Keresés

Részletes keresés

caisse Creative Commons License 2012.01.21 0 0 4929

Gyorsabb voltál:)

Előzmény: drummond (4927)
caisse Creative Commons License 2012.01.21 0 0 4928

Hát ez elég valószínütleg sajnos.Ha jól számolom Gerrans helyezési számai 73-al kevesebb.Némi remény látok rá hogy a részharjában jóváírást szerezhet,de a kommentátor is arról beszélt hogy az Auszik össze fognak majd:/

Előzmény: drummond (4925)
drummond Creative Commons License 2012.01.21 0 0 4927

Pontosabban 73 hely. 150-77=73

Előzmény: drummond (4926)
drummond Creative Commons License 2012.01.21 0 0 4926

Gerrans: 35, 3, 20, 17, 2 = 77
Valverde: 58, 4, 54, 33, 1 = 150


Valverdének bonúsz mp kell vagy pedig 63 hellyel előrébb kell végeznie a sprintben. A 63 helyre kicsi az esély, mert Gerrans jó sprinter, tehát mindenképp bonúsz mp kell vagy a rész hajrában vagy a befutónál.

Előzmény: drummond (4925)
drummond Creative Commons License 2012.01.21 0 0 4925

Elképzelhető, hogy ez a helyzet, de akkor holnap Valverdének nem kell bonúsz mp-t szerezni, hanem elég egy bizonyos számú hellyel előrébb végezni Gerransnál a sprintben, hogy ő nyerje az összetettet.

Előzmény: caisse (4924)
caisse Creative Commons License 2012.01.21 0 0 4924

Szerintem kétszer is:)Egyszer mikor Moreno átölelte meg utánna az interjú alatt is:)Szerintem ilyen estekben össszeadják az eddigi eredményeiket és akié a kevesebb az vezet,bár ebben nem vagyok biztos.

Előzmény: drummond (4923)
drummond Creative Commons License 2012.01.21 0 0 4923

Szerintem könnyezett is.

Előzmény: caisse (4921)
drummond Creative Commons License 2012.01.21 0 0 4922

Márcsak azt nem értem, hogy miért Gerrans van előtte összetettben, amikor azonos idő van, akkor az számít kinek van szakaszgyőzelme?

Előzmény: caisse (4921)
caisse Creative Commons License 2012.01.21 0 0 4921

Gyönyörü győzelem volt:)Úgy meghatódott mintha Tourt nyert volna,nagyon szép jelenet volt:)Azért a csapat hatalmasat ment,amit az útolsó dombon Javi Moreno ment az sem volt semmi.

Előzmény: drummond (4920)
drummond Creative Commons License 2012.01.21 0 0 4920

Meg is nyerte a szakaszt Valverde!

Előzmény: Törölt nick (4919)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.20 0 0 4919

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.20 0 0 4918

HPéter1978 Creative Commons License 2012.01.20 0 0 4917

Most mér, Movistarban vannak vagy nincsenek Movistarban?

Különben is arról nem ők tehetnek, hogy Valverde nem San Luisban kezdi a szezont, ahogy az egy spanyol GT-győztestől elvárható lenne. :-)

Előzmény: w.ullrichfun (4912)
drummond Creative Commons License 2012.01.20 0 0 4916

Nem voltam soha az a nagy Valverde szurkoló, de holnap szeretném, ha győzne és az összetettben is átvenné a vezetést. Kelek is reggel 5-kor, hogy élőben megnézhessem a hegyi befutót.

caisse Creative Commons License 2012.01.20 0 0 4915

Ma nagyot ment a csapat,nyakorlatilag Lopez és MOreno szakitották szét a mezőnyt.Egy biztos a csapaton nem fog múlni  egy esetleges Valverde győzelem .

caisse Creative Commons License 2012.01.20 0 0 4914

Érdekes hogy az utobbi 2 évben a Willungai szakaszt mindig Rojas szobatársa nyerte,szerintem kitaláljátok hogy ki az idei szobatárs:)

caisse Creative Commons License 2012.01.20 0 0 4913

És én még nem értettem hogy Pasamontes miért szerződött a kontinentális Movistarhoz:)A középső három lány akár profi bringás is lehetne,a tüdő kapacitásuk meg van hozzá:)

Előzmény: HPéter1978 (4910)
w.ullrichfun Creative Commons License 2012.01.20 0 0 4912

Bár Nekik is csak annyi közük van Sanyiékhoz, mint a Szöszinek az NBA-hez :)

Ha már 1/2off :)))

Előzmény: HPéter1978 (4910)
w.ullrichfun Creative Commons License 2012.01.20 0 0 4911

Exxxtra I LIKE IT! :))

Előzmény: HPéter1978 (4910)
HPéter1978 Creative Commons License 2012.01.19 0 0 4910
caisse Creative Commons License 2012.01.18 0 0 4909

Ilyesmi visszatérésben reménykedtem:)Bár nem mindenki elégedett ezzel a helyezéssel. Ainara Hernando csalódását fejezte ki a Twitteren, majd jött Intxausti,Madrazo és kb a fél csapat és kapott szegény hideket meleget:)))

Előzmény: Törölt nick (4908)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.18 0 0 4908

Nem hiába az a nagy hőség, Sándorunk kezd belemelegedni a dolgokba:-)

 

http://www.biciciclismo.com/cas/site/noticias-ficha.asp?id=46693

caisse Creative Commons License 2012.01.14 0 0 4907

Tour de San Luis:Amador,Arroyo,Visconti,Castroviejo,Sanz,Ventoso

caisse Creative Commons License 2012.01.04 0 0 4906

Kép a csapatprezentáciorol.

caisse Creative Commons License 2012.01.03 0 0 4905

Az év első Pro Tour versenyén az Alejandro Valverde,  José Joaquín Rojas, Iván Gutiérrez, Ángel Madrazo, David López, Imanol Erviti, Javi Moreno sort láthatjuk majd versenyezni.Már csak 2 hetet kell várni és újra láthatjuk versenyezni Valverdét:)))

drummond Creative Commons License 2011.12.31 0 0 4904

Valverde már a Tour Down Underen elindul.:-)

 

http://www.tuttobiciweb.it/index.php?page=news&cod=45060&tp=n

Előzmény: varyvanda (4898)
caisse Creative Commons License 2011.12.30 0 0 4903
Előzmény: caisse (4902)
caisse Creative Commons License 2011.12.30 0 0 4902

Cobo a következő 2 évet nálunk tőlti:)))

drummond Creative Commons License 2011.12.30 0 0 4901

Azért tünik ilyen kevésnek, mert Valverde még 2010 májusában is versenyzett, sőt, ha jól emlékszem meg is nyerte a Romandiai körversenyt, csak hát a Cas úgy tiltotta el 2 évre, hogy a teljes 2010-es eredményét megsemisítette,.

Előzmény: HPéter1978 (4899)
caisse Creative Commons License 2011.12.28 0 0 4900

Én arra számítottam hogy hamarabb kezdi a szezont,ezekszerint az Ardenneki klasszikusokra nem fektet akkora hangsúly.Én mondjuk nem bánom ha végre eltalálják a formaidőzítést a Tourra:)

Előzmény: varyvanda (4898)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!