Árpádné,Pehely
2018.12.17
-1 1
21
engem spec a politikusok ebben a tüntetés sorozatban hidegen hagynak.
Megfelelő szervezés, profi politikusok nélkül ez csak egy össze-vissza szaladgáló frusztrált társulat marad.
Előzmény: Törölt nick (18)
Törölt nick
2018.12.17
-1 1
18
Nem várhatom el tőled, h elhidd, de engem spec a politikusok ebben a tüntetés sorozatban hidegen hagynak.
Van ismerősöm az Audiban, szép kis történetei vannak a túlmunkáról és a kompenzációról, ami eleve nem pénz, hanem szabadnap, persze 1/1-ben számolva, ami a világ szégyene.
Ezeket a dolgokat, mintha ti fel sem fognátok!!
Előzmény: Ollie a Réhm (17)
Ollie a Réhm
2018.12.17
-3 1
17
Ezek ugyan úgy mint a határt támadó migráns csőcselék, nőket tolnak előre .......bújnak a nők háta mögé.
.....................
Ollie a Réhm
2018.12.17
-3 1
16
Még mindig nem veszi észre , nem érti. Ezek állhatnak bármilyen zászló mögé , ordibálhatnak bármit , ezek teljes mértékben hiteltelen lumpenek. Ezt látják az emberek jobb és baloldalon egyaránt. Szánalmas a hatalomért - zsozsóért - mindenre képes banda.
Hiteltelenek.
:-))
Előzmény: Törölt nick (13)
Ollie a Réhm
2018.12.17
-3 2
9
Ezért állnak ott ahol. Nem veszik észre , hogy lumpenekkel nem lehet ellenzéket csinálni. Kiröhögik magukat, így
Bruhahahaha
Momentumos zászló mögött Hadházi , Szél akik voltak már minden pártban.....holnap milyen zászló mögött vonulnak ?
Bruhahaha
Előzmény: Törölt nick (7)
Ollie a Réhm
2018.12.17
-4 2
5
Ezekkel akarnak előrelépni ? Hadházi, Szél már volt mindenhol. Holnap már mással vonulnak majd. Ezekre országot bízni ?
Hahahaha
........... ........
Mecsoda csapat .......márcsak Vona hiányzik a képről.
Előzmény: Törölt nick (-)
Ludwygh van der Uexxkhüll
2018.12.17
-14 4
1
Bayer nagyon jól csinálja, amit csinál, hiszen a magadfajták fetrengenek, a kardjukba dőlnek, ha látják-hallják őt.
Csak így tovább, Bayer úr!
Te meg továbbra is outsiderként, kandisznóként cöfföghetsz a partvonalról immár kilencedik éve, "medve talp".
Ha így folytatod, 2022-ben nem kétharmadunk, hanem háromnegyedünk lesz.
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick
2018.12.17
-3 5
topiknyitó
Tudva levő h bajer zsóti kinek a szócsöve.
Ki helyett mondja ki a tutit.
Ki az, aki így nem meri , akin keresztül tesztel, üzen.
Békemenet lesz?
Ellentünti lesz?
Újabb hazugság-kampány lesz?
Az már kiderült, h betyár sereg nem lesz.
Akkor cöf cöf cöf cöf lesz.
És még mi lesz zsóti?
Pelenkában, vagy anélkül?
TEK-kel, vagy anélkül?
Karácsony előtt, vagy a két ünnep között?
Te álszent patkány!
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!