Keresés

Részletes keresés

Butch Cassidy Creative Commons License 2004.04.26 0 0 56699
Az igaz, hogy nyirmogni ebben a topikban kell, de nem ebben a témában. Tessék rendesen felkészülni! Még van két heted, ha az nekem elég, hogy összerakjam a biciklimet és a szezonban először ráüljek, akkor neked is elég lesz felkészülésre :))

Hogy Eke Mátét idézzem: nincs kegyelem! :)

Előzmény: Elm (56690)
tomator Creative Commons License 2004.04.26 0 0 56698
Én szívesen fufutok :-)
Előzmény: aagica (56695)
Spenót Creative Commons License 2004.04.26 0 0 56697
Kituno 5let! Mekkora meglepetes, hogy beirtad! :)
Remelem, hogy szerintem en is ott leszek.
Előzmény: aagica (56695)
Akire1 Creative Commons License 2004.04.26 0 0 56696
Nagyon jó volt olvasni a beszámolókat. Gratulálok a sárvári és a visegrádi versenyzőknek a jó eredményekhez.
Hauanita, meg lett az eredménye a tudatos felkészülésednek. Nálunk is jól jönne a háznál egy jó felkészülési tanácsadó. Nem tudsz engem is beajánlani? Szorgalmas és kitartó vagyok.
Amat, a teljesítményed lenyűgöz. Bátaszék-Bonyhád 24km, két hét múlva maraton, 1 hónap múlva már 92 km-t futsz.Hatalmas teljesítmény! Mennyi jön utána?

aagica Creative Commons License 2004.04.26 0 0 56695
Spenót és Chino kényszerítésére beírom az ötletem: a nagysikerű :)) szilveszteri éjféli futásunk mintájára
Fufussunk át az EU-ba! éjféli futás április 30-án a Margitszigeten.
Lehetne a FB SE első rendezvénye, ha már úgyis kapott némi pénzt egy pályázaton. Pénz ugyan nem kéne hozzá, viszont jól lehetne dokumentálni. :)
Ha lesz érdeklődés, elintézem, hogy legyen hozzá tüzijáték. Esetleg egybeköthetjük egy piknikkel is...:)))
Egyéb technikai részletek kidolgozására gondolom lesznek jelentkezők.
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.26 0 0 56694
A tempóm akkora nem az átlagsebességem.
Előzmény: Trila (56688)
Hauanita Creative Commons License 2004.04.26 0 0 56693
Runp! Lefordíthatnád nekem ezt a szót, mert a szótár nem érti :-))) De remélem, nem raktam túl nagy terhet a válladra, bár neked még közel fél éved van a Kaiser's-ig. Hajrá!! :)

LN! Te meg elárhulhatnád azt a bizonyos elvárt időt. Még akkor is, ha nem futottam meg. Már csak úgy kíváncsi vagyok :-)

Előzmény: runp (56677)
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.26 0 0 56692
A fennmaradó harminc percben ettem, ittam, (alapigényem az lenne hogy három óránként egyek egy nagyon jót, ezért is szokott gond lenni, hogy a túrákon nem érzem hogy éhes vagyok), gesztenyepüréért álltam sorba majd azt is elfogyasztottam, és így fél óra könnyen összejön.

A tavalyi őrség 50-en úgy hogy csak az első két km-be futottam bele egy kicsit úgy lett 6,99-es átlagom, hogy egy kocsmában megálltunk enni inni, majd a vége felé levő ep.-nél leültünk pihenni, inni meg ilyesmik. 50 km-re nekem eddig ez a legjobb.

Előzmény: larzen (56689)
TÉZÉ Creative Commons License 2004.04.26 0 0 56691
Kösz Baloo

Nagyon sokat segítettél a pontosabb adattal nekem.
Igaz az évekkel az ember memóriája jelentősen csökken, de utólag határozottan biztos vagyok abban, hogy azon a napon délelőtt rendezték a Csepel SC rendezésében az akkor hagyományos maratoni versenyt és ezen futoittam azt a bizonyos egyénimet, amit tegnap javítottam meg.
Miután az azóta eltelt több mint 25 év miatt sem az edzésnaplóm, sem az akkori versenyjegyzőkönyvek nincsenek meg, ezért memóriából a 3óra 29perc30mp-re emlékszem. A memória sarkpontja az, hogy akkor 3óra 20 perc volt a III. oszt. minősítési szint és én erről majdnem 10 perccel maradtam le a szubjektív emlékeim szerint. Igy elég szubjektíven hitelesített egyéni rekord volt, de a messzeség az messzeség!
Nem egy hiteles dolgok ezek, de a tegnapi mint ennél jobb eredmény, viszont már teljesen hiteles!!

Előzmény: Törölt nick (56673)
Elm Creative Commons License 2004.04.26 0 0 56690
Nem, az jomagam, megprobalkozunk azzal is. De mivel az allokepessegem egy 90 eves lancdohanyos alkoholistaeval vetekszik, igy a szintido lesz az ellenfelem...

Ezert - marmint egy kis torokgyulladas, amibol otodik hete nem birok kikeveredni - hagyagoltam minden mas rendezvenyt is, pedig amugy terveztem, hogy vasarnap kokemenyen lealazom a nyilt kategoria probalkozoit... :o)

Na nem baj, majd legkozelebb...

Előzmény: Butch Cassidy (56685)
larzen Creative Commons License 2004.04.26 0 0 56689
tavaly a Hó-Fejérke 30-on gyakorlatilag futás nélkül sikerült 4 óra 30 percet produkálnom. :)) (na jó nekem a gyaloglótempóm ilyen távon 7,5 km/h körül mozog így azért nem csoda)

Magad vagy a csoda. Amúgy mit csináltál a fennmaradó 30 percben? (30km/7.5km/h=4h)

Előzmény: Törölt nick (56684)
Trila Creative Commons License 2004.04.26 0 0 56688
"... tavaly a Hó-Fejérke 30-on gyakorlatilag futás nélkül sikerült 4 óra 30 percet produkálnom. :)) (na jó nekem a gyaloglótempóm ilyen távon 7,5 km/h körül mozog így azért nem csoda)"

4,5 x 7,5 = 30
Matematikailag azért mindenképpen csoda.

Előzmény: Törölt nick (56684)
milanfan1899 Creative Commons License 2004.04.26 0 0 56687
Gratulálok Hauanita, nagy dolgot vittél véghez!
Előzmény: Hauanita (56660)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2004.04.26 0 0 56686
Igen, az Andezit beszámolómban (egyelőre a D: meghajtón olvasható...) sajnálkoztam is ezen, hogy van, aki gyorsabban gyalogol, mint ahogy én futok. Ez van. Mindig tudtam, hogy nem vagyok gyors (nem is leszek, mert túl későn kezdtem sportolni), magamhoz mérhetem a fejlődést. Szerintem igazságtalan, hogy a szintidő megadásakor nem veszik figyelembe a lábhosszat!
Előzmény: Törölt nick (56684)
Butch Cassidy Creative Commons License 2004.04.26 0 0 56685
Erről jut eszembe, láttalak a halállistán :)) A sopronin. Egy távon indulunk. (Vagy van egy névrokonod...)

Kéne már edzenem is rá, nehogy egyesületen belül leverjen valaki :))

Előzmény: Elm (56680)
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.26 0 0 56684
Grat SK a 4:39-hez, de csak hogy demoralizáljalak kicsit: tavaly a Hó-Fejérke 30-on gyakorlatilag futás nélkül sikerült 4 óra 30 percet produkálnom. :)) (na jó nekem a gyaloglótempóm ilyen távon 7,5 km/h körül mozog így azért nem csoda)

A Karancson tényleg az Andezitre spórolhattál, mert nagyon hamar utolértünk. Mi a Karancson futottunk inkább jópár km-t mert el akartuk érni a 16:55-ös vonatot amihez minimum 6 km/h-s átlag kellett, csakhogy volt egy kis kavarásunk és emiatt bőven bele kellett futnunk. Bár az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy az elején még bennem volt az is hogy milyen jó lenne egy 8 km/h-s átlagot csinálni a végére, amire meg is lett volna az esélyünk, de akkor nem biztos, hogy ennyit tudtam volna nézelődni. Az első szakaszra a Karancson egyébként büszke vagyok mert az első 6,9 km 40 perc alatt megvolt ami tőlem olyan terepen fantasztikus időnek számít.

Másnap az Andezitet én inkább levezetésnek szántam, nem is siettünk inkább gyönyörködtünk a tájban. Igaz, hogy a két túratársam nem is tudnak még annyira rohanni. Az egyik azért mert alapba nem tud és nem is akar, a másik pedig azért mert ő is csinálta a Karancsot előző nap.

Engem talán nem is ez a 80 km fárasztott le nagyon hanem sokkal inkább az hogy összesen 8 órát aludtam a hétvégén, illetve az hogy nem volt elég Pécsről Pestre felmenni, de még onnan is egy csomót kellett vonatozni mindkét túra előtt. (végülis ez ingyen van még) Így Pécs-Bp.-Salgótarján-Bp.-Galgaguta-Nógrádkövesd-Bp.-Pécs összesen 13-14 óra vonatozás. Nógrádkövesdre Matécz Peti vitt ki minket a vonathoz, így két órával korábban pestre érhettünk és hát haza is két órával korábban értem.

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (56628)
Elm Creative Commons License 2004.04.26 0 0 56683
NEm, tokeletes a memoryd, koszonom szepen. :o)
Előzmény: tapirka1014 (56682)
tapirka1014 Creative Commons License 2004.04.26 0 0 56682
Elm,
remélem nem tévedek, de úgy sejtem, hogy neked mostanában illik boldog névnapot kívánni!
Ha igazam van, akkor Boldog Névnapot, ha nincs igazam, akkor legközelebb újra bemutatkozunk egymásnak.
(Miért ilyen rossz a névmemóriám?)
Előzmény: Elm (56680)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2004.04.26 0 0 56681
Ez a magyar középkori királyi levéltárral is megtörtént, csak az meg a Dunában süllyedt el. :-(
Előzmény: Lassú Nyíl (56678)
Elm Creative Commons License 2004.04.26 0 0 56680
Gratula! :o)
Jo voltal, de semmi lazasag, keszuljunk csak szepen a kovetkezo kihivasokra... :o)
Előzmény: Hauanita (56660)
Elm Creative Commons License 2004.04.26 0 0 56679
Az osszes hetvegen futonak gratula! :o)

miki,
ha nem tolakodas, hogy valt be a futostilus? Az idoeredmenybol es tavbol latszolag jol, de hogy erezted...?

Előzmény: miki (56657)
Lassú Nyíl Creative Commons License 2004.04.26 0 0 56678
Sejtem, hogy ez az új út aszfaltozott lesz majd, bár az eredeti valószínűleg egyszerű földút lehetett. Olvastam, hogy egyszer az ország kincstárát azért nem tudták elmenekíteni, mert a pénzt hordozó taligák elsüllyedtek volna az út sarában (a píz meg újjnyi vastag vasdarab vót).
Előzmény: Törölt nick (56670)
runp Creative Commons License 2004.04.26 0 0 56677
Gratulálok mindenkinek a hétvégi futásokhoz!
Történt egy-két meghökkentő dolog.
(Hauanita meg egy kis Schaffhausen. :) Szép volt!)
miki Creative Commons License 2004.04.26 0 0 56676
Ispi FUTURE-szerű sebességgel futott, majd kiállt sérülés miatt.

Helyes, törjük meg FUTURE mestert lelkileg, ha már utol nem érjük :-)

Előzmény: ultrafutó (56674)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2004.04.26 0 0 56675
:-)
Előzmény: ultrafutó (56674)
ultrafutó Creative Commons License 2004.04.26 0 0 56674
Szerintem már a teljesítés kitűzése is nagyképűség a K100 esetében. :-)
Tulajdonképpen kár, hogy ez a hirtelen felívelő ultrakarrier valahol a Gerecsében, vagy a nagyegyházi tavaknál, ahol még a madár sem jár...
FUTURE!
Tudod Te egyáltalán mi az a "dzsindzsás"?
Miről nevezetesek a "Szénégetők"?
Jártál Te már Ebszőnybányán?
Tudod, hogy merről kell kerülni a szántásokat?
Köröztek már feletted keselyűk?
Még most sem késő! Gyere velünk bejárásra, barátkozzál az őzekkel, vaddisznókkal, kannibálokkal, vagy a visszavonulás gondolatával. :-)
Üdv:
ultrafutó
Előzmény: FUTURE (56668)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2004.04.26 0 0 56672
Ha igazán klasszikusak akarnak lenni, akkor nem lesz se beton, se aszfalt. :-)
Előzmény: Törölt nick (56670)
Lassú Nyíl Creative Commons License 2004.04.26 0 0 56671
Uff Asse rossz:-) Azír kösz:-)
Előzmény: miki (56667)
ultrafutó Creative Commons License 2004.04.26 0 0 56669
Miki, külön gratula a legjobb sárvári egyéni FB eredményért!
Örülök, hogy bejött a 11 órás "nem versenyzés", kár, hogy én nem emlékeztem erre St. Pöltenben, ahol három órán keresztül egy háromfős bolyban futottunk az élen, aztán ketten maradtunk és a negyedik órában nem volt szívem visszavenni a tempót a későbbi győzteshez képest. A negyedik óra végére az erőlködéstől minden izmom beállt a nyakizmaimtól az achillesemig, így bele kellett sétálnom. Innen az utolsó két óra nem volt egyszerű, fejben rendbe kellett tennem magam és továbbfutni úgy, hogy közben kilazuljanak az izmaim. Az ötödik óra szörnyű volt, a hatodik viszont megint jól ment. Tanulságos volt ez a verseny is, nagyon örültem végül a harmadik helynek.
A beszámolód alapján azt hiszem Te sokkal egyenletesebben futhattál a 12 óráson és ez nagy dolog.
Ispi és Nyisztor Zoli elindult a 12 óráson? Van valahol teljes eredménylista? Szívesen átböngészném az eredményeket.
Előzmény: miki (56667)
FUTURE Creative Commons License 2004.04.26 0 0 56668
Továbbra is a teljesítés a cél. Ez konkértan a 11 óra körüli időt jelenti. :-) Azon belül pedig minden megspórolt perc ajándék. :-)
Úgyse húztok ki belőlem hangzatos terveket. :-)))
Előzmény: Törölt nick (56665)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!