nem a lemezeknek nincs bajuk. a vege amit ra kell rakni ment tonkre a gyürüvel... illetve az a hosszu rud nem vol benne csak felig (a muanyag) ami mozgatja a blende hajto kart
sajnos bevégezte az obi... nem élte tul a javitast :( (nagyon szomoru) ezuton kerdeznem hogy valaki nem akar e megválni sonnar mc 135/3,5 obijatol JÓÁRON? ha igen akkor irjon mailt, mateka1 kukac gmail.com
Én még ugyan nem láttam ilyent belülről, főképp nem szereltem; de az a kék valami, az biztosan gyári? Nekem olyan befőttesgumi félének tűnik. ha nem az, akkor bocs!
levettem a tetejét a sonnarnak nagy meglepetésre egy beföttesgumis megoldas van benne egy kis problema viszont akad, 8as blende fole nem megy... barmit csinalok, kezzel mozgatom a kart, nem zar ossze teljesen csak annyira mint a képen, ha valaki tudna segiteni (akar tovabbi szetszedessel) az kerem irjon mailt. mateka1 kukac gmail.com
sziasztok! szert tettem egy zeiss sonnar 135/3,5 MC-re de sajnos a blendebeugratoja ki van szerelve, ez nem is lenne baj, mert digire lenne, csak a blende gyürü nem mozgatja a lamellakat, hiaba van manual allason. tudna valaki segiteni, fontos lenne! köszönöm: mateka1 kukac gmail.com