Keresés

Részletes keresés

Trebitsch Creative Commons License 1999.09.14 0 0 31
Kedves Hontalan,

ne törődj vele.
Viszont: örülök, hogy látlak. :)

hontalan Creative Commons License 1999.09.14 0 0 30
Kedves Mindenki!
Speaker először találkozott velem. Fogalma sincs arról, ki vagyok. Most küldjek igazolványokat?
De honnan a fenéből veszi, éhogy én bolsi lennék?
Hontalan
RAF Creative Commons License 1999.09.14 0 0 29
Mi köze a kettőnek egymáshoz?
speaker Creative Commons License 1999.09.14 0 0 28
Így van. És akkor még az ÁVÓ-t, meg a KAT POL-t nem is említettük.
RAF Creative Commons License 1999.09.14 0 0 27
Nos létezett a cionista ellenállás, ez történelmi tény. Különböző szervezeteik pl: Habonim, Dror, Hasomer Hacair fegyveres akciókat szerveztek.
RAF Creative Commons License 1999.09.14 0 0 26
És azt meg honnan tudod, hogy ő kicsoda, micsoda?
speaker Creative Commons License 1999.09.14 0 0 25
Hiába leplezed, te sohasem voltál zsidó, csak egy kis bolsi.
speaker Creative Commons License 1999.09.14 0 0 24
kisseb=kisebb
(Sorry)
speaker Creative Commons License 1999.09.14 0 0 23
Ez a szarházo Spielberg azért rólunk csinál filmet, mert már nem mer a németekről. Németország túl erős, meg túl nagy lett, ráadásul a filmpiaca is hatalmas. Az ilyen gyáva média kotorék, ott kotor, ahol azt hiszi kisseb az ellenállás. No hiszen! Lepjük meg és küldjünk neki, az E-mail címére kedves üdvözleteket!
misimisi Creative Commons License 1999.09.14 0 0 22
JT monnyon le!
Egek ura komolyan gondoltad,amit irtal?
Szegeny!Rossz lehet neked!
hontalan Creative Commons License 1999.09.14 0 0 20
Van itt valami furcsa ellentmondás. Mihez is asszisztáltak a magyarok? Más magyarok bevagonírozásához, elpusztításához. Ugyanis a kedvetlen Speaker hozzászólásában engem legjobban a zsidó testvéreink kijelentés piszkál.
Ugyanis én magyar vagyok, ha tetszik Speakernek vagy bárki másnak, akkor is. Akkor is magyar vagyok, ha nem nyerünk az olimpián, és nem állapítjuk meg, hogy jó magyarnak lenni. EGYSZERŰEN NEM LEHETEK MÁS!
Így nem vagyok Speaker zsidó testvére (magyar testvére se, de ezt már saját elhatározásomból).
Ennek ellenére bimbós gyermek testemet a gettó bűzén szárítottam. Biztos kibuliztam a hitközségben, hogy ott lehessek.
Ebből sajnos, arra kell következtetnem, hogy jöhet még a kutyára dér, lehetek én még KÖTELES különbözni, ha Speaker úr és elvbarátai úgy látják jónak.
Speaker, hiába leplezed, te vagy az igazi antiszemita.
Hontalan
PuPu Creative Commons License 1999.09.14 0 0 19
Helyes!
A Tieddel!
:-)))
jdr Creative Commons License 1999.09.14 0 0 18
Braham: A magyar holocaust. Ajánlott irodalom, kicsit vaskos (két kötet), de elég sokat elmond az asszisztálásról. Egyébként Eichmann a húsz, vagy száz emberével 1944-ben több százezer embert aligha tudott volna szisztematikusan bevagonírozni. Az asszisztál egyébként némán, tiltakozás nélkül szemlél és ezzel pszichikai bűnsegélyt valósít meg értelmében meg is áll. Aligha lett volna ilyen lelkes az adminisztráció, ha a tömegek megvetése - még csak tenni sem kellett volna semmit - sújtja azokat, akik részt vesznek benne. De ilyen csak elvétve fordult elő. Szembe kéne már nézni egyszer a történelmünkkel és nem mindig hőbörögni. Tessék tényszerűen felsorolni kik mit hogyan. Spielbergnek nincs igaza mert ez és ez történt... stb. A dánoknak fontos volt, hogy aktívan is kimentsék a saját zsidóikat, a magyaroknak hát ...
Persze lehet szidni mindenkit aki leírja (megfilmesíti) a tényeket, mégha sarkítva is. Lehet bolsevikozni, meg záptojással dobálózni. Sok sikert hozzá. Csak a tények, azok a makacs tények...
jdr
misimisi Creative Commons License 1999.09.14 0 0 17
T.Speaker!
Hat,ki mas mint Te?
Most mer koll bekeverni ide ?
Teccik-e vagy sem ,igenis igen sok magyar segelte Hitlert!
Van egy "edes" anekdotaja a kornak
Megkerdeztek valami nemet vk-st.,hogy mennyi ideig tartott a megszallas.
Kb 24-oraig- volt a valasz.
-Es,ha a magyarok ellenallnak?
-Akkor 12 oraig!
-?????
-Elmaradtak volna az unnepi beszedek!
Szombatosok Creative Commons License 1999.09.14 0 0 16
agyzsibbasztojanak
Szombatosok Creative Commons License 1999.09.14 0 0 15
Spielberg Sucks!
Szanalmas Hollywoodi szemeteivel egyutt.
Nem csodalnam ha az utokor a huszadik szazad egyik legnagyobb agyzsbibbasztojanak nevezne ki.
cosmopoli Creative Commons License 1999.09.14 0 0 14
S mint ahogy arra is meg lehet találni a kihangsúlyozott, nem elfogult választ, hogy a magyar lakosság zöme miért volt teljesen közönbös a zsidók elhurcolásakor, (míg egy része támogatta a deportálásokat, másik része pedig mentette a zsidókat) s a magyar adminisztráció miért hajtotta végre teljesen olajozottan az akciót, arra is meg lehet találni a választ, hogy mitől vettek részt olyan arányban a zsidók közül a kommunista erőszakszervezetekben.
Ezek megmagyarrázható történelmi folyamatok, események következményei.
Erre valók a történészek.
Gurg Creative Commons License 1999.09.14 0 0 13
Ja es bocs cosmopoli, hogy a cikk elolvasasa (ma du. 3 ora) es a topic elinditasa kozott nem sikerult elfutnom egy 17.37 perc 28 masodperckor indulo premierre, de majd behozom a mulasztast, de ezt is csak videon, hogy ne kelljen erte penzt kiadni, nem akarom duzzasztani egy, a nepem rosszhiret kelto rendezonek a zsebet
Gurg Creative Commons License 1999.09.14 0 0 12
Kedves cosmopoli,

nos a Cinema nem egy kimondottan jobboldali filmmagazin, de ennek ellenere a kritikus elmarasztaloan szol Speilberg eme tulkapasarol, es ez az erdekes!! adja Isten, hogy Spielberg a helyes tortenelmi tenyeket hasznalja fel, de ugye nem haragszol meg, hogy ezt NAGYON nehezen tudom rola elkepzelni.....

speaker Creative Commons License 1999.09.14 0 0 11
Ezt az idétlen hazugságot minden évben elsüti valamelyik "zsidóvédő" bolsi antiszemita, csak hogy sikerüljön a magyarokat zsidó testvéreik ellen hangolni.
Erre szokták az antiszemiták azt válaszolni, hogy az orosz megszállás idején, számarányukat tekintve a magyar zsidóság vett legnagyobb arányaban részt a kommunista terrorszervezetekben, jelentettek fel, hurcoltattak el, kínozattak meg, gyilkoltak meg magyar embereket. Ebben is világelsők vagyunk.
Persze én nem terjesztek ilyen aljas hazugságot, mint ez a Karibi tenger melléki bolsi teszi.
misimisi Creative Commons License 1999.09.14 0 0 10
AAAAA,kedves SKing!
Orulok,hogy latom!
Kosz a kiigazitast,hat sajna igen regen olvastam,ennyire futotta.Nagyon szegyellem magam!
Udvozlettel:misimisi
cosmopoli Creative Commons License 1999.09.14 0 0 9
Ha nem láttad, honnan tudod, hogy hazudik?
Egy filmkritika állítását veszed alapul, ami azért nem ugyanaz mint a film.
Én még speciel nem láttam (eddig is terveztem , de most már igazán kedvet csináltál hozzá) ezért nem is mondok véleményt a filmről.
De ismételten bocs, ha esetleg tévednék és mégse úgy mondanál véleményt valamiről hogy nem is láttad.
Gurg Creative Commons License 1999.09.14 0 0 8
Bennevagyok!!
Gurg Creative Commons License 1999.09.14 0 0 6
Kedves misimisi!

1. Jo rendezo, de szamomra inkabb egy pénzéhes tömeghipnotizőr.
2. lentebb irtam mi a fontos

Gurg

speaker Creative Commons License 1999.09.14 0 0 5
Ha idejön Magyarországra az a szarházi, dobáljuk meg tojással!
Fidel Castro Creative Commons License 1999.09.14 0 0 4
A magyarországi német megbízott és maga Adolf Eichmann is méltatta a magyarokat, hogy mennyivel segítőkészebbek a zsidók felkutatásában-deportásásában-legyilkolásában mint bármely más ország fiai.
misimisi Creative Commons License 1999.09.14 0 0 3
T.Gurg!
1.Spielberg maga az isten.
2.Haaaat...,-mutatis mutandis- van neminemu igazsag abban amit allit!
Ti.:A lakossag jo resze segitett a naciknak,elhanyagolhato szazalekban
segitett a zsidoknak,a fennmarado resz meg neman hallgatott.Hogy is van :
"..gyilkosok kozt cinkos aki nema"
Elnezest,ha az idezet nem pontos!
Udv:misimisi
Gurg Creative Commons License 1999.09.14 0 0 2
Itt arrol van szo, hogy hazudik es kesz. Mivel NEM a magyar nep EGESZE asszitalt ehhez a szornyuseghez, hanem egy EZRELEKE. Valakinek szamit, hogy milyen a hirunk a vilagban, valakinek nem. Nekem szamit.
cosmopoli Creative Commons License 1999.09.14 0 0 1
A filmet hányszor nézted meg? Sejtésem szerint 0-szor, ami azért kissé fura ha már kritizálod.
Bocs, ha tévedek.
Gurg Creative Commons License 1999.09.14 0 0 topiknyitó
Kedves Mindenki!

Kezembe kerult a legujabb Cinema folyoirat a minap es egy erdekes filmkritikan allapodtam meg. Spielberg baratunk filmet forgatott a Holocaustrol (kapott is gyorsan egy Oszit). Ez eddig talan nem nagy hir, mivel mostanaban (az elmult 50 evben) kedvenc temaja ez a rendezoknek, na de...! Ez a film magyar tulelokrol szol, amerikai (Spielberg) talalassal. A "nagy" rendezo meg nem nyult hozza magyar vonatkozasu temakhoz, de most beletrafalt. A filmbol megtudhatjuk (Kedves Honfitarsaim), hogy a magyar Holocausthoz a magyar nep egesze ASSZISZTALT!!!!!...(ha valaki bekopizna az eredeti szoveget jo lenne, en meg a cimre sem emlekszem, annyira felhaborodtam), de ezt meg a Cinema kritikusa is kifogasolta (Hal' Istennek).....

szoval rendes gyerek ez a Spielberg, tortenelmet hamisit es rossz hirt terjeszt rolunk az egesz vilagban.....eddig sem fizettem egy petakot sem Speilberg moziert, de ezekutan meg videon sem nezem meg.....

Gurg

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!