25e között mozog jelenleg a reális ára a piacon az állapotától és felszereltségektől függően. Persze a használati értéke ennél sokkal-sokkal több. Érdemes egy donorgépet venni, vagy ezt meghagyni donornak és egy jobb állapotút beszerezni.
Előzmény: spiroa (4047)
spiroa Creative Commons License 2010.06.15 0 0 4047

30000 + oda vissza gyors pósta ... szumma szummárum 380000 körül .. na nem is javittatom meg inkább veszek eggyet  innen a fórumról ..hát nem ?

csak 1 évvel ezelőtt nem tudtam erről a fórumról . és ahogy látom már akkor is lehetett volna petyke gépet venni :( erről ennyit

Előzmény: mihok_mihok (4046)
mihok_mihok Creative Commons License 2010.06.14 0 0 4046
30 ezer!? te szegény...
annyiért már egy másikat is vehettél volna
persze lehet, hogy nem egy évvel ezelôtt
:(
Előzmény: spiroa (4045)
spiroa Creative Commons License 2010.06.14 0 0 4045

Szupper látom megoldódott a probléma a használati utasítás körül :)Közben nállam ismét elő jött egy mindig ismétlődő gond , hiba .Bekapcsolás után tetán exponállás után kikapcsol a gép mintha üres lenne az akumlátor ...ez a hiba évente elő elő jönn eddid súlyos 10000 ezreket költöttem javittatásra legutóbb 30000 + pósta

nem tudom másnáll is fennáll ez a probléma ??? vagy egy egyedi gépről van szó ????

próbálltam felváltani aZ S-7000 más géppel de mindig vissza tértem a kép minőség miatt .1 évvel ezelőtt atelyes elejét kicserélték egy kapcsoló panel miatt úgy tűnik eddig birta :(

ha esetleg vallakinek van ehez hasonló problémája ??? vagy netalán hibás gépe melynek a kikapcs bekapcs gomb jó panelestől vázastól vagy hiányzó elem fedél ???

vagy gajjra ment optika

ÍRJON

köszönöm

Előzmény: sas47 (4041)
2000 2.2i 16v macer Creative Commons License 2010.06.10 0 0 4044

Hali ide felmásoltam az eredeti S7000-es hun használati útmutatóját!!!!!

 

 

 

S7000 hun
sas47 Creative Commons License 2010.06.04 0 0 4043
Példás szemlélet !:-)))

Hol tartana az ország,ha ez lenne az alap!?
Előzmény: SZEGECS (4042)
SZEGECS Creative Commons License 2010.06.04 0 0 4042
Örülök, hogy sikerült segíteni.
Korábban én is sok infót, segítséget kaptam a fotós topicokon, ezért úgy érzem, tartozom annyival, hogy ahol tudok, én is segítsek.
Előzmény: sas47 (4041)
sas47 Creative Commons License 2010.06.03 0 0 4041
Szegecs!

Nagyon köszönöm!Nagyon örömöt szereztél nekem,ritka korrekt fiú vagy!
Azt kívánom neked csupa ilyen dolog történjen veled az életben
Előzmény: SZEGECS (4039)
sas47 Creative Commons License 2010.06.03 0 0 4040
Előre is köszönöm!
Előzmény: SZEGECS (4039)
SZEGECS Creative Commons License 2010.06.03 0 0 4039
Este küldök emailt, meg linket a leírásra.
Előzmény: sas47 (4038)
sas47 Creative Commons License 2010.06.03 0 0 4038
Nekem megfelelne,csak tudjam már kezelni a gépet.Beszéljük meg a részleteket!
Előzmény: SZEGECS (4037)
SZEGECS Creative Commons License 2010.06.03 0 0 4037
Az S602-ét el tudom küldeni neked, az kezelésileg ugyanaz, mint az S7000.
Én nem vettem kártyaolvasót a géphez, simán működik az átmásolás, a gyári progikat sem tettem fel.
Előzmény: sas47 (4035)
spiroa Creative Commons License 2010.06.03 0 0 4036
Szia , nekem van használlati utasításom is és telepítőm is ! de !!!! mint önnálló kártya ként letölteni kártya olvasóval ....(1-2 ezeres ha nincs véletlenül :))mindig kiveszem a kártyát és úgy töltöm le bár ha átnevezem a mappát akkor eltünik a kártyáról bár nem törlődik :(
Előzmény: sas47 (4029)
sas47 Creative Commons License 2010.06.03 0 0 4035
Szia Szegecs!

Megnézném de nem tudom!:)) Ki másoltam a benne lévő képeket,és mos ezt szám sort látom 100 0245 .megtudod fejteni?
De ez már jobban fest így!:-))
Az volna inkább fontos,hogy lenne egy Magyar nyelvű használati utasításom .Én csak Angol nyelvűt találtam a neten.
Van valami ötleted,hol kutassak?
Előzmény: SZEGECS (4034)
SZEGECS Creative Commons License 2010.06.02 0 0 4034
Nem hiszem, hogy annyi expót beletettek.
Azt kéne megnézned, hogy a memóriakártyán a könyvtárnak mi a neve, amibe a képeket teszi.
Pl.: A könyvtárnévben van egy 6-os, az utolsó file neve dscf1234.jpg, akkor a gépedben 61243 expó van.
Előzmény: sas47 (4033)
sas47 Creative Commons License 2010.06.02 0 0 4033
Sejtettem ,akkor az enyém jó sok,húúú,237327 jól irtam?Akkor ez már a végét járja?

Pedig nagyon szép külsőleg a gép!Nincs leharcolva,...Megszívtam !?
Előzmény: SZEGECS (4032)
SZEGECS Creative Commons License 2010.06.02 0 0 4032
A 0325 az az expó száma, de mivel ez csak négyjegyű, ezért a kötőjel utáni számláló minden 10.000 után átfordul.
Nálam most 108-2016-ot ír ki, vagyis 82016 expó van benne.
Előzmény: sas47 (4031)
sas47 Creative Commons License 2010.06.02 0 0 4031
Szegecs!

Nagyon kedves vagy a gyors segítséggel.Minden megjavult,én megmenekültem az idegbajtól!:-))KÖSZÖNÖM!!!!

Még egy kérdés. Ez a szám mit jelent az lcd-n 237-0325 (Exponálást?) Szia Sanyi
Előzmény: SZEGECS (4030)
SZEGECS Creative Commons License 2010.06.02 0 0 4030
Nem kell a gépre telepítőlemez, mert szabványos USB meghajtóként fel kell, hogy ismerje.

A gépben ha elállíthattál valamit, az a SET menüben van, ha jól rémlik a 3.oldalon, ahol azt lehet megadni, hogy kártyaolvasóként lássa a gép, vagy webkameraként.
Ha átállítottad kamerára, akkor kérhet telepítőcd-t.
Előzmény: sas47 (4029)
sas47 Creative Commons License 2010.06.02 0 0 4029
Sziasztok!

Most vettem egy finepix 7000-es gépet,nem kaptam hozzá használati utasítást a PIXINFOn meg nem ír semmit a számítógépre való feltöltésről.Igaz amikor először csatlakoztam a a szgéphez felismerte,és sikerült is áttölteni a képeket.
De miután másodszor szerettem volna letölteni,nem sikerült,mer a szgép új hardverkén kezeli,és telepítő lemezt kér,amii persze nincs.A fényképezőgép, menüjét babráltam ott talán elállítottam valamit?
Ebben kérek segítséget,tapasztalt kollégáktól!
róza56 Creative Commons License 2010.02.25 0 0 4028
NIKON coolpix 5000 Kihasználatlanság miatt eladó,vagy elcsrélném Fuji S7000-re megbeszélés alapján..Sok tartozékkal.2 GB Sd Extreme III. kártya ,széles látószögű objektív,3 db.akkumulátorral,.eredeti Nikon,av kábel,usb,kábel, Casuál táska pánttal minden bele fér., Nikon nyakpánttal, akkumulátor töltő. Kifordítható LCD kijelző.


Tel.:30/6647945
róza56 Creative Commons License 2010.02.25 0 0 4027

Én egy ilyen gépet keresek éépen,mennyi lenne az utolsó ár amiért eladná?

Köszönöm

Róza

Előzmény: Spenót (3998)
róza56 Creative Commons License 2010.02.25 0 0 4026

Érdekelne a fényképezőgép meg van-e és mennyi az utolsó ár amiért oda adná?

Köszönöm szépen!

Róza

Előzmény: m42-nikon (4005)
róza56 Creative Commons License 2010.02.25 0 0 4025

Érdekelne,hogy meg van-e még a gép és mennyi az utolsó ára?

Köszönettel:Róza

Előzmény: Tatami55 (4010)
hg4ggv Creative Commons License 2010.02.15 0 0 4024
Köszi a választ, írtam mail-t!
Előzmény: pgyp (4023)
pgyp Creative Commons License 2010.02.13 0 0 4023
van 1 meghalt gépem (valószínűleg az elektronikájával van baj) abból kiszedheted, menyit ér meg neked?
Előzmény: hg4ggv (4022)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!