Na látod lesz feladatod a jövőben !
Ha ott van az az 1cm hézag... dilatációs csik, akkor azt tágítod tágítod addig amíg kb. 5 cm nem lesz. nem nehéz munka ,de oda kelél figyelni... baj csak akkor lehet ha elvágod a közeli padlófűtés csövet... az katasztrófa. Gondolj arra , hogy lehettél volna szívsebész, de be kell érni egy házsebész szereppel.
Nagy valószínűséggel az amit pedzegettek, hogy
"Mondtak olyat h a falak víz szigetelés felett vagyok, ez a lentről jövő pára és az csapódik ki..."
annyi megjegyzéssel, hogy lentről nem pára jön hanem a talajnedvesség kapilláris úton.
tehát a két szigetelést.... a régi fal alattit és az új padlófűtés alattit összekötni... ehhez kell a hozzáférés. És a megfelelő szigetelő anyag.
A kivitelező ? Azt ha eléred akkor is lukra futsz.
Gondolom terv nem volt vagy ha volt elnagyolt.
Kár azzal foglalkozni utólag.
A jövőre nézve.... terv mindig kell. Azok lehetnek különféle mélységűek, a legegyszerűbb ha telefonon felveszed a mester ajánlatát... dokumentálod, aztán ha van vita elő veszed.
A mester vérmérsékletétől függően reagál rá.
Az ügyes kivágja magát... mondván hiszen főnök maga is jóváhagyta .
Sok sikert !!