Keresés

Részletes keresés

Régi fórumos nicknév Creative Commons License 2018.01.02 0 0 141

Fölhozom a topikot, hogy a frissen regisztrált fórumozók könnyebben megtalálhassák.

rlazol_ Creative Commons License 2016.10.24 0 0 140

megpróbálom, köszönöm!

Előzmény: illetlenke (139)
illetlenke Creative Commons License 2016.10.20 0 0 139

Ha az akkori email címed működik, akkor kérhetsz még jelszó emlékeztetőt.

Előzmény: rlazol_ (138)
rlazol_ Creative Commons License 2016.10.20 0 0 138

a jelek szerint nem emlékszem a jelszóra :(

Előzmény: illetlenke (137)
illetlenke Creative Commons License 2016.10.20 0 0 137

Amennyiben valóban emlékszel a jelszóra, kezedben a lehetőség.

http://forum.index.hu/User/PassportToNick

Előzmény: rlazol_ (136)
rlazol_ Creative Commons License 2016.10.20 0 0 136

valószínűleg igen. Ami rlazol van a net-en az többynire hozzám tartozik. :D nem emlékszem már, de ezek szerint csak lefoglaltam a nicket de nem használtam..

Előzmény: Csincka (135)
Csincka Creative Commons License 2016.10.20 0 0 135

Egyetlen rlazol nikket találtam, de annak egy db hozzászólása sincs.

 

http://forum.index.hu/User/UserDescription?u=106414

Biztos erre gondolsz?

Előzmény: rlazol_ (134)
rlazol_ Creative Commons License 2016.10.20 0 0 134

Sziasztok!

 

nagyon-nagyon régen rlazol néven használtam a fórumot. Most indapassal akartam belépni, de a rlazol-t nem engedte hozzárendelni merthogy már foglalt. Van rá mód, hogy visszakapjam? lehet, hogy még a jelszavát is tudom. :)

 

köszi

olsie Creative Commons License 2016.10.18 0 0 133

OK, köszönöm.

Előzmény: illetlenke (132)
illetlenke Creative Commons License 2016.10.18 -1 0 132

Ilyen formán nem jó semmire, ne vedd figyelembe.

Előzmény: olsie (130)
Color Star Creative Commons License 2016.10.18 -1 0 131

A moderátorok egyöntetű véleménye, hogy semmire. Sőt, csak a baj van vele.

Előzmény: olsie (130)
olsie Creative Commons License 2016.10.18 0 0 130

Üdv, a következőről nem találok semmi bővebbet: fórum hozzászólás fejlécében a +(pozitív értékelés leadása) és -(negatív értékelés leadása) gomb. Tulajdonképpen ez mire jó? köszi

Siphersh Creative Commons License 2016.10.14 0 0 129

Haló?!

 

Rossz helyen kérdezem?

 

15 éven át be tudtam kopipésztelni szövegeket anélkül, hogy random eltűntek volna üres sorok. Az üres sor kábé a legfontosabb dolog a hozzászólások formázásában. Nincsen semmi módszer, trükk, logika, vagy valami, amivel el tudom érni, hogy megjelenjen az üres sor, ahol szeretném?

Előzmény: Siphersh (98)
Legelész Creative Commons License 2016.09.29 0 0 128

Köszönöm.

Kár... Szerintem hasznos volna látni, ki az, akinek fölöslegesen írunk.

Előzmény: illetlenke (127)
illetlenke Creative Commons License 2016.09.29 0 0 127

Mindenki csak a saját maga által letiltott nick-eket tudja megnézni a saját adatlapján.

Előzmény: Legelész (126)
Legelész Creative Commons License 2016.09.29 0 0 126

Kérek szépen segítséget.

 

Hogyan tudom megnézni egy nickről, hogy kiket ikszelt ki? Valaki azt mondta, hogy az adatlapján látszik, de én csak ezeket látom más adatlapján:

Nick

Email

Weboldal

Bemutatkozás

Hozzászólások

Státusz

Nyitott topikok

Topikgazda

 

Nem látszanak a letiltások.

illetlenke Creative Commons License 2016.09.17 0 1 125

A illetékes moderátori topikban kérheted a teljes hsz törlését.

Előzmény: Geobstem (124)
Geobstem Creative Commons License 2016.09.17 0 0 124

Sziasztok! Hogy lehet egy általam feltett képet törölni a már elküldött hozzászólásból? Előre is köszönöm! 

Csincka Creative Commons License 2016.08.15 0 0 123

Baloldalt Beállítások.

Előzmény: Törölt nick (122)
Törölt nick Creative Commons License 2016.08.15 0 0 122

Sziasztok! Hogyan tudom megszuntetni a regisztraciomat? 

Nam Wan Creative Commons License 2016.08.10 0 0 121

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni. Fotók feltöltésénél azokat elforgatva teszi be a rendszer. Ezt korábban nem tapasztaltam. Hogyan tudom megoldani ezt a problémát? Köszi a segítséget!

Color Star Creative Commons License 2016.08.01 -1 1 120

Indok?

Egyebkent rossz helyen kered.

Előzmény: Luska (119)
Luska Creative Commons License 2016.07.31 0 0 119

Tisztelt Admin -ok!

 

Kérem valamennyi hozzászólásomat törölni a VW Bora Klub topikból!

 

Köszönettel: Luska

Kritikus Mágus Creative Commons License 2016.07.25 0 3 118

Hát igen... valami ilyen válaszra számítottam. :I

Mindenesetre azért köszönöm mindhármótoknak, hogy foglalkoztatok a kér(d)éseimmel.

Előzmény: illetlenke (117)
illetlenke Creative Commons License 2016.07.25 -2 0 117

Ez a fórum így működik.

Azok a példák amiket felhoztál, nem felhasználók által nyílottak.

Nincs mit tovább ragozni róla.

Ha mindenképp levelet kívánsz írni:

 

https://indapass.hu/kapcsolat

Előzmény: Kritikus Mágus (116)
Kritikus Mágus Creative Commons License 2016.07.25 0 2 116

Hm...

Amennyiben a topikleírásba csak sima text mehetne bele, akkor a "Moderátor! Segíts!" topik, valamint - most nézem, hogy - a "Hibabejelentő" topikok leírását hogy így néz ki, ahogy, ki mivel tudná magyarázni, hogy mégis így néz ki, míg a többi nem?


Úgy érzem, ezek nem valami bonyolult kívánságok, főleg a 21. században, valamiért viszont mi, mezei felhasználók ezt mégsem élvezhetjük, csak ennek nem érthető megint a miértje!?

 

 

Igazából itt a legfontosabb két dolog lenne nekem, max. 3.

1.) Hogy...

új sorba tudjam törni a szöveget. (esztétika)

Akár 1 sor kihagyással.


2.) Hogy bizonyos részeket a gyengébb szellemi felfogású fórumozók miatt félkövérre tudjak formázni. (megelőzésképpen)
3.) Hogy bizonyos részeket a gyengébb szellemi felfogású fórumozók miatt piros színűre tudjak formázni. (megelőzésképpen)

Elvégre a leírásnak azt gondolom, hogy a topik tetején, és nem az alján van a helye. Egy jó példát erre egy másik-fórumon láttam...

Itt ugyanis új sorba minden gond nélkül lehet törni a szöveget, igaz, félkövérítés, szövegszínezés itt sincs, és ez utóbbi fórum, amelytől belinkeltem, szerintem még mindig meglehetősen elavult. De legalább az új sorba törés problémamentes és max. 1 sort is ki lehet hagyni, ami innen viszont nagyon hiányzik. (Próbáltam már másik userről, nem működött.) Gondolom ezért tudják kevesen kihasználni a szolgáltatás nyújtotta lehetőségeket. Én viszont ki szeretném, ehhez kérem a segítségeteket!

Biztos vagyok benne, nem én vagyok itt az egyetlen ilyen.



A másik dolog pedig, csak annyit mondjon valaki, hogy a "Megjegyezhető URL" mezőbe egész hivatkozást kell megadni, pl... "http://forum.index.hu/urlcim" ...vagy csak annyit, hogy... "urlcim", és ezt a rendszer majd automatikusan a "http://forum.index.hu/" után rakja?



A linket köszönöm "illetlenke", a topikot szerintem fogom majd tudni használni, már amennyiben a javaslatokat tényleg nézik ott, bár megnyugtatóbb lenne egy email-cím adása az illetékeshez.

Előzmény: illetlenke (114)
illetlenke Creative Commons License 2016.07.25 -1 0 115
Előzmény: Kritikus Mágus (113)
illetlenke Creative Commons License 2016.07.25 -2 0 114

"A topikleírásba semmiféle HTML tag-et, sem UBB kódot nem tudsz belerakni. Oda csak abszolút szimpla text mehet bele."

Idézet Operátortól!:)

Előzmény: Kritikus Mágus (113)
Kritikus Mágus Creative Commons License 2016.07.25 0 1 113

Ezt elfogadom. Azonban azt nem tudhatom, hogy pl. a "Moderátor! Segíts!" a topik leírását a topikot nyitó FélX alakította ilyenre, vagy valamelyik moderátor, vagy technikus. Addig, amíg "Utasbiztonsági Ellenőrzés" meg nem említette a technikusokat, addig max csak sejthettem a létezésükről, viszont mivel topikleírást bárki megadhat, azt gondolom joggal hihettem azt, hogy ennek a formázásának a lebonyolításában ti moderátorok is tevékenyen a segítségemre tudtok lenni valamilyen formában, én ezt nem gondoltam olyan "nagy" dolognak, olyannak, amit ti pl. nem tudhattok! :s

Amennyiben mégsem tud közületek senki a segítségemre lenni, úgy ebben az esetben kérlek, adjatok meg olyan elérhetőséget (email-címet), ahol tudok értekezni olyan személlyel (pl.: technikussal), aki az Index-fórumon ilyen esetekben (akár nemcsak nekem) tájékoztatást adni, akár segíteni is tud, illetőleg akihez építő jellegű javaslatot be lehet terjeszteni a fórum felületének fejlesztésével kapcsolatosan! Mindössze ennyi, amit szeretnék kérni tőletek!

Előzmény: Utasbiztonsági Ellenőrzés (112)
Utasbiztonsági Ellenőrzés Creative Commons License 2016.07.23 -2 1 112

A moderátorok nem technikusok. Én is moderátor vagyok, és a kérdéseidre azért nem válaszoltam, mert nem tudok rájuk válaszolni, fogalmam sincs, hogy mi a helyes válasz. Ezzel valószínűleg a legtöbb moderátor ugyanígy van, csak nem mindenki írja be ide. 

Előzmény: Kritikus Mágus (111)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!