Keresés

Részletes keresés

yxc432 Creative Commons License 2010.10.03 0 0 329
Nyyyya, csak megtaláltam a régi képet, tessék, ilyenekkel lehet sétáltatás címén demonstrálni. :-))

idilli séta
Előzmény: Beubabu (273)
Beubabu Creative Commons License 2010.09.29 0 0 328

Jó reggelt mindenkinek!

Okés, akkor valóban kecsegéim vannak :-) A kecsegés képen mintha keskenyebb is lenne az orra...

Előzmény: Szanki (324)
kőmű Creative Commons License 2010.09.29 0 0 326
Hát ennek is feláll.Nem látod?Nekem mindegy kecsege vagy tok az a lényeg,hogy finom a húsa.
Előzmény: Szanki (324)
Szanki Creative Commons License 2010.09.28 0 0 325
Az alsó a kecsege!
Előzmény: Szanki (324)
Szanki Creative Commons License 2010.09.28 0 0 324




A kecsege orra hegyesebb kissé felálló!
Előzmény: Beubabu (323)
Beubabu Creative Commons License 2010.09.28 0 0 323
Köszi, ez a szűrő érdeme :-) Kecsegének árulták, bocsi a hülye kérdésért, de nem ugyanaz? Vagy csak közeli rokonok?
Előzmény: Szanki (322)
Szanki Creative Commons License 2010.09.28 0 0 322
Szép tiszta a vized! Az a "kecsege" a lénai tokod?
Előzmény: Beubabu (319)
Beubabu Creative Commons License 2010.09.28 0 0 321
Szia! Én is csak utólag vettem észre, hogy ő is rákerült :-) Bezzeg amikor őket próbálom... A csigákból persze, hogy én is napi sokat találok, csak ez a narancssárga ritka :-) Sima barna, meg csíkos, meg pöttyös az van dögivel :-)
Előzmény: kőmű (320)
kőmű Creative Commons License 2010.09.28 0 0 320
Csak négyet?Én mindennap 4db-ot látok.Sárgától a sötét barnáig.A 3-k képen szépen látszik a kecsegéd.
Előzmény: Beubabu (316)
Beubabu Creative Commons License 2010.09.28 0 0 319

Néhány új kép:

 

 

 

 

 

Beubabu Creative Commons License 2010.09.28 0 0 318
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :-))))
Előzmény: Szanki (317)
Szanki Creative Commons License 2010.09.28 0 0 317
Úgyis megdöglik a hal gyomrában;-)))) Nem kell kinyírni őket!!!! Élve jobban megeszik !!! O>))))
Előzmény: Beubabu (316)
Beubabu Creative Commons License 2010.09.28 0 0 316

HÉÉÉ, hát pont azért kérdezem, mert nem akarom kinyírni őket :-)))

És persze nálunk is vannak szép nagyok is. Meg színesek. Na ezt übereljétek:

 

Kb. egy hete fotóztam, idén már ez volt a 4. ilyen narancssárga. A viakolor a legszélesebb részén 23 cm. Ahol ő csúszik ott 17 cm a szélesség; utólag megmértem - kicsit vagyok csak hülye. Azt mondjuk nem értem miért nem a csigát... szőke vagyok nemhiába...

Előzmény: Szanki (314)
kőmű Creative Commons License 2010.09.28 0 0 315
Nálunk is rengeteg van az idén.Némelyik akkora,hogy frászt kap az ember tőlük.
Előzmény: Szanki (314)
Szanki Creative Commons License 2010.09.28 0 0 314
A vízi toronycsigákat szeretik, puha a házuk, ezeket a nyálkásakat még nem adtam nekik! Nálunk 10 cm hosszúak is vannak! Szólj, ha nem döglenek tőle, talán jó élő eleség lehetne!;-)))
Előzmény: Beubabu (313)
Beubabu Creative Commons License 2010.09.28 0 0 313

Sziasztok!

Megint előkerültem... Taknyos köhögőkór múlik végre, de nem ezért írok. Szerintetek a kertben fellelhető kb. 1-2 cm-es meztelen csigákat bedobálhatom a halaknak? Próbáltam rákeresni a neten ilyesmire és találtam olyat, hogy a koik esznek csigákat. Persze azt nem írta, hogy milyeneket. Józan paraszti ésszel azt gondolnám, hogy a vízben élő csigákra gondolt (figyelitek micsoda logika :-) hehe). Szóval szerintetek? Előre is köszi a válaszokat.

Szanki Creative Commons License 2010.09.21 0 0 312
Elnyeli az index! Az utolsó hozzászólásnál látszott, hogy van!
Úgy tudod megnézni, hogy a nevedre kattintasz, Adatlap látszik> kertitó, aranyhal,koi>
Utolsó hozzászóló>Beubabu ,név utáni találatszám (32)-ra kattintasz! Ekkor megmutatja mit szóltál! :-))))
Előzmény: Beubabu (310)
Beubabu Creative Commons License 2010.09.21 0 0 311
Na most meg már látom. Pedig nem is ittam....
Előzmény: Beubabu (310)
Beubabu Creative Commons License 2010.09.21 0 0 310
Miért nem látom a tegnapi hsz-em? Ti látjátok?
Beubabu Creative Commons License 2010.09.20 0 0 309

Asszem a kalapkúra után lesz majd borogatás... Vagy borulgatás? ;-)))))

Előzmény: Szanki (308)
Szanki Creative Commons License 2010.09.20 0 0 308
Kezes-lábas borogatás? ;-)))
Előzmény: Beubabu (307)
Beubabu Creative Commons License 2010.09.20 0 0 307

SZia!

Már mindent kipróbáltam és egyelőre úgy néz ki megmaradok. Hétvégén ha minden kötél szakad jöhet a kalapkúra :-)

Előzmény: yxc432 (306)
yxc432 Creative Commons License 2010.09.19 0 0 306
Mézes-citromos tea, fokhagyma és negró cukorkák, hajrá!
Előzmény: Beubabu (301)
Beubabu Creative Commons License 2010.09.16 0 0 305

SZia!

Oh te szegény. A buszmegállóban láttam ma egy kiadó albérletet a itt a XVI-ban. 1 szoba, kert, pince, félig bútorozottan. Ha gondolod holnap leírom a számot.

Egyébkénz csigákra (meztelenre is) nincs valami ötleted? Mármint valami ami távol tartja őket a növényeimről. Ma 5 db-ot szedtem el az egyik krizantémról... A sima csigaölő kizárva, mert az kutyákra is súlyosan mérgező!

Ma megpróbáltam lefotózni az öngyilkos-jelölt kecsegéget, ami nem egyszerű dolog, mert hiába krisztálytiszta a víz, valahogy nem akar sikerülni. Monyuk kb. 140 mély a tó (ők lent vannak az alján), meg én a parton állok, ja és persze ha nem este fél hétkor próbálnám. Azért felteszem a képet, hátha látszik valami:

 

 

 

 

Előzmény: yxc432 (304)
yxc432 Creative Commons License 2010.09.16 0 0 304
Pedig most akartam tőled menedékjogot kérni.
Tegnap csalánlevéllel permeteztem, rokonság rögtön kiátkozott, hiába mondtam nekik, hogy a záptojás szag egy napon belül elmúlik, ők "még mindig az orromban érzem" elvet vallják.:-(
Most meg közölték, hogy tüntessem el a lakásból az akváriumokat, büdösek és fertőzés is lehet belőle, és különben is...
Most kereshetek egy albérletet, vagy raktárat.:-(
Tényleg, valakinek nincs egy elfekvő kis helye, amit legalább átmeneti raktárnak lehetne használni?
Előzmény: Beubabu (301)
Beubabu Creative Commons License 2010.09.15 0 0 303

Szia!

Köszi, neked is mielőbbi jobbulást! :-)

Előzmény: kőmű (302)
kőmű Creative Commons License 2010.09.15 0 0 302
Hát akkor neked is jobbulást.Én szintén nyomom az ágyat,ugyan ezekkel a tünetekkel.
Előzmény: Beubabu (301)
Beubabu Creative Commons License 2010.09.15 0 0 301

Hali!

Hát most a takonykór jött. Nálam. Szombaton rongyá áztam a kutyasuliban, aztán gondoltam - én szőke idióta -, hogy vasárnap majd jól beöltözöm, hogy meg ne fázzak. Kb. a gatya lerohadt rólam, olyan meleg volt. Én meg bélelt gatyában gumicsimmában... A vége köhögés, takony, láz...

De legalább a kedvem jó, mert végre aszfalt út lesz az utcánkban! Hétfőn kezdték és október 10. az átadás határideje :-)

JA, a kecsege valamelyik őse lehet, hogy félreívott valami balinnal vagy busával :-)))

 

 

Előzmény: yxc432 (298)
Beubabu Creative Commons License 2010.09.15 0 0 300

Szia JAnó87!

Nincs mit tényleg. Ami szép az szép :-)

Előzmény: Törölt nick (299)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.13 0 0 299
Szia! Köszönöm a kedves szavakat!!
Előzmény: Beubabu (286)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!