Keresés

Részletes keresés

tutetem11 Creative Commons License 2007.07.30 0 0 183

Részben:-)

Mert részben Somogyi is volt.:-)

Előzmény: jegemac (181)
tutetem11 Creative Commons License 2007.07.30 0 0 182

Itt ma mindenki ironizál? :-):-):-)

Akkor megyek és festek egy veled vagyunk Kisteleki drapit:-)

:-):-):-)

 

Előzmény: sergiototta (179)
jegemac Creative Commons License 2007.07.30 0 0 181
Tolnai az a levegő... :-)
Előzmény: tutetem11 (178)
tutetem11 Creative Commons License 2007.07.30 0 0 180

Profi!

Az újságomat őrizd:-)

Valamelyik nap érte megyek:-)

sergiototta Creative Commons License 2007.07.30 0 0 179
végre valaki
mindenki csak bántja, pedig Pista bácsi csak jót akar, neki egy célja van : a jó magyar foci !
annyira magyaros ez az egész, van egy ember, aki jót akar, éjt nappalá téve dolgozik, csinálja a reformokat s mégis mindig csak szidják
pedig látni kell ,hogy lendületben vagyunk s a focirajongók nagyobbik része megértette a változások, reformok fontosságát, csak van egy hangos kisebbség, aki mindig ellenkezik
de nem hazudhatunk tovább, 1990 óta elmaradtak ezek a focink jövője szempontjából elmaradhatatlan reformok s most bátran megcsinálja a Pista !
Előzmény: jegemac (177)
tutetem11 Creative Commons License 2007.07.30 0 0 178

Te, ne bosszants:-):-).-)

Megártott a Somogyi levegő? :-):-):-)

Előzmény: jegemac (177)
jegemac Creative Commons License 2007.07.30 0 0 177

Mi a bajod kistelekivel?

Teljesen igaza van...

Reálisan látja, hogy a Fradi beteg és ő fogja majd meggyógyítani...

Ő csak jót akar.

Jól látja azt is, hogy ő maga a garancia a magyar foci szinvonal emelkedésének.

Bizzunk benne, hogy mielőbb be fog érni a munkája.

 

Eddig is többett tett a labdarúgásunkért mint az elmúlt 25 év elnökei együttvéve.

 

Szerintem támogassuk munkáját! :-)

 

 

Előzmény: tutetem11 (176)
tutetem11 Creative Commons License 2007.07.30 0 0 176

Dögöljön meg ez a tetű.... Mindjárt elsirom magam...

Ők mindent törvényesen jószándékkal csinálnak...

A műsorvezetők is menjenek a francba.

3 azaz három sms-t olvastak be.

Fasznak iratnak az emberrel kérdést ha nem teszik fel????

 

kisteleki barátunk egyszer azért elszólta magát:

igy akarunk elbánni a Ferencvárossal öööööö igy akarunk bánni a  Ferencvárossal.

 

egy út van ezek ellen a férgek ellen: TOTÁLIS HÁVORÚ

meghátrálás nélül. Pont.

Előzmény: Cloaca Maxima (175)
Cloaca Maxima Creative Commons License 2007.07.30 0 0 175
Előzmény: Törölt nick (173)
tutetem11 Creative Commons License 2007.07.30 0 0 174
Én már irtam e-mailkét:-)
Előzmény: Törölt nick (173)
profikám2007 Creative Commons License 2007.07.30 0 0 172

 

Ez egy "tiszta arc", a Mama kedvence! Haragszik ránk a jó Isten!

profikám2007 Creative Commons License 2007.07.30 0 0 171
Szocialista politikus fenyegetőzött pisztollyal a köröndön
  • Index - ugyelet@mail.index..hu
  • | 2007. 07. 29., 20:06 | Frissítve: 14 órája

    Bár szombaton még egy fideszes képviselőt kevertek gyanúba, vasárnapra kiderült, hogy egy volt szocialista kormánymegbízott fenyegetett pisztollyal egy biciklisfutárt a Kodály köröndön. Vadász János a Híradónak mondta el, hogy pisztolyához nem kell engedély, a fegyver meg nem is volt megtöltve.

    Vadász János

    Magára vállalta a Kodály köröndi pisztolyos fenyegetőzést Vadász János. Az üggyel szombaton egy fideszes országgyűlési képviselőt hoztak hírbe [1], de ezt a rendőrség még aznap cáfolta.

    A rendőrök vasárnap már azt közölték, hogy egy 56 éves, V. J. monogrammú magyar állampolgár fenyegette meg fegyverrel a biciklisfutárt. Vadász a rendőrök tájékoztatása szerint önként jelentkezett.

    Vadász János 2002-ben, a Medgyessy-kormányban a közszolgálati reform megvalósításáért felelős kormánymegbízott államtitkár volt. Volt az MSZP országos választmányi tagja, 1998-2002 között pedig a Közgyűjteményi és Közművelődési Dolgozók Szakszervezetének volt az elnöke.

     

     

    Pedig fosnak a férgek, már fegyverrel járnak, de még ugrálnak a mellünkön, és

    szipolyozzák a vérünket.

    Előzmény: tutetem11 (170)
    tutetem11 Creative Commons License 2007.07.30 0 0 170

    Igen azt én is kiböktem:-)

    Szerintem cél a Haza védelme:-)

    Esetleg kistuloki likvidálása???? :-):-):-)

    Előzmény: profikám2007 (168)
    profikám2007 Creative Commons License 2007.07.30 0 0 169
    Legfeljebb a jóisten.

    De lassan tényleg valami radikális lépés kellene, de ehhez olyan egyesületi

    vezetés is kellene.

    Előzmény: tutetem11 (167)
    profikám2007 Creative Commons License 2007.07.30 0 0 168
    A Gulya elkezdte küldeni a képeket, ahogy elnézem a jegemac elég harcias pózt

    vett fel, talán készül valamire?

    tutetem11 Creative Commons License 2007.07.30 0 0 167
    Igaz, de én hallani  akarom hogy majd tisztán emlékezzek az elszámoltatásánál....
    Előzmény: profikám2007 (166)
    profikám2007 Creative Commons License 2007.07.30 0 0 166
    Az újságot átveheted nálam.

    Nézd, elegem van már a hozzá hasonló ócska emberek hazugságaiból.

    Egyébként is szégyennek tartom, ha egy sportágért felelős szak-szövetség

    ahelyett, hogy védené a sportága zászlóshajóját,még árt neki.

    Nagyon remélem, hogy azt fogja tőle elvenni a sors, amit igazán szeret.

    De azért kösz az információt.

    Előzmény: tutetem11 (165)
    tutetem11 Creative Commons License 2007.07.30 0 0 165

    Profi!

    Ma a lánchid rádióban 1 és 2 közötti műsor vendége lesz a kisteleki.

    HA tudod hallgasd:-)

    Más:

     

    Újság megvan? :-)

    Előzmény: profikám2007 (164)
    profikám2007 Creative Commons License 2007.07.30 0 0 164
    Az utolsó töltényig háboru, augusztus 7. 15 óra.

    Előzmény: profikám2007 (163)
    profikám2007 Creative Commons License 2007.07.30 0 0 163
    A Ferencváros pert, az MLSZ meg eljárást indított az egyéves háború új szakaszában  Labdarúgás // <![CDATA[ var ord=Math.round(Math.random()*100000000); document.write(''); // ]]> Megnyílt az újabb front a tavaly nyár óta zajló MLSZ–Ferencváros-háborúban. A zöld-fehérek tavaly nyári kizárása óta perben-haragban álló felek közül ezúttal is a szövetség húzott elsőként: csütörtökön még csak jelezte, hogy készül rá, tegnap pedig félrevezetés és megtévesztés vétségének gyanújával meg is indította az eljárást az FTC ellen. A szövetség szerint a Fradi olyan nyilatkozatot csatolt az NB II-es nevezéséhez, hogy nem áll perben az MLSZ-szel, holott május 2-án keresetet nyújtott be a szövetséggel szemben.

    Az FTC Zrt. menedzsmentje még csütörtökön reagált az MLSZ szándékára. A zrt. leszögezte, "azért fordult bírósághoz, mert szerinte az MLSZ legutóbbi alapszabály-módosítása, miszerint az MLSZ tagjai nem fordulhatnak bírósághoz, jogszabálysértő. A perindítás joghatálya a kereset másik féllel történt közlésével áll be. Tudomásunk szerint az NB II-es nevezéssel kapcsolatos nyilatkozat aláírásakor az MLSZ még nem kapta meg a keresetünket. Ezért a nyilatkozat helytálló volt."

    Helmeczy László, az MLSZ jogi alelnöke viszont szabálytalannak tartja az egyesület nyilatkozatát: "A klub nyilatkozatában szó szerint az áll, hogy az MLSZ-szel vagy szervezeti egységével szemben nincs folyamatban lévő polgári peres eljárása, és polgári peres eljárást nem indít. A választott sportbíróságnál indított eljárásokra ez nem vonatkozik. Nem igaz, hogy a per nem volt folyamatban, mert a hatályos perrendtartás szerint akkortól van folyamatban, amikor a keresetlevelet iktatták. Nem kell különösebb jogi szakértelem ahhoz, hogy tudjuk, nem azzal lesz folyamatban a per, hogy az idézést és a keresetlevelet a bíróság elküldi, hanem azáltal, hogy a Ferencváros a bíróságon benyújtja a keresetet, és azt iktatják. A nyilatkozat beadásakor az ügy iktatva volt, ügyszámot kapott, tehát a klub védekezése nem helytálló."

    Petró László, az FTC jogásza viszont állítja, a Fradinak van igaza az ügyben. "A polgári perrendtartás vonatkozó szabálya szerint per hatálya akkor áll be, amikor a keresetlevelet a másik féllel közlik – mondta Petró. – Ennek megvan az a logikus magyarázata, hogy amikor valaki beadja a keresetet, a bíróságnak legyen lehetősége megvizsgálni, hogy a keresetlevél megfelel-e a törvényi követelményeknek. Ha bármilyen akadálya van a pernek, akkor a bíróság elutasíthatja a keresetet, és attól kezdve nincs per. A másik féllel szemben a joghatás akkor áll be, amikor a keresetlevelet megkapja. Mi június 20-án tettük az MLSZ által idézett nyilatkozatot, az MLSZ pedig július 11-én kapta meg a keresetlevelet."

    Az augusztus 7-én 15 órára meghirdetett fegyelmi tárgyaláson a jogászok majd nyilván elemzik az egy-egy szón álló vagy bukó állításokat, de szinte borítékolható, hogy aligha születik olyan döntés, amelyre az érintettek egyként rábólintanak.

    Az nehezen hihető, hogy a fegyelmi bizottság Fradi-ügyben még egyszer szembefordul a saját főnökségével, de hogy jó döntést hoz-e, azt minden bizonnyal más fórum dönti el.

    A közelmúltban volt már ilyenre példa, mint ahogyan arra is, hogy a Ferencváros esetében a szabályokat az utolsó (utáni) pontig be kell tartani, másoktól pedig az ígéret is elég.
    profikám2007 Creative Commons License 2007.07.30 0 0 162
    profikám2007 Creative Commons License 2007.07.30 0 0 161
    profikám2007 Creative Commons License 2007.07.30 0 0 160
    profikám2007 Creative Commons License 2007.07.28 0 0 159
    MNO
    „Örülj, hogy nem kapsz akkorát a fejedre, hogy elszáll..." – mondta tegnap a Batthyány téren egy hajléktalannak a környezetvédelmi miniszter, akit a férfi folyamatosan és nyomdafestéket nem tűrő hangon szidalmazott egy interjú közben. Fodor verbális támadására válaszul a férfi már csak azt hajtogatta, hogy neki hat gyermeke van.

    Fodor Gábor a közszolgálati televízió reggeli műsorában azt mondta, neki mint közszereplőnek el kell tűrnie egy ilyen támadást, de munkatársait, kolléganőit meg kellett védenie. Fodor szerint a hőség is közrejátszhatott a dologban. Utána egyébként bocsánatot kért, és ezzel az ügyet lezártnak tekinti – tette hozzá Fodor, aki szerint az, hogy valakinek hány gyereke van, nem befolyásolja, hogy hogyan beszél. (A politikus arra utalt, hogy partnere a vitában folyamatosan hat gyerekére hivatkozott.)

    A TV2-ben is adásba került Fodor bocsánatkérése, a kereskedelmi csatorna viszont a hajléktalannal is beszélt, aki azt mondta, nem fogadja el a miniszter bocsánatkérését, és nem is hajlandó bocsánatot kérni tőle.

    Az interjút készítő TV2 az elfajuló vitát is rögzítette:

    „Te fideszes g..i... Ígértetek fűt-fát, azt semmi nincs a fiataloknak, f...ó. (...) Nem kell a duma, nem ide kell jönni a Batthyányi térre beszélgetni, hanem a Parlamentbe. Te f...ó köcsög..." – mondta a férfi a háttérben, miközben Fodor a tévének adott interjút.

    (A felvétel végén a miniszter odament a hajléktalanhoz, a TV2 híradója ezt a beszélgetést is megörökítette.)

    - Hat gyerekem van...

    - Örülj neki, hogy nem kapsz egy akkorát a fejedre, hogy elszáll!

    - ...hat gyerekem van...

    - Nem érdekel a hat gyereked...egy utolsó állat vagy és kész. Egy utolsó bunkó.

    -...hat gyerekem van...

    - Örülj neki, hogy nem kapsz egy akkorát a fejedre, hogy elszáll!

    - ....hat gyerekem van...

    - Nem érdekel a hat gyereked...egy utolsó állat vagy és kész. Egy utolsó bunkó.

    Az esetről a napilapok közül egyedül a Magyar Nemzet tudósított a mai számában.

     

     

    Csak hogy rögzüljön mindenkiben, "liberalizmus" ala Fodor Gábor.

    profikám2007 Creative Commons License 2007.07.28 0 0 158

     

      Én tudom.:-)

     

      2-0 a félidő, és a vége 3-1. De ami fontosabb a második félidő egyes

      időszakaitól eltekintve, jól játszottunk, és szép gólokat rúgtunk.:-))))

    Előzmény: Ro-berto (157)
    Ro-berto Creative Commons License 2007.07.28 0 0 157
    Valaki nem tudja, hogy mennyi lett a FERENCVÁROS-FC Bihor?
    Ro-berto Creative Commons License 2007.07.28 0 0 156
    Najó, mostmár elég. Többet nem próbálkozok! :-))) Bocs a felesleges üzenetért...
    Ro-berto Creative Commons License 2007.07.28 0 0 155
    Az előzőt elszúrtam! Most rakok fel először képet.. :P :-) Sorry.. :-)
    Előzmény: Ro-berto (154)
    Ro-berto Creative Commons License 2007.07.28 0 0 154
    Íme a kedvenc Fradi-címerem. :-)
    Ro-berto Creative Commons License 2007.07.28 0 0 153
    Oks. Már várom! ;-)
    Előzmény: profikám2007 (152)

    Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!