Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

J-MAN Creative Commons License 2001.04.10 0 0 12
Ha jól tudom digitális műholdvevőn is fogható. Ok,persze minden zseton kérdése.
Előzmény: Attilio (11)
Attilio Creative Commons License 2001.04.10 0 0 11
Kelet Magyarországon nincs ORF :(
Előzmény: J-MAN (10)
J-MAN Creative Commons License 2001.04.10 0 0 10
Már a F1 topicban is írtam, hogy rossz adó közvetítéseit nézitek. Az ORF1 csatornát tudom ajánlani, ami azon túlmenően, hogy profi kommentátorral rendelkezik (nem is Palik&Mezei)1(!) órával a verseny kezdete előtt megkezdi műsorát, amiben sok érdekességet-többek között a már említetteket is-bemutat.Hát még amikor Tanja Bauer is ezt a csatornát erősítette...
Előzmény: ATi (9)
ATi Creative Commons License 2001.04.10 0 0 9
sajnos ilyenek nincsenek a kozvetitesekben :(
Előzmény: J-MAN (8)
J-MAN Creative Commons License 2001.04.10 0 0 8
Az se semmi, mikor kezébe kapja a dobverőket és beindul a bandájával...
Nagy show volt, mikor "kígyóbőrbe" öltöztetett cicababáit az autón fekve fotózta "1000" fotós, erre Eddie kiszaladt a boxból és elhessegette őket...Volt nagy röhögés...
Előzmény: ATi (7)
ATi Creative Commons License 2001.04.10 0 0 7
jaja, Eddie Jordan tenyleg a legszinesebb csapatfonok, fasza az új bajuszkaja :)
Előzmény: J-MAN (5)
Attilio Creative Commons License 2001.04.10 0 0 6
a proféta növessze hosszúra a szakállad :)
Előzmény: J-MAN (5)
J-MAN Creative Commons License 2001.04.10 0 0 5
Eddie Jordan a legjobb arc a F1 világában.
Remélhetőleg eljő 1x az idő, amikor: Go for Gold!
jfly Creative Commons License 2001.04.10 0 0 4
Sok szerencsét a Jordan-team-nek:)))

üdv: jfly

Mnemomic Creative Commons License 2001.04.10 0 0 3
A legjobb F1 csapat!
Ordas Creative Commons License 2001.04.10 0 0 2
Jo a Jordan, csak kar, hogy japan motorja van :)
nekrofil Creative Commons License 2001.04.10 0 0 1
nahogy irjak ide is, BAR iden a Jordan a legkomolyabb ellenfelunk
Attilio Creative Commons License 2001.04.10 0 0 0
egy stílusos 0-s :)
Attilio Creative Commons License 2001.04.10 0 0 topiknyitó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!