Keresés

Részletes keresés

Árpádné,Pehely Creative Commons License 2018.12.17 -2 1 22

nektek is minden tüntető "lump, bűnöző"

 

 

 

A te eszeddel nem csoda, hogy ezt gondolod.

Előzmény: Törölt nick (20)
Árpádné,Pehely Creative Commons License 2018.12.17 -1 1 21

engem spec a politikusok ebben a tüntetés sorozatban hidegen hagynak.

 

 

 

 

Megfelelő szervezés, profi politikusok nélkül ez csak egy össze-vissza szaladgáló frusztrált társulat marad.

Előzmény: Törölt nick (18)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 -1 0 20

Nezd el nekem, h épp ugyanúgy általánosítok, mint ahogy nektek is minden tüntető "lump, bűnöző", stb., stb. ...

Egy alomból valók vagytok.

Előzmény: Árpádné,Pehely (19)
Árpádné,Pehely Creative Commons License 2018.12.17 -1 1 19

Értelmes, tárgyilagos hozzászólások. Nem csoda, hogy nem értetted egyiket se.

Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 -1 1 18

Nem várhatom el tőled, h elhidd, de engem spec a politikusok ebben a tüntetés sorozatban hidegen hagynak.

Van ismerősöm az Audiban, szép kis történetei vannak a túlmunkáról és a kompenzációról, ami eleve nem pénz, hanem szabadnap, persze 1/1-ben számolva, ami a világ szégyene.

Ezeket a dolgokat, mintha ti fel sem fognátok!!

Előzmény: Ollie a Réhm (17)
Ollie a Réhm Creative Commons License 2018.12.17 -3 1 17

Ezek ugyan úgy mint a határt támadó migráns csőcselék, nőket tolnak előre .......bújnak a nők háta mögé.

 

.....................

Ollie a Réhm Creative Commons License 2018.12.17 -3 1 16

Még mindig nem veszi észre , nem érti. Ezek állhatnak bármilyen zászló mögé , ordibálhatnak bármit , ezek teljes mértékben hiteltelen lumpenek. Ezt látják az emberek jobb és baloldalon egyaránt. Szánalmas a hatalomért - zsozsóért - mindenre képes banda.

Hiteltelenek.

:-))

Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 -1 1 15

Aha!

A ti "korrekt fórumozási szokásotok" az itteni 0., és 1. hsz-ben tökéletesen le van vezetve.

Sakk!

Matt!

Előzmény: Árpádné,Pehely (14)
Árpádné,Pehely Creative Commons License 2018.12.17 -2 2 14

Esetleg kipróbálhatnád, milyen a korrekt fórumozás. Érvek, meg ilyenek, és nem azzal pörgeted a topikodat, hogy a belátogatóknak beszólogass.

Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 -2 0 13

TrOllie, felőlem szivárványos mögé is állhatnak, ha ezen múliķ, h a narancsosok menjenek a lecsóba.

Előzmény: Ollie a Réhm (9)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2018.12.17 -5 1 12

Így igaz:)))) Azon drukkolok, hogy legalább Szilveszterig tartson ki és annál biztosabb az ep választási győzelmünk:))))

Előzmény: Árpádné,Pehely (8)
Ollie a Réhm Creative Commons License 2018.12.17 -3 1 11

Igen , ez a pontos látlelet. Szánalmasak.

Előzmény: Árpádné,Pehely (8)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 -1 1 10

Trollpehelymuci, ezekre én se.

Behívnám putyint.

Már így is a gyarmata vagyunk.

Előzmény: Árpádné,Pehely (8)
Ollie a Réhm Creative Commons License 2018.12.17 -3 2 9

Ezért állnak ott ahol. Nem veszik észre , hogy lumpenekkel nem lehet ellenzéket csinálni. Kiröhögik magukat, így

Bruhahahaha

 

 

 

Momentumos zászló mögött Hadházi , Szél akik voltak már minden pártban.....holnap milyen zászló mögött vonulnak ?

Bruhahaha

Előzmény: Törölt nick (7)
Árpádné,Pehely Creative Commons License 2018.12.17 -3 2 8

Nem értik meg, hogy egy normális átlagember még akkor se bízná ezekre az ország irányítását, ha egyébként utálja Orbánt, mint a xart.

Előzmény: Ollie a Réhm (5)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 -2 1 7

És trOllie is beáll bé zsé sorába ...

Előzmény: Ollie a Réhm (5)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 -1 1 6

Nem nagy művészet idevarázsolni.

Keress gyorsan vmit róla.

Pl amikor a teriblek szopkodja!!

Előzmény: Ollie a Réhm (5)
Ollie a Réhm Creative Commons License 2018.12.17 -4 2 5

Ezekkel akarnak előrelépni ? Hadházi, Szél már volt mindenhol. Holnap már mással vonulnak majd. Ezekre országot bízni ?

Hahahaha

 

 

...................

 

Mecsoda csapat .......márcsak Vona hiányzik a képről.

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 -2 1 4

Trollmucu is megérkezett ...

Előzmény: nagyanyo5:0 (3)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2018.12.17 -6 2 3

Karácsonnyal 1ütt kapjátok az újra varrt nagy zakót:))))))

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 -2 1 2

Ahogy látom a céltábla közepibe taláttam ...

Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2018.12.17 -14 4 1

Bayer nagyon jól csinálja, amit csinál, hiszen a magadfajták fetrengenek, a kardjukba dőlnek, ha látják-hallják őt.

 

Csak így tovább, Bayer úr!

 

Te meg továbbra is outsiderként, kandisznóként cöfföghetsz a partvonalról immár kilencedik éve, "medve talp".

 

Ha így folytatod, 2022-ben nem kétharmadunk, hanem háromnegyedünk lesz.

Előzmény: Törölt nick (-)
Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2018.12.17 -9 1 0

f0dak0ta = 000.

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 -3 5 topiknyitó

Tudva levő  h bajer zsóti kinek a szócsöve.

Ki helyett mondja ki a tutit.

Ki az, aki így nem meri, akin keresztül tesztel, üzen.

 

Békemenet lesz?

Ellentünti lesz?

Újabb hazugság-kampány lesz?

 

Az már kiderült, h betyár sereg nem lesz.

Akkor cöf cöf cöf cöf lesz.

 

És még mi lesz zsóti?

Pelenkában, vagy anélkül?

TEK-kel, vagy anélkül?

 

Karácsony előtt, vagy a két ünnep között?

Te álszent patkány!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!