Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.05.20 0 0 2233

 

 

Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.12 0 0 2232
szivesen!
Előzmény: Törölt nick (2231)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.12 0 0 2231

Köszönöm :

 

Dotthy nevében.

Előzmény: Pici gazdi (2230)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.12 0 0 2230

Sziasztok!

Szavaztam ma is Dorothyra!:)

Előzmény: Törölt nick (2229)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.08 0 0 2229
Köszi
Előzmény: Pici gazdi (2228)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.05.08 0 0 2228

szia marino!

szavazok!

Előzmény: Törölt nick (2226)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.08 0 0 2227

Dotthy Alszik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dorothy Cica délutáni sziesztája :))

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2007.05.08 0 0 2226
A szavazás még mindíg tart ám! Kérlek titeket szavazzatok Dorothyra az alábbi linken:

 

http://nana.hu/index.php?apps=cicavizio

Két angyal álnéven van a a fotó róla. Köszi nindenkinek!

Pici gazdi Creative Commons License 2007.04.26 0 0 2225

szia!

ha visszaolvasol akkor szuszmok rakott be egy linket. ezek örökbe fogadható perzsa cicák), de mivel tenyésztőtől szeretne vásárolni akkor sok sikert kívánok neki!

Előzmény: Törölt nick (2224)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.04.17 0 0 2223
szia! szavaztam 13-szor4 aranyos! JÓ éjt!
Előzmény: Törölt nick (2222)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.17 0 0 2222

 szasztokcicabarátok! Kérlek titeket szavazzatok Dorothyra az alábbi linken:

 

http://nana.hu/index.php?apps=cicavizio

Két angyal álnéven van a a fotó róla. Köszi nindenkinek!

 

Pici gazdi Creative Commons License 2007.04.09 0 0 2221

szia!

én is ezt kívánom!

 

Előzmény: gumimacy67 (2220)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.04.06 0 0 2220

Kellemes húsvéti ünnepeket

        Mindenkinek !

Pici gazdi Creative Commons License 2007.04.03 0 0 2219

remélem lesz hamar gazdijuk!

jó éjt!

Előzmény: szuszmok (2218)
szuszmok Creative Commons License 2007.03.30 0 0 2218

Sziasztok!

 

Perzsa cicák gazdit keresnek
Gazdájuk halála miatt két hófehér, 4-5 év körüli perzsa nőstény cica vár sürgősen gazdára, akiket az örökösök kitettek az utcára. Rendkívül kedvesek, barátságosak, szelídek; a III. kerületben Budapesten a Folyamőr utcában vannak. Jelentkezni lehet: Ambrózy Mária (Linó): 06-30/9215-290

forrás: www.zoldmagazin.com

Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.19 0 0 2217

szép estét!

köszi!:) tényleg nagyon szép! a neve is tetszik!:)

jó éjt!:)

Előzmény: Törölt nick (2216)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.19 0 0 2216
Midnight Dorothy a becsületes neve és most 9 hónapos.
Előzmény: Pici gazdi (2215)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.18 0 0 2215

szia!

szép nagyon! hogy hívják?

 

Előzmény: Törölt nick (2214)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.18 0 0 2214
Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.18 0 0 2213
nagyon jók lettek!:)
Előzmény: thomacsk (2212)
thomacsk Creative Commons License 2007.03.17 0 0 2212

Szép napot perzsások ! :) Katus Cicái (Rocky és Kelly), Gucciát már "megmozgattam" :)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.16 0 0 2211

örülök!

jó éjt!:)

Előzmény: Törölt nick (2210)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.16 0 0 2210

 

 

Sziasztok! Hála az istennek megoldódott a cicám elhejezése nyaralásom idelyére.

 

 

Dotthy

 

 

 

Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.14 0 0 2209

szép napot!

csak egy hsz. és megyek is!

FLR-723 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2208

Az tény hogy a Lucinak hosszú szőre van, de azt nem tudom hogy melyik szülő volt perzsa macska. Cilikének és a Frigyesnek rövid szőrük van.

Előzmény: fan_fan (2207)
fan_fan Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2207

 Luci félperzsa ezt a doki mondta nekem. :)

 

Számomra ez nem volt feltűnő. Azt hallottam Bundás Cirminek is vannak "nemes" felmenői valamely ágon, ez egy picit látszik rajta, de csak nagyon kicsit.

Előzmény: FLR-723 (2206)
FLR-723 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2206
Ezt eddig is tudtam hogy minden cicát szeretsz! Én is ilyen ember vagyok aki szereti a minden fajta cicát. :) Az is érdekes hogy a Luci félperzsa ezt a doki mondta nekem. :)
Előzmény: fan_fan (2205)
fan_fan Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2205

:-))))

Már valamikor írtam arról, hogy én minden cicát szeretek ! Tehát nem valamely macskafajta, hanem a "macskaság eszméje" mellett vagyok elkötelezett. Ha választanom kellene, hogy milyen macskát vegyek, komoly gondban lennék.

 

Azt viszont kijelentem, hogy a macskát minden más állatnál többre tartom. De ez szubjektivizmus, nem iránymutatás. Az állatok iránti jóindulat ellenben kötelező.

Előzmény: FLR-723 (2187)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2204
Jó éjt!!!!!:)
Katus870512 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2203
Repülőre is lehet vinni cicát csak egyeztetni kell!És persze kell a cicának veszetség elleni oltás chip és útlevél.
Előzmény: Törölt nick (2202)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!