Keresés

Részletes keresés

Aszpirin Creative Commons License 2016.10.12 -1 0 2968

A 9-es még teljesen jó hozzá. Vagyis csak a kb 1 hónapja kiadott 10-es iOS nem megy rajta.

Előzmény: PentaxMan (2967)
PentaxMan Creative Commons License 2016.10.12 0 0 2967

iPad 2-re melyik ios, ami jó?

Zsömi47 Creative Commons License 2016.10.10 0 0 2966

Köszönöm Aszpirin, köszönöm!!!

Aszpirin Creative Commons License 2016.10.09 0 1 2965

Szia! Ha alulról "fehúzod" a "Vezérlőközpont"-nak nevezett panelt, akkor a felső kerek gombok közül a jobb szélsővel tudod ki/bekapcsolni az elforgatást:

Előzmény: Zsömi47 (2964)
Zsömi47 Creative Commons License 2016.10.09 0 0 2964

Sziasztok! Segítséget kérnék Tőletek! iPad air 2 gépem van iOS 10-re frissítettem, nem tudom beállítani a képernyő elforgatását kinyitni/zárolni (a régebbi gépen volt kapcsoló, és a iOS 9-ben is a beállításokban meg tudtam oldani. Köszönöm

silent hunter 3 Creative Commons License 2016.09.21 0 0 2962

Ezt csak te döntheted el:)Számomra inkább egy tablet + egy erős PC , amin elfutnak a kedvenc szimulátor játékaim.A laptop eléggé hidegen hagy.

De kinek mi a preferenciája..

Előzmény: jazzcool1,2 (2959)
K Nándor Creative Commons License 2016.09.20 0 0 2961

Szeretem az apple kutyuket, de ilyen arak mellett lassan azt mondom, hogy egyiket se...

Előzmény: jazzcool1,2 (2959)
K Nándor Creative Commons License 2016.09.20 0 0 2960

Az utolso kompatibilis app mindig elerheto lesz, de nem lesz tobb frissites :-(

Előzmény: silent hunter 3 (2958)
jazzcool1,2 Creative Commons License 2016.09.20 0 0 2959

nézegetem a 12,9 collos kijelzőjű PRO-t 299 ezerért. szerintem akkor inkább Macbook Air 128GB ugyanannyiért. szerintetek?

Előzmény: silent hunter 3 (2958)
silent hunter 3 Creative Commons License 2016.09.20 0 0 2958

Ez nekem nem túl örömteli, innentől beindul a visszaszámlálás meddig fogják az appok támogatni a 9-et. Habár van aki még az ios6-al is elvan a mai napig..

Előzmény: K Nándor (2957)
K Nándor Creative Commons License 2016.09.20 0 0 2957

Igazad van:

 

 

Egy masik oldalom tenyleg azt irtak, hogy az ipad 2-is megkapta...

 

 

 

 

 

Előzmény: silent hunter 3 (2955)
furtstenfeld Creative Commons License 2016.09.20 0 0 2956

Nálunk a gyerek iPad 3 használ és rajta van a 9,semmi gond nincs 

Előzmény: silent hunter 3 (2955)
silent hunter 3 Creative Commons License 2016.09.20 0 0 2955

IOS 10 azt hiszem nem támogatott Ipad 3 alatt. Legalábbis nekem ipad 3 van, és nem jelent meg a frissítés. Még mindig 8-as IOSt használok, nem mertem felrakni a 9-est se. 

Előzmény: K Nándor (2953)
Aszpirin Creative Commons License 2016.09.19 0 0 2954

Tegnap vettem egy mély lélegzetet, és feltoltam az Air2-re az iOS 10-et.

Gyorsabb lett a gép, de van egy-két idegesítő újdonság, nálam messze az új billentyűzethangok viszik az aranymálnát... mintha egy dossz csap csöpögne... aki ezt kitalálta, tépje el a diplomáját.

K Nándor Creative Commons License 2016.09.18 0 0 2953

Én a napokban fogdostam egyet, nem volt gáz ,de nem is egy rakéta. Ha frissíteni szeretnél, akkor nézz meg pár youtube-os videót, az segít a döntésben. Amúgy siess vele, mert egy hete kijött az iOS 10-is, szóval iTunes-szal már csak arra tudsz frissíteni, de 9.3.5-9öt IPSW fájlból simán felrakod és apple is aláírja (kérdés meddig).

 

 

Előzmény: Zsebdog (2952)
Zsebdog Creative Commons License 2016.09.18 0 0 2952

Sziasztok! 

Segítségeteket szeretném kérni.

Van egy IPAD 2 esem 8.1.3-as ios-szel. Szerntetek frissítsem 9.3.5-re?

Mi a tapasztalt ezzel az ios szel ezen a gépen?

nem nagyon lassul be?

stb...

minden érdekel!

D

K Nándor Creative Commons License 2016.09.15 0 0 2951

Bírja az ,de én már nem venném meg. Netezni a kis kijelző miatt nem a legjobb, képek meg nem túl élesek, mivel még csak LCD volt benne. Legalább egy mini 2-t vegyél, a retina kijelző miatt megér egy kis pluszt.

Előzmény: ff67 (2949)
silent hunter 3 Creative Commons License 2016.09.15 0 0 2950

Kicsid döcögni fog, de ezekhez a feladatokhoz elég az egyes mini is.

Előzmény: ff67 (2949)
ff67 Creative Commons License 2016.09.14 0 0 2949

Sziasztok!

 

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Ipad mini eső verzió mennyire használható még. Amire szükségem lenne, az elsősorban képek nézegetése és netezés. A fontosabb a képek lennének, ugyanis fotózom és ezen szeretném megmutatni és kiválogattatni a képeket. 

histván Creative Commons License 2016.09.13 0 0 2948

Ráleltem a megoldásra:FLAC player  v. FLAC player +,iTunes alkalmazásba rakja.Jó fülessel mobileszközeimen érezhető a minőségi különbség

az mp3-hoz képest.Ajánlom  :-)

Előzmény: K Nándor (2947)
K Nándor Creative Commons License 2016.09.12 0 0 2947

Mukodik a dolog, a lent emlitett lejatszoknal nezz utana, hogy melyik tamogatja a flac-et(szerintem mindketto, de lusta vagyok rakeresni). Aztan csatlakoztatod az ipad-et itunes-ra, alkalmazasoknal kivalasztod a lejatszo appot, majd feltoltod. Vagy wifin kereztul, amelyik szimpatikusabb. En wifin komplett filmeket masoltam fel, nagyon jol mukodik. 

Előzmény: histván (2946)
histván Creative Commons License 2016.09.12 0 0 2946

Köszi,próbálkozom.Kell a megfelelő alkalmazás mert úgy látom az iTunes nem használható ehhez.A letöltések-ből közvetlenül lenne lehetséges belerakni.?

Van pár app a store-ban(VOX stb.),ha tuti az se baj,ha fizetős.Álom:Ncore-ból letölt,iPadre átrak,blootoothos profi fülhallgatóval hallgat.Naív vagyok? :-)

Előzmény: K Nándor (2945)
K Nándor Creative Commons License 2016.09.12 0 0 2945

Kell egy lejátszó, ami támogatja a FLAC-et. Azt hiszem az Nplayer vagy AVplayer kezeli. Aztán ebbe az alkalmazásba be tudod másolni itunes-on keresztül, vagy akár wifin is.

Előzmény: histván (2943)
silent hunter 3 Creative Commons License 2016.09.11 0 0 2944

Én felhőbe szoktam zenéket tenni, a google play-t használom.

Előzmény: histván (2943)
histván Creative Commons License 2016.09.10 0 0 2943

Nem tudjátok,hogy FLAC formátumban zenét gépről hogyan lehet mobileszközre vinni?

iTunesból ill.Finderből nem tudom áthúzni.

Laketti1 Creative Commons License 2016.09.07 0 0 2942

Nem fogadja el

Előzmény: silent hunter 3 (2941)
silent hunter 3 Creative Commons License 2016.09.05 0 0 2941

Mi van a gyári kábellel?

Előzmény: Laketti1 (2940)
Laketti1 Creative Commons License 2016.09.05 0 0 2940

Sziasztok

Van egy ipad air 2 64gb-os tabletem és az a gondom vele,hogy nem fogad el minden töltő fejet ill a kábeleket sem igazán.Belkin kábellel tudom tölteni de annak sem mind a két felével.Mi lehet vele a gond?

histván Creative Commons License 2016.07.09 0 0 2939

próbaképp letöltöttem,ingyenesen simán ment

Előzmény: atesz635 (2938)
atesz635 Creative Commons License 2016.07.09 0 0 2938

Szia.

Nem ír ki csak a belépés után azt hogy megerősítés szükséges,a vásárláshoz koppintson a folytatás gombra.

 

Előzmény: Betfair user (2937)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!