Keresés

Részletes keresés

prophet1 Creative Commons License 2010.03.01 0 0 87
Természetesen látom a neten, hogy Webáruházban venni is lehet, de azt drágának találom. Legalábbis nincs rá (most) annyi pénzem. De ha valaki itt eladná olcsóbban az övét (vagy esetleg két részletre), az nekem jobb lenne.
Előzmény: prophet1 (86)
prophet1 Creative Commons License 2010.03.01 0 0 86

Kedves Emberek!

 

Szükségem lenne egy jó nyestcsapdára. Kölcsönkérném, vagy megvenném. Ha valakinek van, de nincs rá szüksége (már), megvenném, és ha újból szüksége lenne rá, kölcsönbe vissza ia adnám, amikor kell neki.

Fontos, sürgős a dolog.

Apooca Creative Commons License 2010.02.22 0 0 85
Nem, itt nincs cickány, az is a telken van, hasonló mint az egér, csak hegyes a feje, az ürüléke meg pont mint az egéré....
Előzmény: ságod (83)
little_j Creative Commons License 2010.02.18 0 0 84
Bármijé legyen télálló, ha ezt mostanában fotóztad... nem tudom mi lehet...
Előzmény: ságod (83)
ságod Creative Commons License 2010.02.18 0 0 83
Csak tipp: netán cickány?
Előzmény: Apooca (76)
Apooca Creative Commons License 2010.02.18 0 0 82
Egér biztos nem, sajnos annak az ürülékét a telekről jól ismerem ....
Süni szokott lenni a kertben, de azok most elvileg alszanak a farakás alatt.
Valami nagy béka, de ilyenkor az sincs....
Mókust sajnos még nem láttam felénk, annak kicsi az esélye.
Patkányt sem láttam, de remélem nem...
Kb 1 hétig volt, most már nincs.
Előzmény: little_j (81)
little_j Creative Commons License 2010.02.17 0 0 81

Egér nem  lehet...

pedig biztosan valami rágcsáló, met valami gyümölcs maradvány van benne. LEhet talán valami mókus féle vagy pele...

Rendszeresen találsz, vagy csak most egyszer? Mert lehet, hogy csak átutazóban volt ... :D

A kitett alma.. Nekem igaz görényem volt, az is ragadozó, de mindent megevett..

Esetleg sün? De nem tudom. :D Esetleg valaki más?

Előzmény: Apooca (79)
lac1 Creative Commons License 2010.02.16 0 0 80
Pedig...
Sötétben világító szemek, húúúúú!
Mondjuk azóta nem volt a dög.
Előzmény: little_j (78)
Apooca Creative Commons License 2010.02.16 0 0 79
Szia!
Igen, közben én is olvastam, hogy 7-8 cm és ceruzavastagságú, + a kitett alma sem tűnt el, már csak egy a kérdés, mi ez ? :)
Előzmény: little_j (77)
little_j Creative Commons License 2010.02.16 0 0 78

jaaa nem  úgy értettem, bocs...

a bevoltam szarva meg a közvetlen utána jövő rész... :D:D:D:D

Előzmény: lac1 (75)
little_j Creative Commons License 2010.02.16 0 0 77

Nem hinném ez túl kicsi ahhoz.

A nyest ürüléke kb akora mint a macskájé. Talán kicsivel kisebb...

Előzmény: Apooca (76)
Apooca Creative Commons License 2010.02.13 0 0 76
Sziasztok !
Ez nyesthez tartozhat?
ürülék
lac1 Creative Commons License 2010.02.10 0 0 75
De hát... ez van, mit tegyek!
Olyan helyen melózok, naphosszat emberekkel kell küzdenem, éjszaka már nem akarok senkivel...
Előzmény: little_j (74)
little_j Creative Commons License 2010.02.04 0 0 74
Ej lac, ez kemény hozzászólás volt... csak pislogtam, mint hal a szatyorban.. :D
Scholl4 Creative Commons License 2010.01.30 0 0 73
r1 Creative Commons License 2009.12.23 0 0 72
igen
Előzmény: nyugatioldal (54)
lac1 Creative Commons License 2009.12.23 0 0 71
Hali,

bazz, most jöttem be a nyest/nyuszt/görény/faxom tudja micsoda hajkurászásból...
A rohadt kis geci fel-alá járkál (rendszeresen 2-3 havonta visszatér) felmegy a tetőre, és emelgeti a BRAMAC cserepet, valószínűleg érez valamit, ez éjszaka SZÖRNYŰ hang, szétszedi a házat, bejön, megeszi a hőszigetelést, áááááá...!
A ricsajra kimentem vittem az elemlámpámat, felvilágítok a tetőre, és a dög OTT néz rám, és csak azért vettem észre, mert a szeme világított a elemlámpától, bazz, mint egy rohadt vámpír, be voltam szarva, a cerkám egyből fölállt, meghógolyóztam, meg "tűnj a kurva anyádba, te dög!" kiáltásokkal elzavartam. De ez volt 2 hónapja is, ez valami körjárat lehet, Slavia 631 jövőre rulz.
juca2009 Creative Commons License 2009.10.20 0 0 70
Sziasztok !
A mi padlásunkra 3 napja költözött be valami állat, ami reggel fél 5-kor el kezd szaladgálni a fejünk felett. Olyan, mintha egy ló vágtázna a padláson. A verebek eltűntek a cserép alól, ahova befészkeltek, valószínű, hogy ez a vágtabajnok segített nekik (meg nekünk is megszabadulni a verebektől), de most már jó lenne ha ő is tovább állna. Amennyiben ez nem történik meg mi is kipróbálunk néhányat a tanácsaitok közül, valamelyik csak be válik.

Köszönöm
Juca2009
little_j Creative Commons License 2009.09.11 0 0 69
:D:D:D:D::D:D:D::D:D:D:D:D:D:D
Előzmény: ságod (68)
ságod Creative Commons License 2009.09.07 0 1 68
Azt gondolom, hogy ezen a fórumon éppen nem aktuális, mivel az itt jelen lévőknek van nyestjük a rágcsálók ellen! :-)
Előzmény: KaRita123 (66)
KaRita123 Creative Commons License 2009.09.07 0 0 67
Ha valakit érdekel a készülék a következő e-mail címen lehet utána érdeklődn: cartron@t-online.hu.
KaRita123 Creative Commons License 2009.09.07 0 0 66

Helló Mindenkinek!

Van nagyon jó (humánus) megoldás a rágcsálók ellen. Ultrahangos kis készülék, van olyan ami 12 V-ról megy és autók kábelezését illetve lepisilését akadályozza meg, illetve van elemes, amivel a garázst, vagy tetőteret lehet rágcsálótlanítani. Nem tudom itt szabad-e magadni telefont, ahol ezt meg lehet vásárolni.

bemondo Creative Commons License 2009.08.18 0 0 65
Sorstársak,

végigfutottam a topic egy részét és köszönöm a tapasztalat megosztás.
Hamarosan indulunk Balatonlellére, a nyaralóba, és felvértezve az itt olvashatóakkal, immár biztos, hogy az elkövetkezendő napok Nyest űzéssel fog telni.

Összefoglalva tehát:
1. Létra, fűrész, ágak vágása
2. Klórmész, fertőtlenítés
3. Kutyafalka beszerzés, ürülék, rongy
4. Kínai kisrádió padlásra beköltöztetés, MR2 behangolás
5. Benzines rongy - Ezt tűzvédelmi okokból lehet kihagyom
6. saját ötlet ha minden szakad - mozgásérzékelős 1000W-os reflektor padlásra telepítése, hátha kiég a retinája. Bár ezt meg állatvédelmi okokból még Zizz-el egyeztetnem kell, és már előre tudom, interpellálni fog!

Szóval így!
geotrinus Creative Commons License 2009.07.02 0 0 64

Egy hónapja garázdálkodott éjszakánként a nyesti a kocsim tetején.

Most már a várostól távol éli új életét. :)

 

 

...
little_j Creative Commons License 2009.06.10 0 0 63

Hello!

 

Kell félteni! NAgyon ügyes kis ragadozó. Bár azt furcsának tartom, hogy tőletek sem riadt meg. A nyest általáben kerüli az emberrel való találkozást. És elmenekül, ha ilyen előfordul. LEhet, hogy ez az állat veszett volt.

A vérét nem szívja ki, nem vámpír, de megöli ha meg tudja..

 

 

 

j

Előzmény: f.ginger (62)
f.ginger Creative Commons License 2009.06.03 0 0 62

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy igaz-e, hogy a nyest megöli a macskát is? Mert hallottam többektől, hogy a macskát is elkapja és kiszívja a vérét. Ez elég horrorisztikus... de a minap a barátnőméknél voltunk este és a kertben kergette a macskát. Seprűvel el alartuk kergetni, de többször el kellett lökni a partvissal, mert nekünk jött. Nem adott ki semmilyen hangot. Viszont a házba is be akart menni. Elöször azt hittük, hgy valakitől egy házilag tartott görény ami elszökött valakitől. Egysóval a kérdésem, hgy kell-e félteni tölük a macskát?

Előre is köszi, ha valaki tud válaszolni.

Ginger

nyugatioldal Creative Commons License 2008.11.17 0 0 61
A lyukakat, vagy az ürüléket? :-)
Előzmény: Tima2 (60)
Tima2 Creative Commons License 2008.11.17 0 0 60
fotózd le, úgy talán könnyebb
Előzmény: nyugatioldal (59)
nyugatioldal Creative Commons License 2008.11.17 0 0 59
Van vagy 5 darab lyukunk, de ürülék is van. :-(
Előzmény: Tima2 (58)
Tima2 Creative Commons License 2008.11.17 0 0 58
a pakolja alatt mit értesz? Tele van lukkal a kert? hát akkor passz, mi lehet, de föld alatti nyest tuti hogy nem
Előzmény: nyugatioldal (56)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!