Keresés

Részletes keresés

G.Zoli Creative Commons License 2013.01.27 0 0 11337

7-10000 között árulnak a facen fehér cochinokat...

Előzmény: Vkoza (11327)
G.Zoli Creative Commons License 2013.01.27 0 0 11336

Huli tenyészetet akarsz, nem elég még? :D Kanárikkal mizu, űl már a fészken?

Előzmény: Falco Elnök (11334)
G.Zoli Creative Commons License 2013.01.27 0 0 11335

Nagyon aranyosak :) Unokád nyuzza őket? :)

Előzmény: Gyálimanus (11333)
Falco Elnök Creative Commons License 2013.01.27 0 0 11334

A fehér him stipi-stop!!! Egy világossabb tojoval hozom is, ha megyek át!!!

Előzmény: Gyálimanus (11332)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.01.27 0 0 11333

Na, itt vannak!

Gyálimanus Creative Commons License 2013.01.27 0 0 11332

Szeva Zoli!

Itt a malacmama, nagyon jól gondozza a kicsiket, vannak új hulik, hoztam 6 párat, brutál szépek, sárga és fehér him is van benne!

csá. 

Gyálimanus Creative Commons License 2013.01.25 0 0 11331

Jut fejembe, Elnök Úr meglátogatott tegnap, mit is mondjak? / csak tájoltam mint kezdö vakond mikor nekimegy a kútgyürünek/ hogy a platón 5xör nagyobb pótkerék volt mint ami a kocsikerék ! Gyanusak voltak nagyon , gondolom a kerékhez tartozó autót már rég lepasszolták a méh-be utközben!

Nem lépem át az államhatárt!

csá.

Előzmény: G.Zoli (11330)
G.Zoli Creative Commons License 2013.01.25 0 0 11330

Ezt gondold át alaposan mégegyszer! Láttad miféle szerzetek vagyunk. Lótolvajok, patkógyűjtők, vasúti sín és szinesfémgyűjtögetők :D Ráadásul azért nincs megfelelő állományunk mert mindig a fazékban végzik. :) De szivesen elmennénk arrafelé is portyára őööö bocs vendégségbe egyszer :)

(Bár halkan jegyzem meg, Tibit állítólag még senki sem látta gyálon kívűl) :D

Előzmény: Vkoza (11327)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.01.25 0 0 11329

Klotyóajtón nem lakatolni kell hanem hivj asztalost!

csá.

Előzmény: G.Zoli (11326)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.01.25 0 0 11328

Szeva Zoli!

Jól meggondoltad ezt, nagyplatóssal mennénk ha már igy invitálsz minket aztán ami ráfér+5 tonnás utánfutó!

csá.

Előzmény: Vkoza (11327)
Vkoza Creative Commons License 2013.01.24 0 0 11327

ha erre jársz szivesen látlak!!! bár most hétközben kint vagyok  Bécsen,de áprilistól otthon vagyok. természetesen hozd a Tibit is,meg a a többieket!

Előzmény: G.Zoli (11326)
G.Zoli Creative Commons License 2013.01.24 0 0 11326

:D

Itt van már, de még nincs fent. Ki akartam egy kicsit lakatoltatni de lehet csak tavasszal lesz belőle vmi. Majd hétvégén felrakom. Fasza szomszédaid vannak :)

Előzmény: Vkoza (11325)
Vkoza Creative Commons License 2013.01.24 0 0 11325

nálam semmi baj a szomszédokkal,az egyik disznókat tart nagyban,a másikban az egyik vak a másik gyagyás,de azért megvagyunk:-)

a platóajtó megvan már? tegyél már képet,nehogy a Tibi azt higgye,hogy felraktad a budiajtót:-)

 

Előzmény: G.Zoli (11324)
G.Zoli Creative Commons License 2013.01.24 0 0 11324

Nem is sok érte. Amikor a denizliket kerestem 4 eur volt a tojás. Bár gondolom nem sokan merik bevállalni a tartásukat a szomszédok miatt :)

 

Előzmény: Vkoza (11323)
Vkoza Creative Commons License 2013.01.24 0 0 11323

a tojást kb.2eur a felnöttek kb.20eur,esküszöm adnám a dupláját,csak már jutnák hozzájuk,mert szlovákiában még tudtomal nincsen tenyésztö

Előzmény: G.Zoli (11322)
G.Zoli Creative Commons License 2013.01.24 0 0 11322

Pedig ahogy nézem elég sokat is tojik. Ugyhogy lehetne könnyen szaporítani. Mennyiért láttad anno?

Előzmény: Vkoza (11321)
Vkoza Creative Commons License 2013.01.24 0 0 11321

havonta bombázom öket emillel,de b@sznak rám,de kitartó vagyok,mert nagyon akarok ilyet!

tavaly hirdettek Prágában eladó kakast,de a telefont nem vették:-(

de,ha te szerzel abból akkor én is vevö vagyok!!!

Előzmény: G.Zoli (11320)
G.Zoli Creative Commons License 2013.01.24 0 0 11320

Hát ez sem semmi. 68 mp hihetetlen. Ha végre küldik akkor veszek a szaporulatodból :)

Előzmény: Vkoza (11319)
Vkoza Creative Commons License 2013.01.24 0 0 11319

http://www.zoo.kpr.eu/cs/kosovsky-kokrhac/

 

nekem meg ilyen már két éve,és nem tudom beszerezni,mert a csehek csak hitegetnek.

 

Előzmény: G.Zoli (11318)
G.Zoli Creative Commons License 2013.01.24 0 0 11318

Akarok egy ilyet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

regiment30 Creative Commons License 2013.01.22 0 0 11317

Köszi.

 

Előzmény: G.Zoli (11315)
G.Zoli Creative Commons License 2013.01.21 0 0 11316

Ez csak egy makett :D

Előzmény: Gyálimanus (11313)
G.Zoli Creative Commons License 2013.01.21 0 0 11315

Szép

Előzmény: regiment30 (11314)
regiment30 Creative Commons License 2013.01.21 0 0 11314

Gyálimanus Creative Commons License 2013.01.19 0 0 11313

Az beb@szna mint ablakos tóth-nak a hanyattesés!

3 hónapja is igy ált ez a kakas, lehet megfagyott, nem?!

csá.

Előzmény: G.Zoli (11311)
G.Zoli Creative Commons License 2013.01.19 0 0 11312

A főnök! :)

 

G.Zoli Creative Commons License 2013.01.19 0 0 11311

Még semmi. Remélem nem mind hím :)

Előzmény: Gyálimanus (11310)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.01.19 0 0 11310

A gyagyás dögjei!

Mivan a barátokkal, látsz már valamit belölük?

csá.

Előzmény: G.Zoli (11308)
bexzy Creative Commons License 2013.01.19 0 0 11309

Nagyrábéra 30-40 centit küldhetnél belőle, itt csak 5 centi van és olvad határozottan. Előre is köszi! :D

Előzmény: Vkoza (11307)
G.Zoli Creative Commons License 2013.01.19 0 0 11308

Érdre kellene 1 méter :)

Tibi, túlélték a fürjek. Thx.

Előzmény: Vkoza (11307)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!