Keresés

Részletes keresés

bmwr12 Creative Commons License 2007.01.20 0 0 375
Lassú a posta. Hosszú a drót.
Előzmény: 10d-t (373)
10d-t Creative Commons License 2007.01.20 0 0 374
az jo ar??? (meglepödött arc nagyon)
Előzmény: Törölt nick (372)
10d-t Creative Commons License 2007.01.20 0 0 373
én is :)
Előzmény: bmwr12 (371)
bmwr12 Creative Commons License 2007.01.20 0 0 371
Méltem.
Előzmény: 10d-t (370)
10d-t Creative Commons License 2007.01.20 0 0 370
nem a lemezeknek nincs bajuk.
a vege amit ra kell rakni ment tonkre a gyürüvel... illetve az a hosszu rud nem vol benne csak felig (a muanyag) ami mozgatja a blende hajto kart
Előzmény: bmwr12 (369)
bmwr12 Creative Commons License 2007.01.20 0 0 369

Elgőrbűltek a lemezek?

Eladod?

Előzmény: 10d-t (368)
10d-t Creative Commons License 2007.01.20 0 0 368
sajnos bevégezte az obi... nem élte tul a javitast :(
(nagyon szomoru)
ezuton kerdeznem hogy valaki nem akar e megválni sonnar mc 135/3,5 obijatol JÓÁRON? ha igen akkor irjon mailt, mateka1 kukac gmail.com
bmwr12 Creative Commons License 2007.01.20 0 0 367

Optikai boltban, optikusoknál lehet kapni szemüvegtísztító folyadékot, vagy sprai-t.

Tulajdonképen ez is alkohol tartalmú.

Előzmény: 10d-t (365)
bmwr12 Creative Commons License 2007.01.20 0 0 366

A port ami nem makacs kőrtepumpával

Ha makacs, biztosan vettél obitisztító folyadékot, de ha olajos-zsíros akkor patikai alkohollal, ez nem 96%-os.

Az MC bevonat nem igen szereti a szeszt, ezért nem kell sokat áztatni.

A frontlencsére elegendő 5 csepp, és tőrlés. De az obiápoló folyadék, nekem valami HAMA csomagban volt, utána azért kellene.

Előzmény: 10d-t (365)
10d-t Creative Commons License 2007.01.20 0 0 365
a sok kis port mivel tudom eltüntetni a lencsekrol?
bmwr12 Creative Commons License 2007.01.20 0 0 364

Na, miből maradtam ki !

Hű-ha ! Van itt program, és csak most jön a java, az összeszerelés.

A háromszor visszabontás, mert nincs meg a végtelen, a dúrva-finommenet-nem értem-újrakezdem játék.

Jó ez !

Szóval ha kell van egy eladó 4/135-ösz Sonnárom igyz Exakta bajonetes, de a rugós belseje az passzolhat.

10d-t Creative Commons License 2007.01.20 0 0 363
lencséket mivel tisztitsam?
Előzmény: Törölt nick (362)
10d-t Creative Commons License 2007.01.20 0 0 361
denaturalt szesz jo? :)
Előzmény: Törölt nick (360)
10d-t Creative Commons License 2007.01.20 0 0 359
ha mozgatom a kart kézzel akkor mukodik de csak ha felfelé néz az obi, ha lefelé akkor nem csuk teljessen...
benzinnel is lehet tisztitani?
Előzmény: Törölt nick (358)
10d-t Creative Commons License 2007.01.20 0 0 357
10d-t Creative Commons License 2007.01.20 0 0 356
hiaba probalom minden ment de a hatso lencsetartot azt a hengert nem birom kiszedni, igy nem erem el a lamellakat hatulrol...
ötleted van?
Előzmény: iha (352)
Detect Creative Commons License 2007.01.20 0 0 355
Aha, már olvastam. Hát hajrá, meglesz a hétvégi program :-)
Előzmény: 10d-t (350)
bmwr12 Creative Commons License 2007.01.20 0 0 354
Ha fókuszálást is szétszeded, jelőld össze hogy a menetes részek melyik állásban válnak el egymástól. A dúrva, és a finom menetes részt is.
Előzmény: 10d-t (348)
10d-t Creative Commons License 2007.01.20 0 0 353
ohh, nagyon szépen köszönöm :)
előszedem a legjobb angolom és nekilatok
hálám meg uldozni fog :)

Előzmény: iha (352)
iha Creative Commons License 2007.01.20 0 0 352
Szia,
Itt van angol nyelvű segédlet, hogy kell kiszedni, gondolom, segít.
http://www.aprd31.dsl.pipex.com/articles/czj135svc/
.
bmwr12 Creative Commons License 2007.01.20 0 0 351

Sajnos nem.

Figyu. Asztal, fehér papírral, ceruza.

Amit kiszerelsz a papírra rajzolt besorzámozott négyszögbe-karikába leteszed, és talán kőrbe is rajzolod. Lehet fényképezni is.

Hajrá.

Én már nem nagyon emlékezem hogysmint, de arra igen hogy félreraktam, egy nap után, és a másnap fejeztem be.

Előzmény: 10d-t (348)
10d-t Creative Commons License 2007.01.20 0 0 350
nem gyari :) de irtam is!
azzal még nem lenne baj...
csak ugye hogy nem megy 8as blendetol feljebb :(
Előzmény: Detect (349)
Detect Creative Commons License 2007.01.20 0 0 349
Én még ugyan nem láttam ilyent belülről, főképp nem szereltem; de az a kék valami, az biztosan gyári? Nekem olyan befőttesgumi félének tűnik. ha nem az, akkor bocs!
Előzmény: 10d-t (346)
10d-t Creative Commons License 2007.01.20 0 0 348
msn-en tudnank beszelni?
Előzmény: bmwr12 (347)
bmwr12 Creative Commons License 2007.01.20 0 0 347

Én Exaktás Sonnárt javítottam. Megosztom a tapasztalatomat.

Csak ha nyugodt vagy akkor szedd szét !

Előzmény: 10d-t (345)
10d-t Creative Commons License 2007.01.20 0 0 346
levettem a tetejét a sonnarnak
nagy meglepetésre egy beföttesgumis megoldas van benne
egy kis problema viszont akad, 8as blende fole nem megy...
barmit csinalok, kezzel mozgatom a kart, nem zar ossze teljesen csak annyira mint a képen, ha valaki tudna segiteni (akar tovabbi szetszedessel) az kerem irjon mailt.
mateka1 kukac gmail.com
10d-t Creative Commons License 2007.01.20 0 0 345
sziasztok!
szert tettem egy zeiss sonnar 135/3,5 MC-re
de sajnos a blendebeugratoja ki van szerelve, ez nem is lenne baj, mert digire lenne, csak a blende gyürü nem mozgatja a lamellakat, hiaba van manual allason.
tudna valaki segiteni, fontos lenne!
köszönöm: mateka1 kukac gmail.com
bmwr12 Creative Commons License 2007.01.19 0 0 344

Mennyi ?

Hát akkor miért nem vették meg eddig.(?) (!)

6,5 k és kifogástalan.

Előzmény: gabor01 (343)
gabor01 Creative Commons License 2007.01.19 0 0 343

A nem beurós a Sósnál 999.

Mennyi a Petri és milyen állapotú?

Előzmény: bmwr12 (342)
bmwr12 Creative Commons License 2007.01.19 0 0 342

Igen, a fejlesztés során (ami lassan követte a fejlődő technikát) kapták a nevüket.

Figyu, nekem van Heliosom, nem beugrós. Érdekel ?

Nem tudom mi az ára a Soosnál, de 2,5-ért megkaphatod. Bp.-en.

Van még egy Petri, Japán 28/2,8-as beugróblendés is. Ez egy alap obi méretét adja digiten, és kitűnő a rajzolása, már f 4-től.

Előzmény: gabor01 (341)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!