|
|
|
|
Lord Iffy
2003.04.29
|
|
0 0
topiknyitó
|
Gondoltam hátha valakinek túl alacsony a vérnyomása!
Néha bolyongok a hirdetési oldalakon, ez tutti segit hogy nehogy bealudjak itt.:O))
Hihetetlen hogy egyesek micsoda marhaságokat tudnak irni, és sajnálom hogy ezek mind kutyákhoz kötődnek. Az ilyen gyüjtsön bélyeget!
Név és elérhetőség nélkül lássuk a gyöngyszemeket...
Van valami esély rá, hogy változzon az emberek hozzáállása az állattartás terén?! én az utóbbi években inkább romlást látok...:O(( |
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|