Keresés

Részletes keresés

Gpeti Creative Commons License 2001.08.14 0 0 4
Az M3-M5 összekötőt még nem kezdték el építeni? Úgy rémlik, végre megvan a nyomvonal. Idén nagyon sok pénzt elb@sztak felújításokra, lehet, hogy már nincs több erőforrásuk?
Előzmény: Dobcsi (2)
Gpeti Creative Commons License 2001.08.14 0 0 3
Én úgy tudom, nem lesz METRO, tavaly népszavazást írtak ki rá, és a budakalásziak leszavazták.
Időközben megtudtam, hogy ott egy körforgalmat fognak kialakítani. Az első ütemben kiépítik majdnem a teljes körpályát, gyalogos-kerékpáros aluljárót, átalakítják a Cora és Brico becsatlakozását. Idén októberig. A második ütemben (ha az M0 becsatlakozik) a 11. utat megemelik, és az egész kóceráj fölött fog áthaladni. Ennek idejéről még semmit sem tudni. Gondolom, hogy ez a kormány ennek már nem akar nekiállni, a következő meg nem úgy kezdi a kormányzati ciklusát, hogy autópályát épít. Szóval talán 3-4 év múlva nekiállnak.
Előzmény: keton (1)
Dobcsi Creative Commons License 2001.08.14 0 0 2
Engem inkább a dél keleti rész érdekelne. Az m5-m3 összekötő. Mikor lesz?
keton Creative Commons License 2001.08.14 0 0 1
Hali! Ha jól tudom az ottani építkezés a METRO áruház felüljárója lesz.
Előzmény: Gpeti (-)
rooby Creative Commons License 2001.08.13 0 0 0
Nemkeves 0 fog allni a szamlan ha vegre elkeszul majd! (persze lehet, h szamla attol fuggetlenul lesz... :/ )
Előzmény: Gpeti (-)
Gpeti Creative Commons License 2001.08.13 0 0 topiknyitó
Tud valaki valamit az M0 északi szakaszáról? Van -e már végleges nyomvonal, és valami ütemterv?
Van egy web lap, www.autopalya.hu, de nagyon gyenge, semmi info sincs a fejlesztésekről.
Most valami építkezést láttam a budakalászi Cora-nál, nagyon remélem, hogy ez az lesz. Mintha egy csomópontot alakítanának ott ki.
Engem nagyon izgat a dolog, mivel nap mint nap e híd hiánya miatt kell plusz 30 km-t autóznom.
Infót, és jó nullázást.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!