Keresés

Részletes keresés

Raszputyin Sib Creative Commons License 2007.04.02 0 0 2483

Hello!

A kandúrnézés jól ment, láttunk sok szép szibit és kissé már értünk csehül, de sajna lebetegedtünk, úgyhogy most a köhögés és orrfújás a téma. Igyekszünk gyógyulni és persze készülünk a Lurdys kiállításra.

 

Ezúton megragadnám a lehetőséget, hogy kérjek mindenkit, hogy MIHAMARABB küldje el a nevezéseit a Lurdys kiállításra!

14-én zárjuk a katalógust! Utána már csak pótnevezés lehetséges és az nekünk nagyon sok plusszmunka! Kérlek küldjétek előbb a nevezéseket!

Köszi szépen!

Előzmény: Hedzsnelke (2481)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.04.02 0 0 2482
Nagyon szépek! Azért egy pár képet ide is raghatnátok fel!!!
Előzmény: Spotted Dream (2478)
Hedzsnelke Creative Commons License 2007.04.02 0 0 2481

Sziasztok Raszpiék!

 

Hogy sikerült a kiállítás? És a vőlegény nézelődés?

Bleu L'amour Creative Commons License 2007.04.01 0 0 2480
Jaj ,de cukik, de édesen játszanak.
Előzmény: Lumiere du Soleil (2479)
Lumiere du Soleil Creative Commons License 2007.04.01 0 0 2479

Szia,

kicsit nehezen megy a képfeltöltés:-((

 

A legifjabbak: Zafira legelsö alomjából:

 

 

Az "ovisok" kiscsoportosok:-)))

 

A "fater" játszik Donival:

 

Üdv: Z.

Előzmény: Bleu L'amour (2475)
Spotted Dream Creative Commons License 2007.04.01 0 0 2478

saját honlap, kölykök menüpont....

 

Előzmény: Bleu L'amour (2477)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.03.31 0 0 2477
A ti kicsikéitekről mikor lehet képet látni?
Előzmény: Hedzsnelke (2476)
Hedzsnelke Creative Commons License 2007.03.31 0 0 2476
Két kis édes picur cica. Lassan majd ki fog nyílni a szemük és rácsodálkoznak a világra.
Előzmény: Bleu L'amour (2473)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.03.31 0 0 2475

Köszönjük!

Képeket tegyél fel te is a kicsikről!

Előzmény: Lumiere du Soleil (2474)
Lumiere du Soleil Creative Commons License 2007.03.31 0 0 2474

Szia,

csak annyit szeretnék irni, hogy érdemes volt ma "benéznem", mert ilyen aranyos baba-fotot rég nem láttam! Gratulálok, elragadóak:-)))

Nekem az 5 hetes picik kezdik felfedezni a nagyvilágot, és többször rácsodálkoztam, milyen boldogan futkározik, felfedezi a kaparofát, ágyat, stb... majd nemsokára meglátjátok....

Üdv és minden jót Nektek: Z.

Előzmény: Bleu L'amour (2473)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.03.31 0 0 2473

Sziasztok!

 

Beyoncé két kiscicája Armin, és Anferny

 

Lumiere du Soleil Creative Commons License 2007.03.29 0 0 2472

:-)))))

Fotozni biztos megyünk, a nevezést még nem tudom....

Rájöttem a foto-hibára: sport-felvételre volt állitva vaku nélkül, na de vaku is és mázli is kell, hogy 10-böl 1 OK legyen. Szép estét, üdv: Z.

Előzmény: Hedzsnelke (2471)
Hedzsnelke Creative Commons License 2007.03.29 0 0 2471
A macskáimhoz kell a jó reflex. Otthon jól kipihente magát, és már készülünk a Lurdy-házba. Edzésben kell tartani őkelmét.
Előzmény: Lumiere du Soleil (2470)
Lumiere du Soleil Creative Commons License 2007.03.29 0 0 2470

Best in-1

 

 

Best in-2

 

...az is nagyon megmaradt, hogy aktiv kandur létére milyen jol türte a szereplést, és amikor "panaszkodott" milyen ügyesen "terelgetted hogy nyugi..." hiszen tényleg sokat volt kint.

Nekem Vörivel csak 1 gyors futásra tellett egyszer:-))))

Üdv: Z.  

Előzmény: Lumiere du Soleil (2469)
Lumiere du Soleil Creative Commons License 2007.03.29 0 0 2469

Jo reggelit:-)))

visszakerestem, de sajna csak a gazdirol sikerült....

 

Előzmény: Hedzsnelke (2468)
Hedzsnelke Creative Commons License 2007.03.26 0 0 2468
köszönjük! Felteszed a képet?
Előzmény: Lumiere du Soleil (2461)
Hedzsnelke Creative Commons License 2007.03.26 0 0 2467
Köszönjük szépen. Még most is hihetetlen számomra, hogy ilyen sikert ért el a kandúrom.
Előzmény: Thorani (2462)
Hedzsnelke Creative Commons License 2007.03.26 0 0 2466
heleyen = helyen
Előzmény: Hedzsnelke (2465)
Hedzsnelke Creative Commons License 2007.03.26 0 0 2465
A cicákat ismerve, ha kisebb lett volna a hely, akkor is bepréselődnek. Bizonyítják, hogy sok "jó" cica kis heleyen is elfér.
Előzmény: norsycat (2464)
norsycat Creative Commons License 2007.03.26 0 0 2464
A félreértések elkerülése végett, a cicák bújtak össze abban a zugban, nem a gonosz gazdi tartja őket préselve!-:)))))))
Előzmény: norsycat (2463)
norsycat Creative Commons License 2007.03.26 0 0 2463

Sziasztok!

 

Köszönöm a képeket azoknak, akik küldtek! Remélem tetszeni fog majd a cikk!

Én is gratulálok a győzteseknek, szervezőknek és babázóknak, kit mi illet!-:)))))

 

Más: Néhányatokkal már beszélgettünk róla, hogy elkezdtem forgalmazni olyan termékeket, amik tenyészetekben is nagyon hasznosak. Például egy légtisztító berendezést, ami nemcsak friss, negatív ionokkal dúsított levegőt csinál, de kiszűri a légtérből a baktériumokat is. Egy ideje használom, a macskaszag eltűnt a lakásból, ami korábban megoldhatatlan probléma volt. A baktériumölő hatás hamarosan "vizsgázik", ha megszületnek a kölykök és sikerül elkerülni a szokásos "gyermekbetegségeket". De van számos más hasznos termékünk is, itt most nem akarom részletezni. Akit érdekel bővebben is, kérem írjon egy mailt vagy hívjon fel! Senkit nem szeretnék zaklatni, ezért akit érdekel, annak várom a jelzését, és megbeszéljük, hogy mikor és hogyan tudom megmutatni a termékeket.

 

Ők pedig a legifjabb Norsycat-ek:

 

Thorani Creative Commons License 2007.03.26 0 0 2462
köszönjük a dícséretet és itt is gratulálunk a győzteseknek! :)
Előzmény: Spotted Dream (2457)
Lumiere du Soleil Creative Commons License 2007.03.26 0 0 2461

Sziasztok,

GRATULÁLOK:-)))

A cica álomszép volt  a Show-n, amikor fotoztam...

Üdv.

Előzmény: Spotted Dream (2457)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.03.25 0 0 2460

Gratulálok nektek!

 

Már elég sokan tudják,de azért megosztom aki esetleg nem tudja, hogy ma 13 órakkor megszülettek Beyoncé kölykei.

Előzmény: Spotted Dream (2457)
Spotted Dream Creative Commons License 2007.03.25 0 0 2459
Köszönjük.

Kép csak pár van, majd holnap felteszek a honlapra. A best in show a végén videózva lett, igazából abból lesz majd több kép.
Előzmény: Raszputyin Sib (2458)
Raszputyin Sib Creative Commons License 2007.03.25 0 0 2458

A mindenit! Gratulálok!!! 

Ugye emlékszel, hogy tegnap mondtam: szóljatok, ha General Best lesz a cica?

Szóval jövőlátó vagyok!!! :)))

Képek?

 

Előzmény: Spotted Dream (2457)
Spotted Dream Creative Commons License 2007.03.25 0 0 2457
A mostani hétvégi (márc.24-25., Gödöllő) FAMKAT macskakiállításon dupla PMCE siker született:
- szombat: BEST GENERAL: Int.Ch.Bársonyos Mancs Baby Mercédesz (brit kék, tul: Dobos György)

- vasárnap: BEST GENERAL: Ch. Abundadots Geronimo (barna pöttyös bengáli, tul: Nagy Hajnalka)

- Legszebb házimacska mindkét nap: Parázs (vörös makr.cirmos, tul: Szentes Gerzson Péter & Nagy Hajnalka)

A kiállítás jól volt megszervezve, gördülékenyen zajlott, szép új ketrecek voltak, gratulálunk a szervezőknek!

norsycat Creative Commons License 2007.03.21 0 0 2456

Sziasztok!

Aki szeretné, hogy az áprilisi Macskamániában megjelenjen a cicája képe, az legyen szíves ma estig küldjön nekem jó minőségű, nagy felbontású képet e-mailben. Gyakorlatilag bármilyen macsek lehet, mivel a cikkben szerepelnek a házimacskák, természetesen kialakult fajták, hibridek, mutáns fajták, úgyhogy valamelyik kategóriába bármelyik macska besorolható. Lehet műtermi fotó,életkép, lakásban, kertben,akció közben, stb. A képeket a cikkem illusztrációjaként használnám, természetesen a fotós feltüntetésével. Persze nem fér el korlátlan számú kép, csak néhány, ezért nem ígérem előre, hogy mindenki belekerülhet, de hátha-:))))))

Raszputyin Sib Creative Commons License 2007.03.21 0 0 2455

Köszi a technikai segítséget! :)

 

Nagyon szép a fiúcska és pont a remélt fehér színben. Látjuk majd valamelyik  kiállításon?

Előzmény: Spotted Dream (2454)
Spotted Dream Creative Commons License 2007.03.20 0 0 2454
Az alábbi levelet kaptam Fantó Csillától:


Technikai segítséget szeretnék Tőled kérni, még pedig légyszíves feltenni a Panoráma index fórumára kis büszkeségünket, Leni és Polarstjernen utódáról készült fotót. Fehér, fiú és kék szemű! 3 hetesen 360gramm.

Köszönettel
Fantó Csilla (alias Cicmák)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!