Keresés

Részletes keresés

Lord Iffy Creative Commons License 2003.04.29 0 0 topiknyitó
Gondoltam hátha valakinek túl alacsony a vérnyomása!
Néha bolyongok a hirdetési oldalakon, ez tutti segit hogy nehogy bealudjak itt.:O))

Hihetetlen hogy egyesek micsoda marhaságokat tudnak irni, és sajnálom hogy ezek mind kutyákhoz kötődnek. Az ilyen gyüjtsön bélyeget!

Név és elérhetőség nélkül lássuk a gyöngyszemeket...

Van valami esély rá, hogy változzon az emberek hozzáállása az állattartás terén?! én az utóbbi években inkább romlást látok...:O((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!