Keresés

Részletes keresés

Prince Tybalt Creative Commons License 2001.08.11 0 0 156
Ki tud a neten biztonsági másolat elérhetőséget ? :)

Előre is köszi,
Tyb

Attilio Creative Commons License 2001.08.10 0 0 155
Mario the Great Creative Commons License 2001.08.10 0 0 154
Kösz a választ, a kérdésem első felét rosszul fogalmaztam, ugyanis nem az egér gyorsasággal van bajom, hanem a főképernyő lassú mozgásával a játék közben, de már megszoktam és amint tapasztaltam, nem lehet gyorsítani. Amúgy ha túl gyors lenne, az volna a baj.
Attilio Creative Commons License 2001.08.08 0 0 153
1. sajnos csak ugy hogy a vindózba is felgyorsítodBeállítások>vezérlőpul>egér (játékon belül nem lehet)
2. az editor.txt ben le van irva pontosan (játék közben tudod használni a txt ben megadott utasításokkal amiket ctrl lenyomása közben kell bepötyögnöd pl.: editor,exacto,rapido,removepeopleo stb)
Előzmény: Mario the Great (152)
Mario the Great Creative Commons License 2001.08.08 0 0 152
Végre megvan a játék, ami tényleg "király" (diktáror). Két kérdésem volna: 1. hogyan lehet az egér sebességét felgyorsítani, az Options-ban erre nem találtam semmit. 2. Hiába töltöttem le, majd fel a térképszerkesztőt, azt sem tudom használni, nem úgy müködik mint a Railroad Tycoon 2-ben. Amúgy tényleg tetszik, az zavar csak, hogy néhány ide nem illő hanghatást egy az egyben átvettek a RT2-ből (pl. mozdonyfütty). Előre is köszi. Mario
Attilio Creative Commons License 2001.08.06 0 0 151
vadi új Tropico pre designed scenario

előre meghatározott események(events) száma:12
nehézség: kzepes
Sok szerencsét hozzá !

u.i.: a pálya magyar szerveren van így gyorsan letölthető !

Attilio Creative Commons License 2001.08.05 0 0 150
150 ! (a Ganxta vátozatra nem tartok igényt ....)
Előzmény: J-MAN (149)
J-MAN Creative Commons License 2001.08.05 0 0 149
2001. augusztus 2.

Tropico és Ganxta

A H&H Kft és Ganxta Zolee együtt készítik a Tropico magyar verzióját. A program egy időben fog megjelenni a legújabb Kartell lemezzel teljesen magyar nyelven. A kiadás apropóját a Kartell új klipje szolgáltatta, mely Kubában játszódik. Lesz korlátozott példányszámú verzió is, melyben egybe lesz csomagolva a két termék. Lesznek titkos kódok a játéban és két olyan plusz pálya melyet az eredetiben csak kóddal lehetett előcsalni. A magyar változat megjelenéséig még kapható az angol verzió.

A hír a PC Dome honlapjáról származik.

J-MAN Creative Commons License 2001.08.02 0 0 148
Nekem is bejön Attilio, ne keseredj el, majd néha 1-1 shot-ot felrakok, a probléma csak az, hogy MINDÍG sokkal kevesebb ideje van az embernek, mint amit a játékokra fordítani szeretne...
1ébként ez a Karib-tengeri feeling óriási, és nézve a Spectrum tv műsorait szívesen személyesen is kipróbálnám (és még az sem zavarna túlzottan, hogy nem diktátorként, hanem túristaként)de ehhez minimum 1 földművelésügyi miniszteri államtitkárnak kéne lenni. Most sajnálom csak igazán, hogy a CoVboy párt nem alakult meg anno...
Előzmény: Attilio (147)
Attilio Creative Commons License 2001.08.01 0 0 147
1, 1562 az új csúcs
2, Gratula metropolisodhoz Vonbraun !
3, felhoztama topikot, velószínűleg utoljára

akinek kérdése van a játékkal kapcsolatban nézzen el a www.extra.hu/tropihu -ra vagy tegye fel itt a fórumon

kár hogy nincs nagy rajongótábora ennek a játéknek, nekem nagyon bejön...

Előzmény: Attilio (144)
Attilio Creative Commons License 2001.07.30 0 0 146
J-MAN Creative Commons License 2001.07.27 0 0 145

Az én kedvencem a sportkomplexum, ahol az aranylábú gyerekek szórakoztatják a pa... a nagyérdeműt...

Attilio Creative Commons License 2001.07.26 0 0 144
Akkor ha valakinek kérdése van a játékkal kapcsolatban tegye ITT fel ...hagyom süllyedni a topikot,
de ennek ellenére benthagyom az index "kedvencek" között, úgyhogy itt gyors választ lehet kapni

apropó, ért el valaki ennél több pontot ? :)
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

pedig csak poénból kezdtem el ilyen névvel és ilyen elentmondásos beállításokkal a játékot....

Attilio

Attilio Creative Commons License 2001.07.25 0 0 143

nem tudom hányan játszanak evvel játékkal, de biztos vagyok benne hogy sokan és vannak köztük index fórum olvasók ...azért ide is be-be lehetne nézni ....

Előzmény: Attilio (142)
Attilio Creative Commons License 2001.07.25 0 0 142
kiadták a Tropico soundtrackjét CD n(bár azt hiszem ez engem nem igazán érdekel...de legalább felhozom a topikot :))
Attilio Creative Commons License 2001.07.20 0 0 141
hiába :( ...mindenkit csak addig érdekel ez a topik amig nincs meg neki a game ...azért néha nézzetek vissza ugyanis egy-kéét érdekes internetről letölthető scenariot belinkelek majd ide ..... :((
Attilio Creative Commons License 2001.07.18 0 0 140
legálisan kb 10000 Ft. ért : CD Galaxis (házhozszálítás olcsón az egész országba !)
illegálisan: www.astalavista.com on keress rá !

Attilio

Előzmény: Mario the Great (139)
Mario the Great Creative Commons License 2001.07.18 0 0 139
Nagyon érdekel ez a játék, de nem nagyon lehet kapni. Tudna-e valaki tippet adni, hol lehet beszerezni?
Előre is kösz. Mario
Attilio Creative Commons License 2001.07.15 0 0 138
Attilio Creative Commons License 2001.07.13 0 0 137
készítettem egy új kubai és egy fantázia "Futbólia" pályát(pre designed scenario) a Tropicohoz ! Rövidesen letölthető lesz !
Attilio Creative Commons License 2001.07.10 0 0 136
most hogy valószínűleg egy ideig hozzászólás a topikban egy két link és tipp:

kezdőknek magyar tropiko leírás tippekkel : itt (katt ide) ezt az oldalt tropihu készíti innen tölthető le egy magyar Tropico pálya is !

amennyiben az mlített oldalon nem lelsz segítséget, és/vagy fontos mondanivalód van ezen a fórumon GYORSAN kaphatsz választ !

süllyedj békében Tropico topik...:(

Attilio

Attilio Creative Commons License 2001.07.09 0 0 135
bár egy két tippet trükköt mindenki elejthetne !

még annyit az uj magyarország páylához hogy szükséges hozzá az 1.02 es patch

Attilio Creative Commons License 2001.07.09 0 0 134
köszi !

Sajnos valóban nincs nagy forgalom ezen fórumon talán azért is mert aik benéz azt látja hogy alig írnak és ezért őt sem érdekli, meg a Tropico amugy sem egy olyan játék amelyről írni lehet (gondolok itt arra hogy nem írhatod meg hogy ezen meg ezen a páylán ezt meg ezt kel tenned mert ez a játék nem ilyenekről szól !)

Előzmény: Tropihu (133)
Tropihu Creative Commons License 2001.07.09 0 0 133
Attilio!

Felraktam a térképedet is. Ha másokat is érdekel (és remélme érdekel :) www.extra.hu/tropihu

Tropihu

Attilio Creative Commons License 2001.07.05 0 0 132
oké köszi !
Előzmény: Tropihu (131)
Tropihu Creative Commons License 2001.07.04 0 0 131
HI!

El kellett utaznom egy kis id?re, de már visszatértem szeretett szigetem lakosaihoz :) Ha elkészül a magyarítás szívesen felteszem.

Attilio! Nem feledkeztem meg rólad sem, a pályád hamarosan méltó helyére kerül.

Tropihu

Attilio Creative Commons License 2001.07.03 0 0 130
Majd tegyétek fel Tropihu oldalára is !
Előzmény: ripper (129)
ripper Creative Commons License 2001.07.02 0 0 129
Üdv!

Csinálom a magyarítást.
A játék közben a szöveg nagy része már kész, de az előzmények, magyarázó szövegek még hátra vannak.
bye

Attilio Creative Commons License 2001.06.30 0 0 128
sajnos nem hiszem hogy lesz :( viszont ha egyszer kiszótárazod nem csak a játék lesz élvezhetőbb hanem még tanultál is angolból ! Két légy egy csapásra !!
Előzmény: d-b (127)
d-b Creative Commons License 2001.06.28 0 0 127
lesz magyar szoveg hozza?
en nem jutok semmire mert nem tudok englishul ennyire :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!