Keresés

Részletes keresés

dumba Creative Commons License 2007.09.23 0 0 1046
Gondolom élvefogó csapdáról van szó. (Vagy inkább remélem..)
Előzmény: dumba (1045)
dumba Creative Commons License 2007.09.23 0 0 1045
Hello!
Próbáljátok olajos hallal csapdázni, állítólag nem tud neki ellenállni egyetlen nyest sem...:) (Én még nem próbáltam.)
Előzmény: gluckb (1043)
Gabis24 Creative Commons License 2007.09.23 0 0 1044

A nyest nem rágcsáló. Bár ha nem szószerint értetted, akkor ok. :)

 

Kutyakakival szórjátok tele a kertet, hátha az segít.

Előzmény: gluckb (1043)
gluckb Creative Commons License 2007.09.23 0 0 1043

Sziasztok !

 

Segítséget szereténk kérni egy nyest-család befogásához, elriasztásához. Hónapok óta látogatják a kertünket, sokféle megoldást kipróbáltam, de sajnos eddig mind eredménytelen volt.

A házunk be van kamerázva,ezért látom éjjeli ténykedésüket. Az autómat teljesen összekarcolták, lerágták az antennát. Még a motortérbe vásárolt ultrahangos riasztót is megtámadták, a gumikédereket megrágták.

A csapdába mindenfélét tettünk már (tojást, diót, édességet, stb), nem mászik bele.

Volt gázolajos rongy, és felhangosított rádió is. Az egész kocsibejáró mozgásérzékelős lámpával felszerelt, még ez sem riasztja vissza őket!

Most már komoly anyagi károkat okozott a rágcsáló-család, elegem van belőlük.  (kb 3-an vannak.)

 

Kérlek segítsetek, hogy fogjam be őket?

 

Köszi,

Balázs

neverhood Creative Commons License 2007.09.18 0 0 1042
" tipli haza vagy mosolyogj a kamerába." =DD Ez jo =DD
Előzmény: Tima2 (1041)
Tima2 Creative Commons License 2007.09.18 0 0 1041

0 bizonyítékkal?

Majd kiírom a ketrecre, hogy tipli haza vagy mosolyogj a kamerába.

Elmebeteg az egész család.

Előzmény: neverhood (1040)
neverhood Creative Commons License 2007.09.17 0 0 1040

Hat, akkor eljenek a tokeletes szomwszedok.. =D

Remeljuk azert legkozelebb nem fordul elo. Nem lehet vele valamit kezdeni?

Feljelenteni maganlaksertesert vagy ilyesmi...

Előzmény: Tima2 (1039)
Tima2 Creative Commons License 2007.09.17 0 0 1039
Nem kezdem el ide leírni, eddig milyen és hány afférom volt vele! Némelyik egész hajmeresztő.
Előzmény: neverhood (1038)
neverhood Creative Commons License 2007.09.17 0 0 1038

Es

1. Miert engedne ki Rikit?

2. Mi joga van hozza?! Oo (koltoi kerdes)

Előzmény: Tima2 (1037)
Tima2 Creative Commons License 2007.09.17 0 0 1037

Van egy "kedves" szomszédom, aki szeret hozzám átugrálni......

De majd kiderül mi történt, most lakattal van bezárva az ajtó.

Előzmény: neverhood (1036)
neverhood Creative Commons License 2007.09.17 0 0 1036

Kiszoktettek? Mire gondolsz? Valaki kiengedte volna? De hogyan jutott be?

Viszont akkor mekkora szerencse, hogy nem ment el messzire...

Előzmény: Tima2 (1035)
Tima2 Creative Commons License 2007.09.17 0 0 1035

Riki ma reggelre kiszökött, illetve gyanítom, hogy inkább kiszöktették.

Az autó alatt találtam meg, azt hittem, hogy macska, benéztem alá, majd szívinfarktust kaptam, amikor farkasszemet nézett velem egy nyest.

crowkins Creative Commons License 2007.09.17 0 0 1034

Úgy látom nem sokára újra pörögni fog!

Ez a nyestecske meg úgy tűnik a nyakadon maradt. :)

Gabis24 Creative Commons License 2007.09.16 0 0 1033

Nem nagyon pörög ez a fórum, úgyhogy én akkor rakok fel képeket. :))

 

 

 

 

 

 

Gabis24 Creative Commons License 2007.08.29 0 0 1032
Nem, nem kutya és nem is feketelábú göri... :)))))))))
Előzmény: Tima2 (1031)
Tima2 Creative Commons License 2007.08.29 0 0 1031
Nagyon szép az a kis hibrid. Na és persze Báró se kutya:))
Előzmény: Gabis24 (1030)
Gabis24 Creative Commons License 2007.08.29 0 0 1030

Borzsárkány, Te még jársz errefele? :)

 

 

 

Gabis24 Creative Commons License 2007.08.29 0 0 1029
;))))
Előzmény: T. Thick (1028)
T. Thick Creative Commons License 2007.08.24 0 0 1028
Ne szerénykedj.

Bár látom, hirtelen annyi hódolatot kaptál, hogy nem is tudod hová tenni. :-)
Előzmény: Gabis24 (1022)
Gabis24 Creative Commons License 2007.08.24 0 0 1027

Vélemény? Bár több göriről is raktam fel képeket, de gondolom megtaláltad a Rád vonatkozót. :)

 

Nyestről újabb fotók:

 

 

 

 

 

 

 

 

Adj egy pacsit! :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mindjárt elkapom! :)

Előzmény: Tima2 (1026)
Tima2 Creative Commons License 2007.08.23 0 0 1026
Ok, köszi:))
Előzmény: Gabis24 (1024)
Gabis24 Creative Commons License 2007.08.22 0 0 1025
Köszönjük! :)
Előzmény: amarok0 (1023)
Gabis24 Creative Commons License 2007.08.22 0 0 1024
Nézz át lécci majd a göris topicba is... :) Egy képet raktam fel Neked...
Előzmény: Tima2 (1019)
amarok0 Creative Commons License 2007.08.21 0 0 1023
Olyan szépek vagytok együtt ketten :))))
Előzmény: Gabis24 (1012)
Gabis24 Creative Commons License 2007.08.19 0 0 1022
Köszönöm! :) A nyest valóban egyre csinosabb lesz! :)))
Előzmény: T. Thick (1021)
T. Thick Creative Commons License 2007.08.18 0 0 1021
Szépek vagytok mindketten, hódolatom.
Előzmény: Gabis24 (1012)
T. Thick Creative Commons License 2007.08.18 0 0 1020
Jól mondod. :-)
Előzmény: crowkins (1013)
Tima2 Creative Commons License 2007.08.17 0 0 1019
gyere msn-re:)
Előzmény: Gabis24 (1018)
Gabis24 Creative Commons License 2007.08.17 0 0 1018

Tima! Nem tudunk neked levelet küldeni, mert "SIKERTELEN KÉZBESÍTÉS"...

 

De akkor egy kis OFF: Görit hazahoztam, műtétet jól viselte. Nem harap, viszont csípked picit. :) Benyúltam hozzá nemrég is, rendezgettem a ketrecét... Szimatolgatott és egyszer megcsípte a kezem (nem erősen). Szerintem ez valamilyen szinten normális, hiszen hosszú ideje nem foglalkoztak vele komolyabban.

 

Kint még nem volt, fotó még nem készült róla.

Gabis24 Creative Commons License 2007.08.11 0 0 1017

Nem tudom... :( Már most nagyon fél az idegenektől. Csak velem szelíd és a Párommal... de hozzá nem kötődik...

Végülis ott ahol van, maradhatna sokáig... ahol majdnem mindennap találkozom vele... Most 3-an is próbálnak segíteni, az esetleges helyeket azért megnézem...

Előzmény: Tima2 (1016)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!