Keresés

Részletes keresés

55törpe Creative Commons License 2012.05.01 0 0 185

Látod, itt van a kutya elásva.

Olyanba szólsz be, amit nem ismersz

Ez egy kezdeti 2e forintos élesztet nyák PWM és hibátlan, de van négy kivezetése.

Ami könnyen felcserélhető. a keltetőt nem ismerem, a fűtésről fogalmam sincs.

Az volt a panasz nem fűt fel a gép. Lehet ennek számtalan oka nem fűt a fűtés , a fűtés szabályzó nélkül se fűt akkor mi van ?

Előzmény: vidékipupák (183)
vidékipupák Creative Commons License 2012.05.01 0 0 184

tanatálkondival=tantálkondival

Bocs a helyesírási hibáért. (nem libáért)

Előzmény: vidékipupák (183)
vidékipupák Creative Commons License 2012.05.01 0 0 183

Már bocsánat, hogy beleszólok, de nincs rajta időnként egy nagyfrekvenciás gerjedés? Ha a táp nincs jól szűrve egy vagy több tanatálkondival, előfordulhatnak hazárdjelenségek, ami csak időszakosan jelentkezik.

Még az is előfordulhat, hogy egy közeli adó nagyfrekvenciája megzavarhatja, ha nincs fémdobozban, vagy nem jó az aluláteresztő szűrő. Ezt egy jobb szkóppal, - 100 MHz-s - meg tudod nézni.

Egy még egyszerűbb módszer: Ha egy csavarhúzóval megérintek egyes pontokat  és hirtelen elmászik, akkor 99%, - hogy gerjed, de még az sem biztos. Legjobb szkóppal ellenőrizni.

Előzmény: 55törpe (181)
notiroli Creative Commons License 2012.04.30 0 0 182

hát azzal nem leszek előrébb , ha minden oké akkor mért megy el a hőmérséklet naponta 5* ???

Előzmény: 55törpe (181)
55törpe Creative Commons License 2012.04.30 0 0 181

Én kipróbáltam a viszakűldőtt szabályót . de rendeltetés szerűen műkődik .

ahogy jőtt úgy kűldőm vissza.

Előzmény: notiroli (171)
55törpe Creative Commons License 2012.04.27 0 0 180

a régibem a fűtő ebetét Egy kőr alakú cekászos cő   230/60W

Az újabbakban elenállásos fűtőbetét van smd , sorba kőtve sok .75W

Aztán van amelyikbe 4db teljesítmény elenállás . 75W

Előzmény: OTTOazANDRÁS (179)
OTTOazANDRÁS Creative Commons License 2012.04.27 0 0 179

Szia! Légy szíves írd meg, hogy a PL HUk gépeknél mi a különbség az SK 60-as és SK 75-ös fűtőegység között? Az én körgépemen SK60-as van. Előre is köszi a választ. Szia :)

Előzmény: 55törpe (148)
55törpe Creative Commons License 2012.04.26 0 0 178

Még nem  pedig ithon voltam

Előzmény: notiroli (177)
notiroli Creative Commons License 2012.04.26 0 0 177

szia , megkaptad a szabályzót ?

55törpe Creative Commons License 2012.04.25 0 0 176

Világ szerte pusztúl az erdő a nővényzet savasódás miatt. Nővekszik a rákosodás . a szervezet elsavasodása miatt  .A szénsavas vizet is tiltják már a korházakban .

Valami okos meg kitalálta a keltetőbe tegyümk ecetet .Ami  nagyon ártalmas a csibére .

Csak takaritásra használható fertőtlenitásre . Bió csirkét akarunk és mi mérgezzük?

És még engem cikiznek  a fórumon .

 

OTTOazANDRÁS Creative Commons License 2012.04.24 0 0 175

Szia :)  Köszönöm a választ és a levelet is. Majd írok...:)

Előzmény: 55törpe (170)
notiroli Creative Commons License 2012.04.23 0 0 174

ment válasz

Előzmény: notiroli (173)
notiroli Creative Commons License 2012.04.23 0 0 173

egy címet is tudsz adni ?

Előzmény: 55törpe (172)
55törpe Creative Commons License 2012.04.23 0 0 172

Ok A p szabályzóra korlátlan garit válalok.

 

Előzmény: notiroli (171)
notiroli Creative Commons License 2012.04.23 0 0 171

sziasztok .

 

törpe55 tavaly vettem egy szabályzót tőled , nem is volt vele baj de most elkezdett össze vissza állítódni a hőfok , sajnos nem tudom belőni :( 

ha elküldöm , rá tudnál nézni ( ha már "garis") ? sürgős lenne .

egy címet is küldj az email címemre .

 

előre is köszönöm asy

 

55törpe Creative Commons License 2012.04.23 0 0 170

Sajnos a beállítást nem uszod meg . én lcd kijelzől még nem láttam sk60 gépen azon 3 valójában 4 db 7segmentes zőld kijelző van

A cip sajnos lesú PWM modban hozzá kell allitani a fűtőtesthez ( a keltető felfütése )

Azonkívűl  a hőérzékelője nem hoszabbítható mert élálítodik a hőpontosság .

én azért használok cipet hozzá mert az digitális jelet ad . Az nem változik a hoszmiatt.

Ez volt a gondom nekem is  És miatt kellet a programot ugy írni . Állítható legyen  a felfűtési sebeséghez.

Én a kompakt fejet nem bántanám . Az egyben  kivan találva .

Anak a kijelzője hiába áll   a keltetőd ugyan ugy változik mind a minimax szabályzóvan .

 

Talán az állitás egyszrübb!

Előzmény: OTTOazANDRÁS (169)
OTTOazANDRÁS Creative Commons License 2012.04.22 0 0 169

Szia Törpe :)

 

Lenne egy kérdésem hozzád. Mi a véleményed, szeretném kicserélni egy 400 db-os keltetőn a hőfokszabályozót, ami még régebbi, tekerős beállitású egy PL HU SK 60-as szabályzóval. A PL-es kompaktfűtőegységből, csak a hőfokszabályzót tenném fel. A mini-maxos szabályzó is kitűnő volt, csak macerásabb állitani a keltetés folyamán. A PL-es pedig egyszerűbb és LCD kijelzésű. A gépben 400W-os könnyen melegedő és lehűlő fűtőbetét és 18W-os, 200légkobméter/óra teljesítményű ventilátor van. Kérlek világosíts fel, érdemes felhasználni a PL-es szabályzót, mert a nagygépben 400-450 tyúktojást tudnék egyszerre keltetni. Előre is köszönöm :) A keltetőmről itt megnézheted a fotókat: 
http://indafoto.hu/andrasotto

 

Üdvözlettel, Ottó.

Előzmény: 55törpe (168)
55törpe Creative Commons License 2012.04.20 0 0 168

Elkészűlt  a digitális szabályzóm. 1,5 m. szonda  P.W.M. rendszerü .Nagy pontossággal tartja a hőt .

És hiteles hőmérőt tartalmaz .LCD kijelzős  

b__józsef Creative Commons License 2012.04.16 0 0 167

Szia törpe.

Kéne nekem egy szabályzó tartalékba mert mindkét gépem megy. Nem jársz véletlenül Dabason mostanában?

Irjál árat Emailban.

55törpe Creative Commons License 2012.04.10 0 0 166

Ez egy kisérleti darabb tőbszőri modsitssal ha ostba lennk szépet csinlnék és kidobnám mert rossz egy áramkőrt is prób panelon kell elkésziteni az se szép visznt variállható .

 

Ez még készűlű !!!Jé és magától forgat. és már jó a hőelosztása.Nem utolsó sorba specilis bőlcsője van . és ezt az elgondolást ki kellet próbálni .ez igy egyszrü és nagyszrű.

 

Ha jó lesz akkor utána lehet szépíteni . Nem forditva mert az sehóva nem vezet.

Előzmény: japipapa (165)
japipapa Creative Commons License 2012.04.09 0 0 165

Jaj! Ez egy nagyon igénytelen, gusztustalan termék! Tényleg nagyon profi lehetsz 55 törpe. Nincs véletlenül egy kis egyengető szerszámod, drótkeféd, rozsda gátlód, festéked? Itt nincs semmiféle higiénia! Szegény kikelendő (ha) csibék! Milyen lehet a konyhád?

Előzmény: 55törpe (154)
55törpe Creative Commons License 2012.04.09 0 0 164

Én a mechanika miatt  kűldtem mert ennél egyszerűbben nem lehet . És a tálcák kivehetők .

jővőhéten bedobozolom a digitálisat. És ki veszem a motort a hajszárítóból . A menet szárat azért fényképeztem le mert ez idáig nagyszerű és stabíl , mert egyszerű.

De lehet hagyom a hajszáritól és ellenálásokból kőrbe alul fütést csinálok .

 

Előzmény: Vkoza (163)
Vkoza Creative Commons License 2012.04.09 0 0 163

kösz a képeket! de igazábol nem igazodtam el rajta,engem az egész gép érdekel,hogy van megépitve, a szabályzo az nem érdekel,gyárit szeretnék BRINSEA márkájut

Előzmény: 55törpe (158)
55törpe Creative Commons License 2012.04.08 0 0 162

Szivessen segítek a megépitésbe . De a szabályzó az  tudást is igényel . Akinek nincs jártassága a keltetésbe azt csak kudarc érheti .

Mert a keltető az egyegység nem lehet külőn választani fontos milyen keltetőbe kéne .

És milyen rendszerübe .Milyen fűtésevan és hol helyezkedik el a fütés hol a szellőzés .

Előzmény: zotya80 (161)
zotya80 Creative Commons License 2012.04.08 0 0 161

T. Törpe !

 

 

Aztán mennyiért adod a szabályzót?

 

3 db-ra volna szükségom most jelenleg .

 

Várom válaszod.

 

Zoli

Előzmény: 55törpe (155)
55törpe Creative Commons License 2012.04.08 0 0 160

Van itt két hozzászóló lenyűgöző milyen alaposan, kifejtik A keltető szabályzók működését .

Ez a magas szintű semmi tényleg lenyűgöz . Gratulálok ezt biztos a fő iskolán tanultátok .

Istvan56 Creative Commons License 2012.04.08 0 0 159

Ne hidd el bármit ír ezen témában !

 

Megvezet csak a zsé kell neki te meg szívsz, ha szót fogadsz visszaolvasol az ingyen van!!

Előzmény: Törölt nick (157)
55törpe Creative Commons License 2012.04.08 0 0 158

mért rőhögtetném magam ? küldtem neki képet.

Előzmény: Törölt nick (157)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.08 0 0 157

Nem gondolod hogy kiröhögteti magát.

Előzmény: Vkoza (156)
Vkoza Creative Commons License 2012.04.08 0 0 156

tudnál több képet felrekni az egész gépröl ,hogy néz ki egyben? üdv zoli

Előzmény: 55törpe (154)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!