Keresés

Részletes keresés

EvaBeczoe Creative Commons License 2019.01.01 -2 0 245

Agyonhallgatnak dolgokat a piszkok.

Előzmény: költekező (243)
panthera nera Creative Commons License 2019.01.01 0 0 244

Bangóné biztos bemutatja ujévi rendezését is. Lesz röhögnivaló. 

Előzmény: Bokrétás (233)
költekező Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 243

Mi 1 házban nézünk 2 tvt.

Az Öreg még nem is hallotta, hogy Mészáros a leggazdagabb magyar.

Ennyire számít ki mit néz:)

Előzmény: Ebrodo (223)
EvaBeczoe Creative Commons License 2019.01.01 -2 0 242

Nem volt az olyan súlyos.

Előzmény: vásárhelyi lendület (241)
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 241

Tüncizzetek drágáim, de lehetőleg az ajtónak szaladási szintet is tartsátok közben.

Előzmény: Ebrodo (228)
EvaBeczoe Creative Commons License 2019.01.01 -2 0 240

Megyünk! 

Előzmény: Bokrétás (233)
panthera nera Creative Commons License 2019.01.01 0 1 239

itt ezt nem adják.

 

el lehet valahol olvasni? 

 

 

Előzmény: kicsivel több maradhat? (238)
kicsivel több maradhat? Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 238

mesélj, neked mi tetszett a beszédéből a legjobban? nos?

Előzmény: Ugrik.Borbála (237)
Ugrik.Borbála Creative Commons License 2019.01.01 0 0 237

Nem hallottam arról, hogy sikerült a "nem hallgatjuk meg Áder újévi köszöntőjét" megmozdulás. Voltatok elegen?

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 236

Téééé bori!

Nincs otthon az embered, h kicsit elszórakoztasson az alfeleden?

Hátha több vért kapna az agyad?

Előzmény: Ugrik.Borbála (234)
Alf,a hím Creative Commons License 2019.01.01 0 0 235

cöf

Előzmény: Bokrétás (233)
Ugrik.Borbála Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 234

Biztosan túlórában tüntetnek, és várják, mikor fizetik ki :)

Előzmény: Bokrétás (233)
Bokrétás Creative Commons License 2019.01.01 -6 0 233

 

 

 

Friss!   Bejelentette a januári tüntetéseket az ellenzék!

 

 

 

 

Forrás:  http://www.atv.hu/belfold/20190101-ennyi-tuntetes-lesz-januar-elso-napjaiban

röptet és kikacag Creative Commons License 2019.01.01 0 0 232

Nincs mindenkinek olyan kiforrott programja, mint az ellenzéknek.

Előzmény: díplómáss (230)
Ugrik.Borbála Creative Commons License 2019.01.01 0 1 231

Tüncikézzetek, ha nincs jobb dolgotok!

Előzmény: Ebrodo (228)
díplómáss Creative Commons License 2019.01.01 -1 1 230

a fidesz lényege nem a sorosozás, migránsozás meg ezek, hanem a bulvár. azaz bármiből ki tudnak hozni bármit, bulvármódszerekkel.

ez Bulvár Viktor lényege.

Előzmény: Ebrodo (228)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 229

Alig telt el pár óra az új évből, és máris elmondható, csodás ami itt történik ...

Ebrodo Creative Commons License 2019.01.01 -2 0 228

Gondolom a Fidesz sem fogja abbahagyni a hazudozást, patkányozást, Sorosozást, migránsozást.

 

Szoval van okunk tüntetni. Adtok rá okot.

 

 

Előzmény: Ugrik.Borbála (202)
röptet és kikacag Creative Commons License 2019.01.01 0 0 227

Lehetne másmilyen is?

Előzmény: díplómáss (220)
röptet és kikacag Creative Commons License 2019.01.01 0 0 226

 

Ez még jár hozzá.

Előzmény: röptet és kikacag (225)
röptet és kikacag Creative Commons License 2019.01.01 0 1 225

 

Mi is büszkék vagyunk rátok, értékeljük is a humorotokat.

Májusban erről is szavazunk.

Előzmény: Borabora0000 (210)
Ebrodo Creative Commons License 2019.01.01 -2 0 224

A miniszterelnökséget vezető miniszter szerint...

 

 

Hiteles forrás xddd

Előzmény: medve talp (126)
Ebrodo Creative Commons License 2019.01.01 -2 0 223

Mert az RTL a legnézettebb "ELLENZÉKI" csatorna.

Aki rá van függve az M1-re, azt a célközönséget nem lehet RTL-el elérni.

 

Mit nem értesz? Nem túl bonyi!

Előzmény: Törölt nick (146)
költekező Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 222

Mán odavan a vezér, most azon kell aggódni, hogy hazajut e.

Előzmény: Törölt nick (201)
díplómáss Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 220

nálunk keresztény kultúrájú disznó lesz

Előzmény: Törölt nick (219)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 219

A kínai asztrológia szerint a disznó éve hazánkban 2019. február 4-én a kora reggeli órákban kezdődik,  melynek hatására az események új fordulatot vesznek.   
Utána 2020 pedig a patkány éve lesz.

 

Na jók a kilátásaink.....:-))

Előzmény: Ugrik.Borbála (216)
díplómáss Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 218

csak viccelődök :D

Előzmény: vásárhelyi lendület (217)
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2019.01.01 0 0 217

Miért? Tök költői, csak fölöslegesen ordibál.

Ugrik.Borbála Creative Commons License 2019.01.01 0 0 216

Ilyenkor hol van a moderátor?

díplómáss Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 214

SÁTÁNDISZNÓ!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!