Keresés

Részletes keresés

teglamiki Creative Commons License 2009.06.11 0 0 1795

Szia Mindenki!

 

Jonathan belelépett 18.évének 10.hónapjába ...

Kezd egy kicsit gyengébben hallani, de megdöbbentő felfedezést tettem, mintha szájról olvasna, ha megkopogtatom a vállát és rám néz, akkor reagál minden szóra ...

 

 

Öregapó

 

 

TéglaMiki

Nyafkamacska Creative Commons License 2009.05.28 0 0 1767
Természetesen :-(((
Előzmény: Nyafkamacska (1766)
Nyafkamacska Creative Commons License 2009.05.28 0 0 1766
Nem azt szokta jelenteni. Ha van vevő pár thai babára, akkor legyártjuk nekik :-)
Meg aztán a következő cicája csak a jelenlegi után esedékes. Úgy 10 év múlva.
Előzmény: csacsi1976 (1765)
csacsi1976 Creative Commons License 2009.05.28 0 0 1765
Én ezt úgy értelmeztem bár lehet naív vagyok hogy a következő cicáját szeretné ha az előzö kedves cicájától lenne. Vagy nem?
Előzmény: Nyafkamacska (1764)
Nyafkamacska Creative Commons License 2009.05.28 0 0 1764
"nem szeretném ivartalanítani mert még lehet kell majd tőle macska"
Szerinted?
Előzmény: csacsi1976 (1763)
csacsi1976 Creative Commons License 2009.05.28 0 0 1763
bocs nem védeni akarom őt de azt hiszem csak egyszerűen abban a sztereotípiában van mint sokan, köztük pl anyósom is hogy a kinti macska szaporodik és kész. Nem pénzért árul macskákat.
Előzmény: Nyafkamacska (1762)
Nyafkamacska Creative Commons License 2009.05.28 0 0 1762
Ha leírnám a véleményemet, kitiltanának. Így csak visszafogottan közlöm, hogy hányhatnékom van a szaporítóktól.
Előzmény: microdrive (1758)
CyberCat Creative Commons License 2009.05.28 0 0 1761
Azt hiszem inkább nem írom le a véleményemet, mert kiakad az index. :-(
Előzmény: microdrive (1758)
Bulsara1 Creative Commons License 2009.05.28 0 0 1760
Egy újabb ész nélküli Thai macska szaporító... gratulálok!
csacsi1976 Creative Commons License 2009.05.28 0 0 1759
A gyógyszertől méhgyulladást kaphat igen nagy valószínüséggel, meg rákot stb., csak az ivartalanítás a megoldás mert így meg teljesen lezsarolod és csak a cicák számát gyarapítod amiből már így is sok van a menhelyeken meg az utcán :( Ha kell macska majd bőven találsz mind fajtisztát mind keveréket bárhol, ezért kár meghagyni ivarosan.
microdrive Creative Commons License 2009.05.28 0 0 1758
van egy sziámi lány macskám és mostanában szegény az elmúlt két évben állandóan fialt..nem maradt ki neki egy fialás sem...

nem szeretném ivartalanítani mert még lehet kell majd tőle macska...hogyan tudom megoldani hogy ne legyen hasas?

a doki szerint lehet neki adni tablettát..hetente...de kérdezem hogy adjam be neki a kis kapszulát hetente mikor a kajára tök finnyás..immel-ámmal eszik meg ezt azt...lenyomni a torkán meg hetente nem szeretném?

nem szobacica..állandóan találkozik a szomszéd kandúrokkal szal az elzárás nem megoldható...akinek van bármi tapasztalata ne tartsa magába ...:-)

üdv
Lysglimt Creative Commons License 2009.05.26 0 0 1757

Marci

sziasztok!

nagyon szépek a képek, aranyosak a cicáitok!

nekem 10 éves és 9 hónapos a Marci :)

csacsi1976 Creative Commons License 2009.05.26 0 0 1756
A kicsi se off mert thai a mamája :)
magneska Creative Commons License 2009.05.24 0 0 1755

Sziasztok!

 

Érdekes dolog történt velünk nemrég. Az én beltéri díszmacskám, aki azt se tudja milyen a kinti élet, soha életében nem vadászott, még az anyjával sem (az is benit macska volt), fogott egy véletlenül beszökött madarat a lakásban. Ahogy elő van írva, a nyakánál fogva hozta le a függönyről, igaz utána nem tudta mit is kellene vele csinálnia, csak a mancsával lökdöste, meg nyalogatta szegény madár fejét. Tehát azt nem láttam, hogy egyszercsak majd megenné. De én vagyok rá olyan büszke, hogy azt el se tudom mondani :-)

Ezt meg kellett osztanom veletek, rakok fel képet is, csak elég rosszul sikerült, kapkodnom kellett ám :-)

 

 

gollam75 Creative Commons License 2009.04.17 0 0 1754
Az egyik kolléganőmnek 17 évesen ment el a sziámija, sajnos őt altatni kellet, mert leállt a veséje. Annyira szerette, hogy most egy urnában a hálószobában tartja:-) Perzse van már egy kölyök, de az nem ugyanaz, mint a régi:-)
Előzmény: gollam75 (1752)
teglamiki Creative Commons License 2009.04.17 0 0 1753

Sziasztok!

 

Köszönön Jonathan nevében mindenkinek. Sajnos nagyon öregecske, de azért jól érzi magát, bár ritkán dorombol mostanában. Szép lassan jár kel a lakásban, a napon órákat üldögél, egyébként alszik egész nap. Érdekes módon a Fülöp nevű görim is érzi rajta, hogy már nem szereti a vegzálást, az óvatos orrszagolás után sürgősen más iránya indul ... (mondjuk kirámolja a táskámat, vagy a hűtőszekrényben keresgél némi harapnivalót)

 

TéglaMiki

gollam75 Creative Commons License 2009.04.17 0 0 1752

Gratula a kis aggastyánhoz! A lényeg az egészség:-)))

Remélem mi is megérünk ilyen éltes kort. Ja és gyönyörű!!!!

Előzmény: teglamiki (1749)
csacsi1976 Creative Commons License 2009.04.17 0 0 1751
jajj istenem imádnivaló! Remélem az én Cirmóm is velünk lesz ilyen sokáig :)
teca1258 Creative Commons License 2009.04.16 0 0 1750

Isten éltesse!

Nála bizony már a hónapokat is ünnepelni kell! Reméljük, még sokáig ünnepeltek.

Előzmény: teglamiki (1749)
teglamiki Creative Commons License 2009.04.16 0 0 1749

Sziasztok!

 

Még mindig épen és egészségesen:

 

 

 

 

Jonathan 18 éves és 8 hónapos ...

 

TéglaMiki

gollam75 Creative Commons License 2009.04.11 0 0 1748

Egyre többen és többen?:-))) Nagyon szép a Bonnika!

 

Sziámiknál az emberfüggőség nem változik másik macskával (tapasztalat). Alien volt az első  Armand több, mint 8 hónap múlva jött és most 2 ágyban alvós, bújós, ölelkezős sziámim van.Viszont egymással jobban kijönnek, mint  a perzsákkal, mintha tudnák...:-)

Előzmény: shine_adonis (1744)
gajdan76 Creative Commons License 2009.04.11 0 0 1747
Annyira tökéletesen szép!! Tündéri cicus :))) Puszi a füle hegyére :))) Imádnivaló
Előzmény: shine_adonis (1744)
CyberCat Creative Commons License 2009.04.10 0 0 1746
Ez nagyon tündéri! :-)
Előzmény: shine_adonis (1744)
csacsi1976 Creative Commons License 2009.04.10 0 0 1745
Jajj de megdögönyözném!!! :)))
shine_adonis Creative Commons License 2009.04.09 0 0 1744
Bonnie:
shine_adonis Creative Commons License 2009.04.09 0 0 1743
Biztos fajta függő is a dolog. Prissy teljesen kitulajdonít engem, de én nem bánom. Minden éjjel velünk alszik. Adonis jóval magának valóbb, és ha szeretethiánya van, akkor is csak Áron fiam jó neki.
Kíváncsi vagyok, Bonnie kit választ magának.
Előzmény: csacsi1976 (1742)
csacsi1976 Creative Commons License 2009.04.09 0 0 1742
Igen, ez lett volna a második kérdésem:) Gondolatolvasó vagy :)
shine_adonis Creative Commons License 2009.04.09 0 0 1741
Círmóval biztos jót teszel mert lesz cica társa is. Utána viszont egy icicpicit kevésbé lesz ember függő. De azért az marad:)
Előzmény: csacsi1976 (1740)
csacsi1976 Creative Commons License 2009.04.09 0 0 1740
Nagyon szemezek egy thai kislánnyal, csak nem tom jót vagy rosszat teszek Círmóval ha hozok mellé egy társat:(
gollam75 Creative Commons License 2009.04.09 0 0 1739

Én is itt vagyok, csak a téma hevert el v.hol másutt:-( Akkor sztorizgatok: Alien kilóg az udvarra! Rászoktam hagyni pár percre, mert csak pár méterre megy az ajtótól füvet rágni, aztán meg mikor ráeszmél, hogy kint van ordítva rohan be,merthogy ott vannak azok a veszélyes kutyák... Mintha nem ismerné őket:-)

Viszont azon már rajta kaptam, hogy hogyan csinálja: a cérnavékony lábát dugdossa az ajtó résébe és teljes erejéből rángatja...Ha nem csukom rendesen kilincsre akkor az egész banda az udvaron kószál, nagy poén betessékelni 9 maccsot...:-))))

Előzmény: csacsi1976 (1738)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!