Keresés

Részletes keresés

Uplink Creative Commons License 2003.05.20 0 0 77
koszi es most TENYLEG elleptem.
Előzmény: FRODO (76)
FRODO Creative Commons License 2003.05.20 0 0 76
Attól még a jókívánság érvényes!

:)

Előzmény: Uplink (75)
Uplink Creative Commons License 2003.05.20 0 0 75
Sajna nem Csabara megyek most, majd csak a jovo heten, addig igen messze vagyok.
Előzmény: FRODO (74)
FRODO Creative Commons License 2003.05.20 0 0 74
Kellemes hazautat, dugómentes közlekedést!

:)

Előzmény: Uplink (73)
Uplink Creative Commons License 2003.05.20 0 0 73
Gondolkodom....
Most elhuztam haza.

Szia

Előzmény: FRODO (72)
FRODO Creative Commons License 2003.05.20 0 0 72
Jaja, tényleg. :)

Ha szemben állsz velük, akkor jobbra.

Előzmény: Uplink (71)
Uplink Creative Commons License 2003.05.20 0 0 71
Vegulis igen.

Az Sz.-ek pedig Laszlo, Csaba es Lilla.
Mindenre te sem emlekezhetsz?

A pont a szaki alatt a S. Zsoltiektol balra vagy jobb van ?

Előzmény: FRODO (69)
FRODO Creative Commons License 2003.05.20 0 0 70
De hülye vagyok! Szóval Kálmán lett, nem Mátyás, bocs! :)
Előzmény: FRODO (67)
FRODO Creative Commons License 2003.05.20 0 0 69
Akkor a nagyszüleid. De végülis mindegy, hiszen elég sokszor voltál náluk. :)

És nem keverlek, ez biztos. Tudom, hogy most melyik testvérekre gondolsz (Sz. Zoli, Lilla, a harmadikat nemtom), de ők messzebb laknak/laktak. Amire én gondolok, az csak pár házzal volt beljebb az utcában a vasúti átjárótól. Talán a 2. vagy 3. ház, vagy valami ilyesmi.

Előzmény: Uplink (68)
Uplink Creative Commons License 2003.05.20 0 0 68
Haat regen volt...

A Sanyi valoban osztalytarsam volt, eleg joban is voltunk..Utoljara kb 4 eve lattam. Epp onmegvalositta magat, gitarozott, gitart oktatott.
Tojt a vilagra.

A nagyszuleim laktak a Matyas kiraly utcaban, viszont en sokat voltam naluk.
Mi a klotildligeti allomas melletti vasuti atjaro mellett laktunk nem sokkal.

Viszont van otletem, hogy kivel keversz, ha keversz :)

Ok a Matyason laktak, kb 10 percnyire a sulitol. Ket fiu egy ev kulonbseggel es egy kisebb lany testver...

Előzmény: FRODO (67)
FRODO Creative Commons License 2003.05.20 0 0 67
Mi a csabai állomásnál lakunk/laktunk. Néha a gesztenyesoron jártunk haza, néha meg a mátyáskirályon. Régebben Csévi utcának hívták az utcát, most Mátyás király utca lett az is. Na, pontosabban a szaki alatt lakunk.

Hm, szóval érdekelne. :)
A K. Sanyi volt az. Ő az osztálytársad volt, ugye? Most megint elbizonytalanodtam. :)

Előzmény: Uplink (66)
Uplink Creative Commons License 2003.05.20 0 0 66
TEljes a rovidzarlat....

Ha ti felenk jartatok haza, akkor merre is laktatok? Utcanev eleg lesz.

Az osztalytars neve is erdekelne, marcsak a vicc kedveert. :)

Előzmény: FRODO (65)
FRODO Creative Commons License 2003.05.20 0 0 65
Miért? Régen volt. Nem emlékezhetsz mindenre. :)

Én meg azért emlékszem rád, mert annak idején egy ideig diákszerelmes voltam az egyik osztálytársadba. Másrészt meg azért, mert sokszor mentünk el hazafelé a házatok előtt.

Egyébként meg minden tekintetben ők voltak az ismertebbek, a népszerűbbek. A szép ebben éppen az, hogy minket, a 4 lányt az ilyesmi egyáltalán nem befolyásolt, sosem voltunk irigyek egymásra például. Nem egyszer előfordult, hogy kicsit összekaptunk valamin, az osztály két részre szakadt, mi kibékültünk, az osztály meg továbbra is háborúskodott. :)

Előzmény: Uplink (64)
Uplink Creative Commons License 2003.05.20 0 0 64
Na puff neki... :(
Előzmény: FRODO (63)
FRODO Creative Commons License 2003.05.20 0 0 63
De. Azé, amelyikre nem emlékeztél. :)
Előzmény: Uplink (61)
Uplink Creative Commons License 2003.05.20 0 0 62
A mail alapjan = A mail cimed alapjan

Kicsit faradt vagyok...

Előzmény: Uplink (61)
Uplink Creative Commons License 2003.05.20 0 0 61
Off nem off mas nincs most itt rajtunk kivul.

Meg egy kerdes?
A mail alapjan te nem veletlenul az egyik ikerpar egyik tagja vagy ?

Jo hulyere sikeredett az elozo mondat,sebaj...

Előzmény: FRODO (59)
Uplink Creative Commons License 2003.05.20 0 0 60
A nem messze az iskolatol kb 10 percet jelent.
Egyebkent stimmel.
Előzmény: FRODO (58)
FRODO Creative Commons License 2003.05.20 0 0 59
Most lehet, hogy ez a kis beszélgetés totál OFF, de én inkább azt mondanám, hogy ízelítő a csabai falusi életből.

:)))

Előzmény: FRODO (58)
FRODO Creative Commons License 2003.05.20 0 0 58
Na, akkor mégiscsak jól emlékeztem. Már kezdtem elbizonytalanodni. :)

Volt abban az osztályban még egy ikerpár, bár rájuk kevesebben emlékeznek. Egyébként a 4 lány még mindig tartja egymással a kapcsolatot. :)

Te a vasút mellett laktál, nem messze az iskolától.

Előzmény: Uplink (56)
Uplink Creative Commons License 2003.05.20 0 0 57
A 6. osztalyos jol sikerult osztalykirandulas utan kaptunk vissza a Marika nenit.

Igy viszont fennall az eselye, hogy tenyleg voltunk egyutt osztalykirandulni...
Mondjuk amikor te 5-be en pedig 7-be vagy 6/8 jartunk....

Előzmény: FRODO (55)
Uplink Creative Commons License 2003.05.20 0 0 56
En 85-ben, a ket lany ikerparra nem emlekszem, egy ikerparra igen.
Ha mindeni igaz, akkor az Ocskayiekkal szemben laktak....

Talalat???

Oregszem, mert most, hogy belegondoltam rajottem, hogy a Marika neni ketszer ket evig volt osztalfonokom. 3. es 4. illetve 7. es. 8. osztalyban. Ennek utana kellene nezni, majdnem biztos vagyok benne, de nem tennem le a nagy eskut....

Előzmény: FRODO (52)
FRODO Creative Commons License 2003.05.20 0 0 55
Huh! Na, majd gondolkodom, kiknek volt ő az ofője.
Előzmény: Uplink (54)
Uplink Creative Commons License 2003.05.20 0 0 54
Gecse
Előzmény: FRODO (53)
FRODO Creative Commons License 2003.05.20 0 0 53
Akkor felsőben ki volt az ofőd?
Előzmény: Uplink (51)
FRODO Creative Commons License 2003.05.20 0 0 52
Nem. Én abba az osztályba jártam, ahol két lány ikerpár volt. Ha ez mond neked valamit. És 87-ben végeztünk.
Előzmény: Uplink (51)
Uplink Creative Commons License 2003.05.20 0 0 51
Nekem 3. es 4. osztalyban volt o az osztalyfonokom, akkor nem voltunk osztalykirandulni, ha jol emlekszem.

Meg egy kerdes, te jartal valamelyik gyerekukkel egy osztalyba?

Előzmény: FRODO (50)
FRODO Creative Commons License 2003.05.20 0 0 50
Akkor jól sejtettem.
Én meg a Mikibáéba. Valószínűleg osztálykirándultunk is együtt. :)
Előzmény: Uplink (49)
Uplink Creative Commons License 2003.05.20 0 0 49
Ez megint csak igaz.

Igen ket evig volt az osztalyfonokom.

Előzmény: FRODO (48)
FRODO Creative Commons License 2003.05.20 0 0 48
Azért az nagy szerencse, hogy az igazán élelmes gyerekeket nem lehet nagyon elrontani. A csabai iskolából is többen továbbtanultak/tanulnak, mentek/mennek főiskolára, egyetemre.

Te az O. Marika néni osztályába jártál, nem?

Előzmény: Uplink (47)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!