Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2202
Görögországba repülön nem macerás egy kicsit??
Előzmény: Katus870512 (2201)
Katus870512 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2201
Vigyétek magatokkal,már nagyon sok szálloda fogad kisállatokat is!
Előzmény: Törölt nick (2200)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2200
Sajnos nincs. . .
Előzmény: Katus870512 (2199)
Katus870512 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2199
Na még egy hsz erejéig!

Szia!A kötelező oltásokon kívül semmi sem kell.Belehet oltatni gomba ellen,de ez nem biztosíték arra,hogy nem kapja el egy másik állatól:((rengeteg gombafajta van..)Fertőző betegségek is vannak és nincs is olyan oltás ami 100%osan megakadályozná azt,hogy állat elkapja azokat...Nemakarlak elrettenteni,de ÉN nem merném a cicáimat betenni egy panzióba...Nincs senki olyan aki tudna rá vigyázni?
Előzmény: Törölt nick (2197)
FLR-723 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2198
Szia Katus! Menyél csak! Frigyesék is köszönik. :)
Előzmény: Katus870512 (2196)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2197

Dorka

 

Sziasztok! Neki keresünk Gumimacy67-tel közösen valami megbizható panziót 2 hétre!Olyat ahol tényleg törődnek is vele,mert a bunda nagy odafigyelést igényel!Mielőtt a panzóba vinném előtte milyen oltásokat ajánlatos kapnia hogy minimális legyen az egészségügyi kockázat?

Katus870512 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2196
Ok átadom és előre is köszöni szépen!Viszont küldik Frigyeséknek!Most megyek,majd még este leszek!Szia-sziasztok és tobbábbi szép napot!:)
Előzmény: FLR-723 (2195)
FLR-723 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2195
Akkor most megy ezerel a simizés. :)) Én küldök nekik sok simit ha nem is ezerel. ;-))
Előzmény: Katus870512 (2194)
Katus870512 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2194
nincs mit hisz ismerem,ha nem is személyesen de Ismerem.Kelly épp most kuporodott az ölembe:)
Előzmény: FLR-723 (2193)
FLR-723 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2193
Akkor kapsz mégegyet. :) Egyébként köszöni hogy ismerősnek jelölted az iwiw-en. :)
Előzmény: Katus870512 (2192)
Katus870512 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2192
:)))Nekem meg Frigyes cica:D
Előzmény: FLR-723 (2191)
FLR-723 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2191
Katus: Frigyesnek is tetszik a Guccia Cica. :))
Előzmény: Katus870512 (2190)
Katus870512 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2190
Mi is jól vagyunk,köszönöm kérdésed!Jó pihit Neked!
Előzmény: thomacsk (2188)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2189

mert???

na tényleg mek!

 

Előzmény: FLR-723 (2187)
thomacsk Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2188

Szia Katus ! :) Köszönöm kérdésed, megvagyogatunk, csak amolyan Házicicásan ;)

Remélem Ti is ? ;)

 

Segítek, ahol tudok, hogy szépek legyenek a Cicákok... ;)

 

(régen olvastam a topikot, ki is esett a látókörömből már. Láttam, nem mozog...)

 

Most azonban éppen a "kötelező" pihibe el kell "menjek", bocs...

Előzmény: Katus870512 (2184)
FLR-723 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2187
De arról ne álmodj hogy itt fog ragadni. :))
Előzmény: Pici gazdi (2186)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2186
na sikerült fan_fant is idehoznom!:)
Előzmény: Katus870512 (2185)
Katus870512 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2185
Szia!Kössz.
Előzmény: fan_fan (2178)
Katus870512 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2184
Szia!Hogy vagy?Köszönöm a mozgós képet!!!Annakidején Kellyéket is szépen megcsináltad,de egyre profibb leszel!:)
Előzmény: thomacsk (2180)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2183
jó pihit thomacsk!
Előzmény: Pici gazdi (2182)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2182

Szia thomacsk!

Na végre!!!!!!

Csak sajnos most mennem kell! Aztán gyertek máskor is!

Jó lett a giffed!:)

Sziasztok!!!!!!!!!!!

Előzmény: thomacsk (2180)
FLR-723 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2181
Katus: Egyébként a Guccia cica nagyon aranyos, most néztem meg. :)) Rocky büszke lehet rá, mert ő is szép. :) Na persze Kelly is majdnem kifelejtetem. :))
Előzmény: Katus870512 (2175)
thomacsk Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2180

Szép napot itt is ! :) Mindenkinek. Mindjárt pihizni megyek, ebédeltem eddig.

Szia Katus ! Gucciá-dat "megmozgattam", ahogy Roky-t és Kelly-t is valamikor...

 

Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2179

szia fan_fan itt is!:)

na végre már valaki!

kössz Guccia képét!

Előzmény: fan_fan (2178)
fan_fan Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2178

Üdv. Guccica belinkelve:

 

 

Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2177
értem!:)
Előzmény: Katus870512 (2175)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2176
én beírtam!:)
Előzmény: FLR-723 (2174)
Katus870512 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2175
Igen az én cicám,éppen pasztát nylt elötte:)))
FLR:ez igaz:))
Előzmény: Pici gazdi (2173)
FLR-723 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2174
Szerintem így is jól linkels be. :) Majd aki kíváncsi az majd másolgat. :))
Előzmény: Katus870512 (2169)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2173

te cicád Guccia? Szép cica!!!

Nem nagyon tűnt úgy mint aki örűl neki!)

Előzmény: Katus870512 (2167)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!