Keresés

Részletes keresés

zsuzsa Creative Commons License 2007.02.26 0 0 1626
18.) Bandita vagyok, Havanese kutyus. Fedeztetést vállalnék, megfelelő feltételekkel. Egyet akár fel is nevelnék! Nem fajtiszta kutyusokat is szivesen bevállalok! ! : ) Várom mielőbbi fényképes jelentkezésedet! Nehogy lecsapjanak a kezedről! : ) Bandita

zsuzsa Creative Commons License 2007.02.26 0 0 1625
Szimpatikus hirdetés az apronetről, a nevéből itélve madarakkal is kereskedik.

Kutyavásárlás



14.) 7- 9 hetes, minőségi, többnyire kistestű kutyákat vásárolok törzskönyv nélkül, oltva, féregtelenítve.


--------------------------------------------------------------------------------
Hely: Jász-Nagykun-Szolnok megye Feladás dátuma: 2007-02-26
Feladó neve (üzenet küldés): Jákó-Dog Bt Lejárat dátuma: 2007-04-12

Telefon: 06204918198
Apróhirdetés adminisztrációja
Apróhirdetés azonosítója:5904718
zsuzsa Creative Commons License 2007.02.26 0 0 1624
amilyen az emberek gondolkodása, végül meg fogja venni valahol a kutyagyári maradékot oltás nélkül , pedig hirdetnek ehlyes kis keverékeket ingyen :-(
Előzmény: arnys (1623)
arnys Creative Commons License 2007.02.25 0 0 1623

"Én gyerekeit egyedül nevelő anya vagyok , havi 58 E ft lakástörlesztéssel, estéimet nagyon feldobná egy legalább 100 cm képátméröjü SONY televizio, előre is köszönöm. Az édesapám érte tudna menni."

 

Várjál néhány évet, amíg megjelennek az egész falat betöltő tapétatévék, amelyeken a teljes hollywoodi filmirodalmat bármikor meg lehet nézni, akkor majd bárki szívesen odaajándékozza neked a feleslegessé vált 100 cm-s plazmatévéjét.

A kolléga meg elégedjen meg egy félszemű, csípőficamos, cukorbeteg havanese kiskutyával.

Előzmény: zsuzsa (1622)
zsuzsa Creative Commons License 2007.02.24 0 0 1622
bolognese fehér kiskutyát szeretnék ajándékba kapni, rokkantnyugdijas vagyok, 35E/hó /, sajnos megvenni nem tudom, és a minden napjaimat feldobná a nagy részt egyedül töltött időmben. Előre is hálásan megköszönöm ! A Férjem érte tud menni.



Én gyerekeit egyedül nevelő anya vagyok , havi 58 E ft lakástörlesztéssel, estéimet nagyon feldobná egy legalább 100 cm képátméröjü SONY televizio, előre is köszönöm. Az édesapám érte tudna menni.
Fülöpmami Creative Commons License 2007.02.23 0 0 1621
Bernáthegyi 2007. február 22., csütörtök
2 éves tüzelő bernáthegyi állományfelszámolás miatt eladó.
Telefon: 06305989055


Fülöpmami Creative Commons License 2007.02.23 0 0 1620
Yorkit cserélnék bullterrierre 2007. február 23., péntek
Növendék (5 hónapos) yorki kanomat cserélném fekete-fehér bullterrier kan kiskutyára! SŰRGŐS!!!!


ugyanitt 3 kerku biciklit cserelek etetoszekre............
zsuzsa Creative Commons License 2007.02.22 0 0 1619
Például a kismacsaka-kismadár-kisegér párositás igazán jó lenne, kérdés, hogy mennyi ideig maradnának életben az utóbbiak.....
Előzmény: Jokeva (1618)
Jokeva Creative Commons License 2007.02.16 0 0 1618

Nagyon sűrgősen eladó Feladva február 15., 16:29

Eladó helyhiány miatt egy fajtatiszta pincsi kutya. 3 éves kan! Ára 4000 forint! Érdeklődni lehet: 06/52/204-238-as számon! NAGYON SŰRGŐS!

 

 

Helyhiány...? Egy "fajtatiszta pincsi"-nél? Mellesleg ilyen fajta h pincsi nincs is...

 

 

Domsa Genovéva

Valamilyen állatot szertnék-kisállatot-!!!Legyen az kutya,macska,nyuszi,hörcsög,talán kismadár!!!!!És ha lehetne,legyenek kicsik!!!!Kerssenek föl,ha tudnak ajánlani valamit!!! MSN címem:genoveva10@freemail.hu e-mail címem:genoveva10@freemail.hu geni2@citromail.hu Ezeken vagyok elérhető!!!! Értesítsenek!!!

 

 

No comment...

 

 

Mindkettő az iwiw-ről :(

zsuzsa Creative Commons License 2007.02.12 0 0 1617
Ez nem olyna hirdetés, hogy azonnal rosszul leszek tőle, de valahogy... hát a sharpei szemplasztikájával nem tudok igazán megbarátkozni... már nem is szabadna tenyészteni nagyon gyüröttekkel, a standardot is megváltoztatták, mert nem jó ez a kutyának...


21.)  Eladó Shar- pei kölykök, február 16- án töltik a 6. hetet. A kiskutyák beoltva, féregtelenítve és némelyiknek szemhélya felvarva van. Díjnyertes nagyszülőktől és törzskönyves gyönyörű szülőktől vannak. Érd: 06703851654
zsuzsa Creative Commons License 2007.02.12 0 0 1616
Ez a hirdető tisztességesen megadatta a kicsiknek az oltásait és még igy se kér annyit, mint ez a lenti simi nevü lelketlen tahó :

34.) 14hetes fekete rajzos törpe pincserek vagyunk és keresük az uj gazdijainkat! Már háromszor belettünk oltva! Mint a fényképen látod a fülünk magától áll, a farkunk pedig vágva van. Nagyon szeretnénk egy társat találni akinek lehet osztani a sok puszikat. Jelentkezz nálunk, velünk nem lesznek többé unalmas napjaid! Tel. 0620/2214476


--------------------------------------------------------------------------------
Hely: Pest megye Feladás dátuma: 2007-02-11
Feladó neve (üzenet küldés): Nincs név megadva Lejárat dátuma: 2007-02-18

Telefon: 0620/2214476
Ár: 22.000
Apróhirdetés adminisztrációja
Apróhirdetés azonosítója:5859889
Előzmény: zsuzsa (1615)
zsuzsa Creative Commons License 2007.02.12 0 0 1615
Na ez a jóember meg 3x féregteleniti ( elhiszem vagy nem hiszem, dehát annak a költsége párszát forint ) de 1x SEM oltatja be, nem is irja mennyi idős. Érdekelne mi a lóf@sz kerül ezen a kiskutyán 30 ezerbe ? Én most tervezem a nemrég született kiskutyáink közül az egyiket kedves kutyás ismerősünknek adni, hát 2x oltás, törzskönyv, chip + a fedeztetés árát kérem érte, mert ezek közvetenül kapcsolodnak a kicsihez , de ezekkel együtt is csak kb 25 ezer. Erre a kiskutyára mi a rákot költöttek? Még azt a k.. 4000 forintos oltást se adták meg neki, hogy ne pusztuljon el parvoban :-((((



16.) Aranyos, játékos, különleges shih- tu kan kiskutya kedvencnek, oltási könyvvel, 3xféregtelenitve eladó.


--------------------------------------------------------------------------------
Hely: Pest megye Feladás dátuma: 2007-02-12
Feladó neve (üzenet küldés): Simi Lejárat dátuma: 2007-02-15

Telefon: 06/30-372-43-58
Ár: 30.000
Apróhirdetés adminisztrációja
noirp Creative Commons License 2007.02.12 0 0 1614

hát...az lenne a legkevesebb; azért csak annyit írtam, hogy "anyám", mert nem jutottam szóhoz. "Térképeken megrajzolták, ez itten, kérem/Magyarország(...)" :P

Előzmény: Fülöpmami (1613)
Fülöpmami Creative Commons License 2007.02.12 0 0 1613
tudod azert ha en egy kutyas portalt uzemeltetnek, az ilyen hirdeteseket hivatalbol torolnem.
Előzmény: noirp (1612)
noirp Creative Commons License 2007.02.12 0 0 1612
anyám
Előzmény: Fülöpmami (1611)
Fülöpmami Creative Commons License 2007.02.11 0 0 1611
ínál
Kutyaexport!!!! 2007. február 11., vasárnap
Kutyatenyésztők figyelem!
Bp-Klagenfurt-Miláno-Genova-Marseille-Barcelona-Alicante útvonalon havi rendszerességgel kiskutyák szállítását vállalom. további infrmáció: 06203510383. e-mail:erna44[<@>]vivamail.hu
Telefon: 06203510383
noirp Creative Commons License 2007.02.09 0 0 1610

Jónapot kívánok. Rohamozzzunk kicsinyt. Néprajzi gyűjtés az apronet.hu macskarovatából

 

Brit fajtiszta kan kiscicát(3- 4 hónaposat)vennék kb. 20. 000 ft- ért, vagy karthauzit, vagy perzsát 15. 000 ft körül, ha lehet Borsodból. . . Már mindene megvan, már csak Ő HIÁNYZIK! ! ! ! ! ! ! ! ! !

 Aki tud egy szépszemű bármilyen nemű (2hónapos)perzsacicát, a szine sem fontos hisz mindegyik gyönyörű! (törzskönyv sem fontos) max. 15000ft- ért az küldjön emilt vagy hívjon a 06306825200 számon egész nap hívható! Legkésőbb január végéig! Köszönettel: Csili chillychilly@freem ail. hu Már mindene megvan csak Ő hiányzik! : ))))))))))

 

Csilinek meg két nagy saller hiányzik (szerintem); nemtom: britet, karthauzit, perzsát óhajt szaporítani--vagy a kísérleti keresztezés érdekli?

Másfelől annak is száradjon le a t*ke/keze/.../ aki 8 hetes kismacskát el akar hozni az anyjától.


Ja: ugyancsak a macskarovatban kínálnak német ihászt, meg yorkshire terriert, ezen-- szégyengyalázat-- jót röhögtem.

Fülöpmami Creative Commons License 2007.02.07 0 0 1609
Mops kölyök kutyust keresek
SZOBAKUTYUSNAK !!!
Ár:30000FT körül!!!
Várom a mielőbbi jelentkezéseket.
(Ceglédiek vagyunk tehát kb.60-70km távolságból!)
Ha kell el is megyünk érte!



azta! meg akar el is megy a kiskutyaert!
Fülöpmami Creative Commons License 2007.02.06 0 0 1608
hurra!

mondjuk eloszor is megismerem a fajtat, korulnezek, es jo helyrol veszek igeretes kutyat.

amugy eppen egy ilyen onjelolt zseni talan alig 2 eves mar egyszer tuti szult es kezdodo mehgyulladassal kibaszott szukaja labadozik nalam:(
Előzmény: zsuzsa (1606)
zsuzsa Creative Commons License 2007.02.06 0 0 1607
Azt még szerettem volna hozzátenni, hogy biztos ért a fajtához, hiszen a nevét is hibátlanul irta le.
Előzmény: zsuzsa (1606)
zsuzsa Creative Commons License 2007.02.06 0 0 1606
Nézd Fülopmami , hirdet a jövő aranykoszorus tenyésztője is :

48.) Keresek Basset hound kiskutyákat tricolor színben továbtenyésztésre és Angol cocker spániel kan kiskutyát továbtenyésztésre . Szolnok, Békés, Hajdu megyéböl. E- mail. K700a@citromail. hu
--------------------------------------------------------------------------------
Hely: Jász-Nagykun-Szolnok megye Feladás dátuma: 2007-02-05
Feladó neve (üzenet küldés): Nincs név megadva Lejárat dátuma: 2007-03-22

Apróhirdetés adminisztrációja
Apróhirdetés azonosítója:5840235
Fülöpmami Creative Commons License 2007.02.06 0 0 1605
ja kerdes, hogy a beagle szeretne egy mozgaskorlatott gazdit:(


sajna mar idezni nem tuom, mert lusta voltam betenni ide de 15 eves depresszios kislany yorkit szeretne, hoy gyogyuljon.

de kar hogy hanyas jel nincs!
Előzmény: zsuzsa (1602)
zsuzsa Creative Commons License 2007.02.06 0 0 1604
jajajajajajajjajaj :


38.) Sárpej kutya eladó 2hónapos fekete. tel: 06705597543 Csere érdekel: pl. mobitelefon, 40cmes hangszóró. . . stb ár. : 30000ft
--------------------------------------------------------------------------------
Hely: Vas megye Feladás dátuma: 2007-02-05
Feladó neve (üzenet küldés): hoddy@citromail.hu Lejárat dátuma: 2007-03-22

Telefon: 06705597543
Ár: 30.000
Apróhirdetés adminisztrációja
Apróhirdetés azonosítója:5841882
Fülöpmami Creative Commons License 2007.02.06 0 0 1603
vegul is 8 hetesen oltas nekul rendben!
Előzmény: zsuzsa (1600)
zsuzsa Creative Commons License 2007.02.06 0 0 1602
Én tényleg nagyon sajnálom és remélem kap egy kutyust, de mozgássérültnek nem egy nagy mozgásigényü vadászkutyát ajánlanék... gyönyörüek, dehát neki egy nyugis szobakutya kéne, nem?


34.) Mozgáskorlátozott kislányomnak az álma egy Beagle kiskutya. Sajnos anyagi helyzetünk nem teszi lehetővé, mert egyedül nevelem, hogy ilyen nagy összegben vásároljunk kiskutyát. Aki tud segíteni a tenyésztésből megmaradt törzsköny nélkül kiskutyája szeretettel várjuk állatbarátok vagyunk, most vesztettük el 13 és fél éves kedvencünket! Köszönettel várjuk a jelentkezést.


--------------------------------------------------------------------------------
Hely: Budapest Feladás dátuma: 2007-02-05
Feladó neve (üzenet küldés): kajdikat@t-online.hu Lejárat dátuma: 2007-03-22

Apróhirdetés adminisztrációja
Apróhirdetés azonosítója:5842414
Tiffany21 Creative Commons License 2007.02.06 0 0 1601

SÜRGŐSEN,OLCSÓN ELADÓ frici féle ketrec:58x36x63

709453148

zsuzsa Creative Commons License 2007.02.06 0 0 1600
23.) ELADÓK! ! ! Pekingi palota pincsi kislány kutyusok, 8hetesek, nagyon szépek, alomra szoktatva, féregtelenitve, tk. nélkül, és oltásnélkül. Gyönyörü szinüek, egy fekete és egy krém szinü, nagyon cuki kislányok. Már elvíhetők, KÉREM, CSAK ÁLLAT SZERETŐK HÍVJANAK! Érdeklödni a 06- 30- 4769194- es. számon, dél. 8- tól, este 22- ig.


--------------------------------------------------------------------------------
Hely: Pest megye Feladás dátuma: 2007-02-05
Feladó neve (üzenet küldés): Nincs név megadva Lejárat dátuma: 2007-03-22

Telefon: 06-30-4769194
Apróhirdetés adminisztrációja
Apróhirdetés azonosítója:5843046

Ezeknek már oltás se jutott... és mi az, hogy alomra szoktatva ? Telerakta reklámújsággal a linoleumot? És kizárólag állatszeretőknek...
Előzmény: Fülöpmami (1599)
Fülöpmami Creative Commons License 2007.02.06 0 0 1599
ah, ne is kerdezz! orditok!
a minap kerestt meg egy ismerosom hoyg tudok-e szaporitorol a szomszed faluban.
egy baratja, minden lebeszeles ellenere az allomason, mas uj gazdikkal egyetemben atvett egy ilyen kis kutyust, a fajtaja most nem ugrik be, de ilyen kis tarsasagi kutya.
na most keresi az urget, mert a telefont azota nem veszi fel, a kiskutya 3 nap mulva parvoban meghalt:(
mondjuk nem tudom mire szamit, ez az ember meg azt is letagadja hogy latta valaha!
Előzmény: zsuzsa (1598)
zsuzsa Creative Commons License 2007.02.06 0 0 1598
13.) TÖKÉLETES BICHON HAVANÉZE KISKUTYÁK GAZDIRA VÁRNAK AZ ELSŐ VÉDŐOLTÁST ÉS A NEMZETKÖZI OLTÁSI BIZONYÍTVÁNY MÁR MEGKAPTÁK. A FÉREGTELENÍTÉS IS BEFEJEZŐDÖTT. A KISKUTYÁK, VAGY AZONNAL ELVIHETŐK, NAGYON ELEVENEK NAGYON SZÉPEK, TÖKÉLETESEN ESZNEK ÉS UJSÁGPAPIRRA VÉGZIK A DOLGUKAT. A KISKUTYÁK SZÍNÖSSEÉLLÍTÁSA A FEHÉRTŐL A (JELENLEG TRENDI ) BARNÁN ÁT A FEKETÉIG TART. NÁLUNK ALKUDNI IS LEHET, DE CSAK EGY PICIT. KÉREM AZ hart60@freemail. hu 06/30 205 85 09.


--------------------------------------------------------------------------------
Hely: Pest megye Feladás dátuma: 2007-02-06
Feladó neve (üzenet küldés): HART PÉTER Lejárat dátuma: 2007-03-23

Telefon: 06/30 205 85 09
Ár: 45.000
Apróhirdetés adminisztrációja
Apróhirdetés azonosítója:5844397

Na ez egy jó üzletember. Próbálom kiszedni a lényeget a hirdetésből. Szóval valószinüleg a szülőknek sincs törzskönyve, különben irná. Nyilván a kicisknek sincs, különben irná. A féregtelenités hogy fejeződik be? Azt rendszeresen kell adni, tehát nyilván adott neki 1x vagy 2x banminth pasztát. Az első védőoltást kapták meg, tehát elmultak 6 hetesek. Mi az a nemzetközi oltási bizonyitvány ? Fülöpmami, ez milyne népbuttás már megint ? Szines a boritója és benne van angolul is az oltás neve ? Nyilván nem állatutlevél, mert akkor irná, hogy chipelve van.
Tehát kutyagyártók vagyunk, csókolom. 60-ért már vehetne chipeltet, törzskönyveset jó helyről, de nálunk alkudni is lehet a 45-ből egy ezrest ...
Előzmény: Fülöpmami (1595)
zsuzsa Creative Commons License 2007.02.06 0 0 1597
Azért irtam komodói varánuszt, mert azokról multkor olvastam, hogy pár éve megettek egy svájci biológust , csapatban támadnak és a nyálukban olyan bacilusok vannak, hogy a megsebzett áldozat meghal vérmérgezésben, csak ki kell várniuk.
Ha nem lenne védett, biztos lenne olyan barom, aki ilyet szeretne tartani....

Előzmény: Dávid1 (1596)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!