Kedves Mindenki!
Speaker először találkozott velem. Fogalma sincs arról, ki vagyok. Most küldjek igazolványokat?
De honnan a fenéből veszi, éhogy én bolsi lennék?
Hontalan
Ez a szarházo Spielberg azért rólunk csinál filmet, mert már nem mer a németekről. Németország túl erős, meg túl nagy lett, ráadásul a filmpiaca is hatalmas. Az ilyen gyáva média kotorék, ott kotor, ahol azt hiszi kisseb az ellenállás. No hiszen! Lepjük meg és küldjünk neki, az E-mail címére kedves üdvözleteket!
Van itt valami furcsa ellentmondás. Mihez is asszisztáltak a magyarok? Más magyarok bevagonírozásához, elpusztításához. Ugyanis a kedvetlen Speaker hozzászólásában engem legjobban a zsidó testvéreink kijelentés piszkál.
Ugyanis én magyar vagyok, ha tetszik Speakernek vagy bárki másnak, akkor is. Akkor is magyar vagyok, ha nem nyerünk az olimpián, és nem állapítjuk meg, hogy jó magyarnak lenni. EGYSZERŰEN NEM LEHETEK MÁS!
Így nem vagyok Speaker zsidó testvére (magyar testvére se, de ezt már saját elhatározásomból).
Ennek ellenére bimbós gyermek testemet a gettó bűzén szárítottam. Biztos kibuliztam a hitközségben, hogy ott lehessek.
Ebből sajnos, arra kell következtetnem, hogy jöhet még a kutyára dér, lehetek én még KÖTELES különbözni, ha Speaker úr és elvbarátai úgy látják jónak.
Speaker, hiába leplezed, te vagy az igazi antiszemita.
Hontalan
Braham: A magyar holocaust. Ajánlott irodalom, kicsit vaskos (két kötet), de elég sokat elmond az asszisztálásról. Egyébként Eichmann a húsz, vagy száz emberével 1944-ben több százezer embert aligha tudott volna szisztematikusan bevagonírozni. Az asszisztál egyébként némán, tiltakozás nélkül szemlél és ezzel pszichikai bűnsegélyt valósít meg értelmében meg is áll. Aligha lett volna ilyen lelkes az adminisztráció, ha a tömegek megvetése - még csak tenni sem kellett volna semmit - sújtja azokat, akik részt vesznek benne. De ilyen csak elvétve fordult elő. Szembe kéne már nézni egyszer a történelmünkkel és nem mindig hőbörögni. Tessék tényszerűen felsorolni kik mit hogyan. Spielbergnek nincs igaza mert ez és ez történt... stb. A dánoknak fontos volt, hogy aktívan is kimentsék a saját zsidóikat, a magyaroknak hát ...
Persze lehet szidni mindenkit aki leírja (megfilmesíti) a tényeket, mégha sarkítva is. Lehet bolsevikozni, meg záptojással dobálózni. Sok sikert hozzá. Csak a tények, azok a makacs tények...
jdr
T.Speaker!
Hat,ki mas mint Te?
Most mer koll bekeverni ide ?
Teccik-e vagy sem ,igenis igen sok magyar segelte Hitlert!
Van egy "edes" anekdotaja a kornak
Megkerdeztek valami nemet vk-st.,hogy mennyi ideig tartott a megszallas.
Kb 24-oraig- volt a valasz.
-Es,ha a magyarok ellenallnak?
-Akkor 12 oraig!
-?????
-Elmaradtak volna az unnepi beszedek!
Spielberg Sucks!
Szanalmas Hollywoodi szemeteivel egyutt.
Nem csodalnam ha az utokor a huszadik szazad egyik legnagyobb agyzsbibbasztojanak nevezne ki.
S mint ahogy arra is meg lehet találni a kihangsúlyozott, nem elfogult választ, hogy a magyar lakosság zöme miért volt teljesen közönbös a zsidók elhurcolásakor, (míg egy része támogatta a deportálásokat, másik része pedig mentette a zsidókat) s a magyar adminisztráció miért hajtotta végre teljesen olajozottan az akciót, arra is meg lehet találni a választ, hogy mitől vettek részt olyan arányban a zsidók közül a kommunista erőszakszervezetekben.
Ezek megmagyarrázható történelmi folyamatok, események következményei.
Erre valók a történészek.
Ja es bocs cosmopoli, hogy a cikk elolvasasa (ma du. 3 ora) es a topic elinditasa kozott nem sikerult elfutnom egy 17.37 perc 28 masodperckor indulo premierre, de majd behozom a mulasztast, de ezt is csak videon, hogy ne kelljen erte penzt kiadni, nem akarom duzzasztani egy, a nepem rosszhiret kelto rendezonek a zsebet
nos a Cinema nem egy kimondottan jobboldali filmmagazin, de ennek ellenere a kritikus elmarasztaloan szol Speilberg eme tulkapasarol, es ez az erdekes!! adja Isten, hogy Spielberg a helyes tortenelmi tenyeket hasznalja fel, de ugye nem haragszol meg, hogy ezt NAGYON nehezen tudom rola elkepzelni.....
Ezt az idétlen hazugságot minden évben elsüti valamelyik "zsidóvédő" bolsi antiszemita, csak hogy sikerüljön a magyarokat zsidó testvéreik ellen hangolni.
Erre szokták az antiszemiták azt válaszolni, hogy az orosz megszállás idején, számarányukat tekintve a magyar zsidóság vett legnagyobb arányaban részt a kommunista terrorszervezetekben, jelentettek fel, hurcoltattak el, kínozattak meg, gyilkoltak meg magyar embereket. Ebben is világelsők vagyunk.
Persze én nem terjesztek ilyen aljas hazugságot, mint ez a Karibi tenger melléki bolsi teszi.
Ha nem láttad, honnan tudod, hogy hazudik?
Egy filmkritika állítását veszed alapul, ami azért nem ugyanaz mint a film.
Én még speciel nem láttam (eddig is terveztem , de most már igazán kedvet csináltál hozzá) ezért nem is mondok véleményt a filmről.
De ismételten bocs, ha esetleg tévednék és mégse úgy mondanál véleményt valamiről hogy nem is láttad.
A magyarországi német megbízott és maga Adolf Eichmann is méltatta a magyarokat, hogy mennyivel segítőkészebbek a zsidók felkutatásában-deportásásában-legyilkolásában mint bármely más ország fiai.
T.Gurg!
1.Spielberg maga az isten.
2.Haaaat...,-mutatis mutandis- van neminemu igazsag abban amit allit!
Ti.:A lakossag jo resze segitett a naciknak,elhanyagolhato szazalekban
segitett a zsidoknak,a fennmarado resz meg neman hallgatott.Hogy is van :
"..gyilkosok kozt cinkos aki nema"
Elnezest,ha az idezet nem pontos!
Udv:misimisi
Itt arrol van szo, hogy hazudik es kesz. Mivel NEM a magyar nep EGESZE asszitalt ehhez a szornyuseghez, hanem egy EZRELEKE. Valakinek szamit, hogy milyen a hirunk a vilagban, valakinek nem. Nekem szamit.
Kezembe kerult a legujabb Cinema folyoirat a minap es egy erdekes filmkritikan allapodtam meg. Spielberg baratunk filmet forgatott a Holocaustrol (kapott is gyorsan egy Oszit). Ez eddig talan nem nagy hir, mivel mostanaban (az elmult 50 evben) kedvenc temaja ez a rendezoknek, na de...! Ez a film magyar tulelokrol szol, amerikai (Spielberg) talalassal. A "nagy" rendezo meg nem nyult hozza magyar vonatkozasu temakhoz, de most beletrafalt. A filmbol megtudhatjuk (Kedves Honfitarsaim), hogy a magyar Holocausthoz a magyar nep egesze ASSZISZTALT!!!!!...(ha valaki bekopizna az eredeti szoveget jo lenne, en meg a cimre sem emlekszem, annyira felhaborodtam), de ezt meg a Cinema kritikusa is kifogasolta (Hal' Istennek).....
szoval rendes gyerek ez a Spielberg, tortenelmet hamisit es rossz hirt terjeszt rolunk az egesz vilagban.....eddig sem fizettem egy petakot sem Speilberg moziert, de ezekutan meg videon sem nezem meg.....