költekező
2019.01.01
-1 0
243
Mi 1 házban nézünk 2 tvt.
Az Öreg még nem is hallotta, hogy Mészáros a leggazdagabb magyar.
Ennyire számít ki mit néz:)
Előzmény: Ebrodo (223)
Ebrodo
2019.01.01
-2 0
228
Gondolom a Fidesz sem fogja abbahagyni a hazudozást, patkányozást, Sorosozást, migránsozást.
Szoval van okunk tüntetni. Adtok rá okot.
Előzmény: Ugrik.Borbála (202)
Ebrodo
2019.01.01
-2 0
223
Mert az RTL a legnézettebb "ELLENZÉKI" csatorna.
Aki rá van függve az M1-re, azt a célközönséget nem lehet RTL-el elérni.
Mit nem értesz? Nem túl bonyi!
Előzmény: Törölt nick (146)
Törölt nick
2019.01.01
-1 0
219
A kínai asztrológia szerint a disznó éve hazánkban 2019. február 4-én a kora reggeli órákban kezdődik, melynek hatására az események új fordulatot vesznek. Utána 2020 pedig a patkány éve lesz.
Na jók a kilátásaink.....:-))
Előzmény: Ugrik.Borbála (216)
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!