Keresés

Részletes keresés

Attilio Creative Commons License 2001.06.27 0 0 126
sora nyeri a különböző díjakat a játék:
íme

ennek ellenére mintha kicsit kevesen játszanának vele ebben az országban, nem ?

Attilio Creative Commons License 2001.06.26 0 0 125
elküldtem
Előzmény: Tropihu (124)
Tropihu Creative Commons License 2001.06.26 0 0 124
Attilio!

Természetesen a tropihu@freemail.hu-ra küld. Várom :)

Degec007 Creative Commons License 2001.06.25 0 0 123
Hogy lehet megnézni ,hogy mit akarnak a népek?
mert nálam mindenki gyülöl:)
ja és miket érdemes elöszőr épiteni?
Attilio Creative Commons License 2001.06.25 0 0 122
Tropihu !!
Már van magyar pre designed scenario is ird meg hogyan juttassam el Hozzád !

Attilio

VonBraun Creative Commons License 2001.06.22 0 0 121
Ja, az egyszeri kajaosztás az más, de olyat szoktam egyébként is...
Próbáld ki :) Mármint azt, hogy legyél nagyon éhes (vagy ne egyél) egy hónapig, de közben csak eccer kapsz enni.
De komolyan: lehet, hogy nem érem meg a maradék mittudoménhány évet, kb. 20-25, de ez csak azért lesz, mert kis szigetet generáltattam az elején...
Előzmény: Attilio (120)
Attilio Creative Commons License 2001.06.21 0 0 120
fére értetted a kajaosztást az azt jelenti hogy TÖBB kaját adsz a népednek márha meg tuod azt a többletet is termelni !
Előzmény: J-MAN (119)
J-MAN Creative Commons License 2001.06.21 0 0 119
Ügyes balatoni telektulajdonosok pár ével ezelőtt azt csinálták, hogy elkezdték földdel feltölteni a tavat,így növelve telkük nagyságát. Hogy kisebb lett nemzeti kincsünk? Sag schon!
Ha éheznek az emberek ossz kaját a népnek. (5 kilóba kerül)
Előzmény: VonBraun (118)
VonBraun Creative Commons License 2001.06.21 0 0 118
Csak egy rövid story, okulásképpen:
- generált pályán indultam, olyan módszerrel, hogy mindenből a legkisebb/legkevesebb: legkisebb sziget, 0 hegy stb. Szóval egy tipikus Caribbean szigetecske. 1980-ig jól is ment minden, két-három góllal vertem az éppen esedékes ellenzéket a választásokon, és abszolut demokratikusan. Aztán ahogy nőtt a lakosság, úgy fogyott a hely a szigetemen: nem volt hely pl. repülőtérnek, most már nem fér a college sem, meg ilyenek. Aztán "presidente, your people starving, groove more food, quickly" - na ezt hiába mondta a manus, ecceruen nincs hely már semmire. Lenne, persze, ha bulldozerolnék, de az is idő, és éppen választások jönnek. Valahogy a hajókra sem visznek már annyi cuccot, mint azelőtt, eljött a perc, hogy a világbank, vagy mi a jó fene 20 pénztől több fizetést nem engedélyezett, amíg kong a kassza.

Na, de engem sem a falvédőről szedtek: emeltem még amikor volt hely, immigration office-t, és letiltottam mindenkit, a skilled workers kivételével. Ennek ellenére nem változott a helyzet, most az van, hogy elmentettem a játékot a választások előtt, és sörrel locsolom a fogaskerekeimet, hogy mit kéne kitalálni a feszült bel- és külpolitikai helyzet megoldására.

A Tropico 2-höz az ötletgyűjtést ezennel ünnepély nélkül megkezdem: "dutch-like manner" menüpont, azaz a tenger kiszárításával történő szárazföld növelést tudnék nagy erőkkel javasolni újításként.
Szóval, ki mit szól a helyzethez?
MrTeo Creative Commons License 2001.06.21 0 0 117
Köszi, próbálkozom.
Attilio Creative Commons License 2001.06.21 0 0 116
-tarts választások
-csökkentsd az adót
-ellenőrizd tevékenységedet nem sérti e a nép érdekeit !
-ellenőrizd hogy a szeély akit irányítasz milyen multtal rendelkezik (egy véreskezű diktátornak nehezen bocssátanak meg !)
Előzmény: MrTeo (115)
MrTeo Creative Commons License 2001.06.20 0 0 115
Bár még csak a demo van meg, lenne pár kérdésem. Miért növexik lassan a lakosg száma? Igy nincs elég ember aki dolgozzon, pedig szinte ingyen laknak a házakba, és fejlesztem az infrastrukturát is. Hogy lehet a hangulatot javítani? Minden szórakozóhely stb. van mégis szar a hangulat. Köszi Teo
Attilio Creative Commons License 2001.06.19 0 0 114
eléggé vapor(késő) az a republic ....na de mind1 ha jo leszt akkor meg van bocsátva !!
kösz hogy szoltál most hivtam fel az ujságárus ismerősömet hogy tegyen félre egyet !!
Előzmény: VonBraun (113)
VonBraun Creative Commons License 2001.06.19 0 0 113
...és leírás a hasonszőrű Republic nevü játékról. Na, arra is érdemes lesz várni, bár már tavaly tavasszal is nagyon igérték. Most 2002 február.
VonBraun Creative Commons License 2001.06.19 0 0 112
Aki még nem jutott hozzá e kincshez: a Gamestar mostani (júliusi) számában demo van!


Meg cheat...:
Játék közben tartsuk lenyomva a Ctrl-t és gépeljük be valamelyiket:
pesos kapunk 20.000 dollárt
contentotízzel növekszik népünk boldogsága.

Forza Tropico! (ugyanebben a számban leírás a ChampMan 4-ről!)

Attilio Creative Commons License 2001.06.15 0 0 111
ültess fákat
Előzmény: Jimbo (110)
Jimbo Creative Commons License 2001.06.15 0 0 110
Hali!

Hogyan tudom csökkenti a szigeten a légszennyezettséget? Már próbáltam az Air pollution standardot és a szemétszedést is, de semmi hatásuk sincs...

d-b Creative Commons License 2001.06.08 0 0 109
hali

mikor lesz kesz a magyar szoveg/felirat a jatekhoz?

nagyon varjuk!

db

VonBraun Creative Commons License 2001.06.07 0 0 108
Szia Tropihu.

Beajánlottalak a jatek.lap.hu-ra, kb. ma meg is jelenik ott az oldalad linkje.

Innen az oldal

J-MAN Creative Commons License 2001.06.05 0 0 107
Az erőmű viszonylag hamar megépül, de hogy hány év nem tudom pontosan.Ha jól tudom azt kezdik először építeni, amelyik a legközelebb esik a a construction office-hoz. A három nyíl jelenti az első számú prioritást, ha kijelölöd félbe is hagyják a már megkezdett építkezést(..). 1ébként a tutorial részletesen is elmagyarázza; érdemes rajta 1szer végigmenni.
Előzmény: VonBraun (98)
J-MAN Creative Commons License 2001.06.05 0 0 106
Igen, de csak akkor ha a lakbért ki tudják fizetni.
Előzmény: Jimbo (105)
Jimbo Creative Commons License 2001.06.05 0 0 105
Az ok., de akkor ha kész a cucc rögtön költöznek, nem?
Előzmény: J-MAN (103)
J-MAN Creative Commons License 2001.06.05 0 0 104
Aztán ha építesz házat nekik beköltöznek, és az üresen maradt kunyhókat autómatikusan lebontják.
J-MAN Creative Commons License 2001.06.05 0 0 103
Ha nem tudnak hol lakni, építenek maguknak undorító kunyhókat, le is húzzák vele szépen a housing hapiness-üket.De el nem mennek.
Előzmény: Jimbo (102)
Jimbo Creative Commons License 2001.06.05 0 0 102
Hali!

Lenne egy kérdésem. Ha épitek az embereknek házat és a régi házaikat lebontom,akkor elmennek a szigetről vagy várnak szépen,amig elkészül az új kéró?

VonBraun Creative Commons License 2001.06.03 0 0 101


VonBraun Creative Commons License 2001.06.03 0 0 100

100

Irányadó évszám diktátoroknak.

VonBraun Creative Commons License 2001.06.03 0 0 99
Ha már itt vagyok, csak megcsinálok egy 100-ast...
VonBraun Creative Commons License 2001.06.03 0 0 98
Növelhetné a megelégedettségi szintet, ha a diktátor mondjuk egy futball-csapatot is irányít...
Na, de komolyra fordítva a szót: az épületek létrehozásánál milyen fontossági sorrend érvényesül? Ha kijelölök valaminek prioritást, meg még néhánynak, akkor az elejéről számít a fontosság, vagy a végéről a sornak? És egyáltalán, az elektromos erőmű hány évtized alatt épül meg?
Akinek van tapasztalata, írja már meg.

Amúgy már 27-dik éve vagyok elnök, legalább egyharmaddal nyerem mindig a választásokat. Kreált szigeten uralkodok, mindenből a legkisebb, olyan kicsike, hogy nem fér rá a repülőtér...

Na, forza Tropico!

kpete Creative Commons License 2001.06.02 0 0 97
Tudnátok mondani egy címet, ahonnan le lehet tölteni a játékot?
thx

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!